Skup nieruchomości Zielona Góra

Chcesz wiedzieć, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Zielonej Górze? Nie musisz już dłużej szukać! Nasz skup nieruchomości Zielona Góra, z radością Ci pomoże!

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup nieruchomości Zielona Góra

Czym się zajmujemy? Skupujemy każdy rodzaj nieruchomości: mieszkania, domy, grunty, a nawet udziały w nieruchomości, jeżeli takowymi dysponujesz. Nie obawiamy się ryzykownych współprac, więc jeżeli posiadasz mieszkanie zadłużone, lub obciążone innym problemem prawnym, możesz być spokojny ? na pewno je od Ciebie odkupimy. To samo dotyczy nieruchomości, które wymagają przeprowadzenia gruntownych prac remontowych. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, w jaki sposób działamy, czytaj dalej ? albo po prostu wypełnij formularz kontaktowy, byśmy mogli wyjaśnić Ci wszystko osobiście!

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Zielonej Górze?

W kontekście polskiego rynku mieszkaniowego najczęściej mówi się o sześciu największych miastach ? Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Wspomniane metropolie rzeczywiście mają duże znaczenie, jeżeli chodzi o ogólną sprzedaż polskich mieszkań. Na ich terenie występuje też spore zainteresowanie związane ze skupem lokali. Właśnie dlatego takie frazy jak np. ?jak szybko sprzedać nieruchomość w Zielonej Górze?, skup nieruchomości w Zielonej Górze czy sprzedam mieszkanie Zielona Góra, okazują się bardzo popularne w wyszukiwarce Google. Przekłada się to na liczbę osób z największych miast, które poprzez formularz kontaktowy na stronie KupujemyM.pl zgłaszają gotowość do sprzedaży swojego lokalu.

Polskiego rynku mieszkaniowego nie można jednak postrzegać wyłącznie przez pryzmat kilku największych miast. Bardzo wiele lokali mieszkalnych sprzedaje się również w nieco mniejszych ośrodkach miejskich. Przykład stanowią mniejsze miasta wojewódzkie niż czołowa szóstka oraz inne ośrodki miejskie liczące sobie powyżej 100 000 mieszkańców. Wiele osób z takich miast, również zgłasza chęć szybkiej sprzedaży mieszkania w ramach skupu. Dowód stanowi popularność w wyszukiwarce Google takich fraz jak np. ?gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Zielonej Górze?, skup nieruchomości w Zielonej Górze i sprzedam mieszkanie Zielona Góra.

Poprzez skup nieruchomości KupujemyM.pl można zgłaszać oferty sprzedaży mieszkań z w Zielonej Górze. Właśnie dlatego nie dziwią transakcje skupu lokali i domów położonych na terenie małych miast, miasteczek oraz wsi. Dla wielu właścicieli nieruchomości mieszkaniowych z takich miejscowości skup może stanowić jedyną szansę na szybkie pozbycie się niepotrzebnego lokum i pozyskanie pieniędzy. Trudno bowiem ukryć, że małe miasta i wsie położone daleko od metropolii raczej odstraszają potencjalnych nabywców mieszkań. Nasze doświadczenie potwierdza, że mieszkańcy mniejszych miejscowości również poszukują ofert skupu mieszkań. Można też zauważyć, że w Google pojawiają się wyszukiwania z takimi frazami jak np. skup mieszkań za gotówkę Zielona Góra oraz skup nieruchomości w Zielonej Górze.

Warto pamiętać, że niezależnie od położenia mieszkania na mapie Polski, oferujemy jego właścicielowi takie same warunki zakupu. Co więcej, oprócz zwykłego skupu mieszkań możliwy jest także skup udziałów w nieruchomościach (niezależnie od jej lokalizacji) oraz skup zadłużonych mieszkań z całej Polski (np. skup mieszkań za gotówkę Zielona Góra). W przypadku każdej formy skupu przebieg transakcji wygląda tak samo. Osoba zgłaszająca chęć sprzedaży nieruchomości przez formularz kontaktowy po podaniu podstawowych informacji, szybko otrzyma wstępną wycenę. Jeżeli okaże się ona satysfakcjonująca, to będzie można przystąpić do przygotowywania transakcji. Wszystkie formalności zwykle zostają załatwione w ciągu kilku dni, a ich podsumowaniem staje się wizyta u notariusza.

W ramach skupu nieruchomości z całej Polski (np. skup nieruchomości Zielona Góra), zostaje zawarta zwykła umowa sprzedaży ? taka sama jak przy zakupie nieruchomości przez osobę prywatną. Dzięki finansowaniu transakcji bez kredytu osoba sprzedająca mieszkanie zaraz po podpisaniu umowy otrzyma wcześniej ustaloną zapłatę. Co ważne, istnieje możliwość wcześniejszego przekazania zaliczki, która stanowi zabezpieczenie transakcji.

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Zielonej Górze?

Prowadząc skup mieszkań za gotówkę Zielona Góra, jesteśmy ukierunkowani na osoby, które pragną w szybki sposób uzyskać gotówkę na nieprzewidziane, duże wydatki. Oferujemy wiele opcji dotyczących różnych rodzajów nieruchomości i zawsze jesteśmy gotowi na wszelką pomoc naszemu klientowi. W tak trudnych czasach nasze usługi trafiają dokładnie tam, gdzie trzeba i gwarantują udaną sprzedaż mieszkania Zielona Góra.

Jak to jest możliwe, że łatwo i bez wychodzenia z domu sprzedam mieszkanie Zielona Góra? 

Sprzedaż mieszkania Zielona Góra może być z różnych przyczyn trudna. Zawiłe formalności, jak również nakłady finansowe, jakie sprzedawca musi ponieść, często są przyczyną nieudanej próby sprzedaży. Przygotowanie całego procesu sprzedaży mieszkania w Zielonej Górze to koszty, które zwykle obciążają sprzedającego. Uzbroić się trzeba w cierpliwość i możliwe kłopoty z otrzymaniem pieniędzy. Nabywcy mieszkania również mogą zostać dotknięci nieprzewidzianymi trudnościami.

Brak gwarancji otrzymania godziwej zapłaty za lokal oraz długi czas realizacji przedsięwzięcia na chwilę obecną skutecznie hamuje chęć sprzedaży mieszkania Zielona Góra.

Pytanie: jak sprzedam mieszkanie Zielona Góra, pojawia się kiedy natychmiast potrzebna jest spora gotówka. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z prostego rozwiązania, jakim jest skup mieszkań Zielona Góra. Pilna potrzeba uzyskania gotówki jest dla nas w pełni zrozumiała, dlatego też oferujemy przyśpieszony tryb proceduralny towarzyszący sprzedaży mieszkania Zielona Góra.

Jedną z jego składowych części, jest przeprowadzana przez nasze biuro wycena nieruchomości Zielona Góra. Żeby zaoszczędzić Twój czas, cała procedura odbywa się zdalnie ? aby ją rozpocząć, musisz jedynie wypełnić formularz kontaktowy, przekazując nam najistotniejsze informacje na temat zbywanej nieruchomości. Odpowiedź otrzymasz jeszcze tego samego dnia, byś jak najprędzej mógł zrozumieć, że współpraca z nami to czysty zysk!

Miej również na względzie, że nasza wycena nieruchomości Zielona Góra, jest w pełni bezpłatna i nie rodzi żadnych zobowiązań. Oznacza to, że nie tylko zaoszczędzisz sporo gotówki na rzeczoznawcy majątkowym, ale również to, że w przypadku, w którym ostatecznie nie miałbyś ochoty na podejmowanie z nami współpracy, to i tak będziesz dysponował dokumentem, potwierdzającym rynkową wartość Twojej nieruchomości. Czyż nie jest to wystarczający argument, przemawiający za tym, że warto dać nam szansę na rozmowę? Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się, jak prosta może być sprzedaż mieszkania!

Dlaczego skup nieruchomości Zielona Góra jest lepszy niż współpraca z pośrednikiem nieruchomości?

Nierzadko zdarza się, że nasze biuro nieruchomości Zielona Góra, mylone jest z pokrewną, choć dalece inną dziedziną tej branży ? z pośrednictwem nieruchomości. Różnice jednak są na tyle istotne, że warto, abyś zawczasu je poznał. Dzięki temu, od razu zrozumiesz, dlaczego współpraca z naszym skupem jest intratna, zaś kooperacja z pośrednikiem nieruchomości, to strata czasu, pieniędzy i nerwów.

Pośrednik nieruchomości, nie jest w stanie zagwarantować Ci tego, kiedy finalnie nastąpi sprzedaż Twojego domu czy mieszkania ? w zasadzie, nie może Cię nawet zapewnić, że coś takiego w ogóle będzie miało miejsce. Inaczej jest, gdy idzie o nasz skup nieruchomości za gotówkę Zielona Góra. Jako docelowy nabywca, dajemy Ci gwarancję, że bez względu na stan Twojej nieruchomości ? tak prawny, jak i techniczny ? cała procedura potrwa nie dłużej, jak tydzień. Jeżeli zatem miesiące jałowych oczekiwań nie są dla Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy!

Trzeba jeszcze pamiętać o tym, że prowizja pośrednika nieruchomości, może pochłonąć znaczną część Twojego budżetu. Nierzadko urasta ona bowiem do niebotycznych 5% całkowitej wartości zbywanej nieruchomości, co de facto może oznaczać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych ? zależnie od sprzedawanego mienia. Nasz skup nieruchomości Zielona Góra, na szczęście działa inaczej ? współpracując z nami, nie zapłacisz żadnej prowizji! Zapewniamy, że zaproponujemy Ci uczciwą cenę, uzależnioną od faktycznych realiów rynkowych. Napisz do nas, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!

Przyśpieszone procedury skupu mieszkań Zielona Góra

Dysponując środkami finansowymi pozwalającymi na natychmiastowe dokonanie wpłaty za mieszkanie, nasz Skup mieszkań Zielona Góra jest niezawodnym kupcem. Oferujemy również wypłacenie zadatku po podpisaniu umowy przedwstępnej sprzedaży mieszkania w Zielonej Górze. Gwarantuje to, że nasz klient otrzyma gotówkę w bardzo krótkim terminie.

Sprzedaż mieszkania Zielona Góra może nastąpić nawet w kilka dni od kontaktu z nami. Indywidualnie podchodzimy do każdego sprzedawcy, pomagamy w załatwieniu szeregu formalności. Nasz skup mieszkań Zielona Góra błyskawicznie wycenia Twoją nieruchomość, a następnie poprowadzi całość spraw aż do podpisania aktu notarialnego. Działamy w oparciu o doświadczenie, wiedzę oraz umiejętność wyczucia indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dlatego jeśli szybko potrzebujesz gotówki, nasz Skup mieszkań Zielona Góra jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Miej jednak na uwadze, że nasz skup nieruchomości Zielona Góra, z powodzeniem realizuje dziesiątki współprac na terenie całego naszego kraju. Jeżeli Twoja nieruchomość położona jest w innej miejscowości, nie musisz się martwić ? na pewno się tam pojawimy! Biorąc pod uwagę rosnącą popularność naszego przedsiębiorstwa w innych polskich miastach, możesz chcieć szybko przenieść się do konkretnej filii naszej firmy, funkcjonującej na terenie pożądanej miejscowości. Mieszkańcy stolicy powinni dowiedzieć się, jak działa nasz skup nieruchomości Warszawa, zaś w przypadku małopolski, przydatny może się okazać skup nieruchomości Kraków. W przypadku miejscowości nadmorskich polecamy skup nieruchomości Gdańsk.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Zielonej Górze?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

 • Nasi klienci wystawiają nam regularnie dobre opinie, a my staramy się je sukcesywnie publikować w kanałach komunikacji. Mam też stworzoną stronę internetową z niektórymi opiniami, aby nasi klienci mogli szybko znaleźć opinie o KupujemyM.pl. Znajdziesz ją tu:
  Opinie o KupujemyM.pl

 • Nie ma najmniejszego problemu. Skontaktuj się z nami, opisz sytuację, zorganizujemy upoważnienia i z ogromną przyjemnością pomożemy. Możesz także liczyć na pomoc w opróżnieniu mieszkania oraz załatwieniu innych spraw. Po prostu daj nam znać i zobaczymy, co da się zrobić. Mamy na swoim koncie mnóstwo podobnych sytuacji i rozumiemy oraz staramy się wspierać naszych klientów w tych trudnych sytuacjach poprzez pomocy z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności, aby chociaż ten problem mógł spaść im z głowy.

 • Jeśli szukasz sposobu na to, jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom, jeśli mieszkasz za granicą, to trafiłeś w dobre miejsce. Osoby z zagranicy to stałe grono naszych klientów i mamy już spore doświadczenie w transakcjach z osobami z innych krajów UE, Wielkiej Brytanii, Stanów, czy nawet Australii. Kupujemy takie nieruchomości i cieszymy się za każdym razem, zdejmując problem z ramion naszych klientów. Jeśli nieruchomość nie ma problemów prawnych, możemy bardzo szybko i na prostych zasadach odkupić ją bez konieczności Twoich ciągłych przyjazdów. Może się okazać, że nawet nie będzie potrzebna Twoja wizyta w kraju, a jeśli już będzie to niezbędne, to z pewnością załatwimy to w ciągu 1 przyjazdu.

 • Specjalizujemy się w takich sprawach i mamy na to rozwiązania. Każdy przypadek jest inny więc trudno to ocenić bez poznania szczegółów, ale możliwe jest nawet to, że nie będziesz musiał/a przyjeżdżać ani razu, bo ktoś od Ciebie będzie w stanie nam pokazać nieruchomość lub wyślesz nam klucze, a do zebrania dokumentów przekażesz nam pełnomocnictwo. Jeden z takich przypadków opisuje w naszej serii „Pamiętniki z transakcji”, w ramach którego przedstawiamy różne case study naszych klientów.

 • Tak, istnieje również taka możliwość. Tak samo czasami nasi klienci mają np. kredyt we franku i wtedy naszym zadaniem jest spłata obciążenia w tej walucie. Nie stanowi to dla nas problemu i regularnie pomagamy osobom zamieszkałym za granicą naszego kraju.

 • Podobno tak. Słyszeliśmy o takich firmach i na szczęście nie mamy z nimi nic wspólnego. Uważamy też, że tego typu firmy na dzisiejszym rynku nieruchomości nie będą miały szans przetrwania, ponieważ żyjemy w czasach dużo większego dostępu do informacji i konkurencji, gdzie klient ?nie jest głupi? i bada swoje możliwości. Wszystko na pewno zależy jeszcze od statusu nieruchomości. Jeśli mieszkanie lub dom są zadłużone, w księdze wieczystej wpisany jest komornik lub jakaś inna instytucja, to cena, jaką może zaoferować każda firma albo osoba prywatna będzie stosunkowo niższa od wartości rynkowej. Musisz wiedzieć, że chcąc sprzedać nieruchomość zadłużoną, trzeba liczyć się z koniecznością zmniejszenia kwoty, ponieważ tego typu transakcja powoduje dodatkowe wyzwania związane np. z doprowadzeniem księgi wieczystej do ładu i zakończenia wszelkich trwających postępowań. Oferty, jakie przedstawiamy klientom, wynoszą około 90% wartości nieruchomości. Czy to mało? Uważamy, że nie.

 • My nie pobieramy prowizji. Cena, którą oferujemy, to cena, którą finalnie otrzymasz za sprzedaż swojej nieruchomości. Nasza usługa też bardzo różni się od usług pośrednictwa nieruchomości, a więc trudno te dwie rzeczy ze sobą porównywać. Pośrednik nieruchomości nie daje gwarancji zrealizowania transakcji, a także nie wiesz, w jakim czasie się to wydarzy i czy zajmie to kilka tygodni, czy kilka miesięcy. A co najistotniejsze nie wiesz, w jakiej cenie finalnie będziesz musiał/a sprzedać nieruchomość i nierzadko okazuje się, że klienci próbują bezskutecznie sprzedać mieszkanie z pośrednikiem, ale cena jest zawyżona i stracili tylko niepotrzebnie czas, a finalnie podchodzą do transakcji z nami. Pytanie, czy warto tracić ten czas, czy lepiej zdecydować się od razu na pewną i bezproblemową sprzedaż w ciągu zaledwie kilku dni? Na to pytanie nie odpowiemy za Ciebie, to zależy od tego, co jest dla Ciebie ważne i ile czasu chcesz poświęcić na sprzedaż. Umowa z biurem pośrednictwa obwarowana może być także zapisami, które nie będą dla Ciebie, jako sprzedającego korzystne i nie będziesz mógł zerwać jej na przykład przez rok, jeśli współpraca nie będzie satysfakcjonująca. Wtedy zobligowany będziesz do ponoszenia dodatkowych wydatków, które trzeba pokryć, kiedy nieruchomość jest nieużywana i nie wynajmujesz jej. Wszystkie te kwoty sumują się na koszt sprzedaży rozłożonej w czasie. Poza tym miej na uwadze, że przez cały okres sprzedaży, trzeba ponosić opłaty bieżące za nieruchomość, co należy także wziąć pod uwagę, myśląc o korzyściach i wadach takiego rozwiązania. A co jeśli taka sprzedaż zajmie rok, a w międzyczasie jeszcze ceny na rynku nieruchomości spadną? W tym wypadku tego typu działanie okaże się już całkowicie nieopłacalne.

 • W poprzednim punkcie wymieniliśmy potencjalne koszty w przypadku nieprzewidzianych okoliczności oraz przede wszystkim współpracy z agencją pośrednictwa. My nie jesteśmy pośrednikiem i kupujemy nieruchomości na tych samych zasadach, co osoby prywatne ? czyli bezpośrednio. Ponosimy wszystkie koszty dotyczące sprzedaży, umów oraz obsługi prawnej. Biorąc pod uwagę, że nieruchomość zazwyczaj wymaga remontu i uregulowania stanu prawnego, to te koszty też przesuwają się na nas. Ideą działania naszej firmy jest pomoc, odciążenie klienta oraz szybkie działanie. Czynności te generują koszty, ostatecznie i tak najbardziej kalkuluje się sprzedaż do naszego skupu, bo za stracony czas, nerwy i zaangażowanie nikt nie zwróci Ci pieniędzy. Zapewniamy komfortowe zbycie lokalu bez czekania, a pieniądze otrzymasz od ręki i to w swoim mieście. Jeśli potrzebujesz sprzedać mieszkanie zadłużone lub dom do remontu, to nasza oferta prawie od razu rozwiązuje Twoje problemy. Tak po prostu. Zdejmujemy z Ciebie kłopot, przejmując go na siebie, a nasza działalność polega na zakupie nieruchomości nieznacznie poniżej jej wartości rynkowej i stąd ten dyskont cenowy o 10%. Czy to dużo w zamian za wynikające z tego korzyści? Na to pytanie już każdy musi odpowiedzieć sam, natomiast powiększające się z każdym miesiącem grono klientów pokazuje nam, że nasza usługa trafia w zapotrzebowania Polek i Polaków.

 • Z naszej strony jest to możliwe niemalże z dnia na dzień i takie sytuacje również oczywiście nam się zdarzają. Wycenę naszej oferty otrzymasz w ciągu kilku godzin od zgłoszenia, a jeśli chodzi o finalizację, to wiele zależy od sytuacji prawnej lokalu i czy posiadasz dokumenty potrzebne do sprzedaży. Jeśli zależy Ci na konkretnej informacji, zadzwoń lub napisz do nas i bez problemu oszacujemy, w jakim czasie możemy zrealizować transakcje i wspólnie zdecydujemy, czy może warto najpierw podpisać umowę przedwstępną.

 • Tak, kupujemy także zadłużone nieruchomości i mamy duże doświadczenie w tego typu transakcjach. Zadłużenie w spółdzielni, banku, czy innych firmach, a także w stosunku do urzędów nie stanowią dla nas problemu i z pewnością pomożemy Ci wyjść z tego obronną ręką ? szybko, sprawnie i bez zbędnych emocji. Każdy przypadek jest inny, więc zaczniemy od zbadania dokumentów, które wskazują na stan prawny nieruchomości. W razie konieczności i spraw najbardziej skomplikowanych współpracujemy także z prawnikami wyspecjalizowanymi w danej dziedzinie.

 • Tak. Tak jak wyżej napisaliśmy, KupujemyM.pl kupuje także nieruchomości z zadłużeniem i zajęciem komorniczym. W takich transakcjach również mamy bardzo duże doświadczenie. Takie transakcje bywają skomplikowane, więc jeśli szukasz rozwiązania, zanim komornik przejmie część Twojej nieruchomości, to sugerujemy szybki kontakt z nami. Jesteśmy w stanie zapłacić szybko i od ręki za kupno nieruchomości, a jeśli masz wszystkie dokumenty, możemy dokonać transakcji kupna-sprzedaży w ciągu kilku dni. Takie rozwiązanie pomogło wielu naszym klientom, a najbardziej takim osobom, które nie miały gdzie się przeprowadzić, a potrzebowały gotówki. Zdarza się, że podpisujemy przedwstępną umowę, wypłacamy zadatek, który pokrywa długi. W kolejnym etapie klient szuka sobie lokalu zastępczego, a po jego znalezieniu podpisujemy umowę właściwą, a wypłacone pieniądze idą na nowy lokal. Niezbędne będzie na pewno aktualne zaświadczenie od komornika o wartości zadłużenia wraz z danymi do wpłaty.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów