Skup nieruchomości z problemami

Nie wszystkie nieruchomości są tak atrakcyjne jak te, które wzbudzają największe zainteresowanie na portalach ogłoszeniowych. Dobry przykład mogą stanowić mieszkania znajdujące się w gorszym stanie.

Wyceń nieruchomość online

skup nieruchomosci warszawa

Skup nieruchomości z problemami

Nie wszystkie nieruchomości są tak atrakcyjne jak te, które wzbudzają największe zainteresowanie na portalach ogłoszeniowych. Dobry przykład mogą stanowić mieszkania znajdujące się w gorszym stanie. Wielu właścicieli nie ma ochoty, czasu lub możliwości finansowych, żeby wyremontować takie „M” i sprzedać je po wyższej cenie. Kolejnym wyzwaniem z tym związanym jest fakt, że zainwestowane w remont pieniądze mogą się nie zwrócić, bo nie trafimy w gusta potencjalnych klientów. Mimo tego, zaniedbane mieszkania również są wystawiane na sprzedaż. Problemem bywa jednak szybkie znalezienie osoby chętnej do zakupu lokalu z estetycznymi problemami. Podobna sytuacja dotyczy również nieruchomości nieposiadających księgi wieczystej lub obciążonych roszczeniami. Typowy nabywca raczej nie zwróci uwagi na takie oferty. Dlatego jedynym rozwiązaniem często pozostaje skup nieruchomości z problemami. To unikalna oferta serwisu KupujemyM.pl, który oferuje również tradycyjny skup nieruchomości, skup udziałów w nieruchomości oraz skup zadłużonych mieszkań.

Skup nieruchomości z problemami stanowi dobre rozwiązanie nie tylko dla tych osób, które aktualnie posiadają mieszkanie obciążone wadami fizycznymi (np. złym stanem) lub prawnymi (m.in. brakiem księgi wieczystej). Taką ofertą mogą zainteresować się również posiadacze mieszkań znajdujących się w gorszej lokalizacji. Nawet w czasach dobrej koniunktury na rynku nieruchomości mieszkaniowych, szybka sprzedaż lokum znajdującego się w małym (np. dziesięciotysięcznym) mieście bywa sporym problemem. Młode osoby preferują bowiem „M” dostępne na terenie miast wojewódzkich albo myślą o budowie własnego domu w atrakcyjnej lokalizacji. Tymczasem nie każda osoba wystawiająca mieszkanie z gorszą lokalizacją na sprzedaż, ma zamiar miesiącami czekać na konkretnego kupca.

Każdy posiadacz zbędnej nieruchomości, która jest w jakiś sposób nieatrakcyjna, powinien rozważyć ofertę serwisu KupujemyM.pl. Ta propozycja gwarantuje bowiem szybką sprzedaż i zapłatę. Skup nieruchomości z problemami w praktyce działa bardzo szybko. Wszystko zaczyna się od przesłania opisu nieruchomości poprzez formularz kontaktowy. W ramach odpowiedzi, jeszcze tego samego dnia można otrzymać wstępną wycenę i propozycję wypłaty zaliczki (przelewem lub gotówką). Ostateczne „dopięcie” transakcji zwykle stanowi kwestię kilku kolejnych dni. Co więcej, osoby prowadzące skup pomogą w skompletowaniu dokumentów potrzebnych podczas sprzedaży i wyjaśnią wszystkie niezbędne formalności.

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.
Więcej informacji

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.
Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]