Skup nieruchomości Kraków

Zastanawiasz się, jak działa skup nieruchomości Kraków? A może szukasz odpowiedzi na pytanie: Jak sprzedać szybko mieszkanie w Krakowie? Napisz do nas, a otrzymasz ofertę. Nic za to nie zapłacisz.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup nieruchomości Kraków – co oferujemy?

Kiedy otwieraliśmy kolejne filie naszego biura, a w tym Skup nieruchomości Kraków, to sami mieliśmy wiele pytań o nieruchomości w Krakowie. O to, jak przyjmie się skup mieszkań za gotówkę Kraków na rynku, jak nasze działania się rozwiną i w jakim stopniu będziemy w stanie rzeczowo pomagać klientom. Dlaczego wybraliśmy Kraków? Ponieważ to drugie w Polsce miasto pod kątem populacji i także jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc, gdzie szybki skup nieruchomości za gotówkę ma potencjał.

Nie sposób wymienić wszystkich atutów Krakowa, od obleganych przez turystów Starego Rynku i Kazimierza, po piękne Błonie. Dla naszego oddziału Skup mieszkań za gotówkę Kraków nie bez znaczenia jest też ilość chętnych osób do zamieszkania w tak pięknym mieście pełnym historii i zabytków, a także renomowanych uczelni jak np. Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński, ponieważ inwestując w nieruchomości na wynajem, mamy gwarancję zainteresowania naszymi nieruchomościami przez cały rok.

Dlaczego szybki skup nieruchomości za gotówkę to strzał w 10?

Zgodnie z najnowszymi trendami, coraz większa ilość Polaków, chcąc sprzedać swoje mieszkanie, decyduje się na podjęcie współpracy z pośrednikiem. Dlaczego? Chodzi o czas oraz komfort. Aby sprzedać swoją nieruchomość, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami, które trzeba ponieść za ogłoszenia oraz na pokrycie rachunków, kiedy mieszkanie lub dom stoją puste.

O ile skup nieruchomości nie pobiera żadnych prowizji, ani absolutnie najmniejszych dodatkowych opłat, agencja pośrednicząca w sprzedaży już tak. Często trzeba się także związać umową, która może kosztować dużo nerwów i pieniędzy (a niekoniecznie przyniesie efekt).

Ceny mieszkań i domów na rynku krakowskim potrafią zrobić wrażenie. Jeśli sprzedajesz lokal i chcesz zaufać agencji nieruchomości, to od ceny końcowej odlicz koniecznie prowizję. Bardzo często są to koszty rzędu od 2 do 10%. Więc jeśli zastanawiasz się, jak szybko sprzedać mieszkanie w Krakowie i chcesz podpisać umowę z pośrednikiem, to ten plan może Ci się średnio opłacić. Zobacz, sprzedajesz mieszkanie za 1 000 000 zł. Pośrednik poprosi o prowizję w wysokości 5%. Chyba nie trzeba wyliczać, jaka to będzie kwota?

Dlatego niezawodnym i skutecznym rozwiązaniem na szybkie zbycie nieruchomości jest skup nieruchomości Kraków. A z racji tego, że my nie czekamy na decyzję banku, aby kupić mieszkanie na kredyt, pieniądze otrzymasz od ręki od razu po podpisaniu umowy. Napisz do nas, korzystając z formularza, a otrzymasz totalnie niezobowiązującą ofertę kupna. Interesują nas też mieszkania z długami i domy do remontu ? nie przejmuj się ich stanem technicznym. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak szybko sprzedać mieszkanie w Krakowie, nawet obarczone problemami, to wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

Biuro Skup mieszkań Kraków oferuje usługi:

Nie boimy się trudnych wyzwań, interesuje nas także skup mieszkań z problemami, skup nieruchomości zadłużonych, czy mieszkań z lokatorem. Co najważniejsze, nasz skup nieruchomości za gotówkę Kraków oferuje najwyższe ceny pośród wszystkich skupów działających na rynku. Dobrze znamy ten segment i dysponujemy wystarczająco dużym kapitałem, dlatego skupujemy od ręki i absolutnie bez czekania.

Co więcej, oprócz zwykłego skupu mieszkań i domów, interesuje nas też skup udziałów w nieruchomości w całej Polsce oraz skup zadłużonych mieszkań. W przypadku każdej formy skupu przebieg transakcji wygląda tak samo. Formalności możemy załatwić razem lub zrobić to za Ciebie. Jeśli mieszkasz za granicą i potrzebujesz pomocy prawnej w Polsce jeszcze przed sprzedażą mieszkania, to wystarczy, że upoważnisz nas do składania wniosków i odbioru dokumentów. Wszystko załatwimy we własnym zakresie, a kiedy formalności będą gotowe, wystarczy jedna Twoja wizyta, aby sprzedać mieszkanie szybko.

skup nieruchomosci Krakow - skup mieszkan Krakow

Błyskawiczna sprzedaż mieszkania w 4 krokach dzięki Skup mieszkań Kraków KupujemyM.pl:

Na rynku nieruchomości działa wielu pośredników zapewniających szybką sprzedaż mieszkania Kraków. Wybierając pośrednika, musisz liczyć się przede wszystkim z czasem, a po drugie z kosztami. Na szczęście, nie należymy do tej grupy! Jesteśmy bezpośrednim nabywcą, który oferując skup mieszkań Kraków w sposób bardzo efektywny i bezpieczny zapewnia zakup wszelkiej nieruchomości. A jak mogłeś już przeczytać w tym artykule, mieszkania czy domy o trudnej sytuacji prawnej, czy finansowej, również nie stanowią dla nas żadnego problemu ? kupimy nieruchomość zadłużoną, czy taką, przy której nie obejdzie się bez generalnego remontu. Współpracując z nami, nie musisz się niczego obawiać ? bez względu na wszystko, transakcja przebiegnie bezpiecznie, szybko i zyskownie!

Skup mieszkań za gotówkę Kraków ? bezpieczeństwo klienta naszym priorytetem

Nad wygodą i bezpieczeństwem transakcji czuwają nasi profesjonaliści. Dobrze sformułowana umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania Kraków skonstruowana jest pod nadzorem naszych ekspertów prawnych. Zawiera jasno określone warunki, na które obie strony się zgadzają, a sprzedający może liczyć na brak ukrytych kruczków prawnych.

Wszystkie wątpliwości zostają rozwiane już podczas wstępnej rozmowy, a przejrzyste działania naszej firmy pozwalają na wgląd w nasze czynności na każdym etapie procesu sprzedaży mieszkania Kraków. Koniec transakcji wieńczymy w biurze notariusza. Jest to osoba zaufania publicznego, która nie tylko gwarantuje w sposób prawny prawidłowość sfinalizowania sprzedaży mieszkania w Krakowie, ale również jej obecność wymagana jest poprzez odrębne przepisy. Korzystamy z niezależnych kancelarii.

skup nieruchomosci krakow

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Krakowie? Błyskawiczna wypłata finalizująca sprzedaż mieszkania Kraków

Czas to pieniądz, a my szanujemy i jedno i drugie. Nasz klient w ciągu zaledwie kilku dni sfinalizuje sprzedaż mieszkania w Krakowie i otrzyma gotówkę po zawartej umowie. Uzbrojeni w szybkie procedury nie możemy sobie pozwolić, by nasz klient czekał długo na wypłatę środków finansowych. Nasz skup mieszkań Kraków opiera się na błyskawicznym podpisaniu umowy sprzedaży mieszkania Kraków i jednocześnie jesteśmy w pełni przygotowani finansowo na dokończenie tej transakcji.

W trakcie całego procesu nie poniesiesz żadnych kosztów. Nie musisz martwić się o opłaty za skompletowanie dokumentów, gdyż pomagamy w tej materii każdemu naszemu klientowi. To my finansujemy również koszty wizyty u notariusza. Ważne jest, żebyś miał poczucie zabezpieczenia całego procesu, jakim jest sprzedaż mieszkania w Krakowie. Zadatek wypłacamy w tym samym momencie, w którym Ty podpisujesz umowę. Przelewem lub gotówką do ręki. Jak wolisz? Wystarczy, że poinformujesz nas wcześniej. Kwota główna z kolei wypłacona zostanie niezwłocznie po sfinalizowaniu umowy sprzedaży mieszkania Kraków ? czyli przy biurku notariusza, zanim odłożysz długopis po podpisaniu umowy głównej. Takie działania pozwalają na dobre zarządzenie uzyskanymi środkami i zaplanowanie własnej przyszłości.

Wygodna sprzedaż mieszkania Kraków – kupujemy nieruchomości w całej Polsce

Nie musisz szukać nas daleko. Jesteśmy do dyspozycji na wyciągnięcie ręki. Maksymalnie ułatwiamy przeprowadzenie wszystkich procedur, jakich sprzedaż mieszkania Kraków wymaga, a większość z nich wykonywana jest online. Operowanie na współczesnym rynku nieruchomości związane jest z posiadaniem wiedzy.

Doświadczenie pomaga nam w oferowaniu Ci skupu mieszkań Kraków, jako usługi najwyższej klasy. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie wygodnych rozwiązań technologicznych. Nasze szybkie decyzje oparte są o doskonałą znajomość branży nieruchomości i możesz polegać na naszej znajomości cen i możliwości szybkiej sprzedaży mieszkania w Krakowie.

Nasz zespół chętnie wesprze Cię w całym procesie, a na każdym etapie możesz podejmować decyzje i konsultować swoje wątpliwości. Jesteśmy po to, by sprzedaż mieszkania Kraków spełniła Twoje oczekiwania, była szybka i profesjonalnie przeprowadzona.

Współpracując z naszym skupem nieruchomości Kraków i skupem mieszkań Kraków możesz liczyć na najlepszą cenę, dobry i sympatyczny kontakt, a także ekspresowe działanie. Teraz już wiesz, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Krakowie ? zapraszamy do sprawdzenia!

Skup nieruchomości KupujemyM.pl odkupi mieszkania w wielu miastach w Polsce. Alternatywa dla biura nieruchomości Kraków ? skup nieruchomości w Krakowie

Zamiast szukać biura nieruchomości w Krakowie, sprzedaj nam swoje mieszkanie, a my zapłacimy od ręki. Zobacz, jak działa nasz skup nieruchomości. Interesują nas także przeróżne lokale w Katowicach, tam także mamy filię: Skup nieruchomości Katowicach.

A jeśli mieszkasz za granicą i szukasz biura nieruchomości, ponieważ szukasz rozwiązania, jak szybko sprzedać mieszkanie w Krakowie, będąc za granicą, to nasza oferta może Cię bardzo zainteresować.

Mieszkasz za granicą? Nie ma problemu!

Wycenimy Twoją nieruchomość w Krakowie całkowicie zdalnie w 24h!

Dlaczego warto skorzystać z oferty Skup nieruchomości Kraków?
Poniżej przeczytasz 4 główne Argumenty

Skup nieruchomości Kraków

Wartość nieruchomości ? wycena mieszkania online

Wycena nieruchomości to podstawa udanej sprzedaży. Wiele firm zaniża wyceny, oferując warunki poniżej akceptacji. Po pierwsze, pośród konkurencyjnych firm i osób działających w tym segmencie, nasz skup nieruchomości Kraków oferuje klientom najwyższe ceny. Zdarzają się sytuacje, w których inne skupy deklarują ofertę na poziomie 90-100% wartości rynkowej, a w rzeczywistości końcowa kwota jest zdecydowanie niższa. Często słyszymy od klientów, że nasza propozycja odkupu jest najwyższa pośród wszystkich. Taki jest cel naszego działania ? chcemy proponować najlepsze ceny dla naszych klientów. Napisz do nas, być może będziemy chętnie na zakup Twojej nieruchomości?

Wycena online
Skup nieruchomości Kraków

Oferujemy przede wszystkim wsparcie i pomoc

Współpracując z nami, masz gwarancję pomocy prawnej oraz przejdziemy razem z Tobą przez proces wszystkich formalności. Nie owijamy w bawełnę i nie zwodzimy naszych klientów. Szybko reagujemy, pomagamy przy kompletowaniu dokumentów i z góry ustalamy warunki transakcji. Gdy coś obiecujemy, dotrzymujemy słowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klientom zgłaszającym się do nas, zależy na szybkiej i sprawnej sprzedaży. Staramy się do każdego podchodzić z wyrozumiałością i empatią. Chcemy, aby każdy klient współpracujący z nami, czuł się dobrze obsłużony oraz aby jego potrzeby były zadbane. Jeśli potrzebujesz czasu na wyprowadzkę, nie ma problemu. Pomożemy także opróżnić nieruchomość z niechcianych mebli.

wycena online
Skup nieruchomości Kraków

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość, to liczy się szybkie działanie

Jak szybko sprzedać nieruchomość? Wyślij do nas e-mail lub formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu zaledwie kilku godzin. Ofertę cenową otrzymasz od nas prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia. Wyjątkiem są skomplikowane transakcje, gdzie potrzebujemy więcej czasu na analizę, jeśli taka sytuacja zaistnieje, poinformujemy o tym z góry. Nie musisz także przyjeżdżać do nas, aby podpisać akt notarialny. Możemy podpisać go w każdym mieście w Polsce, a także w wybranej przez Ciebie kancelarii notarialnej.

Co przygotować?
Skup nieruchomości Kraków

Skup nieruchomości za gotówkę w Krakowie i okolicach

Nasz skup nieruchomości w Krakowie płaci gotówką. Co to oznacza? Dysponujemy środkami własnymi i nie korzystamy z pożyczek bankowych, dzięki czemu płatność za nieruchomość następuje natychmiastowo. Zazwyczaj jeszcze podczas wizyty w Kancelarii Notarialnej. Jest to najwygodniejszy i najbardziej pewny dla obu stron sposób płatności.

kim jest notariusz?

Co więcej, oprócz zwykłego skupu mieszkań i domów, interesuje nas też skup udziałów w nieruchomości w całej Polsce oraz skup zadłużonych mieszkań (np. skup nieruchomości Kraków). W przypadku każdej formy skupu przebieg transakcji wygląda tak samo. Formalności możemy załatwić razem lub zrobić to za Ciebie. Jeśli mieszkasz za granicą i potrzebujesz pomocy prawnej w Polsce jeszcze przed sprzedażą mieszkania, to wystarczy, że upoważnisz nas do składania wniosków i odbioru dokumentów. Wszystko załatwimy we własnym zakresie, a kiedy formalności będą gotowe, wystarczy jedna Twoja wizyta, aby sprzedać mieszkanie szybko.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Krakowie?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów

Zobacz, w jakich lokalizacjach województwa małopolskiego jeszcze działamy:

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości

Masz pytania o to, jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom w Krakowie? Może poniżej znajdziesz odpowiedź.

 • Jeśli chodzi o naszą firmę KupujemyM.pl, nie jest to prawdą. Skup nieruchomości, który oferujemy, jest czymś nowym na krakowskim rynku, a co za tym idzie nie jest jeszcze szeroko rozpoznawalny. Nieruchomości kupujemy za około 90% wartości rynkowej, ale to właśnie dzięki tej delikatnej obniżce klient otrzymuje transakcje błyskawiczną i bardzo wygodną. Jest to w stanie zaoszczędzić, wiele nerwów naszemu klientowi. Większość naszych klientów stanowią osoby, które chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swoją nieruchomość, równie szybko otrzymując za nią zapłatę, lub takie które mają ?trudną? nieruchomość do sprzedaży. Nasza firma zarejestrowana jest w Polsce, wszystkie informacje na jej temat umieszczamy na naszych stronach, a z klientami spotykamy się osobiście. Kierujemy się uczciwością i transparentnością, niczego nie ukrywamy. Zawsze powtarzamy, że jeśli ktoś ma chęci i dużo czasu na sprzedaż swojej nieruchomości to zapewne uzyska lepszą ofertę. Jednak należy pamiętać również o fakcie, że nieruchomość kosztuje, nawet gdy nie jest użytkowana. Kolejne tygodnie czy miesiące prób sprzedaży generują tylko dodatkowe koszty. Nasi klienci często mówią, że nasza propozycja ceny była najwyższa, w porównaniu z firmami konkurencyjnymi oraz że nie spodziewali się tak szybkiej i wygodnej sprzedaży.

 • Nasz zespół to doświadczeni ludzie, którzy pracują z nami na rynku nieruchomości od około 10 lat. Ludzie, którzy znają się na tej branży jak nikt inny. Znamy potrzeby zarówno rynku jak i naszych klientów i dostarczamy im usługę bardzo szybkiej sprzedaży nieruchomości w przystępnej cenie i minimalnym zaangażowaniu z ich strony. Zawsze staramy się wszystko robić najlepiej jak to możliwe i wnosić nową jakość na rynku nieruchomości. Tak powstała marka KupujemyM.pl, w której najważniejszy jest klient. Staramy się pomóc i udaje się to nam, szczególnie w sytuacjach z pozoru beznadziejnych, ponieważ szanujemy to, czego potrzebujesz. O tym w jakich sytuacjach się sprawdzamy i czego możesz oczekiwać z naszej strony przeczytasz we wpisach z serii ?Pamiętniki z transakcji? znajdujących się na naszym blogu. Zgłaszając się do nas otrzymasz ofertę z wyceną w zaledwie kilka godzin. Jeśli potrzebujesz jak najszybszego kontaktu to wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my od razu postaramy się dać odpowiedź. Chętnie dojedziemy do miejsca Twojego zamieszkania nawet jeśli nieruchomość, którą chcesz sprzedać, znajduje się w innym mieście, niekoniecznie przecież musi to być Kraków. Wszelkie formalności zorganizujemy za Ciebie. Wysoka jakość obsługi jest u nas na pierwszym miejscu, ponieważ jedynie dzięki temu się rozwijamy i zyskujemy grono zadowolonych klientów, a co za tym idzie poleceń z ich strony.

 • Oczywiście, że jest to w pakiecie. Wyceny naszej oferty zakupu nieruchomości robimy całkowicie zdalnie, dzięki podstawowym informacjom o nieruchomości oraz jej zdjęciom. Dlatego jest to takie szybkie. Niezwykle rzadko zdarzają się sytuacje, w którym musimy osobiście obejrzeć lokal. Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe? Ponieważ działamy w tej branży od niemal 10 lat, znamy ją od podszewki. Posiadamy narzędzia technologiczne, które pomagają nam w dokonywaniu wyceny. Jeśli Twoja nieruchomość posiada skomplikowany stan prawny, jest zadłużona czy ma kredyt hipoteczny, to nasza wycena będzie obejmowała właśnie te elementy. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że jeśli potrzebujesz wyceny nieruchomości biegłego rzeczoznawcy, to nasza usługa nie spełni tych potrzeb, ale oczywiście możemy Ci pomóc znaleźć odpowiedniego rzeczoznawcę.

 • Nasze wyceny opierają się na czynnikach rynkowych danego regionu oraz sytuacji prawnej nieruchomości. Każda sprawa, którą się zajmujemy jest bardzo indywidualna, a my bierzemy pod uwagę wiele okoliczności, które sprzyjają, bądź nie. Jesteśmy również otwarci na negocjacje. Zawsze możesz porównać naszą ofertę z inną firmą. W całym tym przedsięwzięciu chodzi o to, żebyś to Ty był zadowolony i dokonał korzystnego wyboru.

 • W poprzednim punkcie wymieniliśmy potencjalne koszty w przypadku nieprzewidzianych okoliczności oraz przede wszystkim współpracy z agencją pośrednictwa. My nie jesteśmy pośrednikiem i kupujemy nieruchomości na tych samych zasadach, co osoby prywatne ? czyli bezpośrednio. Ponosimy wszystkie koszty dotyczące sprzedaży, umów oraz obsługi prawnej. Na nas opierają się również koszty ewentualnego remontu, czy uregulowania sytuacji prawnej. To wszystko generuje koszty, które to my ponosimy. Zwalniamy Cię tym samym między innymi ze straconego czasu czy stresu z tym wszystkim związanego. Z naszą firmą sprzedaż jest niezwykle szybka, a zapłatę możesz otrzymać jeszcze podczas wizyty u notariusza.

 • Podobno tak. Sporo słyszeliśmy o takich firmach, ale na szczęście nie mamy z nimi nic wspólnego. Uważamy, że takie firmy nie będą miały szans przetrwania na obecnym rynku, ponieważ żyjemy w czasach dużo lepszego dostępu do informacji i konkurencji. Wycena w dużej mierze zależy od statusu danej nieruchomości. Jeśli jest ona zadłużona, w księdze wieczystej jest komornik, to cena automatycznie spada poniżej wartości rynkowej. Musisz wiedzieć, że próbując sprzedać nieruchomość z długami, należy opuścić jej cenę, ponieważ powoduje to dodatkowe wyzwania. Nasze oferty to zazwyczaj około 90% cen rynkowych. Czy to dużo? Według nas nie.

 • Nie, nie pobieramy prowizji. Cena, którą Ci zaoferujemy jest ceną, którą finalnie otrzymasz za sprzedaż swojej nieruchomości. Nasz skup bardzo różni się od pośrednictwa. Przede wszystkim my jesteśmy w stanie dać Ci gwarancję zrealizowania transakcji, której nie może zapewnić Ci pośrednik. Mieliśmy wiele sytuacji, w których klienci próbowali przez długi czas bezskutecznie sprzedać mieszkanie z pośrednikiem, a finalnie i tak przychodzili do naszej firmy. Według nas nie warto tracić czasu i lepiej od razu zdecydować się na pewną i bezproblemową transakcje z nami. Bierz również pod uwagę, że przez cały okres sprzedaży, należy ponosić opłaty bieżące za nieruchomość, nawet gdy jest ona nieużytkowana.

 • Na początku chcielibyśmy zapewnić, że nie musisz nigdzie przyjeżdżać. Położenie siedziby naszej firmy, nie ma najmniejszego znaczenia dla klientów. Otworzylismy oddziały między innymi w Krakowie, aby dać możliwość ludziom w całej Polsce na szybką i niemal całkowicie zdalną sprzedaż mieszkania. Jeśli dana nieruchomość nie ma większych problemów prawnych, to jesteśmy w stanie 90% formalności załatwić przez internet, rozmowy telefoniczne czy wymianę maili. Zaczynając od darmowej wyceny, po oglądanie zdjęć lokalu i analizę stanu prawnego. Pomożemy także w przygotowaniu i wysyłce niezbędnych dokumentów, aby w jak największym stopniu odciążyć Cię od zaangażowania w sprzedaż.

 • Tak jak pisaliśmy wyżej zdarzają nam się sytuację finalizowania transakcji z dnia na dzień. Wstępną wycenę mieszkania dostaniesz już po paru godzinach. Wszystko zależy od sytuacji prawnej lokalu i posiadanych dokumentów. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej i wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły.

 • Nie ma takiej potrzeby. Jeśli natomiast pojawią się jeszcze jakieś pytania z Twojej strony, to pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz możemy wcześniej przesłać Ci wszelkie dokumenty, abyś mógł się z nimi zapoznać na spokojnie. Wszystko odbywa się tak jakby tę nieruchomość kupował od Ciebie sąsiad. Z nami jest to jedynie szybsze.

 • Aby podpisać umowę przedwstępną zazwyczaj wystarczy jedynie akt notarialny nabycia lub numer księgi wieczystej, jeśli widniejesz tam jako właściciel. Jeśli chodzi o dokumenty do sporządzenia aktu końcowego u notariusza, to każda sytuacja musi być traktowana indywidualnie, ponieważ również każda kancelaria może wymagać innych papierów. Poniższe trzy dokumenty są jednak niezbędne w każdym przypadku: podstawa nabycia, czyli najczęściej akt notarialny zaświadczenie ze spółdzielni/wspólnoty zaświadczenie o braku osób zameldowanych

 • Jeśli nieruchomość, którą chcesz sprzedać jest uregulowana pod kątem prawnym oraz posiadasz wszystkie dokumenty uprawniające Cię do sprzedaży to możemy umówić się na spotkanie u notariusza w miejscu Twojego zamieszkania praktycznie z dnia na dzień. Działamy na terenie całego kraju. Finalizacji dokonujemy zazwyczaj od 24 godzin do tygodnia, wszystko zależy od tego jakich dokumentów nam brakuje i jakie trzeba jeszcze zgromadzić. Jeśli zgodzisz się, żebyśmy zobaczyli stan faktyczny nieruchomości to od razu możemy umówić się u notariusza i podpisać umowę. Jeśli natomiast nastąpią niesprzyjające okoliczności np. z dokumentami, to chętnie pomożemy Ci wszystko skompletować i poczekamy tyle ile będzie trzeba. Nasi klienci często decydują się na podpisanie umowy przedwstępnej oraz w pierwszej kolejności wypłatę zadatku. Daje im to poczucie bezpieczeństwa i  pewność, że transakcja dojdzie do skutku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji to skontaktuj się z nami poprzez telefon czy mail. Chętnie udzielimy Ci wszelkich odpowiedzi i na podstawię rozmowy możemy od razu określić wstępną procedurę działania.

 • Pomimo tego, że w Polsce przyjęło się, że to kupujący wybiera notariusza, ponieważ pokrywa jego koszty, to my pozwalamy, aby klient sprzedający nie miał żadnych obaw i mógł wybrać swojego, zaufanego notariusza. To właśnie notariusz jest odpowiedzialny za umowę i on daje gwarancję. Jeśli mimo to będziesz miał/a jakieś obiekcje to chętnie przedstawimy Ci dokumenty potwierdzające setki transakcji, których dokonaliśmy do tej pory. Aktów notarialnych przybywa u nas z każdym miesiące i każdym zadowolonym klientem. Wszelkie dane naszej firmy znajdziesz na naszej stronie, niczego przed Tobą nie ukrywamy. Wszystko podpisujemy przy notariuszu, a pieniądze przelewany w ciągu kilku minut. Aż do momentu, w którym pieniądze nie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, notariusz nie wyda na dokumentów. Możesz również przeczytać wiele opinii na nasz temat zarówno na naszej stronie jak i stronach na temat skupu nieruchomości.

 • Od razu przy podpisaniu umowy, jeszcze u notariusza, ponieważ dysponujemy własnymi środkami i nie musimy czekać na decyzję kredytowe. Preferujemy płatność na rachunek bankowy, ponieważ w dzisiejszych czasach przy transakcjach o tej wartości jest to norma i rzadko zdarzają się płatności kilkuset tysięcy złotych w formie gotówki. Oczywiście jesteśmy elastyczni, zwłaszcza w kontekście zapłaty zadatku i może to być także płatność gotówkowa. Przelewów dokonujemy z naszego konta bankowego i jeśli masz takie życzenie, możemy zrealizować przelew natychmiastowy, który dotrze na Twoje konto jeszcze w trakcie wizyty u notariusza. Jeśli masz takie życzenie, to możemy także wpłacić tę sumę na depozyt notarialny, a to notariusz przeleje środki na Twoje konto.

 • Koniecznie zajrzyj na naszego bloga i przeczytaj serię wpisów: ?Pamiętniki z transakcji?. Znajdziesz tam opowieści w jaki sposób pomagamy się uporać naszym klientom z problemami związanymi ze sprzedażą mieszkania.

 • Jeśli szukasz sposobu na to, jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom, jeśli mieszkasz za granicą, to trafiłeś w idealne miejsce. Osoby z zagranicy to stałe grono naszych klientów i mamy już spore doświadczenie w transakcjach z osobami z innych krajów UE, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, czy nawet Australii. Szybko dokonujemy również takich transakcji i cieszymy się z zadowolenia naszych klientów. Może się okazać, że nawet nie będzie potrzebna Twoja wizyta w kraju, a jeśli już będzie to niezbędne, to z pewnością załatwimy to w ciągu 1 przyjazdu.

 • Specjalizujemy się w takich sprawach i mamy na to rozwiązania. Każdy przypadek jest inny więc trudno to ocenić bez poznania szczegółów, ale możliwe jest nawet to, że nie będziesz musiał/a przyjeżdżać ani razu. Jeden z takich przypadków opisuje w naszej serii ?Pamiętniki z transakcji?, w ramach którego przedstawiamy różne sytuacje naszych klientów.

 • Nie ma najmniejszego problemu. Skontaktuj się z nami, opisz sytuację, zorganizujemy upoważnienia i z ogromną przyjemnością pomożemy. Jeśli chcesz zajmiemy się także opróżnieniem mieszkania oraz załatwieniu pozostałych spraw z tym związanych. Musisz się jedynie z nami skontaktować, a my już resztę załatwimy.

 • Tak, jak najbardziej, nie stanowi to dla nas problemu. Zdarza się, że stan księgi wieczystej nie jest zaktualizowany i często nie ma konieczności takiej aktualizacji, aby móc zawrzeć z nami transakcje. Wielu klientom wydaje się, że jeśli np. odziedziczyli mieszkanie, to aby móc je sprzedać, muszą najpierw wyprostować zapisy w księdze wieczystej, ale podczas zawierania transakcji z nami nie musisz tego robić ? weźmiemy tę kwestię na siebie i kupimy od Ciebie nieruchomość, zanim stan w KW się zaktualizuje. Oczywiście każda sytuacja jest indywidualna, więc musisz się z nami po prostu skontaktować. Wypełnij nasz formularz kontaktowy i poczekaj na odpowiedź, a jeśli zależy Ci na czasie, to zadzwoń do nas.

 • Tak, kupujemy także zadłużone nieruchomości i mamy duże doświadczenie w tego typu transakcjach. Nie stanowi dla nas problemu zadłużenie w spółdzielni, banku, czy innych firmach, a także w stosunku do urzędów, z pewnością pomożemy Ci wyjść z tego obronną ręką ? szybko, sprawnie i bez zbędnych emocji. Z racji tego, że każdy przypadek jest inny zaczniemy od sprawdzenia dokumentów. Jeśli zajdzie taka potrzeba to współpracujemy także z wyspecjalizowanymi prawnikami.

 • Tak. Tak jak wyżej napisaliśmy, KupujemyM.pl kupuje także nieruchomości z zadłużeniem i zajęciem komorniczym. W takich transakcjach również mamy bardzo duże doświadczenie. Co prawda bywa to skomplikowane, więc jeśli szukasz rozwiązania, zanim komornik przejmie część Twojej nieruchomości, to sugerujemy szybki kontakt z nami. Jesteśmy w stanie zapłacić szybko i od ręki za kupno nieruchomości, możemy dokonać transakcji w ciągu kilku dni jeśli tylko masz wszystkie potrzebne dokumenty. Takie rozwiązanie pomogło wielu naszym klientom, a najbardziej takim osobom, które nie miały gdzie się przeprowadzić, a potrzebowały gotówki. zasami podpisujemy umowę przedwstępną, wypłacamy zadatek, który pokrywa długi. Niezbędne będzie na pewno aktualne zaświadczenie od komornika o wartości zadłużenia wraz z danymi do wpłaty.

 • Przede wszystkim działamy zgodnie z prawem mamy na celu zarówno zaspokojenie Twoich potrzeb, jak i w tym przypadku zaległości u wierzycieli. Tego typu transakcje w większości rozliczane są po części na rachunek wierzyciela, a po części na Twój. Każda sytuacja natomiast jest indywidualna i trudno o nich pisać ogólnie. Jeśli masz problemy, nie wiesz, jak rozwiązać swój kłopot ? napisz do nas. Na pewno pomożemy, a jeśli z jakiś przyczyn nie będziemy mogli, to przynajmniej podpowiemy Ci, co możesz zrobić w swojej sytuacji. Jeśli mieszkanie nie ma zajęcia, otrzymasz pieniądze wprost na swoje konto lub w gotówce.

 • Tak jak opisywaliśmy powyżej, to Ty możesz wybrać kancelarię notarialną i w ramach tego możesz przekazać notariuszowi, aby projekt takiej umowy wysłał Ci z wyprzedzeniem. Akty notarialne potrafią się różnić między sobą i niektórzy notariusze sporządzają bardzo wnikliwie i szczegółowo opisaną umowę na kilkanaście stron, a u innych zajmuje to zaledwie kilka stron. Najistotniejszym jej elementami jest cena sprzedaży oraz termin zapłaty i wydania lokalu.

 • Tak, istnieje również taka możliwość. Tak jak wspominaliśmy często dokonujemy transakcji z osobami mieszkającymi poza Polską, więc nie stanowi to dla nas problemu. Tak samo czasami nasi klienci mają np. kredyt we franku i wtedy naszym zadaniem jest spłata obciążenia w tej walucie.

 • Nasi klienci wystawiają nam regularnie dobre opinie, a my staramy się je sukcesywnie publikować w kanałach komunikacji. Mam też stworzoną stronę internetową z niektórymi opiniami, aby nasi klienci mogli szybko znaleźć opinie o KupujemyM.pl. Znajdziesz ją tu: Opinie o KupujemyM.pl.