Skup zadłużonych nieruchomości

Komornik? Hipoteka? Narastające długi? Nie martw się! Dla nas nie stanowi to żadnego problemu – sprawdź jak sprzedasz swoje zadłużone mieszkanie lub inną nieruchomość z KupujemyM

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup zadłużonych mieszkań

Wiele osób może myśleć, że zadłużone mieszkanie jest po prostu niesprzedawalne. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. Istnieją bowiem firmy prowadzące skup mieszkań zadłużonych (takie jak nasza). Postanowiliśmy wyjaśnić, na czym polegają usługi związane ze skupowaniem zadłużonych mieszkań.

Zadłużone mieszkania odstraszają praktycznie wszystkich nabywców. Wynika to z faktu, że długi zabezpieczone hipoteką przechodzą na każdego kolejnego nabywcę nieruchomości. Właśnie dlatego wielu właścicieli obciążonych długami „M” zadaje sobie pytanie, jak sprzedać zadłużone mieszkanie. Takiego lokum na pewno nie kupi zwykły nabywca, ponieważ na rynku jest dostępnych wiele atrakcyjnych mieszkań bez długów.

Na całe szczęście, istnieją specjaliści, którzy nie obawiają się zakupu zadłużonych „M”. Takie wyspecjalizowane firmy zakładają, że nawet po zakupie mieszkania z długiem i spłaceniu zobowiązań (związanych np. z pożyczką) uda się osiągnąć pewien zysk. Trzeba jednak pamiętać, że nabywca zadłużonego mieszkania bierze na siebie ryzyko związane ze zobowiązaniami. Sprzedawca „M” obciążonego długami otrzymuje natomiast godziwą cenę za mieszkanie, którego nie kupiłby nikt inny. Taka spora suma może posłużyć do uporządkowania swojej sytuacji finansowej.

Sprzedaż zadłużonego mieszkania własnościowego

Sprzedaż zadłużonego mieszkania własnościowego wymaga pewnych formalności. Firma prowadząca skup zadłużonych mieszkań (taka jak nasza) pomoże w załatwieniu tych wszystkich kłopotliwych spraw. Co więcej, osoba zainteresowana sprzedażą mieszkania z długami, może liczyć na błyskawiczną wycenę przeprowadzoną przez Internet. Dzięki takiemu oszacowaniu można dowiedzieć się, ile rzeczywiście warte jest mieszkanie (po uwzględnieniu długu).

Sprzedaż mieszkań zadłużonych to dla wielu osób jedyne rozwiązanie, które pozwoli im na uniknięcie egzekucji komorniczej oraz publicznej licytacji lokum. Warto pamiętać, że mieszkanie w czasie pierwszej licytacji może zostać sprzedane już za 3/4 wyceny rzeczoznawcy. Jeżeli nie będzie chętnych, to komornik przeprowadzi drugą licytację. Taka publiczna sprzedaż dojdzie do skutku jeśli ktoś zaproponuje kwotę wynoszącą co najmniej 2/3 wyceny. Po licytacji komorniczej byłego właściciela „M” będą czekać nieprzyjemności związane z eksmisją. Właśnie dlatego lepiej jest dobrowolnie sprzedać zadłużone mieszkanie za lepszą cenę i wyprowadzić się w dogodnym dla siebie terminie.

Ile trwa sprzedaż zadłużonej nieruchomości?

Sprzedaż zadłużonego mieszkania z nami może przebiec bardzo szybko. Dzięki temu, że posiadamy odpowiednie środki finansowe, zdejmujemy ciężar hipoteki z naszych klientów. Posiadamy przejrzystą i nowoczesną formę zdalnej wyceny bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Podając podstawowe dane na temat nieruchomości obciążonej hipoteką, otrzymają Państwo szybką i rzetelną propozycję ceny, w ciągu kilku godzin. To pierwszy krok do uwolnienia się od długów i uregulowania swojej sytuacji finansowej.

Czy klienci są zadowoleni z proponowanej ceny?

Często słyszymy od naszych klientów, że nasza propozycja cenowa jest najlepszą z opcji jakie dostali. Pokrywamy wszelkie długi związane z mieszkaniem i dodatkowymi zaległościami. Zatem po dokonaniu transakcji kupna-sprzedaży zadłużonego lokum, płacimy także za inne zobowiązania względem np. wspólnoty mieszkaniowej, gminy i innych podmiotów. W ramach obsługi sprzedaży zadłużonego mieszkania będziemy w stałym w kontakcie i na bieżąco będziemy informować o wszystkich dokumentach potrzebnych do sporządzenia aktu. Jeśli pojawią się dodatkowe problem, pomożemy Ci je rozwiązać.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu. Nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów