Skup nieruchomości Katowice

Chcesz wiedzieć, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Sosnowcu? Nie musisz już dłużej szukać! Nasz skup nieruchomości Sosnowiec, z radością Ci pomoże!

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup nieruchomości Sosnowiec

Polska to nie tylko duże miasta, jak Kraków, Gdańsk, czy Warszawa. Wręcz większość populacji kraju żyje w małych i średnich miejscowościach i te rynki nieruchomości interesują nas równie mocno. Na pewno jednym z takich miast jest Sosnowiec, stąd nasza oferta skupu nieruchomości Sosnowiec.

Jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania, które w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach jest w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów ? co potwierdzają liczne opinie na nasz temat. Jeżeli chcesz się przekonać, że nasi byli kontrahenci nie rzucali słów na wiatr, to po prostu wypełnij formularz kontaktowy ? wszystko Ci wyjaśnimy! Ponadto, zachęcamy do przeczytania tego artykułu, który na pewno rozwieje sporo wątpliwości!

Często osoby z mniejszych i średnich miejscowości nie mają tylu możliwości na sprzedaż swojej nieruchomości, jak osoby z dużych miast. Kierując naszą ofertę do tych miejscowości, chcemy to zmienić. Nasz skup nieruchomości Sosnowiec to oferta kierowana do osób chcących sprzedać swoją nieruchomość w tym pięknym mieście i jego najbliższej okolicy.

Położenie w centrum GOP, bliskość uczelni wyższych i rozwój miasta na przestrzeni ostatnich lat, to tylko kilka z powodów, dla których jest to atrakcyjne miasto pod kątem inwestycji. Nasze biuro nieruchomości Sosnowiec jest zainteresowany zakupami mieszkań, domów i działek w Sosnowcu i okolicy.

Skup nieruchomości za gotówkę Sosnowiec, czy pośrednik nieruchomości?

Kiedy zadajesz sobie pytanie, gdzie szybko sprzedać mieszkanie Sosnowiec, z pewnością pierwszą myślą, jaką przychodzi Ci do głowy, jest pośrednik nieruchomości. Wielu ludzi myli ze sobą obie instytucje ? skup nieruchomości i pośrednika ? co w rezultacie może cię okazać fatalne w skutkach. Prawda jest bowiem taka, że usługi, świadczone przez pośredników nieruchomości, nie mogą w żadnym calu równać się z tymi, które oferuje nasz skup nieruchomości Sosnowiec. Wpływ na to ma szereg rozmaitych czynników.

Pierwszym z nich, jest oczywiście fakt, że współpraca z pośrednikiem nieruchomości, nigdy nie jest gwarantem powodzenia. Bardzo często dzieje się tak, że pośrednik nieruchomości ogranicza swoje działania do niezbędnego minimum, jakim jest wystawienie w internecie ogłoszenia o sprzedaży. W taki sposób, nie jest on w stanie zapewnić Ci, że transakcja odbędzie się szybko, a nawet, że w ogóle będzie miała miejsce. Będziesz tylko tracić swój cenny czas ? a po co, skoro nasz skup nieruchomości Sosnowiec na pewno odkupi Twoją nieruchomość, i to już w ciągu kilku dni? Współpracuj z nami, a pokażemy Ci, jak szybko sprzedać mieszkanie w Sosnowcu!

Ponadto, niebotyczne wręcz prowizje, jakie nalicza sobie pośrednik, skutecznie odstraszają coraz to większą rzeszę jego potencjalnych Klientów, tłumnie zwracających się o pomoc do naszego skupu. Współpracując z nami, masz pewność, że nie tylko nie zapłacisz żadnej prowizji, ale również, że cena, jaką Ci ostatecznie zaproponujemy, będzie uczciwa.

Warto jednak zauważyć, że bezpieczeństwo transakcji i jej bezapelacyjna zyskowność, nie są jedynymi zaletami, dzięki którym górujemy nad każdym pośrednikiem nieruchomości. Niezmiernie istotny jest czas, w którym może dojść do zawarcia transakcji. Nasz skup nieruchomości online, już w ciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, będzie w stanie umówić się z Tobą na zawarcie umowy w kancelarii notarialnej. Jest to tempo, jakiego nie uda Ci się uzyskać w przypadku samodzielnych prób sprzedaży mieszkania, ani tym bardziej w przypadku podjęcia współpracy z pośrednikiem.

Wycena nieruchomości online ? w jaki sposób ją przeprowadzamy?

Niezmiernie ważnym aspektem naszej działalności, jest oczywiście wycena zbywanej nieruchomości. To ona determinuje to, czy ostatecznie zdecydujesz się na podjęcie współpracy z naszym biurem i czy zauważysz, jak zyskowne jest jej podjęcie. Wycena nieruchomości Sosnowiec, to przede wszystkim podejście, które oszczędza Twój czas ? przeprowadzamy ja w całości zdalnie!

Wystarczy, że korzystając z formularza kontaktowego, prześlesz nam wszelkie dane na temat nieruchomości, którą zamierzasz zbyć. My zaś, odpowiedź możemy nadesłać Ci już tego samego dnia, by jak najprędzej przystąpić do finalizacji zlecenia! Co więcej, przeprowadzana przez nas wycena, jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca, dlatego też, nawet wówczas, gdy ostatecznie postanowisz w inny sposób zebrać się za sprzedaż mieszkania czy domu, my nie pozostawimy Cię z niczym!

Dlaczego warto skorzystać z usług skup nieruchomości Sosnowiec KupujemyM.pl?

1) Najwyższa propozycja cenowa wśród skupów nieruchomości ? Wielokrotnie otrzymujemy potwierdzenie od naszych klientów, że nasza oferta cenowa była najlepsza spośród tych, które otrzymali.

2) Szybka decyzja ? Decyzję wraz ofertą cenową otrzymasz od nas w ciągu godziny i jeśli wszystkie dokumenty potrzebne do sprzedaży masz już skompletowane, to nawet na następny dzień możemy umówić się na podpisanie aktu notarialnego. Chyba, że Twoje życzenie, odnośnie terminu zawarcia aktu notarialnego, jest inne.

3) Natychmiastowa płatność ? Transakcje finansujemy ze środków własnych, a więc przelew na konto lub gotówkę otrzymasz w momencie podpisywania aktu notarialnego.

4) Kupujemy bez oglądania ? Nie musimy oglądać Twojej nieruchomości, żeby ją kupić. Wystarczą podstawowe dane i zdjęcia, żebyśmy podjęli finalną decyzję i zawarli transakcję.

Jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą, poniżej zobrazujemy w skrócie jak po kolei wygląda skorzystanie z naszej oferty i jak szybko sprzedać nieruchomość w Sosnowcu.

1) Przesyłasz nam poprzez formularz kontaktowy zawierający dane odnośnie nieruchomości. Jeśli nieruchomość ma Księgę Wieczystą, to najlepiej jest przesłać jej numer, wtedy stamtąd będziemy w stanie pobrać najważniejsze informacje.

2) Odpowiadamy nawet w ciągu godziny z naszą propozycja cenową. Jeśli zostaje ona przez Ciebie zaakceptowana, to możemy przejść do trzeciego kroku.

3) Określamy jakie dokumenty będą potrzebne do zawarcia transakcji i wspólnie decydujemy, czy najpierw podpisujemy umowę przedwstępną na zakup nieruchomości, czy od razu końcowy akt notarialny.

4) Spotykamy się w Kancelarii Notarialnej w Twoim mieście i finalizujemy transakcję wraz z natychmiastową płatnością.

Skup nieruchomości KupujemyM.pl to gwarancja przejrzystej i uczciwej transakcji, w której od początku wiesz na czym stoisz i wiesz na co możesz liczyć. Oprócz standardowych transakcji dotyczących zakupu mieszkań, domów i działek, mamy również takie usługi jak skup udziałów w nieruchomości oraz skup zadłużonych nieruchomości. Nasza oferta kierowana jest do osób z całej Polski.

Skup mieszkań Sosnowiec, czyli jak szybko sprzedać nieruchomość w Sosnowcu?

Rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami. Sprzedaż mieszkania w Sosnowcu lub w jego okolicach jest związana z podjęciem wielu działań. Długotrwały proces zaczyna się od dokonania potencjalnych remontów oraz przygotowania nieruchomości pod sprzedaż. Konieczne jest dokonanie wyceny. Następnie trzeba wykonać zdjęcia i rozesłać ogłoszenia. W międzyczasie należy uregulować sytuację prawną i zebrać komplet niezbędnych dokumentów. Niejednokrotnie cały proces sprzedaży trwa latami i pochłania sporo pieniędzy. Świetną alternatywą do szybkiej sprzedaży jest skup mieszkań za gotówkę Sosnowiec.

Sprzedam mieszkanie Sosnowiec? bezpiecznie i bezproblemowo

W takiej sytuacji oferowany przez nas skup mieszkań za gotówkę Sosnowiec jest możliwością uzyskania gotówki w najłatwiejszy i najszybszy sposób. Niestraszne nam żadne wyzwania, chętnie nabędziemy nawet najbardziej problemową nieruchomość. Jesteśmy idealnym wyborem, kiedy stawiasz sobie pytanie: ?jak sprzedam mieszkanie Sosnowiec?. Nie potrzebujemy nic więcej poza kontaktem, a resztę formalności pomożemy Ci załatwić w sposób szybki i bezproblemowy, przez co Sprzedaż mieszkania w Sosnowcu będzie bezproblemowa.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oferujemy skup mieszkań za gotówkę Sosnowiec prawie bez wychodzenia z domu za pomocą naszej strony internetowej. Kroki, jakie podejmujemy to wycena i przygotowanie dokumentacji. W tej sytuacji sprzedaż mieszkania w Sosnowcu to zaledwie kilka dni realizacji.

Skup mieszkań Sosnowiec ? czyli jak łatwo sprzedam mieszkanie Sosnowiec?

Nieistotne, czy posesja jest zadłużona, posiada obciążoną hipotekę lub jest do remontu, skupujemy każde nieruchomości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej chwili, a nasz Skup mieszkań Sosnowiec profesjonalnie pomoże Ci w błyskawicznym załatwieniu wszelkich formalności.

Chcąc błyskawicznie sprzedać mieszkania w Sosnowcu i otrzymać szybko gotówkę, zgłoś się do nas. Jesteśmy przygotowani pod każdym kątem prawnym i organizacyjnym. Dzielimy się naszą wiedzą i energicznie podchodzimy do każdego zadania. Profesjonalny skup mieszkań Sosnowiec pozwala naszym klientom na szybkie spieniężenie mieszkania w jak najkrótszym czasie.

Miej jednak na uwadze, że nasz skup nieruchomości Sosnowiec, z powodzeniem realizuje dziesiątki współprac na terenie całego naszego kraju. Jeżeli Twoja nieruchomość położona jest w innej miejscowości, nie musisz się martwić ? na pewno się tam pojawimy! Biorąc pod uwagę rosnącą popularność naszego przedsiębiorstwa w innych polskich miastach, możesz chcieć szybko przenieść się do konkretnej filii naszej firmy, funkcjonującej na terenie pożądanej miejscowości. Mieszkańcy stolicy powinni dowiedzieć się, jak działa nasz skup nieruchomości Warszawa, zaś w przypadku małopolski, przydatny może się okazać skup nieruchomości Kraków. W przypadku miejscowości nadmorskich, polecamy skup nieruchomości Gdańsk. 

Jeżeli natomiast poszukujesz innego miasta, możesz je wyszukać na liście, znajdującej się u dołu strony ? lub, po prostu, napisać do nas bezpośrednio, korzystając z ogólnego formularza kontaktowego. Pamiętaj, że Twój komfort jest dla nas kwestią absolutnie priorytetową. Z tego względu, miejscowość, w której położona jest zbywana przez Ciebie nieruchomość, nie będzie miała znaczenia dla tempa przeprowadzenia transakcji, ani nie będzie miała wpływu na żadne inne czynniki. Skup nieruchomości Sosnowiec, wraz z pozostałymi oddziałami terenowymi, w pełni zasłużył na swoje pozytywne miano ? skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Sosnowcu?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

 • Jeśli chodzi o naszą firmę KupujemyM.pl, to nie jest prawda. Usługi, które oferujemy, są czymś nowym na polskim rynku i nie są jeszcze szeroko rozpowszechnione. Kupujemy nieruchomości za około 90% wartości rynkowej i w zamian za ten delikatny dyskont cenowy, klient sprzedający otrzymuje możliwie błyskawiczną i bardzo wygodną transakcję, dzięki której zaoszczędzi mnóstwo czasu i nerwów. Naszymi klientami są osoby, które szukają szybkiej i bezproblemowej sprzedaży nieruchomości z natychmiastową zapłatą ceny lub te, które mają ?trudną? nieruchomość do sprzedaży. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Polsce, na naszych stronach pokazujemy, kim jesteśmy i spotykamy się z naszymi klientami osobiście. W naszej pracy kierujemy się uczciwością i transparentnością. Nie ukrywamy, że jeśli ktoś ma czas i ochotę na zajęcie się sprzedażą nieruchomości indywidualnie, poświęcając czas na wszelkie aktywności z tym związane, to prawdopodobnie jest w stanie uzyskać lepszą cenę. Ale nasi klienci zdają sobie sprawę z tego, że na te czynności związane z odbieraniem telefonów, pokazywaniem, negocjacjami czy czekaniem na kredyt, należy poświęcić wiele czasu i one i tak nie dają gwarancji sukcesu. Bardzo często słyszymy od naszych klientów, że nasza propozycja cenowa była najwyższą, jaką otrzymali, w porównaniu z konkurencyjnymi firmami, a także, że nie spodziewali się, że może to być tak szybka i wygodna sprzedaż.

 • Tak, jak najbardziej możesz liczyć na nasze działanie w tej materii. Realizujemy wyceny naszej oferty zakupu nieruchomości i robimy to całkowicie zdalnie, za pomocą podstawowych informacji o nieruchomości oraz zdjęciom lokalu. Co prawda zdarzają się sytuacje, w których zachodzi potrzeba, abyśmy obejrzeli lokal osobiście, ale dzieje się to niezwykle rzadko. Może zastanawiasz się, jak to możliwe? Otóż mamy na swoim koncie już setki zrealizowanych transakcji i znamy ten rynek od podszewki. Dysponujemy narzędziami technologicznymi, które pomagają nam w dokonaniu wyceny i na których możemy oprzeć naszą wycenę. Jeśli Twoja nieruchomość posiada skomplikowany stan prawny lub ma zadłużenie, czy kredyt hipoteczny, to wycena będzie obejmowała te elementy. Zaznaczamy oczywiście, że jeśli potrzebujesz wyceny nieruchomości biegłego rzeczoznawcy, to nasza usługa nie spełni tych potrzeb, choć oczywiście możemy Ci pomóc znaleźć odpowiedniego rzeczoznawcę.

 • Tak, jak wspominaliśmy w punkcie wyżej, wyceny realizujemy na podstawie czynników rynkowych danego regionu oraz sytuacji prawnej nieruchomości. Ważne są też inne elementy, jak na przykład wyjątkowe ewentualności. Każda sprawa jest bardzo indywidualna, bierzemy pod uwagę szereg różnych okoliczności. Jesteśmy także otwarci na negocjacje, a Ty, drogi kliencie, zawsze możesz porównać naszą ofertę z innymi i biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, wybrać dla siebie tą najkorzystniejszą. Przecież chodzi o to, abyś dokonał dla siebie jak najkorzystniejszego wyboru, który spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

 • Podobno tak. Słyszeliśmy o takich firmach i na szczęście nie mamy z nimi nic wspólnego. Uważamy też, że tego typu firmy na dzisiejszym rynku nieruchomości nie będą miały szans przetrwania, ponieważ żyjemy w czasach dużo większego dostępu do informacji i konkurencji, gdzie klient ?nie jest głupi? i bada swoje możliwości. Wszystko na pewno zależy jeszcze od statusu nieruchomości. Jeśli mieszkanie lub dom są zadłużone, w księdze wieczystej wpisany jest komornik lub jakaś inna instytucja, to cena, jaką może zaoferować każda firma albo osoba prywatna będzie stosunkowo niższa od wartości rynkowej. Musisz wiedzieć, że chcąc sprzedać nieruchomość zadłużoną, trzeba liczyć się z koniecznością zmniejszenia kwoty, ponieważ tego typu transakcja powoduje dodatkowe wyzwania związane np. z doprowadzeniem księgi wieczystej do ładu i zakończenia wszelkich trwających postępowań. Oferty, jakie przedstawiamy klientom, wynoszą około 90% wartości nieruchomości. Czy to mało? Uważamy, że nie.

 • W poprzednim punkcie wymieniliśmy potencjalne koszty w przypadku nieprzewidzianych okoliczności oraz przede wszystkim współpracy z agencją pośrednictwa. My nie jesteśmy pośrednikiem i kupujemy nieruchomości na tych samych zasadach, co osoby prywatne ? czyli bezpośrednio. Ponosimy wszystkie koszty dotyczące sprzedaży, umów oraz obsługi prawnej. Biorąc pod uwagę, że nieruchomość zazwyczaj wymaga remontu i uregulowania stanu prawnego, to te koszty też przesuwają się na nas. Ideą działania naszej firmy jest pomoc, odciążenie klienta oraz szybkie działanie. Czynności te generują koszty, ostatecznie i tak najbardziej kalkuluje się sprzedaż do naszego skupu, bo za stracony czas, nerwy i zaangażowanie nikt nie zwróci Ci pieniędzy. Zapewniamy komfortowe zbycie lokalu bez czekania, a pieniądze otrzymasz od ręki i to w swoim mieście. Jeśli potrzebujesz sprzedać mieszkanie zadłużone lub dom do remontu, to nasza oferta prawie od razu rozwiązuje Twoje problemy. Tak po prostu. Zdejmujemy z Ciebie kłopot, przejmując go na siebie, a nasza działalność polega na zakupie nieruchomości nieznacznie poniżej jej wartości rynkowej i stąd ten dyskont cenowy o 10%. Czy to dużo w zamian za wynikające z tego korzyści? Na to pytanie już każdy musi odpowiedzieć sam, natomiast powiększające się z każdym miesiącem grono klientów pokazuje nam, że nasza usługa trafia w zapotrzebowania Polek i Polaków.

 • Jeśli zdecydujesz się wejść z nami we współpracę, a Twoja nieruchomość ma uregulowany stan prawny oraz jeśli masz wszystkie dokumenty, to możemy umówić się na spotkanie u notariusza w miejscu Twojego zamieszkania praktycznie z dnia na dzień. Nasza usługa to szybki skup nieruchomości, a obszarem działania jest cały kraj. Zwykle trwa to od 24 godzin do tygodnia, w zależności od tego, jakie dokumenty trzeba zgromadzić. Pozwól nam jeszcze rzucić okiem na stan faktyczny mieszkania lub domu i możemy podpisywać umowę. Jeśli natomiast w dokumentacji będzie jakiś problem albo nie masz zgromadzonych wszystkich zaświadczeń i druków, to możemy Ci pomóc w ich zorganizowaniu i poczekamy, aż będą gotowe. Częstym wariantem wybieranym przez naszych klientów jest w tym wypadku podpisanie najpierw umowy przedwstępnej z zadatkiem i odpowiednim terminem zawarcia aktu notarialnego. To daje Ci poczucie bezpieczeństwa i dzięki temu masz pewność, że transakcja z nami na pewno dojdzie do skutku. Tak naprawdę każda sytuacja jest inna. Transakcje z nami wyglądają mniej więcej w ten sposób, a jeśli masz potrzebę dowiedzieć się więcej, to po prostu do nas zadzwoń lub napisz e-mail. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i na podstawie rozmowy możemy od razu określić wstępną procedurę działania.

 • Z naszej strony jest to możliwe niemalże z dnia na dzień i takie sytuacje również oczywiście nam się zdarzają. Wycenę naszej oferty otrzymasz w ciągu kilku godzin od zgłoszenia, a jeśli chodzi o finalizację, to wiele zależy od sytuacji prawnej lokalu i czy posiadasz dokumenty potrzebne do sprzedaży. Jeśli zależy Ci na konkretnej informacji, zadzwoń lub napisz do nas i bez problemu oszacujemy, w jakim czasie możemy zrealizować transakcje i wspólnie zdecydujemy, czy może warto najpierw podpisać umowę przedwstępną.

 • Do zawarcia umowy przedwstępnej zazwyczaj wystarczy tylko akt notarialny nabycia lub numer księgi wieczystej, jeśli widniejesz tam jako właściciel. Jeśli chodzi o dokumenty do sporządzenia końcowego aktu sprzedaży u notariusza, to każdą sytuację należy traktować indywidualnie i w zależności od stanu prawnego, różne dokumenty mogą być wymagane przez kancelarię sporządzającą akt. Poniższe trzy dokumenty są jednak niezbędne w każdym przypadku: podstawa nabycia, czyli najczęściej akt notarialny, zaświadczenie ze spółdzielni/wspólnoty, zaświadczenie o braku osób zameldowanych.

 • Tak, jak najbardziej kupujemy zarówno mieszkania, jak i domy bez wyodrębnionej księgi wieczystej i nie stanowi to dla nas problemu. Tak samo kupujemy nieruchomości, w których ujawniony stan nie jest zaktualizowany i często wcale nie musisz go aktualizować przed zawarciem transakcji z nami. Wielu klientom wydaje się, że jeśli np. odziedziczyli mieszkanie, to aby móc je sprzedać, muszą najpierw wyprostować zapisy w księdze wieczystej, a przy transakcji z nami nie musisz tego robić ? weźmiemy tę kwestię na siebie i kupimy od Ciebie nieruchomość, zanim stan w KW się zaktualizuje. Oczywiście każda sytuacja jest indywidualna, więc musisz się z nami po prostu skontaktować. Wypełnij formularz i poczekaj na odpowiedź, a jeśli zależy Ci na czasie, to zadzwoń do nas.

 • Nie ma najmniejszego problemu. Skontaktuj się z nami, opisz sytuację, zorganizujemy upoważnienia i z ogromną przyjemnością pomożemy. Możesz także liczyć na pomoc w opróżnieniu mieszkania oraz załatwieniu innych spraw. Po prostu daj nam znać i zobaczymy, co da się zrobić. Mamy na swoim koncie mnóstwo podobnych sytuacji i rozumiemy oraz staramy się wspierać naszych klientów w tych trudnych sytuacjach poprzez pomocy z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności, aby chociaż ten problem mógł spaść im z głowy.

 • Jeśli szukasz sposobu na to, jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom, jeśli mieszkasz za granicą, to trafiłeś w dobre miejsce. Osoby z zagranicy to stałe grono naszych klientów i mamy już spore doświadczenie w transakcjach z osobami z innych krajów UE, Wielkiej Brytanii, Stanów, czy nawet Australii. Kupujemy takie nieruchomości i cieszymy się za każdym razem, zdejmując problem z ramion naszych klientów. Jeśli nieruchomość nie ma problemów prawnych, możemy bardzo szybko i na prostych zasadach odkupić ją bez konieczności Twoich ciągłych przyjazdów. Może się okazać, że nawet nie będzie potrzebna Twoja wizyta w kraju, a jeśli już będzie to niezbędne, to z pewnością załatwimy to w ciągu 1 przyjazdu.

 • Specjalizujemy się w takich sprawach i mamy na to rozwiązania. Każdy przypadek jest inny więc trudno to ocenić bez poznania szczegółów, ale możliwe jest nawet to, że nie będziesz musiał/a przyjeżdżać ani razu, bo ktoś od Ciebie będzie w stanie nam pokazać nieruchomość lub wyślesz nam klucze, a do zebrania dokumentów przekażesz nam pełnomocnictwo. Jeden z takich przypadków opisuje w naszej serii ?Pamiętniki z transakcji?, w ramach którego przedstawiamy różne case study naszych klientów.

 • Tak, istnieje również taka możliwość. Tak samo czasami nasi klienci mają np. kredyt we franku i wtedy naszym zadaniem jest spłata obciążenia w tej walucie. Nie stanowi to dla nas problemu i regularnie pomagamy osobom zamieszkałym za granicą naszego kraju.

 • Nasi klienci wystawiają nam regularnie dobre opinie, a my staramy się je sukcesywnie publikować w kanałach komunikacji. Mam też stworzoną stronę internetową z niektórymi opiniami, aby nasi klienci mogli szybko znaleźć opinie o KupujemyM.pl. Znajdziesz ją tu:
  Opinie o KupujemyM.pl

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów