Skup kamienic

Planujesz sprzedaż kamienicy lub posiadasz udziały w tego rodzaju nieruchomości, które chcesz szybko spieniężyć? Masz problem ze zbyciem budynku z powodu złego stanu technicznego? Nie możesz znaleźć kupca ze względu na fakt, że lokale mieszkalne zajęte są przez najemców? Nasza firma zajmuje się zarówno profesjonalnym skupem kamienic, jak i ewentualną pomocą przy sprzedaży dla zewnętrznych inwestorów, jeśli sami nie będziemy zainteresowani zakupem. W tego typu budownictwie widzimy wielki potencjał. Zapewniamy rzetelną wycenę, szybkie sporządzenie oferty kupna oraz sprawną realizację transakcji.

Wyceń nieruchomość online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup kamienic

Kamienice to wspaniałe budynki. Dysponują szeregiem atutów, które są bardzo pożądane na rynku nieruchomości. Zwykle znajdują się bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta lub jego pobliżu. W ich wnętrzu znajdują się często nie tylko mieszkania, ale także lokale przeznaczone na działalność komercyjną. Same mieszkania dysponują często dużym metrażem, są przestronne, jasne i wybudowane z dużym rozmachem. Niektóre z nich świetnie nadają się na luksusowe apartamenty. Jesteśmy świadomi tych zalet, natomiast również należy mieć na uwadze fakt, jakich środków finansowych wymaga doprowadzenie kamienicy do takiego stanu.

Sprzedaż kamienicy na wolnym rynku często sprawia wiele problemów, a poszukiwanie nabywcy takiego budynku to długi i skomplikowany proces. Dlaczego? Jedna z przeszkód to z pewnością wysokie ceny tego typu nieruchomości. Przed kupnem kamienicy inwestorów powstrzymuje jednak przede wszystkim konieczność poniesienia dużych nakładów inwestycyjnych, związanych z remontem obiektu. Wiele kamienic przeznaczonych na sprzedaż znajduje się bowiem w złym stanie technicznym. Nabywców odstrasza też często fakt, że obiekt wpisany jest do rejestru zabytków. Inwestorzy są świadomi, że prowadząc remont, będą musieli zadbać o zachowanie historycznego charakteru obiektu, co dodatkowo podwyższy koszt modernizacji. Dla nas nie jest to przeszkodą! Interesują nas zarówno zmodernizowane kamienice, jak i te, które dopiero czekają na generalny remont.

Swoją ofertę skupu kamienic kierujemy przede wszystkim do osób, którym zależy, by sprzedaż kamienicy odbyła się sprawnie i szybko. Nie odstrasza nas skomplikowana sytuacja własnościowa nieruchomości, jesteśmy też zainteresowani zakupem udziałów w budynku, który ma kilku współwłaścicieli. Otrzymałeś kamienicę w spadku i chcesz szybko spieniężyć nieruchomość? Nie możesz dojść do porozumienia ze współwłaścicielami budynku w kwestii zbycia lub zarządzania majątkiem? Twoja kamienica obciążona jest hipoteką? Zwróć się do nas i szybko pozbądź się problemu! Nasza firma skupuje też kamienice, które są zamieszkane przez lokatorów. Wszelkie kwestie prawne związane z tzw. trudną odsprzedażą bierzemy na siebie!

Sprzedaż kamienicy naszej firmie to błyskawiczny proces, który pozbawiony jest zbędnych komplikacji. Na początku wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, w którym przekażesz nam podstawowe informacje o swojej nieruchomości. Ofertę kupna wraz z wyceną przyślemy Ci nawet w ciągu kilku godzin. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, od razu przechodzimy do kompletowania dokumentów. Przekazujemy zadatek, umawiamy wizytę u notariusza, a na Twoje życzenie załatwiamy też inne formalności. Po zawarciu aktu notarialnego błyskawicznie przelewamy należność na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Ile zapłacimy za Twoją kamienicę?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-form-2

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji
icon-calc

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

Więcej informacji