Sprzedaż hotelu lub pensjonatu

Sprzedaż hotelu/pensjonatu nie musi oznaczać długiego i skomplikowanego procesu poszukiwania nabywcy. Nasza oferta wykupu tego rodzaju nieruchomości skierowana jest do właścicieli ośrodków wypoczynkowych, którym zależy na szybkiej i bezproblemowej transakcji. Gwarantujemy rzetelną wycenę i błyskawiczne uregulowanie należności.

Wyceń nieruchomość online
Skup nieruchomosci – ikona

Sprzedaż hotelu lub pensjonatu

Sprzedaż hotelu/pensjonatu nie musi oznaczać długiego i skomplikowanego procesu poszukiwania nabywcy. Nasza oferta wykupu tego rodzaju nieruchomości skierowana jest do właścicieli ośrodków wypoczynkowych, którym zależy na szybkiej i bezproblemowej transakcji. Gwarantujemy rzetelną wycenę i błyskawiczne uregulowanie należności.

Skupujemy nawet gdy nie przynosi dochodu

Na rynku nieruchomości nie brakuje ofert sprzedaży hoteli czy pensjonatów. Problemy ze znalezieniem nabywców mają nawet obiekty ulokowane w atrakcyjnych miejscach oraz znajdujące się dobrym stanie technicznym. Inne ogłoszenia bardzo długo pozostają bez odpowiedzi. Sprzedaż hotelu/pensjonatu sprawia kłopoty zwłaszcza wówczas, gdy ośrodek nie przynosi dochodów. Dotyczy to głównie starszych obiektów, które wymagają remontu i modernizacji, a więc sporych nakładów inwestycyjnych. Nasza firma widzi potencjał biznesowy w każdym tego rodzaju ośrodku. Wierzymy, że każdy z nich może na nowo zacząć tętnić życiem.

Jakie hotele skupujemy?

Proponujemy wykup hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych wszelkiego rodzaju i w każdym miejscu w Polsce. Skupujemy obiekty małe, przystosowane do obsługi kilku lub kilkunastu gości, a także większe ośrodki i pensjonaty dla kilkudziesięciu lub nawet kilkuset osób. Interesują nas zarówno nowe obiekty, które nie odniosły sukcesu na bardzo konkurencyjnym rynku turystycznym, jak i wysłużone, a nawet zaniedbane ośrodki, które lata świetności mają już za sobą i pilnie potrzebują remontu. Swoją ofertę kierujemy też do właścicieli nieczynnych pensjonatów i hoteli.

W przeciwieństwie do innych oferentów nie odstrasza nas skomplikowana sytuacja własnościowa danej nieruchomości. Jesteśmy gotowi wykupić pojedyncze udziały w hotelu lub pensjonacie, który ma kilku współwłaścicieli. Interesują nas także oferty, w których sprzedaż hotelu/pensjonatu dotyczy nieruchomości obciążonej hipoteką. Skupujemy również czynne ośrodki zatrudniające pracowników i przyjmujące gości. Rozwiązanie trudnych sytuacji prawnych bierzemy na siebie!

Kto decyduje się na sprzedaż pensjonatu lub hotelu?

Prowadzenie pensjonatu lub hotelu to wymagający i ryzykowny biznes. Dlatego wielu potencjalnych nabywców zwleka z podjęciem decyzji o zakupie. Najczęściej poprzedzona jest ona dogłębną analizą rynku i długim procesem przygotowań do przejęcia ośrodka. Inwestorzy często proponują też najpierw dzierżawę obiektu, zanim zdecydują o wykupie nieruchomości. Dla osób, które chcą szybko spieniężyć swój majątek, nie jest to komfortowa sytuacja. Warto pamiętać, że osoby oferujące sprzedaż hotelu/pensjonatu muszą też często ponosić spore koszty związane z utrzymaniem infrastruktury obiektu w odpowiednim stanie technicznym w czasie oczekiwania na finalizację transakcji. To konieczne, by obiekt nie tracił na wartości.

Ile trwa zamknięcie transakcji?

W naszej firmie rozumiemy, jak ważna jest szybka sprzedaż nieruchomości. Od lat specjalizujemy się w tego rodzaju operacjach. By nawiązać z nami kontakt, wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz, w którym znajdą się najważniejsze informacje o nieruchomości. W odpowiedzi niezwłocznie prześlemy do Państwa ofertę kupna wraz z wyceną. Kolejne etapy transakcji również realizujemy szybko i sprawnie. Znaczną część formalności możemy wziąć na siebie. Wizytę u notariusza umawiamy tak szybko, jak to możliwe.

Występujemy w takich transakcjach zarówno jako bezpośredni Kupujący, jak i czasem pomagamy właścicielom sprzedać obiekt za pomocą naszych kontaktów z inwestorami szukającymi tego typu obiektów. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń, aby porozmawiać o szczegółach.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-form-2

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji
icon-calc

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

Więcej informacji