Biuro nieruchomości Kraków

Które biuro nieruchomości Kraków sprzeda szybko nieruchomość? Oczywiście takie, które prowadzi skup. Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Krakowie.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Kraków

Współpraca z naszym biurem w Krakowie znacznie różni się od typowej współpracy z pośrednikiem nieruchomości. Przede wszystkim dlatego, że choć działamy jako biuro nieruchomości Kraków, to nie pośredniczymy w tej transakcji, tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym. Jakie ma to korzyści? Przede wszystkim takie, że nie będziemy miesiącami szukać nabywcy na zakup Twojego mieszkania i do sfinalizowania transakcji wystarczy nam tylko jedno spotkanie.

Ruch na rynku nieruchomości jest szczególnie wzmożony i ceny potrafią bardzo różnić się od siebie z uwagi na wiele czynników. Z uwagi na to jest tu wiele agencji nieruchomości Kraków i dla osoby z zewnątrz wybór może nie być łatwy. My działamy w sposób odmienny od standardowego biura nieruchomości Kraków i prowadzimy z sukcesami skup nieruchomości Kraków i nie boimy się trudnych transakcji takich jak np. skup zadłużonych mieszkań

Jak działa typowa agencja nieruchomości Kraków?

Każdego dnia agencje i biura nieruchomości Kraków dodają ogłoszenia o chęci sprzedaży nieruchomości. Niejeden agent i pośrednik nieruchomości Kraków chce sprzedać mieszkanie i konkurencja jest bardzo duża, a na chętnego można oczekiwać długie miesiące. Głównym wyzwaniem staje się przede wszystkim czas zawarcia transakcji w każdym przypadku, gdy zależy nam na szybkiej sprzedaży.

Wobec tego, nasze biuro nieruchomości w Krakowie jest w stanie szybko i bezpiecznie przeprowadzić Cię przez proces sprzedaży. Widzimy, że rynek nieruchomości, mimo że działa prężnie, potrzebuje profesjonalnego podmiotu i dlatego w każdym miesiącu realizujemy przynajmniej kilka transakcji. W tym zakresie nasza agencja posiada ogromne, wieloletnie doświadczenie zdobywane nie tylko na lokalnym rynku, ale również w innych miastach np. jako skup nieruchomości Warszawa. Dzięki temu jesteśmy otwarci na nowe i możemy korzystać z doświadczenia zdobytego w innych miastach, aby nasze biuro doskonaliło swoją działalność i prześcigało inne agencje nieruchomości w Krakowie. 

Nasze biuro nieruchomości Kraków ? dlaczego warto skorzystać?

Działamy na rynku nieruchomości nie od wczoraj. Nasze biura nieruchomości w Krakowie uczestniczyły w dziesiątkach, a nawet setkach transakcji. Nasz pośrednik nieruchomości Kraków posiada ogromne doświadczenie, a jednocześnie nie spoczywa na laurach i dalej dąży do nauki i rozwoju. Często słyszymy od naszych klientów, że współpracowali z wieloma już firmami i niewiele z nich może się pochwalić tak zaangażowaną ekipą. To, co oferujemy, to pełen profesjonalizm. Nasz agent nieruchomości Kraków nie boi się wyzwań i chętnie się ich podejmuje, stawiając poprzeczkę coraz wyżej. Wiemy, że sprzedaż nieruchomości może być szczególnie trudna i skomplikowana. Szereg dokumentów, zaświadczeń, wniosków, wypisów, odpisów. Uzyskanie tego wszystkiego może sprawić nie lada problem. Wobec tego nasze biuro nieruchomości Kraków upraszcza procedury i ułatwia podjęcie niezbędnych działań. Nasza agencja nieruchomości Kraków pomaga uzyskać niezbędne dokumenty do wszystkich transakcji. Większość z nich stanowią mieszkania, ale nie tylko, ponieważ działamy także jako skup domów.

Dobra cena

Wycena nieruchomości Kraków to coś, co otrzymasz od nas całkowicie bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań w ciągu 1 dnia od Twojego zgłoszenia.  Nasz pośrednik nieruchomości to przede wszystkim doradca, który będzie Ci towarzyszył w drodze do skutecznej sprzedaży Twojego mieszkania. Od samego początku będziesz wiedział/a, na jaką kwotę możesz liczyć. Co więcej, nasze biuro nieruchomości Kraków dostosuje się do Twoich potrzeb w zakresie np. umowy przedwstępnej ? od Ciebie zależy, jak duży będzie zadatek i w jakim czasie dojdzie do podpisania aktu końcowego.

Szybka i bezproblemowa transakcja

To, na czym bardzo często zależy sprzedającemu, to czas. Wszystkie transakcje finalizujemy ze środków własnych i dzięki temu jesteśmy gotowi kupować nieruchomości praktycznie z dnia na dzień. Nasza agencja nieruchomości w Krakowie dysponuje odpowiednimi środkami pieniężnymi i dzięki temu transakcja może przebiegać szybko i sprawnie. Pomożemy Ci także w skompletowaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nerwy. Transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości to nasza codzienność.

biuro nieruchomosci krakow agencja nieruchomosci krakow

A co, jeśli chcę sprzedać mieszkanie w Krakowie, w trakcie wpisu do księgi wieczystej?

W pierwszej kolejności należy nam się informacja, czy można sprzedać mieszkanie bez wpisu do księgi wieczystej. Oczywiście wszystko można sprzedać legalnie, również i takie lokum, jednak wiąże się to z wieloma utrudnieniami, które rozwiązać może sprzedaż mieszkania do firm skupujących nieruchomości. W innym wypadku warto pamiętać przede wszystkim o fakcie, że sprzedaż takiego mieszkania może przebiec właściwie jedynie wtedy, gdy między sprzedającym a kupującym zaistnieje odpowiednia współpraca. Nasza agencja nieruchomości Kraków jest odpowiednią stroną, do takiej transakcji.

Sprzedaż takiego mieszkania wiąże się z większymi formalnościami i dłuższym czasem oczekiwania na zamkniecie całej procedury. Jeśli mieszkanie nie ma ksiąg wieczystych, a kupujący waha się nad kupnem, można podpisać umowę, w której zawrze się warunek kupna w postaci zobowiązania sprzedającego do założenia takich ksiąg, lub też zamieszczenia w nich odpowiedniego wpisu. W takim wypadku procedura będzie postępować, ale nie zostanie zamknięta do momentu, w którym stan ksiąg nie zostanie zaktualizowany.

Kupowanie i sprzedaż mieszkania bez wpisu do księgi wieczystej to również ryzyko dla kupującego w postaci braku możliwości sprawdzenia zadłużenia takiej nieruchomości, czy też faktycznego jej właściciela. Ponadto na taką nieruchomość nie można wziąć kredytu, więc jej sprzedaż będzie możliwa tylko w przypadku, w którym kupujący będzie operował odpowiednim kapitałem na jej zakup.

W sytuacjach, w których taka sprzedaż bardzo się przedłuża, a właściciel chce się pozbyć nieruchomości i potrzebuje gotówki, warto, aby zadzwonił do firmy skupującej nieruchomości, ponieważ tylko tam otrzyma dobrą gotówkę w błyskawicznym tempie, nawet bez wpisu do księgi, nawet za zadłużoną nieruchomość, czy też w przypadku, gdy procedura aktualizacji wpisu do księgi ciągle trwa. Duży pozytyw jest taki, że agencja nieruchomości w Krakowie KupujemM zapłaci za zakup od razu, po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Wolisz sprzedać na własną rękę?

Jeśli znaleźliśmy kupującego, który życzy sobie założenia takiej księgi, a my jesteśmy zainteresowani tą konkretną transakcją, możemy sobie pozwolić na założenie ksiąg. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że to może potrwać naprawdę długo. Oczywiście można to również przyspieszyć, składając w odpowiednie miejsce wniosek z dobrą argumentacją.

Pierwszym krokiem jest więc złożenie w odpowiednim Sądzie Rejonowym wniosku o wpis do księgi wieczystej. Ze względu na brak regulacji prawnej odnośnie do terminu odpowiedzi na niego, w zależności od rejonu cała procedura może trwać od kilku dni nawet do kilkunastu miesięcy, więc już na wstępie należy uzbroić się w cierpliwość. Razem z takim wnioskiem od razu można złożyć wniosek z prośbą o przyspieszenie, w którym można podać takie argumenty, jak pośpiech kupującego, który ze względu na przedłużający się termin może chcieć się wycofać. Innym argumentem może być wyjazd z Polski z zamiarem osiedlenia się na stałe za granicą, czy też pobyt w kraju tylko w celu załatwienia tej konkretnej sprawy. Oba wnioski muszą być złożone na stosownych formularzach, które są dostępne w siedzibie Sądu Rejonowego, lub też w Internecie. Mogą być wypełnione zarówno online, jak i pisemnie drukowanymi literami.

Wniosek zostaje rozpatrzony pod kątem poprawności wypełnienia i jeśli wszystko jest w porządku, właściwy Sąd dokonuje wpisu.

Kiedy tak naprawdę niezbędne jest stwierdzenie nabycia spadku? Wiele osób, jeśli nie wszyscy w swoim życiu doczekają momentu, w którym otrzymają po kimś spadek. Oczywiście nie można tu mówić każdorazowo o fortunie, jednak zwykle w takim spadku przekazywane są spadkobiercom nieruchomości, pieniądze, czy też rzeczy drobne o wartości sentymentalnej. Jeśli otrzymaliśmy te rzeczy od osoby bliskiej, której ufaliśmy i znaliśmy ją za życia, nie musimy się raczej martwić. Jeśli jednak na naszą głowę spadną właśnie odpowiedzialność za mieszkanie, które okazało się zadłużone, nic straconego ? możemy je spieniężyć, oddając je do skupu nieruchomości. Co jednak ze stwierdzeniem nabycia spadku?

Biuro nieruchomości Kraków ? sprzedaj szybko mieszkanie ze spadku

Otóż robi się to przede wszystkim w swoim interesie. Jeśli chce się potwierdzić w jakiejś sytuacji swoje prawo do otrzymania spadku, należy złożyć o to wniosek w odpowiednim miejscu. Jest to potrzebne zwykle w sytuacji, w której jakąś osoba trzecia domaga się spadku, pomimo że nie ma do niego żadnych praw. Oczywiście rości sobie je i nie zamierza ustąpić, dlatego tak ważne jest konkretne działanie z naszej strony, aby możliwe było zatrzymanie całej farsy, zanim nie spowoduje ona poważniejszych konsekwencji.

Spadkobierca bez dokumentu stwierdzenia nabycia spadku oraz aktu poświadczenia dziedziczenia, nie wygra sprawy spornej, dlatego tak ważne jest ich uzyskanie. W ten sposób udowodnimy swoje prawa do spadku, a tym samym bezprawne upominanie się o spadek osoby trzeciej. Nasza firma nie będzie mogła odkupić takiego lokum.

Istnieje też sytuacja, w której jakoby niezbędne jest okazanie dowodu w postaci stwierdzenia nabycia spadku. Chodzi o księgi wieczystej uzyskanej na drodze spadku nieruchomości. Otóż w chwili śmierci spadkobiercy księgi wieczyste przekazanej nieruchomości stają się nieaktualne. Problematyka tej sytuacji polega na tym, że księgi wieczyste muszą być aktualizowane na bieżąco, a jeśli nie zostanie uaktualniony właściciel nieruchomości, może się to skończyć karą finansową. Działanie polega na złożeniu przez spadkobiercę wniosku o wpis do księgi wieczystej, w której prosi o ujawnienie siebie jako aktualnego właściciela. Trudno jednak, aby Sąd mógł mu uwierzyć na słowo, dlatego też spadkobierca jest zobowiązany dołączyć do wniosku szereg niezbędnych dokumentów, w tym właśnie stwierdzenia nabycia spadku. Jeśli sytuacja się wyjaśni, bez przeszkód możesz do nas napisać, a otrzymasz bezpłatna wycenę online i ofertę kupna.

Nie jesteśmy typową agencję nieruchomości w Krakowie

Nasze biuro nieruchomości Kraków nie jest typowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży. Występujemy jako bezpośredni kupujący za gotówkę. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży mieszkania. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych dodatkowych prowizji ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Kraków jest mało możliwe.Gwarantujemy, że nie dojdą już jakiekolwiek dodatkowe opłaty. Nasze biuro nieruchomości w Krakowie nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone przez nas usługi są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Jako biuro nieruchomości Kraków pokrywamy także koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza.

Poszczególne etapy współpracy

Proces sprzedaży nieruchomości z naszym biurem nieruchomości w Krakowie można podzielić na kilka etapów. Pierwszym w kolejności jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza na stronie www lub telefonicznie. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu. Kolejnym krokiem jest zaproponowanie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak już ustalimy cenę transakcyjną, przychodzi czas kompletowania dokumentów, które będą niezbędne do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego, gdzie dokonamy natychmiastowej płatności.Dobra dla obu stron wycena mieszkania ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości, z kolei błędna może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy.

Jakie są najczęstsze problemy przy sprzedaży nieruchomości w Krakowie na własny rachunek?

Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest nieodpowiednia cena nieruchomości, która często opiera się na ofertach z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasza firma zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu 24 godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz oddział otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!Jesteśmy świadomi tego, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania może być etap kompletowania dokumentów, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasz biuro gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na wszystkich etapach transakcji sprzedania nieruchomości. Z chęcią poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować potrzebne dokumenty.

Czas trwania całej transakcji

Nasze biuro jest w stanie kupić Twoje mieszkanie nawet w przeciągu kilku dni! Nierzadko zdarzają się sytuację, w których podpisujemy akt notarialny w ciągu 1-2 dni od zgłoszenia, jeśli Sprzedający jest przygotowany z dokumentami. Możemy także podpisać najpierw umowę przedwstępną z odpowiednim zadatkiem.Jako biuro kupujemy nieruchomości ze środków własnych, a więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie. Otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Wszystkie umowy związane z obrotem nieruchomościami odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

Doświadczenie na rynku nieruchomości w Krakowie

Posiadamy wieloletnią praktykę na rynku nieruchomości, przeprowadziliśmy łącznie ponad 500 transakcji kupna nieruchomości. Dodatkowo także współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz biuro nieruchomości w Krakowie jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Krakowie?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

  • Nasze biuro nieruchomości Kraków nie jest typowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży. Występujemy jako bezpośredni kupujący za gotówkę. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży mieszkania. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych dodatkowych prowizji ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Kraków jest mało możliwe.

  • Gwarantujemy, że nie dojdą już jakiekolwiek dodatkowe opłaty. Nasze biuro nieruchomości w Krakowie nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone przez nas usługi są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Jako biuro nieruchomości Kraków pokrywamy także koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza.

  • Proces sprzedaży nieruchomości z naszym biurem nieruchomości w Krakowie można podzielić na kilka etapów. Pierwszym w kolejności jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza na stronie www lub telefonicznie. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu. Kolejnym krokiem jest zaproponowanie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak już ustalimy cenę transakcyjną, przychodzi czas kompletowania dokumentów, które będą niezbędne do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego, gdzie dokonamy natychmiastowej płatności.

  • Dobra dla obu stron wycena mieszkania ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości, z kolei błędna może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest nieodpowiednia cena nieruchomości, która często opiera się na ofertach z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasza firma zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz oddział otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

  • Jesteśmy świadomi tego, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania może być etap kompletowania dokumentów, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasz biuro gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na wszystkich etapach transakcji sprzedania nieruchomości. Z chęcią poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować potrzebne dokumenty.

  • Nasze biuro jest w stanie kupić Twoje mieszkanie nawet w przeciągu kilku dni! Nierzadko zdarzają się sytuację, w których podpisujemy akt notarialny w ciągu 1-2 dni od zgłoszenia, jeśli Sprzedający jest przygotowany z dokumentami. Możemy także podpisać najpierw umowę przedwstępną z odpowiednim zadatkiem.

  • Jako biuro kupujemy nieruchomości ze środków własnych, a więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie. Otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Wszystkie umowy związane z obrotem nieruchomościami odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

  • Posiadamy wieloletnią praktykę na rynku nieruchomości, przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Dodatkowo także współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz biuro nieruchomości w Krakowie jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów