Biuro nieruchomości Bydgoszcz

Szukasz dobrego biura nieruchomości w Bydgoszczy? Chcesz sprzedać szybko nieruchomości? Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Bydgoszcz

Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz jest odpowiednim miejscem, jeśli chcesz szybko i wygodnie sprzedać swoje mieszkanie w cenie niewiele niższej od rynkowej. Wybierając naszą usługę, możesz liczyć na uzyskanie jak najlepszej pomocy w sprzedaży konkretnego mieszkania lub domu. Na tym niezwykle wymagającym rynku nasza agencja nieruchomości Bydgoszcz jest firmą, która najlepiej zdoła udzielić nam profesjonalnej pomocy. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim szybkość zawarcia transakcji i Twoja wygoda. W ramach naszej usługi najpierw dokonujemy bezpłatnej i absolutnie niezobowiązującej wyceny nieruchomości w Bydgoszczy.

Czym nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz różni się od innych?

Jesteśmy bezpośrednim kupującym, a więc z tego punktu widzenia transakcja z naszą agencją nieruchomości Bydgoszcz bardziej przypomina sprzedaż prywatną niż z pomocą firmy. Pierwszym i podstawowym działaniem powinno być wejście na stronę naszego biura  nieruchomości w Bydgoszczy. Nie zajmujemy się jedynie skupem nieruchomości w Warszawie, bo działamy także w innych miastach i zakup nieruchomości Bydgoszcz jest oczywiście również przedmiotem naszej codziennej działalności. Dbamy o to, aby każdy członek naszego zespołu dysponował rozległą i aktualną wiedzą o lokalnym rynku i nasz pośrednik nieruchomości Bydgoszcz radzi sobie świetnie w trudnych przypadkach jak np. skup nieruchomości z problemami.

To, na co zwracamy największą uwagę, to szybkość transakcji oraz Twoja wygoda. Dbamy o to, abyś nie musiał/a poświęcić wiele czasu na sprzedaż mieszkania i nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz skróci Twój czas do minimum. Dzięki temu, że nie będziemy poszukiwali kupca na Twoje mieszkanie, nie musimy spotykać się na podpisywanie umów, negocjacje prowizji, a następnie dziesiątki spotkać w celu znalezienia klienta. Nasza działalność jako agencja nieruchomości Bydgoszcz polega na czymś zupełnie innym. Wystarczy, że wyślesz nam formularz zgłoszeniowy, a w ciągu jednego dnia dostaniesz od nas gotówkową ofertę zakupu Twojego mieszkania. 

Czy agencja nieruchomości Bydgoszcz to coś dla mnie?

Po pierwsze, warto sobie odpowiedzieć na pytanie o to, w jakim czasie chce sprzedać mieszkanie i ile jestem w stanie na to poświęcić. Nasza usługa jest ceniona przede wszystkim przez osoby, które nie chcą poświęcić długich miesięcy na proces sprzedaży i chciałyby szybko i sprawnie sfinalizować umowę. Prawdopodobnie, jeśli nie zależy Ci na czasie i nie ma dla Ciebie znaczenia, ile zajmie sprzedaż oraz ile spotkań będzie trzeba odbyć przed finalizacją transakcji, warto zapoznać się z ofertą tradycyjnego biura nieruchomości Bydgoszcz i poczekać na klienta. Z drugiej jednak strony, często jest tak, że osoba sprzedająca wraca do nas po 6 miesiącach próby sprzedaży, która nie zakończyła się sukcesem. Nasz model działania jest zdecydowanie inny i nie działamy w ten sposób, ponieważ nie będziemy szukali nabywcy na Twoją nieruchomości, tylko sami jesteśmy tymi nabywcami.

Wystarczy, że zgłosisz się do nas na jeden z trzech sposobów. Możesz napisać maila, zadzwonić lub wysłać formularz zgłoszeniowy, a nasz partner działający jako agent nieruchomości Bydgoszcz przedstawi Ci gotówkową ofertę zakupu Twojego mieszkania. Jednym z obszarów naszego działania jest oczywiście skup nieruchomości Bydgoszcz i w ramach niej kupujemy mieszkania oraz dokonujemy zakupu domów na terenie całego miasta i okolic. Nie przerażają nas trudne przypadki i nierzadko zdarzają nam się zakupy mieszkań zadłużonych. Aby poznać naszą ofertę, wystarczy poświęcić dwie minuty na przesłanie do nas zgłoszenia, a następnie w ciągu 24 godzin otrzymasz od nas propozycję zakupu. Dzięki temu, współpracując z naszym biurem nieruchomości w Bydgoszczy, od razu wiesz, na jaką kwotę możesz liczyć i w jakim czasie zawrzeć transakcje. Jesteśmy elastyczni co do terminów i bardzo często zdarza się tak, że najpierw podpisujemy umowę przedwstępną z odpowiednio dużym zadatkiem i odpowiednim czasem potrzebnym np. na przeprowadzkę. Co również jest rzadkością na rynku, klient sprzedający nam swoją nieruchomość ma prawo wyboru notariusza. Ale to nie wszystko, agencja nieruchomoci Bydgoszcz ma do zaoferowania. 

Czy można sprzedać udziały nieruchomości w Bydgoszczy?

Aby sprzedaż udziałów w nieruchomości w Bydgoszczy była możliwa, musi istnieć porozumienie wszystkich osób, które ją posiadają, nawet w niewielkim ułamku. Posiadanie mieszkania z kimś, szczególnie jeśli nie jest to osoba nam najbliższa, nie jest sytuacją zbyt komfortową. Niestety wiele jest takich sytuacji, gdy otrzymujemy udział w nieruchomości w spadku, czy też rozstajemy się z partnerem, z którym kiedyś wspólnie kupiliśmy mieszkanie. To szara codzienność, z której czasem naprawdę trudno się wydostać, a nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz prowadziło już takie transakcje.

Szybka sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy ? biuro nieruchomości Bydgoszcz

Należy się zastanowić, czym jest nieruchomość, którą posiadamy w jakiejś tylko części i czy przynosi ona zyski, czy jest głównie odpowiedzialnością? Jako osoba posiadająca udziały w nieruchomości, jesteśmy zobowiązaniu do partycypowania we wszystkich kosztach zgodnie z tym, co posiadamy. Wliczają się w to wszelkie podatki, opłaty, remonty, przeglądy i wiele innych. Oczywiście daną nieruchomość, jeśli się do tego nadaje i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, można wynajmować. Wtedy teoretycznie czerpiemy zyski i taką nieruchomość warto zachować. Należy jednak wziąć pod uwagę, ze najem jest zwykle czasowy, a więc zdarzą się też okresy, które nie będą generowały zysków, a zaczną nas obciążać kosztami. To naturalne. Ogólny rozrachunek wychodzi raczej na niekorzyść posiadania takich udziałów, dlatego warto się zastanowić nad pozbyciem się ich w taki sposób, aby jeszcze na tym zarobić. Jak jednak sprzedaż udziałów w nieruchomości może wyglądać i co zrobić, aby przebiegła korzystnie, czy też w ogóle była możliwa? Jeśli chcesz dowiedzieć się, napisz do naszego biura nieruchomości Bydgoszcz.

Dokumenty potrzebne do sprzedaży nieruchomości

Posiadając udział ułamkowy w danej nieruchomości wspólnej, jesteśmy właścicielami jej części, którą możemy dowolnie dysponować. Nie musimy w tym celu nikogo pytać o zgodę. Nie możemy tego zrobić jedynie w sytuacji, gdy posiadamy udział we wspólnym gruncie rolnym, czy też w przypadku posiadania udziałów w mieszkaniu spółdzielczym.

Jeśli jesteśmy właścicielami udziałów łącznych, to aby je sprzedać, musimy zdobyć zgodę reszty współwłaścicieli. Jeśli nie ma między nami porozumienia, sprawa jest stracona. Mało spraw, w których nie istnieje dobry, albo przynajmniej poprawny kontakt między współwłaścicielami nieruchomości, kończy się sukcesem. Skontaktuj się z nami, agencja nieruchomości Bydgoszcz chętnie pomoże.

Istotna jest również świadomość, że istnieje coś takiego jak prawo pierwokupu. Oznacza ono, że kiedy zechcemy sprzedać swój udział, pierwszy musi zostać o tym poinformowany współwłaściciel. Jeśli zechce on kupić nasz udział, musimy mu go sprzedać. Jeśli jednak nie wyrazi takiej chęci, możemy dysponować nim w dowolny sposób, sprzedając go osobie trzeciej. Zawsze będzie to trudne do zrobienia, jednak czasem korzyści wynikające ze sprzedaży będą dużo wyższe niż te, które wynikają z zachowania udziału w stanie nienaruszonym. Znalezienie nabywcy takich udziałów może być kłopotliwe, ponieważ skomplikowany status prawny nie jest niczym zachęcającym. Nie mamy więc co liczyć na prywatnego inwestora.

biuro nieruchomosci bydgoszcz - agencja nieruchomosci bydgoszcz

A kiedy czas jest czynnikiem kluczowym, to?

Wiele osób uważa, że w dzisiejszych czasach sprzedaż mieszkania w Bydgoszczy, to bardzo proste przedsięwzięcie, ponieważ liczba aktywnych ofert stale rośnie, a chętnych na ich zakup nie ubywa. Nic bardziej mylnego, im więcej nieruchomości na rynku, tym trudniejsze będzie podpisanie umowy sprzedaży. Wszystko dlatego, że publikowane z opisem ?Pilnie sprzedam mieszkanie? ogłoszenia znacznie się między sobą różnią, a ich właściciele poszukują coraz to nowszych sposobów na zainteresowanie potencjalnych kupców swoją ofertą. Aktualnie na rynku bardzo pożądanym towarem są nieruchomości składające się z dwóch bądź trzech osobnych pomieszczeń, jednak o niewielkim metrażu. Standardowe rodziny z dwójką dzieci stawiają przede wszystkim na ściśle wyznaczoną przestrzeń osobistą, a nie drogi i mało praktyczny do zagospodarowania metraż. Większość standardowych kupujących poszukuje mieszkań o powierzchni od 50 do 65 metrów kwadratowych. Znacznie mniejsza grupa zainteresowanych wybiera proste i nowoczesne kawalerki. 

Biuro nieruchomości Bydgoszcz gwarantuje powodzenie transakcji, gdy w treści ogłoszenia znajdzie się jak najwięcej szczegółów dotyczących mieszkania, a także okolicy, w której się ono znajduje. 

Jeżeli mimo ogromnych starań nie uda się podpisać umowy sprzedaży, warto sięgnąć po pomoc specjalistycznych agencji, które szczegółowo przeanalizują całą procedurę i wskażą na popełnione błędy.

Pamiętajmy, że w dzisiejszych czasach gwarancją osiągnięcia sukcesu jest wyróżnienie się na tle wielu udostępnionych w Internecie ogłoszeń, które opatrzone zostały chwytliwym tytułem ?Pilnie sprzedam mieszkanie?. W wielu przypadkach taki opis ma za zadanie przyciągnąć potencjalnego klienta, a także zaznaczyć, że wybór tej nieruchomości okaże się najkorzystniejszym rozwiązaniem. Oczywiście niejednokrotnie zdarzają się przypadki, gdy pewnym osobom bardzo zależy na szybkiej sprzedaży poniżej aktualnie obowiązującej cenie rynkowej. Takie nieruchomości zazwyczaj przez długi okres nie posiadały lokatorów i wymagają gruntownego remontu, a więc ich zakup wiąże się z koniecznością posiadania wielu dodatkowych środków finansowych. Skup nieruchomości szybko i za gotówkę to korzystne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje idealnego sposobu na pozbycie się posiadanego bądź otrzymanego niedawno w spadku mieszkania. Instytucje o takich charakterze w cenie swoich usług zawierają liczne akcje promocyjne oraz reklamę, dzięki której dość sprawnie dotrą do jak największej ilości potencjalnych klientów. Z każdym rokiem coraz popularniejszym rozwiązaniem stają się trwające przez kilka dni otwarte wizyt, dzięki którym każdy zainteresowany może na żywo obejrzeć interesującą go nieruchomość. Nie czekaj, już dziś skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów w zakresie sprzedaży mieszkań! Skontaktuj się z oddziałem naszego biura nieruchomości Bydgoszcz, aby otrzymać darmową wycenę oraz ofertę kupna.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Bydgoszczy?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

  • Gwarantujemy, że nie. Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji, ponieważ jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Wszystkie świadczone usługi przez nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Bydgoszczy, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

  • Tak, nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży. Jesteśmy klientem końcowym który kupuje twoją nieruchomość za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Bydgoszcz jest mało możliwe.

  •  Błędnie przeprowadzona wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy, dlatego też biuro nieruchomości Bydgoszcz pomaga przeprowadza wycenę. Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

  • Jako biuro nieruchomości Bydgoszcz całą transakcję możemy podzielić na kilka etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości.  Następnie ustalamy cenę sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

  • Oczywiście, że tak. Jesteśmy świadomi tego, że skompletowanie dokumentów do aktu notarialnego jest czasami uciążliwe. Biuro nieruchomości Bydgoszcz wychodzi naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

  • Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, gdzie przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Nie boimy się żadnych skomplikowanych sytuacji prawnych, ponieważ współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasze biuro nieruchomości w Bydgoszczy jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

  • Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz kupuje nieruchomości ze środków własnych, płacąc od razu po podpisaniu aktu notarialnego. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

  • Główną cechą charakterystyczną naszego biura nieruchomości Bydgoszcz jest szybkość w podejmowaniu decyzji. Możemy kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów