Skup nieruchomości Wrocław

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania we Wrocławiu.

Formularz kontaktowy

Skup nieruchomości Wrocław

Wrocław to czwarte w Polsce miasto pod kątem populacji i także jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Polsce dla naszego skupu nieruchomości Wrocław.

Zdaniem wielu najpiękniejsze miasto w Polsce. Z gustami się nie dyskutuje, jednak na pewno jedno z najbardziej atrakcyjnych i wartych zobaczenia. Mieszkańcy chwalą je sobie jako dobre miejsce do życia. Do Wrocławia co roku przeprowadza się rzesza osób. Zarówno studenci, którzy chętnie tu przyjeżdżają z powodu wielu bardzo dobrych uczelni wyższych, jak i osoby pracujące. Wiele dużych firm ma tu swoje siedziby lub centra usługowe.

Nasz skup nieruchomości Wrocław widzi w tym potencjał do inwestowania w mieszkania i domy na wynajem. Skup nieruchomości Wrocław prowadzi ciągły skup mieszkań, domów, działek, a także udziałów w nieruchomościach. Nie boimy się trudnych wyzwań, nieruchomości zadłużonych, czy mieszkań z lokatorem. Co najważniejsze, nasz skup nieruchomości Wrocław oferuje najwyższe ceny pośród wszystkich skupów działających na rynku. Dobrze znamy ten rynek i dysponujemy wystarczająco dużym kapitałem, aby kupować nieruchomości za gotówkę.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty skup nieruchomości Wrocław? Poniżej podamy 4 główne powody:

Najwyższa cena

Po pierwsze, pośród konkurencyjnych firm i osób działających w tym segmencie, nasz skup nieruchomości Wrocław oferuje klientom najwyższe ceny. Zdarzają się sytuacje, w których inne skupy deklarują płacenie 90-100% wartości rynkowej, a w rzeczywistości oferta jest zdecydowanie niższa. Często słyszymy od klientów, że nasza oferta jest najwyższa pośród wszystkich. Taki jest cel naszego działania – chcemy proponować najlepsze ceny dla naszych klientów.

Dobry kontakt

Współpracując z nami, masz gwarancję rzetelnego kontaktu. Nie owijamy w bawełnę i nie zwodzimy naszych klientów. Szybko reagujemy, pomagamy przy kompletowaniu dokumentów i z góry ustalamy warunki transakcji. Gdy coś obiecujemy, dotrzymujemy słowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klientom zgłaszającym się do nas, zależy na szybkiej i sprawnej transakcji. Staramy się do każdego podchodzić z wyrozumiałością i empatią. Chcemy, aby każdy klient współpracujący z nami, czuł się dobrze obsłużony.

Szybkie działanie

Wyślij do nas e-mail lub formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu max kilku godzin. Ofertę cenową otrzymasz od nas otrzymasz jeszcze tego samego dnia. Wyjątkiem są skomplikowane transakcje, gdzie potrzebujemy więcej czasu na analizę, lecz wtedy informujemy o tym z góry. Na akt notarialny nie musisz przyjeżdżać do nas. Możemy podpisać go w każdym mieście w Polsce, także w wybranej przez Ciebie kancelarii notarialnej.

Natychmiastowa płatność

Nasz skup nieruchomości Wrocław płaci gotówką. Co to oznacza? Dysponujemy środkami własnymi w formie na koncie bankowym, dzięki czemu płatność za nieruchomość następują natychmiastowo. Zazwyczaj jeszcze podczas wizyty w Kancelarii Notarialnej. Jest to najwygodniejszy i najbardziej pewny dla obu stron sposób płatności.

Co więcej, oprócz zwykłego skupu mieszkań i domów, możliwy jest także skup udziałów w nieruchomości (niezależnie od jej lokalizacji) oraz skup zadłużonych mieszkań z całej Polski (np. skup nieruchomości Wrocław). W przypadku każdej formy skupu, przebieg transakcji wygląda tak samo.

Błyskawiczna sprzedaż w 4 krokach dzięki skup nieruchomości Wrocław KupujemyM.pl:

  • Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, podając podstawowe dane odnośnie nieruchomości
  •  W ciągu kilku godzin otrzymasz od nas odpowiedź z propozycją ceny
  • Określamy jakie dokumenty będą potrzebne do zawarcia aktu notarialnego
  • Spotykamy się u notariusza na akt notarialny – może to być najpierw umowa przedwstępna lub od razu końcowa – w zależności od potrzeb. Przelew na konto lub gotówkę otrzymasz jeszcze przed wyjściem od notariusza.

Skup mieszkań Wrocław

Prowadząc skup mieszkań Wrocław jesteśmy ukierunkowani na osoby, które pragną w szybki sposób uzyskać gotówkę na nieprzewidziane, duże wydatki. Oferujemy wiele opcji dotyczących różnych rodzajów nieruchomości i zawsze jesteśmy gotowi na wszelką pomoc naszemu klientowi. W tak trudnych czasach nasze usługi trafiają dokładnie tam, gdzie trzeba i gwarantują udaną sprzedaż mieszkania Wrocław .

Trudności w zwykłej sprzedaży mieszkania Wrocław

Sprzedaż mieszkania Wrocław może być z różnych przyczyn trudna. Zawiłe formalności, jak również nakłady finansowe, jakie sprzedawca musi ponieść często są przyczyną nieudanej próby sprzedaży. Przygotowanie całego procesu sprzedaży mieszkania we Wrocławiu to koszty, które zwykle obciążają sprzedającego. Uzbroić się trzeba w cierpliwość i możliwe kłopoty z otrzymaniem pieniędzy. Nabywcy mieszkania również mogą zostać dotknięci nieprzewidzianymi trudnościami.
Brak gwarancji otrzymania godziwej zapłaty za lokal oraz długi czas realizacji przedsięwzięcia na chwilę obecną skutecznie hamuje chęć sprzedaży mieszkania Wrocław .
W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z prostego rozwiązania, jakim jest skup mieszkań Wrocław . Pilna potrzeba uzyskania gotówki jest dla nas w pełni zrozumiała, dlatego też oferujemy przyśpieszony tryb proceduralny towarzyszący sprzedaży mieszkania Wrocław .

Przyśpieszone procedury skupu mieszkań Wrocław

Dysponując środkami finansowymi pozwalającymi na natychmiastowe dokonanie wpłaty za mieszkanie, nasz Skup mieszań Wrocław jest niezawodnym kupcem. Oferujemy również wypłacenie zadatku po podpisaniu umowy przedwstępnej sprzedaży mieszkania we Wrocławiu. Gwarantuje to, że nasz klient otrzyma gotówke w bardzo krótkim terminie.
Sprzedaż mieszkania Wrocław może nastąpić nawet w kilka dni od kontaktu z nami. Indywidualnie podchodzimy do każdego sprzedawcy, pomagamy w załatwieniu szeregu formalności. Nasz skup mieszkań Wrocław błyskawicznie wycenia Twoją nieruchomość, a następnie poprowadzi całość spraw aż do podpisania aktu notarialnego. Działamy w oparciu o doświadczenie, wiedzę oraz umiejętność wyczucia indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Dlatego jeśli szybko potrzebujesz gotówki, nasz Skup mieszkań Wrocław jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

 

Współpracując z naszym skupem nieruchomości Wrocław możesz liczyć na najlepszą cenę, dobry i sympatyczny kontakt, a także ekspresowe działanie. Zapraszamy do sprawdzenia!

Czy skup nieruchomości we Wrocławiu jest bezpośrednim kupującym?

Skup nieruchomości Wrocław nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania. Z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów – co w przypadku standardowego biura nieruchomości Wrocław jest niemożliwe, ponieważ korzystanie z usług standardowego biura nieruchomości we Wrocławiu wiąże się z zapłatą dodatkowej prowizji.  

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy jako skup nieruchomości Wrocław kupujecie mieszkania z problemami?

Nasz skup mieszkań Wrocław posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w całej Polsce, gdzie przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Ponadto współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz skup mieszkań miasto jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy transakcja ze skupem nieruchomości Wrocław jest bezpieczna?

Skup mieszkań Wrocław posiada stabilną sytuację finansową, więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze. Dokonujemy przelewów natychmiastowych tuż podczas aktu notarialnego, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej – co jest rzadkością na naszym rynku.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy skup mieszkań we Wrocławiu może pomóc ze skompletowaniem dokumentów?

Nasz skup nieruchomości Wrocław wie, że jedną z bardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasz skup mieszkań Wrocław gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

W jakim czasie skup nieruchomości we Wrocławiu może kupić Moje mieszkanie?

Główną cechą charakterystyczną naszego skupu nieruchomości Wrocław jest szybkość podejmowania decyzji. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasz skup mieszkań Wrocław kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Chcę sprzedać mieszkanie, ale nie wiem ile jest warte – czy skup nieruchomości Wrocław od razu je wyceni?

Solidnie wykonana wycena nieruchomości ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Błędna wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych – nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często są zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz skup nieruchomości Wrocław zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz skup mieszkań Wrocław otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Jak skup nieruchomości Wrocław działa w praktyce?

Cały proces sprzedaży nieruchomości przez skup mieszkań Wrocław można podzielić na kilka etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszą firmą. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji – oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy sprzedając w ten sposób mieszkanie ponoszę jakieś dodatkowe koszta?

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług, ale nie wiesz czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Gwarantujemy, że nie. Nasz skup nieruchomości Wrocław nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasz skup mieszkań Wrocław są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasz skup nieruchomości we Wrocławiu, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]