Skup nieruchomości Kielce

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie szybko sprzedać mieszkanie Kielce, to mamy dobrą wiadomość – nie musisz już dłużej szukać! Nasz skup nieruchomości Kielce, nie bez powodu cieszy się tak wieloma pozytywnymi opiniami swoich niedawnych kontrahentów. 

Formularz kontaktowy

skup nieruchomosci warszawa

Skup nieruchomości Kielce

W kontekście polskiego rynku mieszkaniowego najczęściej mówi się o sześciu największych miastach – Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Wspomniane metropolie rzeczywiście mają duże znaczenie, jeżeli chodzi o ogólną sprzedaż polskich mieszkań. Na ich terenie występuje też spore zainteresowanie związane ze skupem lokali. Właśnie dlatego takie frazy jak np. „jak szybko sprzedać mieszkanie w Kielcach” i skup nieruchomości w Kielcach okazują się bardzo popularne w wyszukiwarce Google. Przekłada się to na liczbę osób z największych miast, które poprzez formularz kontaktowy na stronie KupujemyM.pl zgłaszają gotowość do sprzedaży swojego lokalu.

Skupujemy wszystkie rodzaje nieruchomości: domy, mieszkania, grunty, a nawet udziały w nieruchomości, jeżeli stałeś się właścicielem takowych. Nie lękamy się również trudniejszych operacji, u których podnóża stoją nieruchomości zadłużone, wymagające remontu, czy borykające się z innym problemem prawnym. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, w jaki sposób działa nasz skup nieruchomości za gotówkę Kielce, to po prostu przeczytaj ten artykuł. Możesz też pójść na skróty i wypełnić formularz kontaktowy – z radością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Polskiego rynku mieszkaniowego nie można jednak postrzegać wyłącznie przez pryzmat kilku największych miast. Bardzo wiele lokali mieszkalnych sprzedaje się również w nieco mniejszych ośrodkach miejskich. Przykład stanowią mniejsze miasta wojewódzkie niż czołowa szóstka oraz inne ośrodki miejskie liczące sobie powyżej 100 000 mieszkańców. Wiele osób z takich miast, również zgłasza chęć szybkiej sprzedaży mieszkania w ramach skupu. Dowód stanowi popularność w wyszukiwarce Google takich fraz jak np.  skup nieruchomości w Kielcach.

Poprzez skup nieruchomości KupujemyM.pl można zgłaszać oferty sprzedaży mieszkań z całej Polski. Właśnie dlatego nie dziwią transakcje skupu lokali i domów położonych na terenie małych miast, miasteczek oraz wsi. Dla wielu właścicieli nieruchomości mieszkaniowych z takich miejscowości skup może stanowić jedyną szansę na szybkie pozbycie się niepotrzebnego lokum i pozyskanie pieniędzy. Trudno bowiem ukryć, że małe miasta i wsie położone daleko od metropolii raczej odstraszają potencjalnych nabywców mieszkań. Nasze doświadczenie potwierdza, że mieszkańcy mniejszych miejscowości również poszukują ofert skupu mieszkań. Można też zauważyć, że w Google pojawiają się wyszukiwania z takimi frazami jak np. „jak szybko sprzedać nieruchomość w Kielcach” oraz skup nieruchomości w Kielcach.

Warto pamiętać, że niezależnie od położenia mieszkania na mapie Polski, oferujemy jego właścicielowi takie same warunki zakupu. Co więcej, oprócz zwykłego skupu mieszkań możliwy jest także skup udziałów w nieruchomości (niezależnie od jej lokalizacji) oraz skup zadłużonych mieszkań z całej Polski. W przypadku każdej formy skupu przebieg transakcji wygląda tak samo. Osoba zgłaszająca chęć sprzedaży nieruchomości przez formularz kontaktowy po podaniu podstawowych informacji, szybko otrzyma wstępną wycenę. Jeżeli okaże się ona satysfakcjonująca, to będzie można przystąpić do przygotowywania transakcji. Wszystkie formalności zwykle zostają załatwione w ciągu kilku dni, a ich podsumowaniem staje się wizyta u notariusza.

W ramach skupu nieruchomości z całej Polski (np. skup nieruchomości Kielce), zostaje zawarta zwykła umowa sprzedaży – taka sama jak przy zakupie nieruchomości przez osobę prywatną. Dzięki finansowaniu transakcji bez kredytu osoba sprzedająca mieszkanie zaraz po podpisaniu umowy otrzyma wcześniej ustaloną zapłatę. Co ważne, istnieje możliwość wcześniejszego przekazania zaliczki, która stanowi zabezpieczenie transakcji.

Jak szybko sprzedać nieruchomość w Kielcach?

Chcesz jak najszybciej uzyskać pieniądze ze sprzedaży mieszkania Kielce? Masz kłopot w postaci zadłużonego mieszkania, albo Twoja nieruchomość wymaga remontu? Nasz skup mieszkań Kielce oferuje błyskawiczne rozwiązanie.


Skup mieszkań za gotówkę Kielce chętnie odkupi od ciebie każdy rodzaj nieruchomości. Jesteśmy po to, by uwolnić cię od wszelkich problemów, a za nabyte mieszkanie płacimy gotówką!

Warto zauważyć, że proponowana przez nas wycena nieruchomości Kielce, stanowi niezwykle intratną propozycję, nawet wówczas, gdy ostatecznie nie zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy. Wszystko dlatego, że nasz skup nieruchomości za gotówkę Kielce, przeprowadzi ją dla Ciebie całkowicie za darmo, nie nakładając na Ciebie żadnych zobowiązań! W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, które w innej sytuacji, musiałbyś przeznaczyć na rzeczoznawcę majątkowego.

Niewątpliwą zaletą naszej wyceny jest fakt, że przeprowadzamy ja w całości zdalnie, oszczędzając mnóstwo Twojego cennego czasu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz kontaktowy, a my, jeszcze tego samego dnia, przekażemy Ci naszą ofertę. Możesz być pewien, że cena będzie uczciwa, a jej wysokość zdeterminują wyłącznie rynkowe realia. W naszym przedsiębiorstwie nie ma miejsca na półprawdy – komfort i bezpieczeństwo Klienta, zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

I w tym miejscu warto zauważyć, że gdy wyrazisz zainteresowanie ofertą, przedstawioną Ci przez nasz skup nieruchomości Kielce, to nie tylko sfinalizujemy transakcję w ciągu kilku kolejnych dni, ale również pomożemy Ci w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów! Możesz sobie nawet zażyczyć, abyśmy wszystkie formalności zrealizowali za Ciebie – zrobimy to, jeśli obdarujesz nas stosownym upoważnieniem.

Skup mieszkań za gotówkę Kielce – lokalizacja i stan nie ma znaczenia

Nie ma żadnego znaczenia, jeśli mieszkasz w Kielcach, a twoja nieruchomość leży na drugim końcu kraju. Jesteśmy firmą, która działa na terenie całej Polski. Kontaktując się z nami, możesz dokonać sprzedaży mieszkania w Kielcach lub w innym regionie. Nie istotne jest również, czy lokal znajduje się w dobrej lokalizacji, czy nie. Nasz skup mieszkań za gotówkę Kielce nabędzie każde mieszkanie za odpowiednią cenę.


Często trudno jest sprzedać mieszkanie zdewastowane, a koszty remontu i przygotowania do sprzedaży są niezwykle wysokie. My nie oczekujemy od Ciebie remontów, ani żadnego wkładu własnego w postaci czasu i pieniędzy. Z nami sprzedaż mieszkania w Kielcach jest prosta i pewna.

Zwróć również uwagę, że nasz skup nieruchomości za gotówkę Kielce, jest zdecydowanie lepszą alternatywą dla pośredników nieruchomości. W przypadku tego drugiego nie możesz liczyć na tak szczere oddanie i zainteresowanie Twoją sprawą, jak w naszym przypadku. Z reguły bowiem, działania pośrednika nieruchomości ograniczone są do prostego, nic niewnoszącego umieszczenia w internecie anonsu o sprzedaży, w nadziei, że prędzej czy później ktoś się po nieruchomość zgłosi. W efekcie, po prostu tracisz czas.

Taka sytuacja nie będzie miała miejsca, jeśli wybierzesz nasz skup nieruchomości Kielce. Jako że to my jesteśmy docelowym nabywcą, nie będziesz musiał się starać o perfekcyjne oględziny, czy bezbłędne ogłoszenia o sprzedaży. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić formularz kontaktowy, a wówczas my, zatroszczymy się o resztę. I pamiętaj – współpracując z nami, nie zapłacisz żadnej prowizji! Skup mieszkań Kielce to czysty zysk!

Sprzedaż mieszkania Kielce – gotówka w kilka dni

Najczęstszym powodem sprzedaży mieszkania w Kielcach jest potrzeba nagłej gotówki. Dobrze wiemy, że sprzedaż mieszkania Kielce na własną rękę nie jest łatwa i jest to niestety długotrwały proces. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, oferujemy odkupienie nieruchomości w tempie błyskawicznym i w kilka dni finalizujemy sprzedaż oraz wypłacamy pieniądze sprzedającemu.
Oferta skupu mieszkań Kielce jest tak skonstruowana, że w zaledwie kilku krokach łatwo i przyjemnie możesz dokonać sprzedaży mieszkania Kielce i uzyskać niezbędne środki. Wiemy, że nie chcesz się denerwować, czy kupujący się nie rozmyśli. Dlatego też skup mieszkań Kielce wypłaci Ci porządny zadatek, tak abyś miał pewność, że transakcja w szybkim tempie zostanie sfinalizowana.


Prowadzimy skup mieszkań Kielce od dawna i jesteśmy finansowo przygotowani na zawarcie transakcji. Nie musisz w związku z tym martwić się, że na pieniądze będziesz musiał długo czekać. Jesteśmy firmą, która w 100% płaci Gotówką, nie posiłkujemy się żadnymi kredytami.

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Kielcach? Nasze biuro to odpowiedź na twoje kłopoty

Jesteśmy po to, by pomóc Ci uporać się z kłopotliwą sytuacją. Skup nieruchomości Kielce dotyczy wszelkich nieruchomości, także tych z problemami. To oznacza, że nawet mając zadłużone mieszkanie, lub lokatora w środku, nie musisz się martwić.
Gdy chcesz sprzedać mieszkanie w Kielcach, to wypełnij formularz, a za kilka godzin skontaktujemy się z Tobą.


W sytuacji, gdy jesteś jednym z kilku udziałowców w nieruchomości i sprzedaż mieszkania Kielce jest niezwykle problematyczna, możemy uwolnić Cię od kłopotów, odkupując Twój udział we własności. Nie będziesz się już musiał martwić, a my doskonale wiemy jak postępować w takich sytuacjach.
Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego lub zadzwoń, a na pewno znajdziesz się w bezpiecznych i profesjonalnych rękach.

Warto, żebyś pamiętał, że nasz skup nieruchomości Kielce, z powodzeniem realizuje dziesiątki współprac na terenie całego naszego kraju. Jeżeli Twój dom czy mieszkanie, położone są w innej miejscowości, nie musisz się martwić – na pewno się tam pojawimy! Biorąc pod uwagę rosnącą popularność naszego przedsiębiorstwa w innych polskich miastach, możesz chcieć szybko przenieść się do konkretnej filii naszej firmy, funkcjonującej na terenie pożądanej miejscowości. Mieszkańcy stolicy powinni dowiedzieć się, jak działa nasz skup nieruchomości Warszawa, zaś w przypadku małopolski, przydatny może się okazać skup nieruchomości Kraków. W przypadku miejscowości nadmorskich polecamy skup nieruchomości Gdańsk. 

Dlaczego warto z Wami współpracować?

Jesteśmy zespołem doświadczonych ludzi, pracujemy na rynku nieruchomości od około 10 lat. Doskonale wiemy, jakie potrzeby mają nasi klienci i dostarczamy usługę błyskawicznej sprzedaży nieruchomości w korzystnej cenie i przy minimum zaangażowania. Jeśli już coś robić, to tylko najlepiej, jak to możliwe i staramy się wnieść nową jakość na rynku obrotu nieruchomościami. Tak powstała marka KupujemyM.pl, gdzie klient jest naprawdę ważny. Szanujemy to, czego potrzebujesz oraz staramy się pomóc i udaje się to nam, szczególnie w sytuacjach z pozoru beznadziejnych. Zachęcamy do przeczytania serii naszych wpisów: „Pamiętniki z transakcji”, zobaczysz, w jakich sytuacjach się sprawdzamy i czego możesz oczekiwać z naszej strony. Ponadto dokładamy wszelkich starań, abyś zgłaszając się do nas, otrzymał/a ofertę z wyceną w ciągu zaledwie kilku godzin. Dojeżdżamy do miejsca Twojego zamieszkania, nawet jeśli nieruchomość na sprzedaż znajduje się w innym mieście. Zorganizujemy praktycznie wszystkie formalności za Ciebie. Jesteśmy profesjonalistami i wysoką jakość obsługi klienta stawiamy na pierwszym miejscu, ponieważ tylko dzięki temu jesteśmy w stanie się rozwijać i zdobywać coraz większe grono szczęśliwych klientów, którzy później polecają nas swoim znajomym.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Jak wygląda cały proces sprzedaży?

Jeśli zdecydujesz się wejść z nami we współpracę, a Twoja nieruchomość ma uregulowany stan prawny oraz jeśli masz wszystkie dokumenty, to możemy umówić się na spotkanie u notariusza w miejscu Twojego zamieszkania praktycznie z dnia na dzień. Nasza usługa to szybki skup nieruchomości, a obszarem działania jest cały kraj. Zwykle trwa to od 24 godzin do tygodnia, w zależności od tego, jakie dokumenty trzeba zgromadzić. Pozwól nam jeszcze rzucić okiem na stan faktyczny mieszkania lub domu i możemy podpisywać umowę. Jeśli natomiast w dokumentacji będzie jakiś problem albo nie masz zgromadzonych wszystkich zaświadczeń i druków, to możemy Ci pomóc w ich zorganizowaniu i poczekamy, aż będą gotowe. Częstym wariantem wybieranym przez naszych klientów jest w tym wypadku podpisanie najpierw umowy przedwstępnej z zadatkiem i odpowiednim terminem zawarcia aktu notarialnego. To daje Ci poczucie bezpieczeństwa i dzięki temu masz pewność, że transakcja z nami na pewno dojdzie do skutku.

Tak naprawdę każda sytuacja jest inna. Transakcje z nami wyglądają mniej więcej w ten sposób, a jeśli masz potrzebę dowiedzieć się więcej, to po prostu do nas zadzwoń lub napisz e-mail. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i na podstawie rozmowy możemy od razu określić wstępną procedurę działania.

Jakie dokumenty będą mi potrzebne do transakcji, aby sprzedać szybko nieruchomość do Waszej firmy?

Do zawarcia umowy przedwstępnej zazwyczaj wystarczy tylko akt notarialny nabycia lub numer księgi wieczystej, jeśli widniejesz tam jako właściciel. Jeśli chodzi o dokumenty do sporządzenia końcowego aktu sprzedaży u notariusza, to każdą sytuację należy traktować indywidualnie i w zależności od stanu prawnego, różne dokumenty mogą być wymagane przez kancelarię sporządzającą akt. Poniższe trzy dokumenty są jednak niezbędne w każdym przypadku: 

  • podstawa nabycia, czyli najczęściej akt notarialny
  • zaświadczenie ze spółdzielni/wspólnoty 
  • zaświadczenie o braku osób zameldowanych
Co możecie zaoferować poza szybkim zakupem mojej nieruchomości?

Koniecznie zajrzyj na naszego bloga i przeczytaj serię wpisów: „Pamiętniki z transakcji”. Znajdziesz tam opowieści o problemach klientów, a także to, w jaki sposób pomagamy. Już podczas pierwszego kontaktu powinieneś przesłać nam wszystkie informacje, a jeśli masz jakiś kłopot lub borykasz się z członkami rodziny, chcesz sprzedać zadłużone mieszkanie lub dom do remontu, to jesteśmy otwarci na wszelkie okoliczności. Niezależnie od tego czy najzwyczajniej w świecie chcesz sprawnie sprzedać swoją nieruchomość z najróżniejszych powodów, czy może jesteś „pod ścianą” i masz długi, a szukasz możliwości szybkiego zbycia lokalu, żeby zorganizować gotówkę – my to naprawdę rozumiemy. Chętnie podpowiemy, jakie dokumenty musisz zebrać, a jeśli dasz nam upoważnienie, możemy to zorganizować za Ciebie.

Jak szybko otrzymam pieniądze ze sprzedaży?

Od razu przy podpisaniu umowy. Preferujemy płatność na rachunek bankowy, ponieważ w dzisiejszych czasach przy transakcjach o tej wartości jest to norma i rzadko zdarzają się płatności kilkuset tysięcy złotych w formie gotówki. Oczywiście jesteśmy elastyczni, zwłaszcza w kontekście zapłaty zadatku i może to być także płatność gotówkowa. Przelewów dokonujemy z naszego konta bankowego i jeśli masz takie życzenie, możemy zrealizować przelew natychmiastowy, który dotrze na Twoje konto jeszcze w trakcie wizyty u notariusza. Jeśli masz takie życzenie, to możemy także wpłacić tę sumę na depozyt notarialny, w tym wypadku to notariusz przeleje środki na Twoje konto.

Jak wygląda umowa kupna-sprzedaży?

Tak jak opisywaliśmy powyżej, masz prawo wyboru kancelarii notarialnej i w ramach tego możesz przekazać notariuszowi, aby projekt takiej umowy wysłał Ci z wyprzedzeniem i wyjaśnił ewentualne niejasności. Akty notarialne potrafią się różnić między sobą i niektórzy notariusze sporządzają bardzo wnikliwie i szczegółowo opisaną umowę na kilkanaście stron, a u innych zajmuje to zaledwie kilka stron. Najistotniejszym jej elementami jest cena sprzedaży oraz termin zapłaty i wydania lokalu.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy nie jest tak, że odkupujecie mieszkania po bardzo niskich cenach?

Jeśli chodzi o naszą firmę KupujemyM.pl, to nie jest prawda. Usługi, które oferujemy, są czymś nowym na polskim rynku i nie są jeszcze szeroko rozpowszechnione. Kupujemy nieruchomości za około 90% wartości rynkowej i w zamian za ten delikatny dyskont cenowy, klient sprzedający otrzymuje możliwie błyskawiczną i bardzo wygodną transakcję, dzięki której zaoszczędzi mnóstwo czasu i nerwów. Naszymi klientami są osoby, które szukają szybkiej i bezproblemowej sprzedaży nieruchomości z natychmiastową zapłatą ceny lub te, które mają ‘trudną’ nieruchomość do sprzedaży. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Polsce, na naszych stronach pokazujemy, kim jesteśmy i spotykamy się z naszymi klientami osobiście. W naszej pracy kierujemy się uczciwością i transparentnością. Nie ukrywamy, że jeśli ktoś ma czas i ochotę na zajęcie się sprzedażą nieruchomości indywidualnie, poświęcając czas na wszelkie aktywności z tym związane, to prawdopodobnie jest w stanie uzyskać lepszą cenę. Ale nasi klienci zdają sobie sprawę z tego, że na te czynności związane z odbieraniem telefonów, pokazywaniem, negocjacjami czy czekaniem na kredyt, należy poświęcić wiele czasu i one i tak nie dają gwarancji sukcesu. Bardzo często słyszymy od naszych klientów, że nasza propozycja cenowa była najwyższą, jaką otrzymali, w porównaniu z konkurencyjnymi firmami, a także, że nie spodziewali się, że może to być tak szybka i wygodna sprzedaż.

90% wartości mieszkania wydaje się być kwotą zaniżoną – z jakiego powodu taka wycena?

W poprzednim punkcie wymieniliśmy potencjalne koszty w przypadku nieprzewidzianych okoliczności oraz przede wszystkim współpracy z agencją pośrednictwa. My nie jesteśmy pośrednikiem i kupujemy nieruchomości na tych samych zasadach, co osoby prywatne – czyli bezpośrednio. Ponosimy wszystkie koszty dotyczące sprzedaży, umów oraz obsługi prawnej. Biorąc pod uwagę, że nieruchomość zazwyczaj wymaga remontu i uregulowania stanu prawnego, to te koszty też przesuwają się na nas. Ideą działania naszej firmy jest pomoc, odciążenie klienta oraz szybkie działanie. Czynności te generują koszty, ostatecznie i tak najbardziej kalkuluje się sprzedaż do naszego skupu, bo za stracony czas, nerwy i zaangażowanie nikt nie zwróci Ci pieniędzy. Zapewniamy komfortowe zbycie lokalu bez czekania, a pieniądze otrzymasz od ręki i to w swoim mieście. Jeśli potrzebujesz sprzedać mieszkanie zadłużone lub dom do remontu, to nasza oferta prawie od razu rozwiązuje Twoje problemy. Tak po prostu. Zdejmujemy z Ciebie kłopot, przejmując go na siebie, a nasza działalność polega na zakupie nieruchomości nieznacznie poniżej jej wartości rynkowej i stąd ten dyskont cenowy o 10%. Czy to dużo w zamian za wynikające z tego korzyści? Na to pytanie już każdy musi odpowiedzieć sam, natomiast powiększające się z każdym miesiącem grono klientów pokazuje nam, że nasza usługa trafia w zapotrzebowania Polek i Polaków.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Otrzymałem mieszkanie w spadku. Nie mam czasu na formalności. Pomożecie?

Nie ma najmniejszego problemu. Skontaktuj się z nami, opisz sytuację, zorganizujemy upoważnienia i z ogromną przyjemnością pomożemy. Możesz także liczyć na pomoc w opróżnieniu mieszkania oraz załatwieniu innych spraw. Po prostu daj nam znać i zobaczymy, co da się zrobić. Mamy na swoim koncie mnóstwo podobnych sytuacji i rozumiemy oraz staramy się wspierać naszych klientów w tych trudnych sytuacjach poprzez pomocy z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności, aby chociaż ten problem mógł spaść im z głowy.

Mieszkam za granicą i właśnie otrzymałem mieszkanie w spadku po rodzicach. Czy jest sposób na to, bym sprzedał szybko nieruchomość, będąc w Niemczech? Chcę uniknąć ciągłych przejazdów.

Jeśli szukasz sposobu na to, jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom, jeśli mieszkasz za granicą, to trafiłeś w dobre miejsce. Osoby z zagranicy to stałe grono naszych klientów i mamy już spore doświadczenie w transakcjach z osobami z innych krajów UE, Wielkiej Brytanii, Stanów, czy nawet Australii. Kupujemy takie nieruchomości i cieszymy się za każdym razem, zdejmując problem z ramion naszych klientów. Jeśli nieruchomość nie ma problemów prawnych, możemy bardzo szybko i na prostych zasadach odkupić ją bez konieczności Twoich ciągłych przyjazdów. Może się okazać, że nawet nie będzie potrzebna Twoja wizyta w kraju, a jeśli już będzie to niezbędne, to z pewnością załatwimy to w ciągu 1 przyjazdu.

Mieszkam na drugim końcu kraju, a mama odpisała mi mieszkanie po swoich rodzicach, ile razy muszę przyjechać, żeby podpisać umowę?

Specjalizujemy się w takich sprawach i mamy na to rozwiązania. Każdy przypadek jest inny więc trudno to ocenić bez poznania szczegółów, ale możliwe jest nawet to, że nie będziesz musiał/a przyjeżdżać ani razu, bo ktoś od Ciebie będzie w stanie nam pokazać nieruchomość lub wyślesz nam klucze, a do zebrania dokumentów przekażesz nam pełnomocnictwo. Jeden z takich przypadków opisuje w naszej serii “Pamiętniki z transakcji”, w ramach którego przedstawiamy różne case study naszych klientów.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy kupicie też nieruchomość z komornikiem?

Tak. Tak jak wyżej napisaliśmy, KupujemyM.pl kupuje także nieruchomości z zadłużeniem i zajęciem komorniczym. W takich transakcjach również mamy bardzo duże doświadczenie. Takie transakcje bywają skomplikowane, więc jeśli szukasz rozwiązania, zanim komornik przejmie część Twojej nieruchomości, to sugerujemy szybki kontakt z nami. Jesteśmy w stanie zapłacić szybko i od ręki za kupno nieruchomości, a jeśli masz wszystkie dokumenty, możemy dokonać transakcji kupna-sprzedaży w ciągu kilku dni. Takie rozwiązanie pomogło wielu naszym klientom, a najbardziej takim osobom, które nie miały gdzie się przeprowadzić, a potrzebowały gotówki. Zdarza się, że podpisujemy przedwstępną umowę, wypłacamy zadatek, który pokrywa długi. W kolejnym etapie klient szuka sobie lokalu zastępczego, a po jego znalezieniu podpisujemy umowę właściwą, a wypłacone pieniądze idą na nowy lokal. Niezbędne będzie na pewno aktualne zaświadczenie od komornika o wartości zadłużenia wraz z danymi do wpłaty.

A jeśli mam długi, to w jaki sposób przebiegnie transakcja tak, aby pieniędzy nie przejął komornik?

Przede wszystkim działamy zgodnie z prawem mamy na celu zarówno zaspokojenie Twoich potrzeb, jak i w tym przypadku zaległości u wierzycieli. W większości przypadków tego typu transakcje wyglądają tak, że przy sprzedaży lokalu część sumy jest płacona na rachunek wierzyciela, a pozostała suma trafia na Twoje konto. Trudno jest pisać ogólnie o takich sytuacjach, ponieważ są bardzo indywidualne. Jeśli masz problemy, nie wiesz, jak rozwiązać swój kłopot – napisz do nas. Na pewno pomożemy. Jeśli nie będziemy mogli, to przynajmniej podpowiemy Ci, co możesz zrobić w swojej sytuacji. Jeśli mieszkanie nie ma zajęcia, otrzymasz pieniądze wprost na swoje konto lub w gotówce. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]