Biuro nieruchomości Kraków

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Krakowie.

Formularz kontaktowy

skup nieruchomosci warszawa

Biuro nieruchomości Kraków

Współpraca z naszym biurem nieruchomości w Krakowie znacznie różni się od typowej współpracy z pośrednikiem nieruchomości. Przede wszystkim dlatego, że choć działamy jako biuro nieruchomości Kraków, to nie pośredniczymy w tej transakcji, tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym. Jakie ma to korzyści? Przede wszystkim takie, że nie będziemy miesiącami szukać nabywcy na zakup Twojego mieszkania i do sfinalizowania transakcji wystarczy nam tylko jedno spotkanie.

Ruch na rynku nieruchomości jest szczególnie wzmożony i ceny potrafią bardzo różnić się od siebie z uwagi na wiele czynników. Z uwagi na to jest tu wiele agencji nieruchomości Kraków i dla osoby z zewnątrz wybór może nie być łatwy. My działamy w sposób odmienny od standardowego biura nieruchomości Kraków i prowadzimy z sukcesami skup nieruchomości Kraków i nie boimy się trudnych transakcji takich jak np. skup zadłużonych mieszkań

Jak działa typowa agencja nieruchomości Kraków?

Każdego dnia agencje i biura nieruchomości Kraków dodają ogłoszenia o chęci sprzedaży nieruchomości. Niejeden agent i pośrednik nieruchomości Kraków chce sprzedać mieszkanie i konkurencja jest bardzo duża, a na chętnego można oczekiwać długie miesiące. Głównym wyzwaniem staje się przede wszystkim czas zawarcia transakcji w każdym przypadku, gdy zależy nam na szybkiej sprzedaży.

Wobec tego, nasze biuro nieruchomości w Krakowie jest w stanie szybko i bezpiecznie przeprowadzić Cię przez proces sprzedaży. Widzimy, że rynek nieruchomości, mimo że działa prężnie, potrzebuje profesjonalnego podmiotu i dlatego w każdym miesiącu realizujemy przynajmniej kilka transakcji. W tym zakresie nasza agencja nieruchomości Kraków posiada ogromne, wieloletnie doświadczenie zdobywane nie tylko na lokalnym rynku ale również w innych miastach np. jako skup nieruchomości Warszawa. Dzięki temu jesteśmy otwarci na nowe i możemy korzystać z doświadczenia zdobytego w innych miastach, aby nasze biuro nieruchomości Kraków doskonaliło swoją działalność i prześcigało inne agencje nieruchomości w Krakowie. 

biuro nieruchomosci krakow

Nasze biuro nieruchomości Kraków – dlaczego warto skorzystać?

Działamy na rynku nieruchomości nie od wczoraj. Nasze biura nieruchomości w Krakowie uczestniczyły w dziesiątkach, a nawet setkach transakcji. Nasz pośrednik nieruchomości Kraków posiada ogromne doświadczenie, a jednocześnie nie spoczywa na laurach i dalej dąży do nauki i rozwoju. Często słyszymy od naszych klientów, że współpracowali z wieloma już firmami i niewiele z nich może się pochwalić tak zaangażowaną ekipą. To, co oferujemy, to pełen profesjonalizm. Nasz agent nieruchomości Kraków nie boi się wyzwań i chętnie się ich podejmuje stawiając poprzeczkę coraz wyżej. Wiemy, że sprzedaż nieruchomości może być szczególnie trudna i skomplikowana. Szereg dokumentów, zaświadczeń, wniosków, wypisów, odpisów. Uzyskanie tego wszystkiego może sprawić nie lada problem. Wobec tego nasze biuro nieruchomości Kraków upraszcza procedury i ułatwia podjęcie niezbędnych działań. Nasza agencja nieruchomości Kraków pomaga uzyskać niezbędne dokumenty do wszystkich transakcji. Większość z nich stanowią mieszkania ale nie tylko, ponieważ działamy także jako skup domów.

Dobra cena

Wycena nieruchomości Kraków to coś, co otrzymasz od nas całkowicie bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań w ciągu 1 dnia od Twojego zgłoszenia.  Nasz pośrednik nieruchomości to przede wszystkim doradca, który będzie Ci towarzyszył w drodze do skutecznej sprzedaży Twojego mieszkania. Od samego początku będziesz wiedział/a, na jaką kwotę możesz liczyć. Co więcej, nasze biuro nieruchomości Kraków dostosuje się do Twoich potrzeb w zakresie np. umowy przedwstępnej – od Ciebie zależy jak duży będzie zadatek i w jakim czasie dojdzie do podpisania aktu końcowego.

Szybka i bezproblemowa transakcja

To, na czym bardzo często zależy sprzedającemu, to czas. Wszystkie transakcje finalizujemy ze środków własnych i dzięki temu jesteśmy gotowi kupować nieruchomości praktycznie z dnia na dzień. Nasza agencja nieruchomości w Krakowie dysponuje odpowiednimi środkami pieniężnymi i dzięki temu transakcja może przebiegać szybko i sprawnie. Pomożemy Ci także w skompletowaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nerwy. Transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości to nasza codzienność.

Czy Wasze biuro nieruchomości w Krakowie będzie stroną kupującą moje mieszkanie?

Nasze biuro nieruchomości Kraków nie jest typowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży. Występujemy jako bezpośredni kupujący za gotówkę. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży mieszkania. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych dodatkowych prowizji – co w przypadku standardowego biura nieruchomości Kraków jest mało możliwe.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy sprzedając w ten sposób mieszkanie dochodzą jeszcze jakieś prowizje?

Gwarantujemy, że nie dojdą już jakiekolwiek dodatkowe opłaty. Nasze biuro nieruchomości w Krakowie nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone przez nas usługi są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Jako biuro nieruchomości Kraków pokrywamy także koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Jak Wasze biuro nieruchomości Kraków działa w praktyce?

Proces sprzedaży nieruchomości z naszym biurem nieruchomości w Krakowie można podzielić na kilka etapów. Pierwszym w kolejności jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza na stronie www lub telefonicznie. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu. Kolejnym krokiem jest zaproponowanie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak już ustalimy cenę transakcyjną, przychodzi czas kompletowania dokumentów, które będą niezbędne do sfinalizowania transakcji – oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego, gdzie dokonamy natychmiastowej płatności.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Jak Wasze biuro nieruchomości w Krakowie wycenia moje mieszkanie?

Dobra dla obu stron wycena mieszkania ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości, z kolei błędna może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest nieodpowiednia cena nieruchomości, która często opiera się na ofertach z portali ogłoszeniowych – nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz biuro nieruchomości Kraków zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz biuro nieruchomości Kraków otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy pomożecie skompletować dokumenty?

Jesteśmy świadomi tego, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania może być etap kompletowania dokumentów, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasz biuro nieruchomości Kraków gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na wszystkich etapach transakcji sprzedania nieruchomości. Z chęcią poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować potrzebne dokumenty.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Jak szybko Wasze biuro nieruchomości w Krakowie jest w stanie kupić moją nieruchomość?

Nasze biuro nieruchomości Kraków jest w stanie kupić Twoje mieszkanie nawet w przeciągu kilku dni! Nierzadko zdarzają się sytuację, w których podpisujemy akt notarialny w ciągu 1-2 dni od zgłoszenia, jeśli Sprzedający jest przygotowany z dokumentami. Możemy także podpisać najpierw umowę przedwstępną z odpowiednim zadatkiem.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy transakcja z naszym biurem nieruchomości w Krakowie jest bezpieczna?

Jako biuro nieruchomości Kraków kupujemy nieruchomości ze środków własnych, a więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie. Otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Wszystkie umowy związane z obrotem nieruchomościami odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej – co jest rzadkością na naszym rynku.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy nasze biuro nieruchomości Kraków kupuje także nieruchomości problematyczne?

Posiadamy wieloletnią praktykę na rynku nieruchomości, przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Dodatkowo także współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz biuro nieruchomości w Krakowie jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]