Skup nieruchomości Wrocław – co oferujemy?

Zastanawiasz się, jak działa skup nieruchomości Wrocław? A może szukasz odpowiedzi na pytanie: Jak szybko sprzedać mieszkanie we Wrocławiu? Napisz do nas, a otrzymasz ofertę.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup nieruchomości Wrocław – co oferujemy?

Kiedy otwieraliśmy kolejne filie naszego biura, a w tym Skup mieszkań za gotówkę Wrocław, to sami mieliśmy wiele pytań o nieruchomości we Wrocławiu. O to, jak przyjmie się skup mieszkań za gotówkę na rynku, jak nasze działania się rozwiną i w jakim stopniu będziemy w stanie rzeczowo pomagać klientom. Dlaczego wybraliśmy Wrocław? Ponieważ to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc, gdzie szybki skup nieruchomości za gotówkę ma potencjał.

Nie sposób wymienić wszystkich atutów Wrocławia, dla naszego oddziału Skup nieruchomości Wrocław nie bez znaczenia jest też ilość chętnych osób do zamieszkania w tak pięknym mieście pełnym historii i zabytków, ponieważ inwestując w nieruchomości na wynajem, mamy gwarancję zainteresowania naszymi nieruchomościami przez cały rok.

Skup nieruchomości Wrocław i skup mieszkań Wrocław, o co chodzi i jak można szybko sprzedać mieszkanie, w dodatku za gotówkę? 

W kontekście polskiego rynku mieszkaniowego najczęściej mówi się o sześciu największych miastach ? Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Olsztyn. Wspomniane metropolie rzeczywiście mają duże znaczenie, jeżeli chodzi o ogólną sprzedaż polskich mieszkań. Na ich terenie występuje też spore zainteresowanie związane ze skupem lokali. Właśnie dlatego takie frazy jak np. skup mieszkań za gotówkę Wrocław i skup nieruchomości we Wrocławiu okazują się bardzo popularne w wyszukiwarce Google. Przekłada się to na liczbę osób z największych miast, które poprzez formularz kontaktowy na stronie KupujemyM.pl zgłaszają gotowość do sprzedaży swojego lokalu.

Niemniej, naturalnie, obszarem naszego działania jest cała Polska ? w każdym zakątku naszego kraju możemy pochwalić się niebotycznymi wręcz sukcesami sprzedażowymi. Mamy głęboką nadzieję, a nawet pewność, że jeżeli również i Ty zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy, to jej rezultatem będzie kolejna pozytywna opinia na temat naszego biura. Napisz do nas i dowiedz się, jak szybko sprzedać nieruchomość we Wrocławiu!

Dlaczego szybki skup nieruchomości za gotówkę we Wrocławiu to strzał w 10?

Nic za to nie zapłacisz. Nie pobieramy żadnych prowizji, a przygotowana przez nas wycena nieruchomości Wrocław, nie tylko będzie darmowa, ale również niezwykle szybka ? otrzymasz ją jeszcze tego samego dnia!

Zgodnie ze świeżymi danymi, coraz większa ilość osób nawet zagranicznego pochodzenia, chcąc sprzedać swoje mieszkanie, decyduje się na podjęcie współpracy z pośrednikiem. Co przemawia za podjęciem takiej decyzji? Powody znane każdemu z nas: czas oraz komfort. Aby sprzedać mieszkanie lub dom trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami, które trzeba ponieść za ogłoszenia oraz na pokrycie rachunków, kiedy nieruchomość stoi pusta. Chcąc sprzedać mieszkanie, kiedy mieszkasz za granicą, musisz liczyć się jeszcze z kosztami przyjazdu do kraju.

Skup nieruchomości Wrocław to świetne rozwiązanie dla osób chcących sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę, a także jeśli chcesz sprzedać mieszkanie zadłużone, ponieważ nie płacisz żadnej prowizji oraz innych opłat. Nie wiążesz się także z naszym skupem żadną umową, a nieruchomość na sprzedaż zbywasz poprzez podpisanie umowy na tych samych zasadach, co z osobą prywatną.

Polskiego rynku mieszkaniowego nie można jednak postrzegać wyłącznie przez pryzmat kilku największych miast. Bardzo wiele lokali mieszkalnych sprzedaje się również w nieco mniejszych ośrodkach miejskich. Przykład stanowią mniejsze miasta wojewódzkie niż czołowa szóstka oraz inne ośrodki miejskie liczące sobie powyżej 100 000 mieszkańców. Wiele osób z takich miast, również zgłasza chęć szybkiej sprzedaży mieszkania w ramach skupu. Dowód stanowi popularność w wyszukiwarce Google takich fraz jak np. ?jak szybko sprzedać nieruchomość we Wrocławiu? oraz skup nieruchomości we Wrocławiu.

Poprzez skup nieruchomości Wrocław KupujemyM.pl można zgłaszać oferty sprzedaży mieszkań z całej Polski. Właśnie dlatego nie dziwią transakcje skupu lokali i domów położonych na terenie małych miast, miasteczek oraz wsi. Dla wielu właścicieli nieruchomości mieszkaniowych z takich miejscowości skup może stanowić jedyną szansę na szybkie pozbycie się niepotrzebnego lokum i pozyskanie pieniędzy. Trudno bowiem ukryć, że małe miasta i wsie położone daleko od metropolii raczej odstraszają potencjalnych nabywców mieszkań. Nasze doświadczenie potwierdza, że mieszkańcy mniejszych miejscowości również poszukują ofert skupu mieszkań.  Można też zauważyć, że w Google pojawiają się wyszukiwania z takimi frazami jak np. ?ja szybko sprzedać mieszkanie we Wrocławiu? oraz skup nieruchomości we Wrocławiu.

skup nieruchomosci wroclaw - skup mieszkan wroclaw 3

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko, skup nieruchomości we Wrocławiu będzie niezawodnym i skutecznym rozwiązaniem. A z racji tego, że my nie czekamy na decyzję banku, aby kupić mieszkanie na kredyt, pieniądze otrzymasz od ręki, od razu po podpisaniu umowy. Napisz do nas, korzystając z formularza, a otrzymasz totalnie niezobowiązującą ofertę kupna. Interesują nas też mieszkania z długami i domy do remontu ? nie przejmuj się ich stanem technicznym.

Biuro nieruchomości Wrocław oferuje usługi:

Nie boimy się trudnych wyzwań, interesuje nas także skup mieszkań z problemami, skup nieruchomości zadłużonych, czy mieszkań z lokatoremCo najważniejsze, nasz skup mieszkań za gotówkę Wrocław oferuje najwyższe ceny pośród wszystkich skupów działających na rynku. Dobrze znamy ten segment i dysponujemy wystarczająco dużym kapitałem, dlatego skupujemy od ręki i absolutnie bez czekania.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Skup nieruchomości Wrocław?
Zobacz, dlaczego nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z nami

Skup nieruchomości Wrocław

Jak wycenić mieszkanie online?

Wartość nieruchomości to podstawa udanej sprzedaży. Wiele firm zaniża wyceny, oferując warunki poniżej akceptacji. Po pierwsze, pośród konkurencyjnych firm i osób działających w tym segmencie, nasz skup nieruchomości Wrocław oferuje klientom najwyższe ceny. Zdarzają się sytuacje, w których inne skupy deklarują ofertę na poziomie 90-100% wartości rynkowej, a w rzeczywistości końcowa kwota jest zdecydowanie niższa. Często słyszymy od klientów, że nasza propozycja odkupu jest najwyższa pośród wszystkich. Taki jest cel naszego działania ? chcemy proponować najlepsze ceny dla naszych klientów. Napisz do nas, być może będziemy chętnie na zakup Twojej nieruchomości?

Wycena online
Skup nieruchomości Wrocław

Oferujemy przede wszystkim wsparcie i pomoc

Współpracując z nami we Wrocławiu, masz gwarancję pomocy prawnej oraz przejdziemy razem z Tobą przez proces wszystkich formalności. Nie owijamy w bawełnę i nie zwodzimy naszych klientów. Szybko reagujemy, pomagamy przy kompletowaniu dokumentów i z góry ustalamy warunki transakcji. Gdy coś obiecujemy, dotrzymujemy słowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klientom zgłaszającym się do nas, zależy na szybkiej i sprawnej sprzedaży. Staramy się do każdego podchodzić z wyrozumiałością i empatią. Chcemy, aby każdy klient współpracujący z nami, czuł się dobrze obsłużony oraz aby jego potrzeby były zadbane. Jeśli potrzebujesz czasu na wyprowadzkę, nie ma problemu. Pomożemy także opróżnić nieruchomość z niechcianych mebli.

wycena online
Skup nieruchomości Wrocław

Chcesz szybko sprzedać dom?

Jak szybko sprzedać nieruchomość we Wrocławiu? Wyślij do nas e-mail lub formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu zaledwie kilku godzin. Ofertę cenową otrzymasz od nas prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia. Wyjątkiem są skomplikowane transakcje, gdzie potrzebujemy więcej czasu na analizę, jeśli taka sytuacja zaistnieje, poinformujemy o tym z góry. Nie musisz także przyjeżdżać do nas, aby podpisać akt notarialny. Możemy podpisać go w każdym mieście w Polsce, a także w wybranej przez Ciebie kancelarii notarialnej.

Co przygotować?
Skup nieruchomości Wrocław

Skup nieruchomości za gotówkę Wrocław i okolice

Nasz skup nieruchomości we Wrocławiu płaci gotówką. Co to oznacza? Dysponujemy środkami własnymi i nie korzystamy z pożyczek bankowych, dzięki czemu płatność za nieruchomość następuje natychmiastowo. Zazwyczaj jeszcze podczas wizyty w Kancelarii Notarialnej. Jest to najwygodniejszy i najbardziej pewny dla obu stron sposób płatności.

kim jest notariusz?

Nasze biuro prowadzi także usługi w nieco większym zakresie: skup udziałów w nieruchomości w całej Polsce oraz skup zadłużonych mieszkań (np. skup nieruchomości Wrocław). W przypadku każdej formy skupu przebieg transakcji wygląda tak samo. Formalności możemy załatwić razem lub zrobić to za Ciebie. Jeśli mieszkasz za granicą i potrzebujesz pomocy prawnej w Polsce jeszcze przed sprzedażą mieszkania, to wystarczy, że upoważnisz nas do składania wniosków i odbioru dokumentów. Wszystko załatwimy we własnym zakresie, a kiedy formalności będą gotowe, wystarczy jedna Twoja wizyta, aby sprzedać mieszkanie szybko.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie we Wrocławiu?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów

Sprzedaż mieszkania nigdy nie była tak prosta i bezpieczna, jak z biurem nieruchomości Wrocław KupujemyM.pl:

Teoretycznie możesz sprzedać mieszkanie we Wrocławiu pośrednikowi. Jedna wybierając agenta (firmę pośredniczącą), musisz liczyć się przede wszystkim z czasem, a po drugie z kosztami. Na szczęście, nie należymy do tej grupy! Jesteśmy bezpośrednim nabywcą, który oferując skup mieszkań Wrocław w sposób bardzo efektywny i bezpieczny zapewnia zakup wszelkiej nieruchomości.

Skup mieszkań Wrocław za gotówkę ? bezpieczeństwo klienta naszym priorytetem

Stawiamy na partnerstwo i wsparcie, dlatego jeśli masz kłopot, czujesz się niepewnie i masz jakieś wątpliwości, to bardzo chętnie je rozwiejemy. Ale wcześniej musisz się z nami skontaktować, a najlepiej to zrobić, dzwoniąc do nas. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy. Służmy pomocą na każdym etapie procesu sprzedaży mieszkania we Wrocławiu. Koniec transakcji wieńczymy w biurze notariusza. Jest to osoba zaufania publicznego, więc gwarantuje w sposób prawny prawidłowość sfinalizowania sprzedaży mieszkania we Wrocławiu. Korzystamy z niezależnych kancelarii.

Nad wygodą i bezpieczeństwem transakcji czuwają nasi profesjonaliści. Dobrze sformułowana umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania Wrocław skonstruowana jest przez prawników i nie zawiera żadnych kruczków. Zawiera jasno określone warunki, na które obie strony się zgadzają, a sprzedający może liczyć na brak ukrytych kruczków prawnych. Miej również na względzie, że jeżeli nie czujesz się na siłach, żeby samodzielnie kompletować szereg dokumentów, jakie będą niezbędne do przeprowadzenia udanej transakcji, to z radością Ci w tym pomożemy. Co więcej, możemy nawet zrobić wszystko za Ciebie, otrzymując stosowne upoważnienie ? najważniejszy dla nas jest Twój komfort, a także zapewnienie odpowiedniej szybkości dla całego procesu.

A jeśli mieszkasz za granicą i szukasz biura nieruchomości, ponieważ szukasz rozwiązania, jak szybko sprzedać mieszkanie we Wrocławiu, będąc za granicą, to nasza oferta może Cię bardzo zainteresować.

Skup nieruchomości KupujemyM.pl odkupi mieszkania we wielu miastach w Polsce. Alternatywa dla biura nieruchomości Bydgoszcz ? skup nieruchomości w Bydgoszczy. Zamiast szukać biura nieruchomości w Łodzi, sprzedaj nam swoje mieszkanie, a my zapłacimy od ręki. Zobacz, jak działa nasz skup nieruchomości Łódź. Interesują nas także przeróżne lokale w Katowicach, tam także mamy filię: Skup nieruchomości Katowicach. W zasadzie nie masz powodu do obaw ? nasz skup nieruchomości online, nie jest ograniczony przez żadne granice; ani fizyczne, ani mentalne. Bez względu na to, czego dotyka Twój problem i gdzie znajduje się nieruchomość, którą masz na zbyciu, możesz być pewien, że pojawimy się tam i wspomożemy Cię. Ponadto, bez względu na poziom skomplikowania zlecenia, cały proces nie powinien zająć więcej, jak kilka dni. Pozwól sobie pomóc ? zaufaj specjalistom i dowiedz się, jak szybko sprzedać nieruchomość we Wrocławiu!

Zobacz, w jakich innych lokalizacjach jeszcze działamy:

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości

Napisz do nas, a w ciągu 24h otrzymasz bezpłatną ofertę kupna!

Wypełnij formularz kontaktowy, do niczego Cię nie zobowiązuje.

Jeśli masz pytania o to, jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom we Wrocławiu? Może poniżej znajdziesz odpowiedź?

 • Cały proces sprzedaży nieruchomości do Skup mieszkań Wrocław można podzielić na kilka etapów. Pierwszym etapem jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Po ustaleniu ceny transakcyjnej przychodzi czas na skompletowanie dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości, podczas którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

 • Główną cechą charakterystyczną naszego skupu nieruchomości Wrocław jest szybkość działania. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość zaledwie w przeciągu kilku dni od  kontaktu. Nasz skup mieszkań Wrocław kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

 • Poprawna wycena mieszkania ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Błędna wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Bardzo częstym problemem przy sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz skup nieruchomości Wrocław zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz skup mieszkań Wrocław otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

 • Nasz skup mieszkań Wrocław posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, gdzie przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Dodatkowo współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz skup mieszkań Wrocław jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

 • Myślisz o skorzystaniu z naszych usług, ale nie wiesz, czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Gwarantujemy, że nie. Nasz skup nieruchomości Wrocław nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasz skup mieszkań Wrocław są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasz skup nieruchomości we Wrocławiu, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

 • Jesteśmy świadomi, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów. Nasz skup mieszkań Wrocław gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

 • Skup mieszkań Wrocław posiada stabilną sytuację finansową, także decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie, możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Wykonujemy przelewy natychmiastowe, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

 • Nasze biuro nieruchomości Wrocław nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży. Jesteśmy bezpośrednim klientem kupującym nieruchomości za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Wrocław jest niemożliwe, ponieważ korzystanie z usług standardowego biura nieruchomości Wrocław wiąże się z zapłatą prowizji.  

 • Jeśli chodzi o firmę KupujemyM.pl, nie jest to prawda. Usługi, jakie oferujemy naszym klientom są dość nowym i jeszcze mało spopularyzowanym tematem w Polsce. Nieruchomości, które skupujemy stanowią około 90% wartości rynkowej, natomiast w zamian za tą niewielką różnicę cenową, klient otrzymuje możliwość szybkiej i wygodnej sprzedaży. W ten sposób oszczędza sobie wiele czasu oraz stresu związanego z próbą sprzedaży na własną rękę. Klienci, którzy najczęściej się do nas zgłaszają to osoby, którym zależy na błyskawicznej i skutecznej sprzedaży. Zazwyczaj są to przypadki, gdzie oczekiwane jest natychmiastowe otrzymanie gotówki do ręki lub gdzie nieruchomość od dłuższego czasu boryka się z problemem znalezienia kupca.  Na naszych stronach widać, kim jesteśmy i z kim mają do czynienia nasi klienci. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Polsce i osobiście spotykamy się z naszymi kontrahentami, co dowodzi naszej wiarygodności. Przejrzystość oraz uczciwość w działaniu jest naszym priorytetem. Oczywiste jest, że właściciel nieruchomości, który posiada odpowiednie zasoby czasu i chęci do sprzedaży indywidualnej, prawdopodobnie uzyska wyższą cenę za lokum. Wiąże się to jednak z wieloetapową aktywnością na wielu płaszczyznach – poprzez załatwianie formalności oraz poszukiwaniu nabywców, na organizacji notariusza kończąc. Sam proces próby sprzedaży na własną rękę nierzadko nie kończy się powodzeniem, bowiem konkurencja na rynku nieruchomości jest bardzo duża. Osoby, które nawiązały z nami współpracę często wskazują nas jako firmę, która zaproponowała najwyższą cenę. Prócz konkurencyjności cen, nasi klienci wykazują zadowolenie z szybkości oraz komfortu sprzedaży. 

 • Staramy się działać w sposób jak najbardziej sprawny i uproszczony. Skupujemy mieszkania w całej Polsce, więc zapewniamy, że przyjazd do Warszawy nie jest koniecznością. Nasza misja opieraj się w głównej mierze na działaniu w formie zdalnej, co pozwala ludziom w całym kraju na szybką sprzedaż przez internet. Jeżeli status nieruchomości nie ma większych problemów prawnych, to 90% formalności jesteśmy w stanie załatwić przez internet, poprzez rozmowy telefoniczne lub wymiany e-maili. Pomagamy także w przygotowaniu i wysyłce niezbędnych dokumentów, aby w jak największym stopniu odciążyć Cię z zaangażowania w sprzedaż.

 • Działamy od około 10 lat na rynku nieruchomości w Polsce, w gronie doświadczonych specjalistów w branży. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów i jestesmy w stanie im sprostać. Zapewniamy błyskawiczną sprzedaż przy minimum formalności, w praktycznie całkowicie zdalnym wymiarze. Naszą dewizą jest jakość –  staramy się robić, to, co umiemy jak najlepiej oraz stale podnosić swoje możliwości. Szanujemy Twoje potrzeby oraz szukamy rozwiązań dla nawet najbardziej problematycznych przypadków. Przeczytaj koniecznie serię naszych wpisów: „Pamiętniki z transakcji”. Zobaczysz, w jakich sytuacjach się sprawdzamy i czego możesz oczekiwać z naszej strony. Dokładamy wszelkich starań, aby wycena dotarła do Ciebie już w ciągu kilku godzin od wypełnienia formularza. Dojazd od Twojego miejsca zamieszkania oraz organizacja wszelkich formalności nie stanowi żadnego problemu. Priorytetem dla nas jest profesjonalizm oraz wysoka jakość obsługi. Stawiamy na długofalowy rozwój oraz zadowolenie klienta, bo to jest to, co stawia naszą firmę jako lidera na rynku obrotu nieruchomości.

 • Tak, jak najbardziej możesz liczyć na naszą pomoc w tej kwestii. Realizujemy wycenę naszej oferty zakupu nieruchomości i robimy to całkowicie zdalnie. Za pomocą podstawowych informacji o nieruchomości oraz zdjęć, jesteśmy w stanie przeprowadzić takie działanie bardzo skutecznie. Rzadko zdarza się, że trzeba oglądać lokal osobiście. Chcesz wiedzieć, jak to możliwe? Mamy w swojej historii wiele zrealizowanych transakcji i znamy ten rynek doskonale. Dysponujemy narzędziami technologicznymi, które pomagają nam w dokonaniu wyceny i na których opieramy naszą wycenę. Jeśli Twoja nieruchomość posiada skomplikowany stan prawny lub ma zadłużenie lub kredyt hipoteczny, to wycena będzie obejmowała te elementy. Oczywiście musimy zaznaczyć, że jeśli potrzebujesz wyceny nieruchomości biegłego rzeczoznawcy, to nasza usługa nie spełni tych potrzeb, choć oczywiście możemy Ci pomóc znaleźć odpowiedniego rzeczoznawcę.

 • Wyceny realizujemy na podstawie czynników rynkowych danego regionu oraz sytuacji prawnej nieruchomości. Istotne są też inne elementy, jak na przykład wyjątkowe sytuacje. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie i należy brać pod uwagę szereg różnych okoliczności. Zawsze jesteśmy otwarci na negocjacje. Jako klient możesz porównać naszą ofertę z konkurencją i skorzystać z tej najlepszej. 

 • Słyszeliśmy o takich firmach i na szczęście nie jesteśmy jedną z nich. Jesteśmy przekonani, że tego typu firmy na obecnym rynku nieruchomości nie będą miały szans przetrwania. Żyjemy w czasach powszechnego dostępu do informacji i konkurencji, gdzie klient może zorientować się temacie. Wszystko na pewno zależne jest od statusu nieruchomości. Jeśli mieszkanie lub dom obciążone jest problematyczną sytuacją, tzn. jest zadłużone lub w księdze wieczystej wpisany jest komornik to cena, jaką może zaoferować firma lub osoba prywatna będzie oczywiście niższa od wartości rynkowej. Istotne jest, że chcąc sprzedać nieruchomość zadłużoną, trzeba liczyć się z koniecznością pomniejszenia ceny. Taka transakcja powoduje dodatkowe wyzwania związane np. z doprowadzeniem księgi wieczystej do ładu i zakończenia wszelkich trwających postępowań. Nasze propozycje, które przedstawiamy klientom, wynoszą 90% wartości nieruchomości, co jest bardzo dobrym wynikiem.

 • Jako Skup nieruchomości nie pobieramy żadnych prowizji. Cena, którą Ci zaproponujemy, to cena, którą otrzymujesz za sprzedaż swojego lokum. Nasza usługa też znacząco różni się od usług pośrednictwa nieruchomości, więc trudno te dwie rzeczy ze sobą porównywać. Współpraca z pośrednictwem nieruchomości nie daje gwarancji zrealizowania transakcji. Nieznany jest także czas realizacji transakcji we współpracy z pośrednikiem. Co tutaj najistotniejsze – nie wiesz, w jakiej cenie finalnie będziesz musiał/a sprzedać nieruchomość. Często okazuje się, że klienci próbują bezskutecznie sprzedać mieszkanie z pośrednikiem, ale cena jest zawyżona i stracili tylko niepotrzebnie czas. Ostatecznie wówczas decydują się na współpracę z nami. Czy warto tracić czas, czy lepiej zdecydować się od razu na pewną i szybką sprzedaż w ciągu zaledwie kilku dni? Umowa z biurem pośrednictwa obwarowana może być także zapisami, które dla sprzedającego są mało korzystne. Na przykład nie będziesz mógł zerwać jej na przykład przez rok, jeśli współpraca nie będzie owocna. Wtedy zobowiązany będziesz do ponoszenia dodatkowych kosztów, które trzeba pokryć, kiedy nieruchomość jest nieużywana i nie wynajmujesz jej. Wszystkie te kwoty sumują się na koszt sprzedaży rozłożonej w czasie. Prócz tego, przez cały okres sprzedaży, trzeba ponosić opłaty bieżące za nieruchomość, co należy także wziąć pod uwagę, myśląc o korzyściach i wadach takiego rozwiązania. A co jeśli taka sprzedaż zajmie rok, a w międzyczasie jeszcze ceny na rynku nieruchomości spadną? W tym wypadku tego typu działanie okaże się już całkowicie nieopłacalne.

 • Wiąże się to przede wszystkim całkowitymi kosztami w przypadku nieprzewidzianych okoliczności oraz przede wszystkim współpracy z agencją pośrednictwa. Nie działamy jako pośrednik i kupujemy nieruchomości na tych samych zasadach, co osoby prywatne – czyli bezpośrednio. Bierzemy na siebie wszystkie koszty dotyczące formalności. Bierzemy również pod uwagę to, że nieruchomość zazwyczaj wymaga gruntownego remontu i uregulowania stanu prawnego. Te koszty ponosimy wówczas my jako skup mieszkań Wrocław. Misją działania naszej firmy jest pomoc oraz odciążenie klienta przy możliwie szybkim działaniu. Te aktywności generują oczywiście koszty, więc ostatecznie i tak najbardziej kalkuluje się sprzedaż do naszego skupu. Nie ryzykujesz straconego czasu, nerwów i zaangażowania, za które nikt nie zwróci Ci pieniędzy. Zapewniamy błyskawiczne zbycie lokalu od ręki, a pieniądze otrzymasz bez czekania i to w swoim mieście. Jeśli potrzebujesz sprzedać mieszkanie zadłużone lub dom do remontu, to nasza oferta z pewnością rozwiąże Twoje problemy. Przejmujemy na siebie Twój problem, a nasza działalność polega na zakupie nieruchomości nieznacznie poniżej jej wartości rynkowej i stąd ten dyskont cenowy o 10%.Prawda, że to uczciwa cena za taką korzyść dla Ciebie? 

 • Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, a Twoja nieruchomość ma uregulowany stan prawny oraz jeśli posiadasz stosowne dokumenty, możemy umówić się na spotkanie u notariusza w miejscu Twojego zamieszkania praktycznie od zaraz. Szybki skup nieruchomości to szybkie działanie, a jej obszarem jest cały kraj. Zazwyczaj okres oczekiwania na finalizację trwa tylko od 24 godzin do tygodnia, w zależności od tego, jakie dokumenty trzeba zebrać. W przypadku gdy w dokumentacji będzie jakiś problem albo nie masz zgromadzonych wszystkich wniosków oraz zaświadczeń, oferujemy Ci pomoc w ich zorganizowaniu. Częstym wariantem wybieranym przez naszych klientów jest w tym wypadku podpisanie najpierw umowy przedwstępnej z zadatkiem i odpowiednim terminem zawarcia aktu notarialnego. To gwarancja poczucia bezpieczeństwa, dzięki której zyskujesz pewność, że transakcja z nami na pewno dojdzie do końca.

 • Jest to możliwe niemalże z dnia na dzień, w zależności od stopnia skomplikowania przypadku. Wycenę naszej oferty otrzymujesz już w ciągu kilku godzin od zgłoszenia za pośrednictwem formularza. Jeżeli chodzi o finalizację, to, tak jak zostało to wspomniane wyżej,  wiele zależy od sytuacji prawnej lokalu i czy posiadasz odpowiednie dokumenty potrzebne do sprzedaży. Jeśli zależy Ci na konkretnej informacji, śmiało skontaktuj się z nami i bez problemu oszacujemy, w jakim czasie możemy zrealizować transakcje i wspólnie zdecydujemy, czy może warto najpierw podpisać umowę przedwstępną.

 • W celu zawarcia umowy przedwstępnej zazwyczaj wystarczający jest  akt notarialny nabycia lub numer księgi wieczystej, jeśli jesteś właścicielem nieruchomości. W przypadku dokumentów do sporządzenia końcowego aktu sprzedaży u notariusza, to każdą sytuację trzeba traktować indywidualnie i w zależności od stanu prawnego. Różne dokumenty mogą być wymagane przez kancelarię sporządzającą akt.  Poniższe trzy dokumenty są jednakże konieczne w każdym przypadku:  podstawa nabycia, czyli najczęściej akt notarialny zaświadczenie ze spółdzielni/wspólnoty  zaświadczenie o braku osób zameldowanych

 • Tak, jak najbardziej. Zajmujemy się skupem zarówno mieszkań, jak i domów bez wyodrębnionej księgi wieczystej – nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Analogicznie skupujemy nieruchomości, w których ujawniony stan nie jest zaktualizowany i często wcale nie musisz go zaktualizować przed zawarciem transakcji z nami. Wiele klientów myśli, że jeśli np. odziedziczyli mieszkanie, to aby móc je sprzedać, muszą najpierw wyjaśnić zapisy w księdze wieczystej. Podejmując działania we współpracy z nami nie musisz tego robić – bierzemy ten problem na siebie i kupimy od Ciebie nieruchomość, zanim stan w KW się zaktualizuje. Oczywiście każda sytuacja jest indywidualna, więc musisz się z nami po prostu skontaktować. Wypełnij formularz i poczekaj na odpowiedź, a jeśli zależy Ci na czasie, to zadzwoń do nas.

 • Jednym z kluczowych działań, które podjęliśmy w celu poświadczenia naszym klientom pełnego bezpieczeństwa stanowi prawo wyboru kancelarii do sporządzenia aktu notarialnego. W Polsce przyjęło się, że to kupujący wybiera notariusza, ponieważ pokrywa jego koszty, my jednak zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej, aby klient sprzedający nie miał żadnych obiekcji i mógł wybrać swojego sprawdzonego notariusza. Za transakcje kupna-sprzedaży nieruchomości odpowiedzialni są notariusze i to daje gwarancje bezpieczeństwa obu stronom. Prócz tego, jeśli będziesz mieć obawy i chcesz zobaczyć jakieś dokumenty potwierdzające inne transakcje, możemy udostępnić Ci do wglądu dziesiątki aktów notarialnych, których liczba stale rośnie. Oprócz tego na naszej stronie widoczne są nasze dane oraz dane firmy. Wszystkie umowy podpisujemy w obecności notariusza, a pieniądze mogą być wypłacone od razu w kancelarii i otrzymasz je w ciągu zaledwie kilku minut, ponieważ możemy dokonać przelewu natychmiastowego. Dopóki pieniądze nie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, to notariusz nie wyda nam dokumentów. W internecie znajdziesz także dużo dobrych opinii nasz temat. 

 • Nie ma takiej potrzeby. Jeżeli jednak chciałbyś jakieś ważne dla Ciebie kwestie omówić, to oczywiście jesteśmy do Twojej do dyspozycji. Przesyłamy Ci wcześniej komplet dokumentów, abyś mógł się z nimi zapoznać. Do sprzedaży korzystamy ze zwykłego wzoru umowy kupna-sprzedaży – nie ma żadnych ukrytych haczyków i nieścisłości. Prowadzimy zakup zupełnie tak, jakby nieruchomość kupowała od Ciebie osoba prywatna. My to robimy po prostu szybko i od razu płacimy Ci całą kwotę. 

 • Oczywiście, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opiszesz sytuację. Zorganizujemy upoważnienia i Ci pomożemy. Możesz na nas licznych również w kwestiach spraw pobocznych, takich jak opróżnienie mieszkania czy inne formalności. Po prostu daj nam znać i zobaczymy, co da się zrobić. Mamy na swoim koncie wiele podobnych historii i rozumiemy. Wspieramy naszych klientów w tych trudnych sytuacjach, pomagając z załatwieniem wszystkich niezbędnych spraw, aby jakoś ich odciążyć. 

 • Jeśli mieszkasz za granica i chcesz szybko sprzedać nieruchomość we Wrocławiu, idealnie trafiłeś. Na swoim koncie mamy już wiele historii z osobami, które na stałe przebywają za granicą i borykają się z problemem nagłego spadku w Polsce. Oczywiście, że skupujemy takie nieruchomości i cieszymy się za każdym razem, gdy zdejmujemy problem z ramion naszych klientów. Możemy bardzo szybko i na prostych zasadach odkupić ją bez konieczności Twoich ciągłych przyjazdów, jeśli nieruchomość nie ma problemów prawnych. Może się okazać, że nawet nie będzie potrzebna Twoja wizyta w kraju, a jeśli już będzie to niezbędne, to z pewnością załatwimy to w ciągu 1 przyjazdu.

 • Specjalizujemy się również w takich sprawach. Każdy przypadek jest odosobniony, więc trudno to ocenić bez poznania szczegółów. Prawdopodobne jest nawet to, że nie będziesz musiał przyjeżdżać wcale, bo ktoś od Ciebie będzie w stanie nam pokazać nieruchomość lub wyślesz nam klucze. Do zebrania dokumentów możesz przekazać nam pełnomocnictwo. Jeden z takich przypadków opisuje w naszej serii „Pamiętniki z transakcji”, w ramach którego przedstawiamy różne przypadki naszych klientów.

 • Pieniądze dostajesz do ręki lub lądują na Twoim rachunku od razu w chwili podpisania umowy. Preferowaną opcją jest tutaj płatność na rachunek bankowy, ponieważ w dzisiejszych czasach przy transakcjach o tej wartości jest to bezpieczna i wygodna forma dla obu stron. Oczywiście jesteśmy w stanie się dostosować, zwłaszcza w kontekście zapłaty zadatku i może to być także płatność gotówkowa. Polecenia zapłaty dokonujemy z naszego rachunku bankowego. Możemy zrealizować przelew natychmiastowy, który dotrze na Twoje konto jeszcze w trakcie wizyty u notariusza, jeśli masz takie życzenie. Możliwe jest także wpłacenie całej sumy na depozyt notarialny, w tym wypadku to notariusz przeleje środki na Twoje konto.

 • Jako nasz klient, masz prawo do wyboru kancelarii notarialnej. W związku z tym możesz przekazać notariuszowi, aby projekt takiej umowy wysłał Ci z wyprzedzeniem i wszystko, co w niej zawarte, wyjaśnił. Akty notarialne czasami różnią się między sobą, w zależności od notariusza, który sporządza akt. Najistotniejszym elementami umowy kupna-sprzedaży jest wartość ceny sprzedaży oraz termin zapłaty i wydania lokalu.

 • Tak. KupujemyM.pl skupuje także nieruchomości z zadłużeniem i zajęciem komorniczym. W takich transakcjach również mamy bardzo sporą wiedzę i doświadczenie. Są to przypadki skomplikowane, więc jeśli szukasz rozwiązania, zanim komornik zajmie Twoje mienie, to sugerujemy szybki kontakt z nami. Płacimy szybko i od ręki za kupno nieruchomości, a jeśli już zebrałeś wszystkie dokumenty, możemy dokonać transakcji kupna-sprzedaży na przestrzeni zaledwie kilku dni. Zdarza się często, że podpisując umowę przedwstępną, wpłacamy zadatek na poczet pokrycia długów. W kolejnym kroku podpisujemy umowę właściwą, a wypłacone pieniądze idą wprost do kieszeni zainteresowanego. Niezbędne będzie na pewno aktualne zaświadczenie od komornika o wartości zadłużenia wraz z danymi do wpłaty.

 • Miej na uwadze fakt, że działamy zgodnie w pełni legalnie i zgodnie z prawem. Naszą misją jest zarówno zaspokojenie potrzeb zarówno Twoich, jak i wierzycieli. W większości przypadków tego typu transakcje wyglądają tak, że przy sprzedaży lokalu część kwoty jest zapłacona na rachunek wierzyciela, a pozostała część trafia do Ciebie. Jeśli masz problemy, lecz nie wiesz, jak rozwiązać swój kłopot, skontaktuj się z nami.Jeśli mieszkanie nie ma zajęcia, szybko otrzymasz pieniądze do ręki.

 • Cieszymy się dużym zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów, czego dowodem są otrzymywane regularnie dobre opinie. Staramy się je sukcesywnie publikować do ogólnej informacji. Stworzyliśmy też stronę internetową z niektórymi opiniami, aby nasi klienci mogli szybko znaleźć opinie o KupujemyM.pl. Znajdziesz ją tu:Opinie o KupujemyM.pl