Biuro nieruchomości Gdańsk

Jeśli chcesz skorzystać z dobrej oferty biura nieruchomości Gdańsk, to jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Gdańsku.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Gdańsk

Niezwykle duże zainteresowanie rynkiem nieruchomości sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług agencji nieruchomości Gdańsk i oczywiście Gdańsk nie jest tu wyjątkiem. Dla osób chcących sprzedać swoje mieszkanie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty prezentowanej przez nasze biuro nieruchomości w Gdańsku, ponieważ dzięki naszej usłudze sprzedasz swoje mieszkanie szybko i wygodnie.

Nasze biuro nieruchomości Gdańsk ? czym się wyróżniamy?

Każdy z nas chce sprzedać swoje mieszkanie w jak najlepszej cenie. Nic więc dziwnego, że wystawiając je samodzielnie, jesteśmy w stanie zawyżyć cenę. Skutkiem tej sytuacji może być później bardzo długi proces sprzedaży, ponieważ trudno będzie znaleźć chętnego na zakup. Nasza agencja nieruchomości Gdańsk działa w sposób odmienny od innych i nasza usługa polega na tym, że prowadzimy bezpośredni skup nieruchomości Gdańsk. Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju i prowadzimy także skup nieruchomości w Warszawie i innych miastach. Nasze biuro nieruchomości Gdańsk różni się przede wszystkim tym, że z uwagi na bezpośredni zakup mieszkania, nie musimy miesiącami szukać chętnych i marnować czasu na prezentacje mieszkania. Dzięki temu cały proces jest maksymalnie krótki i prosty. Nasza agencja w Gdańsku w najlepszy sposób odpowie na Twoje potrzeby i oczekiwania. Pierwszym krokiem przy wspólnej współpracy będzie wycena nieruchomości Gdańsk, którą otrzymasz w ciągu 1 dnia od zgłoszenia. Dzięki temu, od razu będziesz wiedział/a jaką kwotę jesteśmy w stanie zaproponować za Twoje mieszkanie. 

Kiedy warto skorzystać?

Istnieją określone sytuacje, w których w szczególności warto sięgnąć po pomoc profesjonalistów. Nasz agent nieruchomości Gdańsk to ktoś, kto doskonale poradzi sobie w trudnej sytuacji. Przede wszystkim jest to osoba, która rozumie, że mieszkania bywają obciążone, a nadal nadają się do sprzedaży. Właśnie dlatego agencja nieruchomości w Gdańsku zajmuje się również zakupem nieruchomości z problemami. Warto zdecydować się na nasze biuro nieruchomości w Gdańsku, jeśli szukamy kogoś, kto jest zainteresowany także zakupem zadłużonych nieruchomości. To rozwiązanie jest szczególnie korzystne, jeżeli klientowi zależy na szybkiej sprzedaży ? minimum formalności oraz kompleksową obsługę uzyskamy od naszego doświadczonego pośrednika nieruchomości. Gdańsk jest doskonale mu znanym rynkiem, a to sprawia, że uzyska on najlepszą możliwą cenę w najkorzystniejszych dla klienta warunkach.

Ile czasu potrzebuje nasza agencja nieruchomości Gdańsk na sprzedaż mieszkania?

Jako że dokonujemy zakupów ze środków własnych i nie musimy tracić czasu na procedury kredytowe oraz na szukanie nabywców, nasze biuro nieruchomości Gdańsk dokonuje transakcji niemal błyskawicznych. Wiele zależy również od kwestii dokumentów, które potrzebne będą notariuszowi do sporządzenia aktu. Nie martw się, ze wszystkim Ci pomożemy i doprowadzimy do szybkiej transakcji.

Po wstępnym zapoznaniu się z ofertą wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego. Po jego wypełnieniu, nasze biuro nieruchomości Gdańsk dokonuje wyceny oferty zakupowej. Proponowana przez nas usługa wyceny nieruchomości jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Jest to proces niezwykle sprawny, co wynika z dużego doświadczenia, jakie posiada nasz pośrednik nieruchomości. Gdańsk, choć jest rynkiem niezwykle specyficznym, jest nam doskonale znany. Dzięki temu po wycenie nieruchomości jesteśmy w stanie szybko zakończyć całą transakcję sprzedaży. Tym samym już w ciągu kilku dni klient może cieszyć się odpowiednią sumą pieniędzy, odpowiadającą rzeczywistej wartości danego mieszkania. Warto przy tym zaznaczyć, że oprócz mieszkań zajmujemy się także kupowaniem domów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Naturalne zdaje się pytanie, dlaczego to właśnie nasza firma jako agencja nieruchomości Gdańsk jest tym miejscem, do którego powinniśmy się udać? Odpowiedź jest niezwykle prosta. Jest to pewny, szybki i sprawdzony sposób pozwalający na zmonetyzowanie mieszkania lub domu, którego normalnie nie bylibyśmy w stanie samodzielnie sprzedać na wolnym rynku w tak szybkim czasie i przy takim minimum formalności. W takim przypadku realnym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na usługę naszej firmy zamiast usług standardowego biura nieruchomości Gdańsk. Przede wszystkim dlatego, że model funkcjonowania standardowej agencji polega na szukaniu chętnych na zakup nieruchomości, co potrafi trwać wiele miesięcy. Trzeba na to również poświęcić wiele czasu, a na końcu nie ma gwarancji sukcesu i transakcja może nie dojść do skutku nawet na ostatnim etapie, bo np. klient nie otrzyma kredytu. Decydując się na współpracę z nami, z pewnością zaoszczędzisz mnóstwo czasu oraz nerwów, a wypłatę środków otrzymasz jeszcze w trakcie wizyty u notariusza.

Zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia, które zajmie Ci zaledwie dwie minuty, a wycenę naszej oferty, dzięki której dowiesz się, na jaką kwotę ze sprzedaży możesz liczyć, otrzymasz jeszcze dzisiaj!

Ale są inne powody, dla których biuro nieruchomości Gdańsk jest świetnym rozwiązaniem

Czy można sprzedać mieszkanie po rozwodzie? Ile wyniosą koszty? Oczywiście podjęcie decyzji o sprzedaży posiadanej nieruchomości po rozwodzie nie należy do najłatwiejszych, jednak warto również szczegółowo zapoznać się z przepisami prawa podatkowego, które dotyczą partnerów zarówno w trakcie trwania stosunku małżeństwa, jak i po jego zakończeniu. Wyrok w sprawie rozwodowej daje podstawy do zniesienia obowiązującej do tego momentu wspólnoty majątkowej. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa uznaje się, że udziały obu partnerów powinny być równe i wynosić 50%. Te proporcje mogą zostać jednak zmienione na mocy wydanej przez sąd decyzji o podziale majątku. Warto również wiedzieć, że sprzedaż nieruchomości przez byłych współmałżonków nie podlega konieczności opodatkowania, jeżeli nie upłynęło 5 lat od daty jego zakupu. W związku z tym sprzedaż nieruchomości po rozwodzie bez podziału majątku staje się znacznie łatwiejsza pod względem podatkowym. Natomiast jeżeli małżeństwo zdecydowało się na zakup nieruchomości w naszym biurze nieruchomości Gdańsk, w okresie przewyższającym 5 lat konieczne jest uiszczenie podatku w wysokości 19%, który obliczany jest od różnicy pomiędzy ceną sprzedaży a ceną nabycia widniejącą na umowie zakupu. Oczywiście każda dokonana transakcja musi zostać udokumentowana przy pomocy np. faktury bądź sporządzonego w obecności notariusza aktu.

Jak widać, rozwód to z pewnością jeden z najgorszych momentów w życiu każdego człowieka, który wymaga zapoznania się z wieloma aktualnie obowiązującymi przepisami prawa rodzinnego, a także podatkowego. Nasze biura nieruchomości Gdańsk mają duże doświadczenie w takich sprawach. Pamiętajmy jednak, że aktualnie w każdym momencie można skorzystać z pomocy specjalistów oraz sporządzonych przez adwokatów profesjonalnych poradników. Również sprzedaż nieruchomości po rozwodzie w Szczecinie bez podziału majątku nie musi okazać się drogą przez mękę, ponieważ w każdym przypadku byli małżonkowie mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanych podmiotów, które dopełnią wszystkich formalności w kilka dni. 

Nawet w przypadku, gdy w wyniku wyroku rozwodowego doszło do podziału udziałów pomiędzy obojga partnerów, może dojść do sprzedaży zakupionej w czasie trwania małżeństwa nieruchomości, jednak konieczne jest dojście do porozumienia w zakresie przekazania bądź sprzedaży otrzymanych udziałów. Nie martw się i już dziś poszukaj najkorzystniejszego rozwiązania dla siebie i rozpocznij nowe życie bez koszmarów dotyczących problemów z podziałem majątku po rozwodzie! Nasze biuro nieruchomości Gdańsk chętnie pomoże.

Chcesz sprzedać mieszkanie na własną rękę? A czy wiesz, że są lepsze alternatywy?

Sprzedaż mieszkań jest realizowana obecnie w naszym kraju na bardzo dużą skalę. Tendencja ta przy tym nie słabnie i widać z roku na rok coraz większe zainteresowanie rynkiem nieruchomości. Szczególnie należy tu wskazać na rynek wtórny, a więc mieszkania i domy z historią. Często jednak osoby, które nie za bardzo są zorientowane w tej tematyce, decydują się na samodzielną sprzedaż, nie zwracając na przykład uwagi na depozyt notarialny. Tymczasem może to być bardzo dobre rozwiązanie, chociaż nie jest niezbędne. Stanowić może jednak dodatkowe zabezpieczenie w przypadku tego rodzaju transakcji.

Oczywiście nie zawsze warto z tego skorzystać, szczególnie wtedy, jeżeli samodzielnie jest przygotowywana oferta sprzedaży nieruchomości w Gdańsku. W takich okolicznościach w wielu sytuacjach też oferta pozostaje niezauważona albo potencjalny nabywca nie wywiązuje się ze wcześniej składanych obietnic i nie wypłaca całej sumy. Wtedy właśnie notarialny depozyt jest idealnym rozwiązaniem albo można też skorzystać z naszego biura nieruchomości Gdańsk, gdzie sprzedaż jest pewna. Skupujemy bowiem nieruchomości w całej Polsce bez względu też na to, jaki one mają status prawny.

biuro nieruchomosci gdansk - agencja nieruchomosci gdansk

Dlaczego depozyt notarialny zyskuje na popularności?

Oczywiście koniecznie też musimy zauważyć, że świadomość polskich konsumentów, jeżeli chodzi o rynek nieruchomości, rzeczywiście z roku na rok się zwiększa. Wiemy coraz więcej, ale też interesujemy się różnymi rozwiązaniami prawnymi i przepisami, które mają bezpośrednie zastosowanie w przypadku sprzedaży mieszkań i domów. Nasza świadomość prawna jest więc na szczęście coraz większa. Dlatego też coraz częściej interesuje nas taki depozyt i jak widać, takie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Jest to więc w efekcie dodatkowa forma zabezpieczenia transakcji. Może się bowiem okazać niespodziewanie, że zastosowanie takiego rozwiązania było jak najbardziej zasadne, a nawet niezbędne.

Zauważmy, że za każdym razem, gdy chcemy doprowadzić transakcję do końca, to przede wszystkim zależy nam na rzetelnym kupującym. W przypadku sprzedawców czynnikiem jednym z bardziej istotnych będzie natychmiastowe przekazanie gotówki. Dzięki depozytowi gwarantujemy sobie właśnie bezpieczeństwo finansowe sprzedaży. Zapraszamy do naszego biura nieruchomości Gdańsk. Napisz do nas, a otrzymasz bezpłatną wycenę oraz ofertę kupna.

Bezpieczeństwo transakcji – dla Ciebie i dla nas

Gwarantujemy bezpieczeństwo – cenimy sobie zaufanie, jaki zbudowaliśmy już o swoich Klientów. Przede wszystkim dlatego, że nasze biuro nieruchomości Gdańsk wszystkich zakupów dokonuje z własnych środków i nie zaciągamy żadnych kredytów. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować płatność w sposób natychmiastowy, jeszcze w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości podpisujemy w obecności notariusza i nabierają mocy prawnej dopiero na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u wybranego przez Ciebie notariusza..

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Gdańsku?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

  • Oczywiście, że tak. Przede wszystkim dlatego, że nasze biuro nieruchomości Gdańsk wszystkich zakupów dokonuje ze środków własnych i nie posiłkujemy się kredytem. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować płatność w sposób natychmiastowy, jeszcze w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

  • Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Gwarantujemy, że nie. Nasze biuro nieruchomości Gdańsk nie pobiera jakiejkolwiek opłaty. Koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Gdańsku, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.

  • Nasze biuro nieruchomości Gdańsk nie jest tradycyjnym biurem nieruchomości, które pośredniczy w sprzedaży, lecz jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Gdańsk jest mało możliwe.

  • Nasz oddział w Gdańsku ma wiele lat doświadczenia na rynku nieruchomości i sfinalizowaliśmy kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Co ważne współpracujemy również z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz skup w Gdańsku jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane.

  • Nawet w ciągu jednego dnia, ponieważ główną cechą naszego biura nieruchomości w Gdańsku jest szybkość działania. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a my kupimy od Ciebie mieszkanie za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i ustalony zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

  • Wiemy, że moment w którym trzeba skompletować wszystkie dokumenty, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego, bywa stresujący. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasze biuro gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania.

  • Rynkowa cena mieszkania ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości, a błędna wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Dlatego warto skorzystać z usług naszego biura nieruchomości w Gdańsku, ponieważ częstym błędem właścicieli jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych, a te często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz biuro nieruchomości Gdańsk zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz biuro nieruchomości Gdańsk otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów