Skup domów

Jeśli posiadasz dom, który chcesz sprzedać warto postawić na usługi profesjonalnej firmy, która pomoże Ci uporać się ze wszystkimi formalnościami. A jest ich wiele. Sprzedaż domu na rynku z wolnej ręki wiąże się z wieloma krokami, poświęconym czasem i pieniędzmi. Kontakt z kupującymi nie należy do najprostszych, szczególnie jeśli Twoja nieruchomość nie jest w stanie deweloperskim lub po remoncie. Warto postawić na firmę, która zajmuje się skupem domów i posiada doświadczenie w tym zakresie.

Wyceń nieruchomość online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup domów i mieszkań za gotówkę 

Zajmujemy się skupem domów, ponieważ przeważnie jest to problematyczne transakcja, wymagająca wiele czasu i wiedzy. Z drugiej strony, często osoba sprzedająca chce szybko pozbyć się problemu i sprzedać dom. Powodów jest mnóstwo. Od nowych planów na życie i znalezienia dla siebie innej nieruchomości, po wyjazdy, zadłużenia, czy po prostu brak czasu.  Oferujemy indywidualne podejście do klienta i przeprowadzenie całego procesu sprzedaży od początku do końca: powiemy Ci jakie dokumenty będą potrzebne do zawarcia transakcji, a nawet możemy je skompletować za Ciebie. Nie korzystamy z finansowania zewnętrznego, co w praktyce oznacza gotówkę do ręki dla Sprzedającego, tuż po wykonanej transakcji. Często kupujemy domy nadające się do generalnego remontu, które w obecnym stanie nie miałyby szans na znalezienie nabywcy.

Skup domów ? działamy w całej Polsce

Skup nieruchomości KupujemyM.pl działa w całej Polsce zajmując się skupem domów i mieszkań zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Jeśli chcesz szybko i bez zbędnych spotkań sprzedać nieruchomość, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie usług sprawdzonej firmy. Domy sprzedają się dużo wolniej niż mieszkania i standardowo taka transakcja trwa latami. Trochę łatwiej sprzedać dom w Warszawie czy Krakowie, bo są to największe rynki nieruchomości w kraju. Coraz częściej jednak mieszkańcy mniejszych miejscowości decydują się na przeprowadzkę do większych miast, ponieważ praca na prowincji nie przynosi wymiernych korzyści. Jeżeli mieszkamy w miejscowości, z której w przeciągu 40 minut jesteśmy w stanie dostać się do dużego miasta, to jeszcze można to przeboleć. Wielu ludzi jednak mieszka w dalszej odległości od metropolii i nie ma takiej opcji. W takim układzie to właśnie decyzja o wyprowadzeniu się do miasta jest bardzo ważna i trudna. Ale co zrobić z domem, który pozostawiamy? Nie można go tak ot zostawić, aby powoli popadał w ruinę. Warto wtedy zgłosić się do firmy, która oferuje szybki skup domów, zamiast latami czekać na klienta.

Skomplikowana sytuacja? Dla nas to nie problem

Sprzedaż nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną może być wyzwaniem. Mamy duże doświadczenie w najróżniejszych transakcjach, dlatego z pewnością poradzimy sobie z Twoim przypadkiem. W naszym zespole są osoby będące specjalistami w prawnych aspektach obrotu nieruchomościami, a także współpracujemy z zewnętrznymi kancelariami prawnymi.  Czasem jedyną opcją na sprzedaż swojej części jest sprzedaż udziałów i w tym kontekście również prowadzimy dedykowaną ku temu usługę. Zadłużony dom również nie stanowi dla nas żadnego problemu i rozwiązujemy to w taki sposób, aby każda ze stron była zadowolona wynikiem.

Jak wygląda procedura skupu domu lub mieszkania?  

Aby nawiązać z nami współpracę, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a my wycenimy Twój dom bez konieczności osobistej wizyty w nieruchomości. Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas i nerwy. Nie musisz spotykać się z dziesiątkami klientów, którzy będą wyrażać swoje niezadowolenie ze stanu nieruchomości lub oglądają domy turystycznie, a ich gotowość do kupna jest znikoma. Z nami na pewno oszczędzisz czas, ponieważ cała procedura przebiega sprawnie, nawet w kilka dni. I co najważniejsze: wypłata środków po sprzedaży nieruchomości następuje natychmiastowo, nawet w momencie wizyty u notariusza.

Możemy też najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem i ustalonym terminem do zawarcia umowy końcowej aktu notarialnego. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Często zdarza się, że klienci już teraz chcieliby otrzymać jakąś część ceny, a jednocześnie chcą jeszcze mieszkać w danym domu przez kilka miesięcy. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na takie rozwiązania i często je praktykujemy.

Teraz nie musisz czekać miesiącami, a nawet latami na sprzedaż swojego domu. Z KupujemyM.pl cała procedura może potrwać zaledwie tydzień, a Ty od razu otrzymujesz pieniądze.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zachęcamy do wypełnianie formularza kontaktowego (https://kupujemym.pl/kontakt/), kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 574 589 375 lub za pomocą maila: kontakt@kupujemym.pl.

Ile zapłacimy za Twoj dom?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-form-2

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji
icon-calc

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

Więcej informacji