Dawid Shahnazari

Dawid Shahnazari

Partner Zarządzający, zajmuje się prowadzeniem transakcji z większością naszych klientów.

Jak trafiłeś na rynek nieruchomości?

Od dawna interesowałem się nieruchomościami. Na początku pandemii pojawił się pomysł zaangażowania się w rynek nieruchomości na poważnie i jestem w nim do teraz. 

Każda osoba ma inną sytuacje w życiu, inny cel. Należy dobrze poznać klienta, aby najlepiej mu pomóc.

Dawid Shahnazari

Jakie są Twoje obowiązki w codziennej pracy?

Na codzień zajmuję się przede wszystkim wyceną nieruchomości na podstawie informacji jakie przekazują nam nasi Klienci. Później kontaktuje się z klientami, przedstawiam im nasze oferty lub dopytuję o dodatkowe informacje aby jak najcelniej ocenić ile jesteśmy w stanie zapłacić za konkretną nieruchomość. Dbam również o to, aby jak najszybciej klient mógł sprzedać mieszkanie i cieszyć uzyskaną gotówką – wiem, że czas to pieniądz i najbardziej zależy mi na tym aby Klienci czuli się z nami bezpiecznie.

Co według Ciebie jest najważniejsze w pracy z Klientem?

Najważniejsze według mnie jest zrozumienie potrzeb klienta. Zadanie im odpowiednich, trafnych pytań. Nie zawracanie głowy zbędnymi informacjami i przekazywanie im jasnych wskazówek co należy zrobić na każdym etapie współpracy z nami. Proces sprzedaży nieruchomości nie jest łatwy. Wiele osób robi to tylko raz, góra dwa razy w życiu więc nie muszą wiedzieć na ten temat nic. Każda osoba ma inną sytuacje w życiu, inny cel. Należy dobrze poznać klienta, aby najlepiej mu pomóc. Dla mnie najważniejsza jest odpowiednia komunikacja – sprawna, szybka i konkretna – dbam o czas moich Klientów.

Co robisz po pracy?

Uwielbiam motoryzację. Chętnie zamykam się w garażu z gratem i próbuje przywrócić mu dawny blask. 

Jedna rada dla osoby, która chce sprzedać mieszkanie to?

Po uzyskaniu oferty nie zwlekaj zbyt długo z decyzją. Sytuacja na świecie się zmienia, nasze propozycje niestety mają okres swojej „przydatności” zwłaszcza w aktualnej sytuacji gospodarczej.

Poznaj resztę naszego zespołu – kto stoi za KupujemyM.pl?

Opinie naszych Klientów

Odziedziczyłem mieszkanie w Płocku i nie miałem czasu zająć się zbieraniem dokumentów oraz sprzedażą. Na jednym spotkaniu u notariusza w Warszawie, gdzie mieszkam, podpisaliśmy umowę przedwstępną oraz udzieliłem pełnomocnictwa do skompletowania wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży w moim imieniu. Na umowie przedwstępnej otrzymałem 10% zadatku, a 2 tygodnie później spotkaliśmy się na akt notarialny i otrzymałem pozostałe 90% przelewem na konto. Polecam skup nieruchomości KupujemyM osobom, które nie mają czasu zajmować się sprzedażą i zbieraniem dokumentów i chcą sprawnie rozwiązać problem. Polecam ten skup nieruchomości. Opinie mają całkiem okej.

PAN ANDRZEJ Z WARSZAWY
Andrzej z Warszawy – opinie o kupujemym.pl

Opinie o skupach nieruchomości trochę mnie odstraszały na początku. Jednak spróbowałam się przełamać, bo potrzebowałam uregulować swoją sytuację. Miałam udział w wysokości 5/8 w nieruchomości i nie mogłam dojść do porozumienia z resztą spadkobierców. Zależało mi na spieniężeniu tych udziałów i dopiero odsprzedaż do KupujemyM pozwoliła mi na taką możliwość. Agencje nieruchomości nie były zainteresowane zajęciem się sprzedażą udziałów. To kłopotliwe procedury.

PANI BARBARA Z CZĘSTOCHOWY
opinie-o-skupach-nieruchoomsci-Barbara

Potrzebowaliśmy większego domu, ale bank nie chciał nam dać kredytu. Mieszkanie, które otrzymałam w spadku po babci, było w strasznym stanie. Zaszłam w ciążę z komplikacjami i nie miałam siły na obmyślanie remontu. Zresztą mój mąż, jest kierowcą, więc nie mógł się tym zająć, bo ciągle go nie było w domu. Poczytałam opinie o skupach nieruchomości i przekonałam się do KupujemyM. Porozmawiałam z p. Maciejem i rozwiał moje wątpliwości. Podpisałam umowę w ciągu tygodnia, otrzymując za mieszkanie taką cenę, jakiej nie otrzymałabym ze sprzedaży, odliczając koszty remontu. Mam z głowy, mogę szukać większego domu i urządzać pokój dla dziecka, które niebawem się pojawi. Dziękuję.

JOASIA Z CIECHANOWA
opinie-o-skupach-nieruchomosci-Joasia