Skup działek

Oprócz mieszkań i domów, kupujemy także działki budowlane w dużych miastach i pobliskich miejscowościach oraz działki rekreacyjne i inwestycyjne. Nie kupujemy natomiast działek rolnych, leśnych czy siedliskowych. Chcesz szybko i sprawnie sprzedać swoją działkę? Skorzystaj z poniższego formularza i przekaż nam podstawowe informacje o działce, a my skontaktujemy się z Tobą z konkretną ofertą zakupu gotówkowego.

Wyceń działkę online
Skup nieruchomosci – ikona
Sprzedaj działkę

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twojej działce

Skup działek

Skup nieruchomości to usługa, która mocno kojarzy się z transakcjami dotyczącymi lokali mieszkalnych. Poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie, bardzo często zgłaszają się osoby posiadające mieszkanie na sprzedaż. Trudno się temu dziwić, bo w świetle przepisów mamy do czynienia tylko z dwoma głównymi rodzajami nieruchomości – lokalowymi oraz gruntowymi. Mieszkania faktycznie są skupowane często. Warto jednak pamiętać, że nie ograniczamy swojego zainteresowania tylko do lokali mieszkalnych. Oferujemy również skup działek budowlanych, jak i skup udziałów w nieruchomości.

Skup działek to usługa, która wydaje się najbardziej zróżnicowana. Wynika to z faktu, że klienci KupujemyM przesyłają oferty dotyczące bardzo różnych gruntów. Jednak zajmujemy się tylko skupem działek budowlanych ewentualnie działek w okolicach dużych miast. Grunty rolne, przemysłowe, działki siedliskowe oraz inne, nie są przez nas skupowane.

Kiedy wybrać usługę skupu działek?

Decyzja o skorzystaniu z usługi skupu działek budowlanych może być podyktowana różnymi przyczynami i zależeć od indywidualnych potrzeb właściciela. Jest kilka sytuacji, w których warto rozważyć taką opcję:

Skup działek budowlanych jest szczególnie wartościowy dla osób poszukujących szybkiej i bezproblemowej sprzedaży, mających działki z problemami lub potrzebujących szybko zwolnić środki finansowe z inwestycji (skup działek pod inwestycje).

Jak wygląda droga do finalizacji transakcji?

Co ważne, skup działek budowlanych proponowany przez KupujemyM obejmuje nieruchomości gruntowe z całej Polski. Droga do sfinalizowania transakcji zawsze wygląda bardzo podobnie. Najpierw właściciel nieruchomości przekazuje podstawowe informacje na jej temat poprzez formularz kontaktowy. W ramach odpowiedzi, pojawia się wstępna wycena działki, oferta zaliczki oraz propozycja umówienia się na oględziny nieruchomości. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to w ciągu kilku dni możliwe będzie podpisanie umowy u notariusza połączone z wypłatą pieniędzy przelewem. Tak szybkie tempo sfinalizowania transakcji odpowiada na przykład osobom, które śpieszą się ze względu na wyjazd za granicę, konieczność spłaty zadłużonego mieszkania lub pilne wydatki.

Ile zapłacimy za Twoją działkę?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

Skup zadłużonych nieruchomości