Biuro nieruchomości Bydgoszcz

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Bydgoszczy.

Formularz kontaktowy

Biuro nieruchomości Bydgoszcz

Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz jest odpowiednim miejscem, jeśli chcesz szybko i wygodnie sprzedać swoje mieszkanie w cenie niewiele niższej od rynkowej. Wybierając naszą usługę możesz liczyć na uzyskanie jak najlepszej pomocy w sprzedaży konkretnego mieszkania lub domu. Na tym niezwykle wymagającym rynku nasz agent nieruchomości Bydgoszcz jest osobą, która najlepiej zdoła udzielić nam profesjonalnej pomocy. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim szybkość zawarcia transakcji i Twoja wygoda. W ramach naszej usługi najpierw dokonujemy bezpłatnej i absolutnie niezobowiązującej wyceny nieruchomości w Bydgoszczy.

Czym nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz różni się od innych?

Jesteśmy bezpośrednim kupującym, a więc z tego punktu widzenia transakcja z naszą agencją nieruchomości Bydgoszcz bardziej przypomina sprzedaż prywatną niż z pomocą firmy. Pierwszym i podstawowym działaniem powinno być wejście na stronę naszego biura  nieruchomości w Bydgoszczy. Nie zajmujemy się jedynie skupem nieruchomości w Warszawie, bo działamy także w innych miastach i zakup nieruchomości Bydgoszcz jest oczywiście również przedmiotem naszej codziennej działalności. Dbamy o to, aby każdy członek naszego zespołu dysponował rozległą i aktualną wiedzą o lokalnym rynku i nasz pośrednik nieruchomości Bydgoszcz radzi sobie świetnie w trudnych przypadkach jak np. skup nieruchomości z problemami.

To, na co zwracamy największą uwagę, to szybkość transakcji oraz Twoja wygoda. Dbamy o to, abyś nie musiał/a poświęcić wiele czasu na sprzedaż mieszkania i nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz skróci Twój czas do minimum. Dzięki temu, że nie będziemy poszukiwali kupca na Twoje mieszkanie, nie musimy spotykać się na podpisywanie umów, negocjacje prowizji, a następnie dziesiątki spotkać w celu znalezienia klienta. Nasza działalność jako agencja nieruchomości Bydgoszcz polega na czymś zupełnie innym. Wystarczy, że wyślesz nam formularz zgłoszeniowy, a w ciągu jednego dnia dostaniesz od nas gotówkową ofertę zakupu Twojego mieszkania. 

Czy agencja nieruchomości Bydgoszcz to coś dla mnie?

Po pierwsze, warto sobie odpowiedzieć na pytanie o to, w jakim czasie chce sprzedać mieszkanie i ile jestem w stanie na to poświęcić. Nasza usługa jest ceniona przede wszystkim przez osoby, które nie chcą poświęcić długich miesięcy na proces sprzedaży i chciałyby szybko i sprawnie sfinalizować umowę. Prawdopodobnie, jeśli nie zależy Ci na czasie i nie ma dla Ciebie znaczenia ile zajmie sprzedaż oraz ile spotkań będzie trzeba odbyć przed finalizacją transakcji, warto zapoznać się z ofertą tradycyjnych biur nieruchomości Bydgoszcz i poczekać na klienta. Z drugiej jednak strony, często jest tak, że osoba sprzedająca wraca do nas po 6 miesiącach próby sprzedaży, która nie zakończyła się sukcesem. Nasz model działania jest zdecydowanie inny i nie działamy w ten sposób, ponieważ nie będziemy szukali nabywcy na Twoją nieruchomości, tylko sami jesteśmy tymi nabywcami.

Wystarczy, że zgłosisz się do nas na jeden z trzech sposobów. Możesz napisać maila, zadzwonić lub wysłać formularz zgłoszeniowy, a nasz partner działający jako agent nieruchomości Bydgoszcz przedstawi Ci gotówkową ofertę zakupu Twojego mieszkania. Jednym z obszarów naszego działania jest oczywiście skup nieruchomości Bydgoszcz i w ramach niej kupujemy mieszkania oraz dokonujemy zakupu domów na terenie całego miasta i okolic. Nie przerażają nas trudne przypadki i nierzadko zdarzają nam się zakupy mieszkań zadłużonych. Aby poznać naszą ofertę wystarczy poświęcić dwie minuty na przesłanie do nas zgłoszenia, a następnie w ciągu 24 godzin otrzymasz od nas propozycję zakupu. Dzięki temu, współpracując z naszym biurem nieruchomości w Bydgoszczy, od razu wiesz na jaką kwotę możesz liczyć i w jakim czasie zawrzeć transakcje. Jesteśmy elastyczni co do terminów i bardzo często zdarza się tak, że najpierw podpisujemy umowę przedwstępną z odpowiednio dużym zadatkiem i odpowiednim czasem potrzebnym np. na przeprowadzkę. Co również jest rzadkością na rynku, klient sprzedający nam swoją nieruchomość ma prawo wyboru notariusza.

Czy korzystając z usług Biura Nieruchomości Bydgoszcz ponoszę dodatkowe koszty?

Gwarantujemy, że nie. Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji, ponieważ jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Wszystkie świadczone usługi przez nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Bydgoszczy, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy biuro nieruchomości w Bydgoszczy jest bezpośrednim kupującym?

Tak, nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży. Jesteśmy klientem końcowym który kupuje twoją nieruchomość za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów – co w przypadku standardowego biura nieruchomości Bydgoszcz jest mało możliwe.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Nie wiem ile warte jest moje mieszkanie - czy biuro nieruchomości Bydgoszcz od razu je wyceni

 Błędnie przeprowadzona wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy, dlatego też biuro nieruchomości Bydgoszcz pomaga przeprowadza wycenę. Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych – nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Jak działa w praktyce biuro nieruchomości Bydgoszcz?

Jako biuro nieruchomości Bydgoszcz całą transakcję możemy podzielić na kilka etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości.  Następnie ustalamy cenę sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji – oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Nie mam czasu na zebranie dokumentów, czy biuro nieruchomości Bydgoszcz się tym zajmie?

Oczywiście, że tak. Jesteśmy świadomi tego, że skompletowanie dokumentów do aktu notarialnego jest czasami uciążliwe. Biuro nieruchomości Bydgoszcz wychodzi naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy Wasze biuro nieruchomości Bydgoszcz kupuje też nieruchomości z problemami?

Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, gdzie przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Nie boimy się żadnych skomplikowanych sytuacji prawnych, ponieważ współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasze biuro nieruchomości w Bydgoszczy jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy współpracując z Waszym biurem nieruchomości w Bydgoszczy będę bezpieczna?

Nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz kupuje nieruchomości ze środków własnych, płacąc od razu po podpisaniu aktu notarialnego. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej – co jest rzadkością na naszym rynku.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Ile muszę czekać żeby Wasze biuro nieruchomości w Bydgoszczy kupiło moje mieszkanie?

Główną cechą charakterystyczną naszego biura nieruchomości Bydgoszcz jest szybkość w podejmowaniu decyzji. Możemy kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasze biuro nieruchomości Bydgoszcz kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]