Skup nieruchomości Łódź

Zastanawiasz się, jak szybko sprzedać mieszkanie w Łodzi? Potrzebujesz gotówkę, nie możesz sobie pozwolić na czekanie? Skup nieruchomości Łódź ma do zaoferowania wiele atutów. Przeczytaj o nas niżej, a zrozumiesz, że nasz skup nieruchomości Łódź, stanowi idealną alternatywę dla wszystkich ewentualnych metod szybkiej sprzedaży nieruchomości. W zasadzie możemy Ci zagwarantować, że nie uda Ci się znaleźć lepszej oferty niż ta, którą przedstawiamy w niniejszym ogłoszeniu!

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup nieruchomości Łódź

Łódź to trzecie w Polsce miasto pod kątem populacji i także jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Polsce dla naszego skupu nieruchomości Łódź.

Skupujemy nieruchomości w całej Polsce. Oferujemy skup i gotówkę od ręki. W kontekście polskiego rynku mieszkaniowego najczęściej mówi się o sześciu największych miastach Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Wspomniane metropolie rzeczywiście mają duże znaczenie, jeżeli chodzi o ogólną sprzedaż polskich mieszkań. Na ich terenie występuje też spore zainteresowanie związane ze skupem lokali. Właśnie dlatego takie frazy jak np. skup nieruchomości w Katowicach, skup mieszkań w Łodzi czy sprzedam mieszkanie w Łodzi, okazują się bardzo popularne w wyszukiwarce Google. Przekłada się to na liczbę osób z największych miast, które poprzez formularz kontaktowy na stronie KupujemyM.pl zgłaszają gotowość do sprzedaży swojego lokalu. Rynek nieruchomości jest duży, a nasza firma prowadzi przede wszystkim skup nieruchomości za gotówkę.

Ceny mieszkań są tu wciąż dużo niższe niż w oddalonej o nieco ponad 100 km Warszawie, a znajduje się tu wiele uczelni i firm. Dzięki temu do Łodzi co roku napływa sporo osób przyjezdnych.

Nasza firma widzi w tym potencjał do inwestowania w mieszkania i domy na wynajem. Skup nieruchomości Łódź prowadzi ciągły skup mieszkań, domów, działek, a także udziałów w nieruchomościach. Nie boimy się trudnych wyzwań, nieruchomości zadłużonych, czy mieszkań z lokatorem. Co najważniejsze, nasze przedsiębiorstwo oferuje najwyższe ceny pośród wszystkich skupów działających na rynku. Dobrze znamy ten rynek i dysponujemy wystarczająco dużym kapitałem, aby kupować nieruchomości za gotówkę.

skup mieszkan lodz - skup nieruchomosci lodz

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom w Łodzi?

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub dom? A czy wiesz, że możemy to zrobić nawet w 24 godziny? Poprzez skup nieruchomości KupujemyM.pl można zgłaszać oferty sprzedaży mieszkań z w Katowicach. Właśnie dlatego nie dziwią transakcje skupu lokali i domów położonych na terenie małych miast, miasteczek oraz wsi. Dla wielu właścicieli nieruchomości mieszkaniowych z takich miejscowości skup może stanowić jedyną szansę na szybkie pozbycie się niepotrzebnego lokum i pozyskanie pieniędzy. Trudno bowiem ukryć, że małe miasta i wsie położone daleko od metropolii raczej odstraszają potencjalnych nabywców mieszkań. Nasze doświadczenie potwierdza, że mieszkańcy mniejszych miejscowości również poszukują ofert skupu mieszkań. Można też zauważyć, że w Google pojawiają się wyszukiwania z takimi frazami jak np. skup nieruchomości Łódź.

Napisz do nas, a otrzymasz ofertę odkupu:

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Poniżej podamy 4 główne powody:

Najwyższa cena

Po pierwsze, pośród konkurencyjnych firm i osób działających w tym segmencie, nasze biuro nieruchomości Łódź oferuje klientom najwyższe ceny. Zdarzają się sytuacje, w których inne skupy deklarują płacenie 90-100% wartości rynkowej, a w rzeczywistości oferta jest zdecydowanie niższa. Często słyszymy od klientów, że nasza oferta jest najwyższa pośród wszystkich. Taki jest cel naszego działania, chcemy proponować najlepsze ceny dla naszych klientów.

Dobry kontakt

Współpracując z nami, masz gwarancję rzetelnego kontaktu. Nie owijamy w bawełnę i nie zwodzimy naszych klientów. Szybko reagujemy, pomagamy przy kompletowaniu dokumentów i z góry ustalamy warunki transakcji. Gdy coś obiecujemy, dotrzymujemy słowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klientom zgłaszającym się do nas, zależy na szybkiej i sprawnej transakcji. Staramy się do każdego podchodzić z wyrozumiałością i empatią. Chcemy, aby każdy klient współpracujący z nami, czuł się dobrze obsłużony.

Szybkie działanie

Wyślij do nas e-mail lub formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu max kilku godzin. Ofertę cenową otrzymasz od nas jeszcze tego samego dnia. Wyjątkiem są skomplikowane transakcje, gdzie potrzebujemy więcej czasu na analizę, lecz wtedy informujemy o tym z góry. Na akt notarialny nie musisz przyjeżdżać do nas. Możemy podpisać go w każdym mieście w Polsce, także w wybranej przez Ciebie kancelarii notarialnej.

Natychmiastowa płatność

Nasz skup nieruchomości Łódź płaci gotówką. Co to oznacza? Dysponujemy środkami własnymi w formie na koncie bankowym, dzięki czemu płatność za nieruchomość następuje natychmiastowo. Zazwyczaj jeszcze podczas wizyty w Kancelarii Notarialnej. Jest to najwygodniejszy i najbardziej pewny dla obu stron sposób płatności.

skup nieruchomosci lodz - skup mieszkan lodz 2

Co więcej, oprócz zwykłego skupu mieszkań i domów, możliwy jest także skup udziałów w nieruchomości (niezależnie od jej lokalizacji) oraz skup zadłużonych mieszkań z całej Polski (np. skup nieruchomości Warszawa). W przypadku każdej formy skupu przebieg transakcji wygląda tak samo. Warto wspomnieć również o fakcie, że wycena nieruchomości Łódź, najlepsza będzie właśnie w przypadku podjęcia współpracy z naszym biurem. Już przy pierwszym kontakcie, otrzymasz od nas bezpłatną i niezobowiązującą wycenę online przedsiębranej operacji. Dzięki temu, od razu zrozumiesz, że nasz skup nieruchomości online nie rzuca słów na wiatr, a rzeczywiście stoi przed Tobą możliwość bezpiecznej, oraz intratnej współpracy!

Błyskawiczna sprzedaż w 4 krokach dzięki KupujemyM.pl:

Skup mieszkań Łódź

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak szybko sprzedać nieruchomość w Łodzi, lub chcesz pozbyć się udziału we współwłasności, masz stary dom lub odległą działkę, trafiłeś pod odpowiedni adres. Jesteśmy firmą prowadzącą skup mieszkań w Łodzi i jego okolicach. Koniecznie zapoznaj się z naszym szerokim wachlarzem usług, a z całą pewnością znajdziesz sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Łodzi. Dzięki naszym usługom zyskujesz rozwiązanie swoich kłopotów. Oferta skupu mieszkań Łódź skierowana jest do Ciebie jako pomocna dłoń, gdy mieszkanie staje się problemem, a nie radością.

Skup mieszkań za gotówkę Łódź, także tych problematycznych.

Nie stanowi dla nas żadnego problemu nabycie udziałów i odciążenie Cię od kłopotów ze współwłasnością. Wiemy, jak niekiedy jest trudne dogadanie się ze współwłaścicielami przy podziale domu lub mieszkania. Firma prowadząca skup mieszkań Łódź musi mieć doświadczenie, możliwości i środki, żeby poradzić sobie z takim problemem. Skup mieszkań Łódź skupuje także mieszkania z hipoteką, zadłużone, a także te z lokatorami.
Odkupimy od Ciebie często niezbywalne mieszkanie i zaoferujemy Ci dobre pieniądze. W naszej ofercie, poza sprzedażą mieszkania Łódź znajdziesz także skup domów, skup działek oraz wiele innych.

Skup mieszkań za gotówkę Łódź,  jako lek na długi

Posiadając nieruchomość objętą obciążeniem komorniczym, możesz spodziewać się pełnej egzekucji i eksmisji. Oferując skup mieszkania w Łodzi z długami i nałożoną hipoteką, pomagamy Ci wyjść na prostą. Na rynku nie znajdziesz chętnego kupca na takie mieszkanie , a komornik zlicytuje nieruchomość za bezcen.
Umożliwimy Ci sprzedaż mieszkania Łódź z hipoteką, zaległościami wobec spółdzielni mieszkaniowej, wspólnoty mieszkaniowej czy przy zajęciu komorniczym na poczet innych długów.
Biorąc pod uwagę sprzedaż mieszkania w Łodzi,  z takimi problemami zwróć się do nas. Nasz skup mieszkań za gotówkę Łódź specjalizuje się w takich trudnych sprawach. Nie tylko w szybkim czasie przeprowadzimy transakcję, ale również błyskawicznie wypłacimy Ci pieniądze. To pozwoli spłacić długi, a za resztę być może kupisz mniejsze, ale nieobciążone lokum.

Sprzedaż mieszkania w Łodzi w kiepskim stanie

Jeśli odziedziczyłeś w spadku lokal w bardzo złym stanie technicznym, to wliczając koszty remontu i czas, jaki takie przedsięwzięcie pochłonie, możesz nie uzyskać zadowalającej ceny. Możesz też mieć trudność ze znalezieniem nabywcy. Biuro nieruchomości Łódź to oferta dla każdego, kto nie wie, co zrobić ze swoim lokalem.
Dla skupu mieszkań Łódź każde lokum jest doskonałą inwestycją, przez co skończą się Twoje kłopoty z remontem, kosztami odnawiania i szukaniem kupca.
Doskonale radzimy sobie z trudnymi zadaniami. Jesteśmy od tego, aby pomóc Ci wyjść z bieżących kłopotów i dać możliwość sprzedaży mieszkania w Łodzi niezależnie od jego stanu i rodzaju. Skup mieszkań Łódź umożliwia błyskawiczną sprzedaż mieszkania i gwarantuję szybką gotówkę.

Współpracując z naszym skupem nieruchomości Łódź, możesz liczyć na najlepszą cenę, dobry i sympatyczny kontakt, a także ekspresowe działanie. Zapraszamy do sprawdzenia, współpraca z nami to najlepsza odpowiedź na pytanie, jak szybko sprzedać nieruchomość w Łodzi!

A jeśli mieszkasz za granicą i szukasz biura nieruchomości, ponieważ szukasz rozwiązania, jak szybko sprzedać mieszkanie w Łodzi, będąc za granicą, to nasza oferta może Cię bardzo zainteresować.

Skup nieruchomości KupujemyM.pl odkupi mieszkania we wielu miastach w Polsce. Alternatywa dla biura nieruchomości Wrocław, skup nieruchomości we Wrocławiu.

Zamiast szukać biura nieruchomości w Katowicach, sprzedaj nam swoje mieszkanie, a my zapłacimy od ręki. Zobacz, jak działa nasz skup nieruchomości Katowice. Interesują nas także przeróżne lokale w Krakowie, tam także mamy filię: Skup nieruchomości Kraków.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Łodzi?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania o skup nieruchomości Łódź znajdziesz poniżej. Jeśli jest coś o co chcesz zapytać jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 • Jako skup nieruchomości Łódź jesteśmy świadomi tego, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów do aktu notarialnego. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasz skup mieszkań Łódź gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

 • Skup mieszkań Łódź posiada stabilną sytuację finansową, więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość przelewem na konto bądź w gotówce. Wykonujemy przelewy natychmiastowe tak, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

 • Jako skup mieszkań Łódź posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Dodatkowo współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz skup mieszkań miasto jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

 • Główną cechą charakterystyczną naszego skupu nieruchomości Łódź jest szybkość działania. Jako skup mieszkań Łódź możemy kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

 • Dobrze sporządzona wycena mieszkania ma duży wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Błędna wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz skup nieruchomości Łódź zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz skup mieszkań Łódź otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

 • Nasz skup nieruchomości Łódź nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczy w sprzedaży, tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swoje „M”. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego skupu nieruchomości Łódź jest niemożliwe, ponieważ korzystanie z usług standardowego skupu nieruchomości w Łodzi wiąże się z zapłatą dodatkowej prowizji.   Czy ponoszę jakieś dodatkowe opłaty? Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz czy nie zostanie naliczona jakaś zbędna prowizja? Gwarantujemy, że nie. Nasz skup nieruchomości Łódź nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasz skup mieszkań Łódź są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasz skup nieruchomości w Łodzi, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.  Czy jako skup nieruchomości pobieracie prowizję i czy Wasza prowizja wynosi tyle ile prowizja pośrednika nieruchomości? Absolutnie nie pobieramy żadnych prowizji od naszych klientów. Cena, którą Ci proponujemy, to ostateczna cena, którą otrzymujesz za sprzedaż swojego lokum. Nasza oferta też znacząco różni się od usług pośrednictwa nieruchomości, trudno więc te dwie rzeczy ze sobą porównywać. Współpraca z pośrednictwem nieruchomości nie zapewnia powodzenia zrealizowania transakcji. Nie jest także określony czas realizacji transakcji we współpracy z pośrednikiem. Co tutaj najważniejsze – nie wiesz, w jakiej cenie finalnie będziesz musiał/a sprzedać nieruchomość. Często okazuje się, że klienci próbują bezowocnie sprzedać swoje lokum z pośrednikiem, ale cena jest zawyżona i stracili tylko niepotrzebnie czas. Ostatecznie wówczas decydują się na współpracę z nami. O tym, czy warto tracić czas, czy lepiej zdecydować się od razu na pewną i szybką sprzedaż w ciągu kilku dni, decydujesz oczywiście Ty. W umowie z biurem pośrednictwa mogą być także zawarte zapisy, które dla sprzedającego są mało korzystne. Przykładowo, nie będziesz mógł zerwać jej na przykład przez rok, jeśli współpraca nie będzie skuteczna. Musisz wtedy ponosić koszta, które trzeba pokrywać w czasie, gdy nieruchomość nie jest w użytku. Prócz tego, przez cały okres sprzedaży, trzeba ponosić opłaty bieżące za nieruchomość, co należy także wziąć pod uwagę, myśląc o korzyściach i wadach takiego rozwiązania. A co jeśli taka sprzedaż zajmie rok, a w międzyczasie jeszcze ceny na rynku nieruchomości spadną? W tym wypadku tego typu działanie okaże się już całkowicie nieopłacalne.

 • Główną cechą charakterystyczną naszego skupu nieruchomości Łódź jest szybkość działania. Jako skup mieszkań Łódź możemy kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

 • Dobrze sporządzona wycena mieszkania ma duży wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Błędna wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz skup nieruchomości Łódź zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz skup mieszkań Łódź otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

 • Nasz skup nieruchomości Łódź nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczy w sprzedaży, tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swoje „M”. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego skupu nieruchomości Łódź jest niemożliwe, ponieważ korzystanie z usług standardowego skupu nieruchomości w Łodzi wiąże się z zapłatą dodatkowej prowizji.   Czy ponoszę jakieś dodatkowe opłaty? Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz czy nie zostanie naliczona jakaś zbędna prowizja? Gwarantujemy, że nie. Nasz skup nieruchomości Łódź nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasz skup mieszkań Łódź są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasz skup nieruchomości w Łodzi, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.  Czy jako skup nieruchomości pobieracie prowizję i czy Wasza prowizja wynosi tyle ile prowizja pośrednika nieruchomości? Absolutnie nie pobieramy żadnych prowizji od naszych klientów. Cena, którą Ci proponujemy, to ostateczna cena, którą otrzymujesz za sprzedaż swojego lokum. Nasza oferta też znacząco różni się od usług pośrednictwa nieruchomości, trudno więc te dwie rzeczy ze sobą porównywać. Współpraca z pośrednictwem nieruchomości nie zapewnia powodzenia zrealizowania transakcji. Nie jest także określony czas realizacji transakcji we współpracy z pośrednikiem. Co tutaj najważniejsze – nie wiesz, w jakiej cenie finalnie będziesz musiał/a sprzedać nieruchomość. Często okazuje się, że klienci próbują bezowocnie sprzedać swoje lokum z pośrednikiem, ale cena jest zawyżona i stracili tylko niepotrzebnie czas. Ostatecznie wówczas decydują się na współpracę z nami. O tym, czy warto tracić czas, czy lepiej zdecydować się od razu na pewną i szybką sprzedaż w ciągu kilku dni, decydujesz oczywiście Ty. W umowie z biurem pośrednictwa mogą być także zawarte zapisy, które dla sprzedającego są mało korzystne. Przykładowo, nie będziesz mógł zerwać jej na przykład przez rok, jeśli współpraca nie będzie skuteczna. Musisz wtedy ponosić koszta, które trzeba pokrywać w czasie, gdy nieruchomość nie jest w użytku. Prócz tego, przez cały okres sprzedaży, trzeba ponosić opłaty bieżące za nieruchomość, co należy także wziąć pod uwagę, myśląc o korzyściach i wadach takiego rozwiązania. A co jeśli taka sprzedaż zajmie rok, a w międzyczasie jeszcze ceny na rynku nieruchomości spadną? W tym wypadku tego typu działanie okaże się już całkowicie nieopłacalne.

 • Cały proces sprzedaży nieruchomości naszemu skupowi mieszkań Łódź można podzielić na kilka etapów. Pierwszym i najważniejszym etapem jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Po kontakcie  skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

 • SkupujemyM.pl to firma działająca w dość nowej, nie rozpowszechnionej jeszcze w Polsce branży. Nieruchomości, które skupujemy w Łodzi oscylują w granicach około 90% wartości rynkowej, natomiast w zamian za tą niewielką różnicę cenową, klient otrzymuje gwarancję szybkiej i wygodnej sprzedaży. W ten sposób oszczędzasz swój czas oraz nerwy związanego z próbą sprzedaży w indywidualnym zakresie. Osoby, które najczęściej się z nami kontaktują to właściciele nieruchomości, którym zależy na błyskawicznej i skutecznej sprzedaży. Nierzadko stanowią je mieszkania, na które trudno znaleźć kupca oraz przypadki, gdzie oczekiwana jest szybkie otrzymanie gotówki do reki. Na naszych stronach widać, kim jesteśmy i z kim mają do czynienia nasi klienci. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Polsce i osobiście spotykamy się z naszymi kontrahentami, co przekłada się na naszą wiarygodność. Naszym priorytetem jest transparentność oraz uczciwość.  Oczywistą kwestią jest, że właściciel nieruchomości, który posiada odpowiednie zasoby czasu i chęci do sprzedaży na własną rękę, prawdopodobnie uzyska wyższą cenę za lokum. Wiąże się to jednak ze żmudną oraz wielowymiarową aktywnością na wielu płaszczyznach. Proces z nią związany rozciąga się na wiele czynności – poprzez załatwianie formalności oraz poszukiwaniu nabywców, kończąc na organizacji notariusza.  Sam proces próby sprzedaży na własną rękę nierzadko nie kończy się sukcesem, bowiem konkurencja na rynku nieruchomości jest spora. Osoby, które nam zaufały, często wskazują nas jako firmę, która wyszła z propozycja najwyższej ceny. Nasi klienci doceniają naszą firmę jako konkurencyjną, szybką w działaniu oraz wygodną we współpracy.

 • Staramy się działać w sposób jak najbardziej prosty i skuteczny. Skupując mieszkania w całej Polsce, gwarantujemy, że przyjazd do Warszawy nie jest niezbędny. Nasze działania opierają się w głównej mierze na działaniu przez internetj, co pozwala ludziom w całym kraju na szybką sprzedaż zdalną. 90% formalności jesteśmy w stanie załatwić przez internet, jeśli status nieruchomości nie ma większych problemów prawnych. W zależności od przypadku oraz preferencji, kontaktujemy się również poprzez rozmowy telefoniczne lub wymiany e-maili. Oferujemy również pomoc także w wysyłce niezbędnych dokumentów, aby w jak największym stopniu odciążyć Cię od problemu sprzedaży.

 • Działamy od około 10 lat na rynku nieruchomości w całej Polsce. Składamy się z grona doświadczonych specjalistów w branży obrotu nieruchomości. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów i w każdym przypadku staramy się im sprostać. Zapewniamy szybką sprzedaż oraz minimum formalności, a wszystko to praktycznie całkowicie przez internet. Jakość jest dla nas bardzo istotna-  staramy się robić, to, co umiemy jak najlepiej oraz stale podnosić swoje kwalifikacje. Szanujemy Twoje potrzeby oraz szukamy rozwiązań dla nawet najtrudniejszych przypadków. Zachęcamy do lektury serii naszych wpisów: ?Pamiętniki z transakcji?. Zobaczysz, w jakich sytuacjach się sprawdzamy i czego możesz oczekiwać z naszej strony. Dokładamy wszelkich starań, aby wycena dotarła do Ciebie już w ciągu kilku godzin od wypełnienia wnisku. Dojazd od Twojego miejsca zamieszkania oraz organizacja wszelkich formalności nie stanowi żadnej przeszkody – staramy się jak najbardziej odciążyć naszego klienta. Priorytetem dla nas jest profesjonalizm oraz wysoka jakość obsługi. Stawiamy na długofalowy rozwój oraz zadowolenie klienta, bo to jest to, co stawia naszą firmę jako lidera na rynku obrotu nieruchomości. Gdzie znajdę obiektywne opinie na temat Waszej firmy? Cieszymy się dobrą renomą i zadowoleniem naszych klientów, czego dowodem są otrzymywane regularnie bardzo pozytywne opinie. Staramy się systematycznie publikować je do ogólnego dostępu. Stworzyliśmy też stronę internetową z niektórymi opiniami, aby nasi klienci mogli szybko znaleźć opinie o KupujemyM.pl. Znajdziesz ją tu: Opinie o KupujemyM.pl.

 • Tak, jak najbardziej możesz na nas liczyć w tej materii. Całkowicie zdalnie ealizujemy wycenę naszej oferty zakupu nieruchomości lub innego mienia. Jestesmy w stanie przeprowadzić takie działanie bardzo skutecznie, za pomocą podstawowych informacji o nieruchomości oraz zdjęć. Rzadko pojawia się sytuacja, że trzeba oglądać lokal osobiście. Czy wiesz, jak to możliwe? Mamy w swojej historii sporo zrealizowanych transakcji i świetnie znamy ten rynek. Dysponujemy narzędziami technologicznymi, które pomagają nam w dokonaniu wyceny i na których opieramy naszą wycenę. Jeśli Twoja nieruchomość posiada skomplikowany stan prawny lub ma zadłużenie lub kredyt hipoteczny, to wycena będzie obejmowała te elementy. Oczywiście musimy zaznaczyć, że jeśli potrzebujesz wyceny nieruchomości biegłego rzeczoznawcy, to nasza usługa nie spełni tych potrzeb, choć oczywiście możemy Ci pomóc znaleźć odpowiedniego rzeczoznawcę. Skąd mam pewność, że Wasza wycena online będzie uczciwa i trafiona? Jak wycenić nieruchomość, aby na tym nie stracić i aby obydwie strony transakcji były zadowolone? Wyceny realizujemy na podstawie określonych czynników rynkowych danego obszaru oraz sytuacji prawnej danej nieruchomości. Kluczowe są też inne elementy, jak na przykład wyjątkowe sytuacje. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i należy brać pod uwagę zbiór różnych warunkujących okoliczności. Jako klient możesz porównać naszą ofertę z konkurencją i skorzystać z tej najlepszej, a my pozostajemy zawsze otwarci na negocjacje. Czy to prawda, że skupy nieruchomości w Polsce wyceniają mieszkania na 50% ich wartości? Faktycznie takie firmy działają w naszym kraju i na szczęście nie jesteśmy jedną z nich. Jako specjaliści na rynku, jesteśmy świadomi, że tego typu firmy na obecnym rynku nieruchomości będą miały nikłe szanse przetrwania. Żyjemy w czasach rozpowszechnionego dostępu do informacji i konkurencji. Klient w szybki sposób może uzyskać niezbędne informacje. Wszystko na pewno zależne jest również od statusu nieruchomości. Jeśli mieszkanie lub dom obciążone jest problematyczną kwestią, tzn. jest zadłużone lub w księdze wieczystej wpisany jest komornik to cena, jaką może zaoferować firma lub osoba prywatna będzie oczywiście niższa od wartości rynkowej. Istotne jest, że chcąc sprzedać nieruchomość zadłużoną, trzeba liczyć się z koniecznością pomniejszenia ceny. Taka transakcja powoduje dodatkowe wyzwania związane np. z doprowadzeniem księgi wieczystej do ładu i zakończenia wszelkich trwających postępowań. Nasze propozycje, które przedstawiamy klientom, wynoszą 90% wartości nieruchomości, co jest bardzo dobrym wynikiem. 90% wartości mieszkania nie wydaje mi się satysfakcjonującą opcją – skąd taka cena? Wiąże się to przede wszystkim ogólnymi kosztami w przypadku nieprzewidzianych okoliczności oraz przede wszystkim współpracy z pośrednictwem nieruchomości. Nie działamy jako agencja pośrednictwa i skupujemy mieszkania na tych samych zasadach, co osoby prywatne, czyli bezpośrednio Bierzemy na siebie wszystkie koszty dotyczące formalności. Bierzemy również pod uwagę to, że nieruchomość zazwyczaj wymaga gruntownego remontu i uregulowania stanu prawnego. Te koszty ponosimy wówczas my jako skup mieszkań Łódź. Dewizą naszej firmy jest pomoc oraz odciążenie klienta przy możliwie prężnym działaniu. Te aktywności wiążą się oczywiście z kosztami, więc ostatecznie i tak najbardziej kalkuluje się sprzedaż do naszego skupu. Nie ryzykujesz straconego czasu, nerwów i zaangażowania, za które nikt nie zwróci Ci pieniędzy. Zapewniamy błyskawiczne zbycie lokalu od ręki, a pieniądze otrzymasz bez czekania i to w swoim mieście. Jeśli potrzebujesz sprzedać mieszkanie zadłużone lub dom do remontu, to nasza oferta z pewnością rozwiąże Twoje problemy. Przejmujemy na siebie Twój problem, a nasza działalność polega na zakupie nieruchomości nieznacznie poniżej jej wartości rynkowej i stąd ten dyskont cenowy o 10%.Prawda, że to dobra cena za taką korzyść dla Ciebie? 

 • Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze skupem mieszkań Łódź i Twoja nieruchomość ma jasno uregulowany stan prawny, co potwierdzają stosowne dokumenty, możemy umówić się na spotkanie u notariusza w miejscu Twojego zamieszkania praktycznie od zaraz. Szybki skup nieruchomości to błyskawiczne działanie, a obszar, którym się zajmujemy obejmuje całą Polskę. Zazwyczaj okres oczekiwania na realizację trwa zaledwie od 24 godzin do tygodnia, w zależności od tego, jakie dokumenty trzeba zgromadzić. W przypadku gdy w dokumentacji będzie jakiś problem albo nie masz zgromadzonych wszystkich wniosków oraz zaświadczeń, oferujemy Ci pomoc w ich kompletacji. Popularna opcją wybieraną przez naszych klientów jest w tym wypadku podpisanie najpierw umowy przedwstępnej z zadatkiem i odpowiednim terminem zawarcia aktu notarialnego. To z pewnością daje gwarancję poczucia bezpieczeństwa, dzięki której zyskujesz pewność, że transakcja z nami na pewno dojdzie do końca. Jak szybko mogę sprzedać mieszkanie do KupujemyM.pl Łódź? W zależności od stopnia skomplikowania przypadku, może być to możliwe niemalże z dnia na dzień. Wycenę online naszej oferty otrzymujesz już zaledwie w ciągu kilku godzin od zgłoszenia za pośrednictwem formularza. Jeżeli chodzi o realizację, to, tak jak zostało to wspomniane wyżej, wiele zależy od różnych czynników, takich jak: sytuacji prawnej lokalu i czy posiadasz odpowiednie dokumenty potrzebne do sprzedaży. Jeśli zależy Ci na konkretnej informacji, śmiało skontaktuj się z nami i bez problemu oszacujemy, w jakim czasie możemy zrealizować transakcje i wspólnie zdecydujemy, czy może warto najpierw podpisać umowę przedwstępną. 

 • W celu zawarcia umowy przedwstępnej zazwyczaj wystarczający jest  akt notarialny nabycia lub numer księgi wieczystej, jeśli jesteś właścicielem nieruchomości. W przypadku dokumentów do sporządzenia końcowego aktu sprzedaży u notariusza, to każdą sytuację trzeba traktować indywidualnie i w zależności od stanu prawnego. Różne dokumenty mogą być wymagane przez kancelarię sporządzającą akt.  Poniższe trzy dokumenty są jednakże konieczne w każdym przypadku:  podstawa nabycia, czyli najczęściej akt notarialny zaświadczenie ze spółdzielni/wspólnoty  zaświadczenie o braku osób zameldowanych

 • Oczywiście, jak najbardziej. Interesuje nas zarówno skup mieszkań, jak i domów bez wyodrębnionej księgi wieczystej – nie stanowi to dla nas żadnego kłopotu. Analogicznie skupujemy nieruchomości, w których ujawniony stan nie jest zaktualizowany. Najczęściej wcale nie musisz go zaktualizować przed podjęciem współpracy z namii. Wiele klientów myśli, że jeśli np. odziedziczyli mieszkanie, to aby móc je sprzedać, muszą najpierw wyjaśnić zapisy w księdze wieczystej. Podejmując działania we współpracy z nami nie musisz tego robić – bierzemy ten problem na siebie i kupimy od Ciebie nieruchomość, zanim stan w KW się zaktualizuje. Każda sytuacja jest traktowana indywidualnie, więc należy się z nami po prostu skontaktować. Wypełnij formularz i poczekaj na odpowiedź, a jeśli zależy Ci na czasie, to zadzwoń do nas.

 • Absolutnie nie ma takiej potrzeby. Jednak jeżeli chcesz jakieś ważne dla Ciebie kwestie omówić, to oczywiście pozostajemy do Twojej do dyspozycji. Możemy Ci wówczas przesłac wcześniej komplet dokumentów, bys mógł się z nimi na spokojnie zapoznać.W celu realizacji sprzedaży korzystamy z najprostszego wzoru umowy kupna-sprzedaży – nie ma żadnych ukrytych haczyków i nieścisłości dla żadnej ze stron. Prowadzimy zakup zupełnie tak, jakby nieruchomość kupowała od Ciebie osoba prywatna. My to robimy po prostu szybko i płacimy od ręki całą kwotę.

 • Jednym z najistotniejszych działań, które podjęliśmy w celu poświadczenia naszym klientom pełnego bezpieczeństwa stanowi prawo wyboru notariusza oraz kancelarii, gdzie ma zostać  sporządzony akt notarialny. W naszym kraju przyjęło się, że to kupujący wybiera notariusza, ponieważ pokrywa wszelkie koszty z nim związane, my jednak zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej, aby klient sprzedający nie miał żadnych wątpliwości i mógł wybrać swojego zaufanego notariusza. Za transakcje kupna-sprzedaży nieruchomości odpowiedzialni są notariusze i to daje gwarancje bezpieczeństwa po obu stronach. Prócz tego, jeśli nadal będziesz mieć obiekcje i będziesz chciał zobaczyć jakieś dokumenty potwierdzające inne transakcje, możemy udostępnić Ci do wglądu dziesiątki aktów notarialnych, których liczba systematycznie rośnie. Na naszej stronie ogólnodostępne są nasze dane oraz dane naszej firmy, co poświadcza naszą wiarygodność. Wszystkie umowy podpisujemy w obecności notariusza, którego możesz wybrać sam. Pieniądze mogą być wypłacone od razu w obecności notariusza i otrzymasz je w ciągu zaledwie kilku minut.Dopóki pieniądze nie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, to notariusz nie wydaje nam również dokumentów. W internecie znajdziesz także dużo dobrych opinii nasz temat. 

 • Koniecznie zajrzyj na naszego bloga, gdzie znajdziesz naszą serię wpisów: ?Pamiętniki z transakcji?. Znajdziesz tam opowieści o problemach, z którymi borykali się nasi klienci, a także świadectwo, w jaki sposób części z nich udało nam się pomóc. Już podczas wypełniania formularza należy przesłać nam wszelkie niezbędne informacje. Jeśli masz jakiś problem bądź borykasz się z rodzinnymi kłopotami, chcesz sprzedać z długami mieszkanie lub dom do remontu, my pozostajemy otwarci na takie sprawy. Bez znaczenia czy najzwyczajniej w świecie chcesz sprawnie sprzedać swoją nieruchomość z powodu rychłego wyjazdu czy może masz długi, my to naprawdę rozumiemy. Sytuacje w życiu są naprawdę różne i często niezależne od nas, więc śmiało z nami się skontaktuj. Chętnie i szybko odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy podpowiedzi, jakie dokumenty musisz skompletować lub jesli chcesz – możemy to zorganizować za Ciebie.  

 • Oczywiście, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opiszesz sytuację. Zorganizujemy upoważnienia i Ci pomożemy. Możesz na nas licznych również w kwestiach spraw pobocznych, takich jak opróżnienie mieszkania czy inne formalności. Po prostu daj nam znać i zobaczymy, co da się zrobić. Mamy na swoim koncie wiele podobnych historii i rozumiemy. Wspieramy naszych klientów w tych trudnych sytuacjach, pomagając z załatwieniem wszystkich niezbędnych spraw, aby jakoś ich odciążyć.  Mieszkam za granicą i właśnie otrzymałem mieszkanie w Łodzi w spadku po dziadkach. Czy jest sposób na szybką sprzedaż nieruchomości, nie będąc w mieście? Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i pragniesz szybko sprzedać nieruchomość w swoim mieście, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na swoim koncie mamy już takich przypadków z osobami, które na stałe przebywają za granicą. Oni równiez borykali się z problemem nagłego spadku w Polsce. Oczywiście, że skupujemy takie nieruchomości i cieszymy się za każdym razem, gdy zdejmujemy to niechciane brzemię z ramion naszych klientów. Możemy bardzo skutecznie i na prostych warunkach odkupić ją bez konieczności Twoich ciągłych odwiedzin jeśli nieruchomość nie ma problemów prawnych. Może się okazać, że nawet nie będzie potrzebna Twoja wizyta w kraju, a jeśli już będzie to niezbędne, to z pewnością załatwimy to w ciągu 1 przyjazdu. Mieszkam na drugim końcu kraju, a mama odpisała mi mieszkanie po dziadkach, ile razy muszę przyjechać, żeby podpisać umowę? Nie są to dla nas obce przypadki. Każda sprawa ma swoją odrębną historię, więc trudno to ocenić bez poznania szczegółów. Prawdopodobne jest nawet, że nie będziesz musiał przyjeżdżać wcale, bo ktoś od Ciebie będzie w stanie nam pokazać nieruchomość lub udostepnisz nam klucze. Do zebrania dokumentów możesz przekazać nam także  pełnomocnictwo. Jeden z takich przypadków opisuje w naszej serii ?Pamiętniki z transakcji?, w ramach którego przedstawiamy różne przypadki naszych klientów, z którymi mieliśmy do czynienia.  Czy możemy rozliczyć się w walucie obcej? Tak, taka forma zapłaty jest możliwa i często pytają o tą opcję. Zdarza się, że nasi klienci posiadają kredyt we frankach i wówczas naszym zadaniem jest spłata obciążenia w tej walucie. Działania te nie stanowią dla nas przeszkody, gdyż staramy się byc jak najbardziej elastyczni wobec potrzeb naszych klientów.

 • Jako nasz klient, jak już wspominaliśmy wcześniej, masz prawo do wyboru zaufanej kancelarii notarialnej. W związku z tym możesz przekazać notariuszowi, aby projekt takiej umowy wysłał Ci uprzednio wcześnie i wszystko, co w niej zawarte, klarownie wyjaśnił. w zależności od notariusza, akty notarialne czasami różnią się między sobą. Najistotniejszym elementami umowy kupna-sprzedaży jest wartność ceny sprzedaży oraz termin zapłaty i wydania lokalu. Jak długo czeka się na pieniądze ze sprzedaży? Pieniądze dostajesz do ręki lub lądują na Twoim rachunku bankowym natychmiast w momencie zawarcia umowy u notariusza. Preferowaną opcją jest tutaj płatność bankową, ponieważ w dzisiejszych czasach przy transakcjach o tej wartości jest to bezpieczna i komfortowa opcja dla obu stron. Dostosowujemy się oczywiście do potrzeb klienta, zwłaszcza w kontekście zapłaty zadatku i może to być także płatność gotówkowa. Polecenia zapłaty dokonujemy z naszego rachunku bankowego. Możemy zrealizować przelew natychmiastowy, który dotrze na Twoje konto jeszcze w trakcie wizyty u notariusza, jeśli masz takie życzenie. Możliwe jest także wpłacenie całej sumy na depozyt notarialny, w tym wypadku to notariusz przeleje środki na Twoje konto.

 • Oczywiście, interesują nas także tak obciążone mieszkania i mamy naprawdę pokaźne doświadczenie w  transakcjach tego typu. Zadłużenia w spółdzielniach, bankach lub innych firmach, a także w stosunku do urzędów, nie stanowią dla nas przeszkody nie do przejścia. Z pewnością pomożemy Ci wyjść z takiej sytuacji szybko, sprawnie i bez zbędnego stresu. Każdy przypadek jest indywidualny, więc zanim zaczniemy konieczna jest analiza dokumentów, które wskazują na stan prawny nieruchomości. W razie potrzeby oraz spraw najbardziej skomplikowanych, współpracujemy także z prawnikami wyspecjalizowanymi w danej dziedzinie. Czy KupujemyM.pl skupuje nieruchomości w Łodzi z komornikiem? Oczywiście, KupujemyM.pl skupuje także nieruchomości z zadłużeniem i zajęciem komorniczym. W takich transakcjach posiadamy również bardzo rozległą wiedzę oraz doświadczenie. Mając na uwadze, że są to przypadki trudne, poszukaj rozwiązania z nami, zanim komornik zajmie Twoje mienie. Otrzymujesz zapłatę błyskawicznie i od ręki za sprzedaż mienia, a jeśli już zgromadziłeś wszystkie dokumenty, możemy dokonać transakcji kupna-sprzedaży w zaledwie kilka chwil. Często zdarza się, że podpisując umowę przedwstępną, wpłacamy zadatek na poczet pokrycia długów. W kolejnym kroku podpisujemy umowę właściwą, a wypłacone pieniądze idą wprost do kieszeni zainteresowanego. Niezbędne będzie na pewno aktualne zaświadczenie od komornika o wartości zadłużenia wraz z danymi do wpłaty. Mam długi i obawiam się, że komornik przejmie moje pieniądze z transakcji. Czy możecie mi pomóc? Miej na uwadze fakt, że działamy zgodnie z prawem. Naszym nadrzędnym celem jest zarówno zaspokojenie potrzeb zarówno Twoich, jak i wierzycieli. W większości przypadków tego typu transakcje wyglądają tak, że przy sprzedaży lokalu część kwoty jest zapłacona na rachunek wierzyciela, a reszta trafia do Ciebie. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz problemy – na pewno coś zaradzimy. Jeśli mieszkanie nie ma zajęcia, szybko otrzymasz pieniądze do ręki.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu, nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów