Skup nieruchomości komercyjnych

Skup nieruchomości komercyjnych nie dotyczy wyłącznie lokali użytkowych. W sprawie skupu mogą zgłaszać się również posiadacze innych nieruchomości, które są albo były wykorzystywane do działalności gospodarczej.

Wyceń nieruchomość online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup nieruchomości komercyjnych

Skup nieruchomości to usługa, która zyskała już pewną popularność w Polsce (między innymi dzięki ofercie KupujemyM.pl). Jest ona kojarzona np. z takimi hasłami jak skup udziałów w nieruchomości oraz skup zadłużonych mieszkań. Na rynku występuje również popyt na inne usługi związane ze skupem nieruchomości. Przykład stanowi skupowanie różnych nieruchomości wykorzystywanych do działalności gospodarczej. W odpowiedzi na tę sytuację, portal KupujemyM.pl przygotował całkiem nową ofertę, czyli skup nieruchomości komercyjnych.

Jak sprzedają się lokale użytkowe?

Skup nieruchomości komercyjnych na razie nie jest tak popularnym rozwiązaniem, jak chociażby usługi związane ze skupem „M” albo działek. Tym niemniej, można zauważyć zapotrzebowanie rynkowe na wspomnianą usługę. Zainteresowanie przedsiębiorców skupem wynika między innymi z faktu, że rynek nieruchomości komercyjnych jest dość ?płytki?. Jeżeli w obecnych warunkach będziemy chcieli sprzedać nasze „M” i wystawimy ogłoszenie w Internecie, to chętni mogą zgłosić się już następnego dnia. W przypadku nieruchomości komercyjnych, sytuacja niestety nie wygląda tak prosto. Przedsiębiorca zamierzający sprzedać np. lokal użytkowy, czasem może czekać nawet rok albo więcej na zainteresowanego nabywcę. Dotyczy to m.in. lokali użytkowych, które są malutkie, bardzo duże lub położone w mniej atrakcyjnych lokalizacjach. Skup nieruchomości komercyjnych pozwala na niemal błyskawiczną sprzedaż takich składników majątku firmy i pozyskanie pieniędzy, które można przeznaczyć np. na spłatę długów.

Jakie lokale to „nieruchomości komercyjne”?

Warto podkreślić, że oferta skupu nieruchomości komercyjnych, która została przygotowana przez KupujemyM.pl, dotyczy nie tylko lokali użytkowych. W sprawie skupu mogą zgłaszać się również posiadacze innych nieruchomości, które są albo były wykorzystywane do działalności gospodarczej. Przykład stanowią chociażby działki zajęte przez niewielkie warsztaty lub magazyny. Chętnych do zakupu takich nieruchomości komercyjnych na pewno nie znajdziemy w 7 dni – 10 dni. Podany czas pozwoli natomiast na sfinalizowanie transakcji proponowanej przez KupujemyM.pl. Cała transakcja oczywiście odbywa się z udziałem notariusza, a jej finansowanie przy pomocy środków własnych kupującego zapewni szybkie rozliczenie. Posiadacz nieruchomości komercyjnej już po kilku godzinach od wysłania zgłoszenia przez formularz kontaktowy, może otrzymać wstępną propozycję wyceny. Co ważne, istnieje możliwość szybkiego otrzymania zaliczki (płatnej gotówką lub przelewem) na poczet przyszłej transakcji.

Ile zapłacimy za Twój lokal?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

icon-form-2

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji
icon-calc

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

Więcej informacji