Opinie o firmach skupujących nieruchomości – opinie o KupujemyM

Czy opinie o firmach skupujących nieruchomości, są rzeczywiście odzwierciedleniem jakości oferowanych usług?

Opinie o firmach skupujących nieruchomości są różne, bo jak w każdej branży, działa tu wiele podmiotów. Niektóre z nich cieszą się lepszą opinią, a inne kiepską i często te negatywne oceny wpływają na sposób postrzegania całej branży. 

Opinie o KupujemyM.pl, czyli firmie, którą wspólnie z moim przyjacielem budujemy, są wyłącznie bardzo dobre i zawsze po sfinalizowaniu transakcji słyszymy mnóstwo ciepłych słów i podziękowania od klientów. Zastanawiasz się może, jak to wygląda?

Bardzo często kontaktują się z nami osoby, które nie mogą sprzedać mieszkania lub domu miesiącami. Dzieje się tak dlatego, że nieruchomość ma trudny stan prawny (brak księgi wieczystej, wpis do hipoteki lub spory pomiędzy bliskimi). Jednak najczęstszą przyczyną jest chęć szybkiej i bezproblemowej sprzedaży mieszkania. Oczywiście często towarzyszy temu kiepski stan lokalu lub zadłużenie.

Oczywiście, że sprzedaż mieszkania do remontu na własną rękę jest możliwa, ale ma to swoje ciemne strony. Między innymi czas, jaki upłynie, zanim znajdziesz chętnego. Dolicz jeszcze kilka tygodni na oczekiwanie odpowiedzi banku, czy kupiec otrzyma kredyt. 

I właśnie tutaj realizujemy potencjał KupujemyM, opinie zobaczysz niżej.

skup nieruchomosci opinie - skup mieszkan warszawa

Współpracę z nami doceniają także osoby mieszkające na stałe za granicą. Zwykle nie mają w Polsce nikogo bliskiego, kto mógłby opiekować się nieruchomością. Oni sami nie mogą sobie pozwolić na absorbujące podróże do kraju, by nadzorować wynajem. Wtedy zapada decyzja o sprzedaży, ale jak to zrobić szybko i od ręki? Proces sprzedaży nieruchomości trwa długo i wymaga obecności na miejscu. Trudno jest przyjeżdżać do każdego kupca po 2-3 razy w tygodniu, jeśli masz ułożone życie w innym państwie.

W KupujemyM oferujemy szybki skup nieruchomości, dzięki czemu Ty możesz  uniknąć dodatkowych kosztów i zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Odkupujemy mieszkania bezpośrednio, płacąc za nie gotówką od ręki. Od nawiązania z nami kontaktu do podpisania umowy może minąć tylko kilka dni. Ponadto, możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie sprzedaży. Opinie o skupach nieruchomości, jakie znajdziesz w internecie, utwierdzają nas w przekonaniu, że działamy w dobrym kierunku, idąc za potrzebami klientów.

Pracujemy w tej branży od ponad 9 lat. Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie możliwe jest uproszczenie wszelkich procedur i nam się udało. Gdzie klient przychodzi i mówi o swoich problemach, a my oferujemy pomoc w postaci konkretnych rozwiązań. Bez zbędnych umów, długiego czasu oczekiwania na decyzję, bez kruczków i zwlekania z zakupem. 

Stworzyliśmy firmę skup nieruchomości KupujemyM, która zakłada uproszczoną procedurę transakcji i bezpośrednią współpracę z klientami. Nie szukamy okazji, skupujemy mieszkania inwestycyjnie. Oznacza to, że interesuje nas prawie każda nieruchomość, a nasze wyceny to propozycje na uczciwych warunkach.

Nie mamy sztabu agentów nieruchomości, na każdym spotkaniu widzimy się z Wami osobiście. Cenimy komfort oraz lekkość w relacjach i przede wszystkim uczciwość. Zresztą to właśnie z tego powodu stworzyliśmy własną firmę.

Kupujemy mieszkania i domy w różnym stanie prawnym i wizualnym. Zbudowaliśmy fantastyczny zespół pozytywnych osób i nie boimy się wyzwań. 

Często słyszymy od klientów, że zdecydowali się skorzystać z naszych usług, bo jesteśmy pomocni i konkretni. Dbamy o to, aby po zrealizowanej transakcji klient był zadowolony i miał powody wystawić tylko dobre opinie o KupujemyM.pl.

Jak widać w sieci, nie wszystkie opinie o skupach nieruchomości są tak pozytywne, a nam udaje się to realizować. Dobre wypowiedzi o naszej pracy to tylko niewielki procent zadowolonych osób, które z nami współpracowały.

skup nieruchomosci i mieszkan za gotowke Agnieszka

Agnieszka

skup nieruchomosci i mieszkan za gotowke Maciej

Maciej

skup nieruchomosci i mieszkan za gotowke kupujemym zespol

Michał, ekipa i Dawid

skup nieruchomosci i mieszkan za gotowke Tomasz

Tomasz

skup nieruchomosci i mieszkan za gotowke Marcin

Marcin

Opinie o skupach nieruchomości

Zobacz historie naszych klientów. Opinie o skupach nieruchomości są różne, ale zespół KupujemyM stara się, aby osoby z nami współpracujące miały tylko pozytywne doświadczenia. Za każdą sprzedażą mieszkania lub domu kryje się historia. Często kryją się tragedie, niezgoda rodziny i problemy wynikające z trudnej sytuacji życiowej. Jeśli masz podobne kłopoty, nie wahaj się do nas napisać. Chętnie pomożemy. Razem możemy znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Opinie o skupach nieruchomości trochę mnie odstraszały na początku. Jednak spróbowałam się przełamać, bo potrzebowałam uregulować swoją sytuację. Miałam udział w wysokości 5/8 w nieruchomości i nie mogłam dojść do porozumienia z resztą spadkobierców. Zależało mi na spieniężeniu tych udziałów i dopiero odsprzedaż do KupujemyM pozwoliła mi na taką możliwość. Agencje nieruchomości nie były zainteresowane zajęciem się sprzedażą udziałów. To kłopotliwe procedury.

Pani Barbara z Częstochowy
Pani Barbara z Częstochowy

Odziedziczyłem mieszkanie w Płocku i nie miałem czasu zająć się zbieraniem dokumentów oraz sprzedażą. Na jednym spotkaniu u notariusza w Warszawie, gdzie mieszkam, podpisaliśmy umowę przedwstępną oraz udzieliłem pełnomocnictwa do skompletowania wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży w moim imieniu. Na umowie przedwstępnej otrzymałem 10% zadatku, a 2 tygodnie później spotkaliśmy się na akt notarialny i otrzymałem pozostałe 90% przelewem na konto. Polecam skup nieruchomości KupujemyM osobom, które nie mają czasu zajmować się sprzedażą i zbieraniem dokumentów i chcą sprawnie rozwiązać problem. Polecam ten skup nieruchomości. Opinie mają całkiem okej.

Pan Andrzej z Warszawy
Pan Andrzej z Warszawy

Miałam duży dom obciążony długiem po zmarłym mężu. Skup nieruchomości KupujemyM odkupił ode mnie dom i mogłam dzięki temu spłacić długi. Teraz mieszkam w wygodnym mieszkanku i nie martwię się już, co będzie jutro. Opinie o firmach skupujących nieruchomości nie zawsze są prawdą. To znaczy, to nie są oszuści. Pan Tomasz bardzo mi pomógł, za co jestem ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie

Zobacz całą historię Pani Edyty. Jest poruszająca.
Pani Edyta z Ożarowa Maz.
Pani Edyta z Ożarowa Maz.

Potrzebowaliśmy większego domu, ale bank nie chciał nam dać kredytu. Mieszkanie, które otrzymałam w spadku po babci, było w strasznym stanie. Zaszłam w ciążę z komplikacjami i nie miałam siły na obmyślanie remontu. Zresztą mój mąż, jest kierowcą, więc nie mógł się tym zająć, bo ciągle go nie było w domu. Poczytałam opinie o skupach nieruchomości i przekonałam się do KupujemyM. Porozmawiałam z p. Maciejem i rozwiał moje wątpliwości. Podpisałam umowę w ciągu tygodnia, otrzymując za mieszkanie taką cenę, jakiej nie otrzymałabym ze sprzedaży, odliczając koszty remontu. Mam z głowy, mogę szukać większego domu i urządzać pokój dla dziecka, które niebawem się pojawi. Dziękuję.

Joasia z Ciechanowa
Joasia z Ciechanowa

Moja babcia odeszła, a mieszkanie po niej znajdujące się w Lubinie nie nadawało się do niczego. Bardzo ciężko przeżyłam śmierć babci i nie dałam rady zająć się sprzedażą i wszystkimi dokumentami. Marcin bardzo mi pomógł, a jego koledzy załatwili wszystkie formalności. Dziękuję za możliwość skorzystania z Waszej pomocy. Ania

Przeczytaj historię Pani Anny. Czasem życie jest tak bolesne, że paraliżuje.
Anna z Poznania
Anna z Poznania

Jak każda firma, skup nieruchomości opinie może mieć pozytywne tylko wtedy, gdy angażuje się w problemy swoich klientów. Tak właśnie działamy. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Skup mieszkań i skup domów

Oferujemy naszym klientom skup mieszkań do remontu oraz skup domów wymagających modernizacji. Naszym atutem jest szybkość transakcji i wysoka darmowa wycena nieruchomości, którą otrzymasz online – bez oglądania lokum. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Poniżej znajdziesz szczegółowe wyliczenia. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz do nas, chętnie pomożemy.

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Zdarza się nam regularnie pomagać osobom, które nie wiedzą, jak sprzedać zadłużoną nieruchomość. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

Jak sprzedać udziały w nieruchomości?

Sprzedaż udziałów w nieruchomości jest możliwa. Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu. Wystarczy, że do nas napiszesz i ocenimy sytuację zupełnie za darmo.

Skup działek i nieruchomości

Jeśli potrzebujesz gotówki, to wiedz, że prowadzimy także skup działek budowlanych oraz innych nieruchomości. Jaki? Strychu, ciekawego obiektu, działki rodzinnej.  Skontaktuj się z nami! Możliwe, że będziemy zainteresowani zakupem i zaproponujemy Ci korzystną cenę. Skupujemy również nieruchomości, które nie chcą się sprzedać. Płacimy natychmiast po sprzedaży.

KupujemyM – skup nieruchomości numer 1 w Polsce

Zobacz, największe atuty pracy z nami. Opinie o skupie nieruchomości KupujemyM mówią same za siebie. Nie jesteśmy agencją, sprawami naszych Klientów zajmujemy się osobiście, świadcząc pomoc na każdym etapie transakcji. Skontaktuj się z nami, zawsze gdy:

 • Gdy zależy Ci na szybkiej i sprawnej sprzedaży Twojej nieruchomości.
 • Kiedy mieszkasz z dala od nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży i nie masz czasu lub możliwości, aby się tym zajmować.
 • Gdy odziedziczyłeś/aś mieszkanie lub dom, którego nie potrzebujesz.
 • Jeżeli masz udziały w nieruchomości i nie możesz dojść do porozumienia z pozostałymi współwłaścicielami.
 • Gdy nieruchomość nadaje się do generalnego remontu i przez to ciężko znaleźć chętnego na zakup.

Opinie o skupie nieruchomości KupujemyM. Oryginalne komentarze naszych klientów z wyszukiwarki Google

5 star review  Bardzo fajna firma. Pan Tomasz ekstra człowiek. Polecam serdecznie.

thumb Michał Nowak

5 star review  Jestem bardzo zadowolony z transakcji, wszystko przebiegło profesjonalnie a cena za nieruchomość w pełni mnie usatysfakcjonowała, konkurencja dawała dużo niższe ceny nieadekwatne do rzeczywistego stanu sprzedawanego lokalu. Pan który nabywał nieruchomość w imieniu skupu bardzo miły i kontaktowy

thumb Fortesso

5 star review  Szybka i konkretna firma. Daje 5 gwiazdek bo znają się na tym co robią, z dokumentami do sprzedania mieszkania też mi pomogli. Pozdrawiam Janek

thumb jan tomasiuk

5 star review  Jestem mega zadowolony z ich usług. Skontaktowałem się bo szybko chciałem sprzedać mieszkanie po dziadku. Tak jak mówili zaproponowali mi ok. 90% ceny mieszkania, ale ważna dla mnie była szybka sprzedaż więc się zgodziłem. Polecam

thumb Dawid Jędrzejczyk

1 star review  Dostałem sms-a z ofertą kupna mieszkania, miała odezwać się do nas osoba decycyjna (wspólnik) i porozmawiać o szczegółach zakupu. Po dziś dzień a było to w czerwcu cisza, mieszkanie sprzedaliśmy osobie prywatnej. My tej firmy nie polecamy, gdyż są mało poważni ze swoim podejściem.

thumb janpi76

5 star review  Mimo wszystko że być może nie dojdzie między nami do porozumienia to pełen szacunek dla panów za normalne i ludzkie podejscie do ewentualnych klientów.

thumb Wiesław Siedlecki

5 star review  Szybko i sprawnie sprzedałem swoje stare mieszkanie. Polecam z czystym sumieniem!

thumb Robert Maciejewski

5 star review  bardzo szybka sprzedaz mieszkania, jestem zachwycony.

thumb Karol Jachym

5 star review  Pewnie przy zwykłej sprzedaży kwota byłaby troche wyzsza, ale szybko potrzebowalam gotowki i doszlismy do porozumienia

thumb Kaya May

5 star review  Wraz z siostrą otrzymaliśmy mieszkanie w spadku, dzięki pomocy firmy szybko zalatwilismy formalności i sprzedalismy mieszkanie.

thumb Karol Lewicki

5 star review  Dobry kontakt z Panem Maciejem, polecam.

thumb Marta Zabitowska

Skorzystaj z formularza i skontaktuj się z nami

Wypełniając formularz, otrzymasz całkowicie darmową, szybką i niezobowiązującą wycenę nieruchomości online.

Dlaczego kupujemy mieszkania bez oglądania? Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem w obrocie nieruchomościami. Mamy dostęp do wiedzy o cenach transakcyjnych, znamy nasz rynek i wiemy też, na jakich zasadach działa konkurencja.

Do wyceny wystarczą nam podstawowe informacje oraz zdjęcia lokalu. Kupujemy nieruchomości inwestycyjnie, kierujemy się więc zupełnie innymi wytycznymi, niż osoba prywatna, jako kupiec.

Dzięki temu Ty możesz szybko sprzedać mieszkanie za gotówkę, my kupujemy lokal, który się po prostu opłaca. Wszyscy są zadowoleni z transakcji.  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Garaż
  Balkon / taras
  Piwnica
  Strych / poddasze użytkowe


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie  Opinie o skupach nieruchomości mogą odwieść Cię od nawiązania współpracy z mało rzetelną firmą. Kiedy warto szukać opinii o skupach nieruchomości? Proponujemy rozeznać się w informacjach, zanim jeszcze przystąpisz do kontaktu. W ten sposób wyselekcjonujesz firmy o najkorzystniejszych doświadczeniach klientów. Jednocześnie zdecydowanie wyeliminujesz biura, które mają czarny piar w sieci.

  Szukając w sieci frazy: „opinie skup mieszkań” możesz znaleźć biura nieruchomości, które faktycznie niekoniecznie zajmują się szybką odsprzedażą mieszkań za gotówkę. Wiele takich firm ogranicza się raczej do wystawienia ogłoszenia ze sprzedażą mieszkania i na tej podstawie klienci wystawiają opinie do transakcji.

  Opinie o skupie nieruchomości KupujemyM mówią same za siebie. Nasi klienci, to osoby, które otrzymały bardzo przystępne warunki odsprzedaży mieszkania. Najbardziej cieszył ich fakt, że pomogliśmy przy załatwieniu wszystkich formalności, a także transakcja zamknęła się w ciągu 72h od momentu kontaktu. Uwierz, nigdzie indziej nie sprzedaż tak szybko mieszkania, za koszty porównywalne do próby sprzedaży nieruchomości na własną rękę.

  Tak, jak najbardziej. Skupujemy zadłużone mieszkania i domy, które mają wpis na hipotece. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić, czy będziemy zainteresowani Twoją nieruchomością, to napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego poniżej.

  Oczywiście, że tak. Skupujemy nieruchomości inwestycyjnie, korzystając z narzędzi umożliwiających szybką wycenę mieszkania lub domu na podstawie realiów rynkowych oraz stanu prawnego. Zgłoś się do nas, wypełniając poniższy formularz kontaktowy, a w ciągu 24 h otrzymasz od nas propozycję wyceny zupełnie za darmo.

  Jak szybko sprzedać mieszkanie do remontu? To zależy. Możesz wystawić ogłoszenie i napisać w nim uczciwie, w jakim stanie jest nieruchomość i ile nakładów finansowych będzie potrzebowała. Ale zdecydowanie najszybszym rozwiązaniem będzie odezwanie się do firmy skup nieruchomości takiej, jak my. Skorzystaj z formularza na dole strony i wyślij nam zgłoszenie. W ciągu 24 h odezwiemy się z zupełnie darmową i niezobowiązującą wyceną.

  Widzimy, jak wiele osób obawia się niskiej wyceny nieruchomości. Rozumiemy te obawy, ponieważ na rynku działa sporo nieuczciwych osób, które po prostu szukają okazji. My, jako skup nieruchomości nie bez powodu mamy dobre opinie. Lokale wyceniamy według rynkowych wartości, odliczając koszta potrzebne do doprowadzenia nieruchomości do stanu umożliwiającego jej dalsze użytkowanie. Skupujemy nieruchomości w najkorzystniejszych cenach na rynku. Wypełnij formularz na dole strony i nas sprawdź.

  Opinie o skupach mieszkań, a opinie o biurach nieruchomości to dwie różne rzeczy. Musisz wziąć pod uwagę aspekty współpracy z danym biurem, a to wszystko mocno się od siebie różni. KupujemyM to firma skupująca nieruchomości. Nie prowadzimy pośrednictwa sprzedaży mieszkań lub domów. Nie pobieramy żadnych prowizji. My po prostu możemy kupić od Ciebie mieszkanie tak, jak każdy inny człowiek z ogłoszenia. Biura pośrednictwa nieruchomości oferują zupełnie inny zakres współpracy, dlatego niektóre z nich mają bardzo dużo negatywnych opinii.

  Jako skup nieruchomości za gotówkę kupujemy mieszkania i domy od ręki. Od momentu napisania do nas może minąć nawet tydzień, jak odkupimy Twój lokal. Jeśli chcesz samodzielnie sprzedać nieruchomość, prawdopodobnie będziesz czekał dłużej. W odróżnieniu od naszej firmy kupiec będący osobą fizyczną może nie mieć gotówki i oboje będziecie czekać na decyzję banku. Ponadto chcąc sprzedać mieszkanie na własną rękę, musisz liczyć się z formalnościami, przez które trzeba przejść podczas tego procesu. To nie tylko czas, ale i dodatkowe koszty oraz stres.

  Oceń stronę
  [Wszystkie: 1 Średnia: 5]