Skup nieruchomości Mysłowice

Chcesz wiedzieć, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Mysłowicach? Nie musisz już dłużej szukać! Nasz skup nieruchomości Mysłowice, z radością Ci pomoże!

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup nieruchomości Mysłowice

Czym się zajmujemy? Skupujemy wszystkie rodzaje nieruchomości: domy, mieszkania, grunty, a nawet same udziały w nieruchomości. Nie istnieją zlecenia, którym nasz skup mieszkań za gotówkę Mysłowice, nie byłby w stanie podołać. Chodzi oczywiście o mieszkania zadłużone, nieruchomości wymagające generalnego remontu, czy takie, na których ciążą inne problemy prawne. Jeżeli chcesz zrozumieć, w jaki sposób działamy, to po prostu przeczytaj ten artykuł. Możesz też pójść na skróty, od razu kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy ? z radością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Jak szybko sprzedać nieruchomość w Mysłowicach?

W kontekście polskiego rynku mieszkaniowego najczęściej mówi się o sześciu największych miastach ? Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Wspomniane metropolie rzeczywiście mają duże znaczenie, jeżeli chodzi o ogólną sprzedaż polskich mieszkań. Na ich terenie występuje też spore zainteresowanie związane ze skupem lokali. Właśnie dlatego takie frazy jak np. skup mieszkań za gotówkę Mysłowice i skup nieruchomości w Mysłowicach okazują się bardzo popularne w wyszukiwarce Google. Przekłada się to na liczbę osób z największych miast, które poprzez formularz kontaktowy na stronie KupujemyM.pl zgłaszają gotowość do sprzedaży swojego lokalu.

Polskiego rynku mieszkaniowego nie można jednak postrzegać wyłącznie przez pryzmat kilku największych miast. Bardzo wiele lokali mieszkalnych sprzedaje się również w nieco mniejszych ośrodkach miejskich. Przykład stanowią mniejsze miasta wojewódzkie niż czołowa szóstka oraz inne ośrodki miejskie liczące sobie powyżej 100 000 mieszkańców. Wiele osób z takich miast, również zgłasza chęć szybkiej sprzedaży mieszkania w ramach skupu. Dowód stanowi popularność w wyszukiwarce Google takich fraz jak np. skup mieszkań za gotówkę Mysłowice oraz skup nieruchomości w Mysłowicach.

Poprzez skup nieruchomości KupujemyM.pl można zgłaszać oferty sprzedaży mieszkań z całej Polski. Właśnie dlatego nie dziwią transakcje skupu lokali i domów położonych na terenie małych miast, miasteczek oraz wsi. Dla wielu właścicieli nieruchomości mieszkaniowych z takich miejscowości skup może stanowić jedyną szansę na szybkie pozbycie się niepotrzebnego lokum i pozyskanie pieniędzy. Trudno bowiem ukryć, że małe miasta i wsie położone daleko od metropolii raczej odstraszają potencjalnych nabywców mieszkań. Nasze doświadczenie potwierdza, że mieszkańcy mniejszych miejscowości również poszukują ofert skupu mieszkań. Można też zauważyć, że w Google pojawiają się wyszukiwania z takimi frazami jak np. skup nieruchomości Mysłowice oraz skup nieruchomości w Mysłowicach.

Warto pamiętać, że niezależnie od położenia mieszkania na mapie Polski, oferujemy jego właścicielowi takie same warunki zakupu. Co więcej, oprócz zwykłego skupu mieszkań możliwy jest także skup udziałów w nieruchomości (niezależnie od jej lokalizacji) oraz skup zadłużonych mieszkań z całej Polski (np. skup nieruchomości Mysłowice). W przypadku każdej formy skupu przebieg transakcji wygląda tak samo. Osoba zgłaszająca chęć sprzedaży nieruchomości przez formularz kontaktowy po podaniu podstawowych informacji, szybko otrzyma wstępną wycenę. Jeżeli okaże się ona satysfakcjonująca, to będzie można przystąpić do przygotowywania transakcji. Wszystkie formalności zwykle zostają załatwione w ciągu kilku dni, a ich podsumowaniem staje się wizyta u notariusza.

W ramach skupu nieruchomości z całej Polski (np. skup nieruchomości Mysłowice), zostaje zawarta zwykła umowa sprzedaży ? taka sama jak przy zakupie nieruchomości przez osobę prywatną. Dzięki finansowaniu transakcji bez kredytu osoba sprzedająca mieszkanie zaraz po podpisaniu umowy otrzyma wcześniej ustaloną zapłatę. Co ważne, istnieje możliwość wcześniejszego przekazania zaliczki, która stanowi zabezpieczenie transakcji.

Skup mieszkań Mysłowice

To, co nierealne, właśnie stało się rzeczywiste, a sprzedaż mieszkania w Mysłowicach w tempie ekspresowym nigdy nie była łatwiejsza. Tym bardziej w aktualnej rzeczywistości.
Zahamowanie wielu dziedzin życia wiąże się bezpośrednio ze stanem portfela. W sytuacji, gdy potrzebne są pieniądze i jedynym rozwiązaniem jest sprzedaż mieszkania Mysłowice, aktualny kryzys może skutecznie zaprzepaścić taki zamiar.


Tu właśnie my, z naszym skupem mieszkań Mysłowice, wychodzimy naprzeciw potrzebom i oferujemy nieskomplikowane procedury, jasną i klarowną ofertę, a także przygotowaną gotówkę.

Tym, co najsilniej wpływa na tempo, z jakim jesteśmy w stanie finalizować transakcje, jest przede wszystkim przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Mysłowice. Z uwagi na dbałość o Twój komfort i czas, w całości odbywa się ona zdalnie, w oparciu o informacje, udzielone nam przez Ciebie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Niezmiernie istotną cechą wyceny, przeprowadzanej przez nasz skup nieruchomości za gotówkę Mysłowice, jest fakt, że jest ona całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Kontaktując się z nami, już na samym wstępie oszczędzasz sporo pieniędzy, które w innym przypadku, musiałbyś przeznaczyć na rzeczoznawcę majątkowego. Ponadto, w sytuacji, w której ostatecznie zdecydowałbyś się nie podejmować z nami współpracy, nie pozostaniesz z pustymi rękoma. Zapewniony Ci przez nas dokument, określający rynkową wartość Twojej nieruchomości, będziesz mógł wykorzystać w dowolny sposób.

Nasz skup nieruchomości za gotówkę Mysłowice, nie poprzestaje jednak wyłącznie na wycenie. W sytuacji, w której ostatecznie zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy, będziesz mógł liczyć na naszą pełną pomoc i zaangażowanie w trakcie kompletowania niezbędnych do sprzedaży dokumentów. Co więcej, w razie potrzeby, jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi formalnościami za Ciebie ? wystarczy, że udzielisz nam stosownego upoważnienia. Teraz już wiesz, jak szybko sprzedać mieszkanie w Mysłowicach ? wystarczy się z nami skontaktować! Pamiętaj, że gwarantujemy nie tylko sprzedaż mieszkania w ciągu kilku dni, ale też pełne bezpieczeństwo całego procesu i uczciwą cenę, oddającą rynkowe realia.

Skup mieszkań Mysłowice kontra nabywcy pochowani w domach

Nie ma potrzeby poszukiwania kupca, który może być objęty kwarantanną, ani ganiania po mieście pełnym obecnych restrykcji. Siedząc w domu, wystarczy się z nami skontaktować i rozpocząć procedurę sprzedaży mieszkania Mysłowice. Nasz skup mieszkań Mysłowice, w dbałości o komfort i bezpieczeństwo klienta, większość procedur oferuje w trybie zdalnym. Obecność sprzedającego jest wymagana przy załatwianiu minimum spraw. To nie tylko łatwy i prosty, ale również bardzo wygodny sposób na sprzedaż mieszkania Mysłowice.


Obecne realia jeszcze bardziej ograniczają ilość nabywców nieruchomości. Chcąc szybko dokonać sprzedaży mieszkania w Mysłowicach, trzeba wziąć pod uwagę, że tradycyjna droga od ogłoszenia do aktu notarialnego może być bardzo wydłużona. Trzeba też liczyć się ze spadkiem cen nieruchomości i możliwością, że nawet po bardzo zaniżonej wartości lokalu sprzedaż mieszkania Mysłowice może być utrudniona.

Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Mysłowicach ? czy pośrednik nieruchomości to dobry wybór?

Zastanawiając się, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Mysłowicach, niemal natychmiast może Ci wpaść do głowy pomysł, że idealnym rozwiązaniem będzie zaprzęgnięcie do pracy pośrednika nieruchomości. Jest to jednak duży błąd ? pośrednik nieruchomości, bardzo często działa wyjątkowo nieefektywnie, za nic mając sobie indywidualne potrzeby swoich Klientów. Często bywa tak, że ogranicza on swoje działania do umieszczenia ogłoszenia o sprzedaży na danym portalu internetowym, później, długimi miesiącami, wyczekując na telefon od potencjalnego nabywcy. W przypadku naszego biura coś takiego jest nie do pomyślenia ? jako docelowy nabywca, obowiązujemy się do odkupienia Twojej nieruchomości, już w ciągu kilku dni od nawiązania pierwszego kontaktu!

Co więcej, usługi pośrednika nieruchomości, wcale nie należą do najtańszych. Choć opłaty abonamentowe stanowią już przeszłość, to jednak prowizja pośrednika nieruchomości, może sięgać nawet 5% całkowitej ceny transakcyjnej! W przypadku współpracy z naszym biurem nie musisz się martwić o prowizję ? nie uświadczysz jej! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a zobaczysz, że zaproponujemy Ci uczciwą cenę!

Szansa na szybką sprzedaż mieszkania Mysłowice

W tej sytuacji nieodzowne staje się skorzystanie z naszej oferty skupu mieszkań w Mysłowicach. Nie straszne nam są aktualnie rzucane pod nogi przeszkody, a właścicielowi, który chce sprzedać mieszkanie w Mysłowicach, udzielamy wszelkiej pomocy. Jeśli masz lokal przeznaczony na spieniężenie i chcesz dokonać szybko sprzedaży mieszkania Mysłowice, skontaktuj się z nami, a nasza profesjonalna załoga zorganizuje błyskawiczne sfinalizowanie transakcji.


Czekanie na lepsze czasy może potrwać bardzo długo, dlatego nasza oferta jest doskonałym wyborem. Decydując się na nasz skup mieszkań Mysłowice, możesz przestać myśleć o aktualnym kryzysie. Szybka sprzedaż mieszkania Mysłowice dzięki naszym usługom, da Ci odskocznię finansową w bezpieczniejszych czasach.

Miej jednak na uwadze, że nasz skup nieruchomości Mysłowice, z powodzeniem realizuje dziesiątki współprac na terenie całego naszego kraju. Jeżeli Twoja nieruchomość położona jest w innej miejscowości, nie musisz się martwić ? na pewno się tam pojawimy! Biorąc pod uwagę rosnącą popularność naszego przedsiębiorstwa w innych polskich miastach, możesz chcieć szybko przenieść się do konkretnej filii naszej firmy, funkcjonującej na terenie pożądanej miejscowości. Mieszkańcy stolicy powinni dowiedzieć się, jak działa nasz skup nieruchomości Warszawa, zaś w przypadku małopolski, przydatny może się okazać skup nieruchomości Kraków. W przypadku miejscowości nadmorskich polecamy skup nieruchomości Gdańsk.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Mysłowicach?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

 • Nie ma najmniejszego problemu. Skontaktuj się z nami, opisz sytuację, zorganizujemy upoważnienia i z ogromną przyjemnością pomożemy. Możesz także liczyć na pomoc w opróżnieniu mieszkania oraz załatwieniu innych spraw. Po prostu daj nam znać i zobaczymy, co da się zrobić. Mamy na swoim koncie mnóstwo podobnych sytuacji i rozumiemy oraz staramy się wspierać naszych klientów w tych trudnych sytuacjach poprzez pomoc z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności, aby chociaż ten problem mógł spaść im z głowy.

 • Jeśli szukasz sposobu na to, jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom, jeśli mieszkasz za granicą, to trafiłeś w dobre miejsce. Osoby z zagranicy to stałe grono naszych klientów i mamy już spore doświadczenie w transakcjach z osobami z innych krajów UE, Wielkiej Brytanii, Stanów, czy nawet Australii. Kupujemy takie nieruchomości i cieszymy się za każdym razem, zdejmując problem z ramion naszych klientów. Jeśli nieruchomość nie ma problemów prawnych, możemy bardzo szybko i na prostych zasadach odkupić ją bez konieczności Twoich ciągłych przyjazdów. Może się okazać, że nawet nie będzie potrzebna Twoja wizyta w kraju, a jeśli już będzie to niezbędne, to z pewnością załatwimy to w ciągu 1 przyjazdu.

 • Tak, istnieje również taka możliwość. Tak samo czasami nasi klienci mają np. kredyt we franku i wtedy naszym zadaniem jest spłata obciążenia w tej walucie. Nie stanowi to dla nas problemu i regularnie pomagamy osobom zamieszkałym za granicą naszego kraju.

 • Tak. Tak jak wyżej napisaliśmy, KupujemyM.pl kupuje także nieruchomości z zadłużeniem i zajęciem komorniczym. W takich transakcjach również mamy bardzo duże doświadczenie. Takie transakcje bywają skomplikowane, więc jeśli szukasz rozwiązania, zanim komornik przejmie część Twojej nieruchomości, to sugerujemy szybki kontakt z nami. Jesteśmy w stanie zapłacić szybko i od ręki za kupno nieruchomości, a jeśli masz wszystkie dokumenty, możemy dokonać transakcji kupna-sprzedaży w ciągu kilku dni. Takie rozwiązanie pomogło wielu naszym klientom, a najbardziej takim osobom, które nie miały gdzie się przeprowadzić, a potrzebowały gotówki. Zdarza się, że podpisujemy przedwstępną umowę, wypłacamy zadatek, który pokrywa długi. W kolejnym etapie klient szuka sobie lokalu zastępczego, a po jego znalezieniu podpisujemy umowę właściwą, a wypłacone pieniądze idą na nowy lokal. Niezbędne będzie na pewno aktualne zaświadczenie od komornika o wartości zadłużenia wraz z danymi do wpłaty.

 • Przede wszystkim działamy zgodnie z prawem mamy na celu zarówno zaspokojenie Twoich potrzeb, jak i w tym przypadku zaległości u wierzycieli. W większości przypadków tego typu transakcje wyglądają tak, że przy sprzedaży lokalu część sumy jest płacona na rachunek wierzyciela, a pozostała suma trafia na Twoje konto. Trudno jest pisać ogólnie o takich sytuacjach, ponieważ są bardzo indywidualne. Jeśli masz problemy, nie wiesz, jak rozwiązać swój kłopot ? napisz do nas. Na pewno pomożemy. Jeśli nie będziemy mogli, to przynajmniej podpowiemy Ci, co możesz zrobić w swojej sytuacji. Jeśli mieszkanie nie ma zajęcia, otrzymasz pieniądze wprost na swoje konto lub w gotówce.

 • Tak jak opisywaliśmy powyżej, masz prawo wyboru kancelarii notarialnej i w ramach tego możesz przekazać notariuszowi, aby projekt takiej umowy wysłał Ci z wyprzedzeniem i wyjaśnił ewentualne niejasności. Akty notarialne potrafią się różnić między sobą i niektórzy notariusze sporządzają bardzo wnikliwie i szczegółowo opisaną umowę na kilkanaście stron, a u innych zajmuje to zaledwie kilka stron. Najistotniejszym jej elementami jest cena sprzedaży oraz termin zapłaty i wydania lokalu.

 • Od razu przy podpisaniu umowy. Preferujemy płatność na rachunek bankowy, ponieważ w dzisiejszych czasach przy transakcjach o tej wartości jest to norma i rzadko zdarzają się płatności kilkuset tysięcy złotych w formie gotówki. Oczywiście jesteśmy elastyczni, zwłaszcza w kontekście zapłaty zadatku i może to być także płatność gotówkowa. Przelewów dokonujemy z naszego konta bankowego i jeśli masz takie życzenie, możemy zrealizować przelew natychmiastowy, który dotrze na Twoje konto jeszcze w trakcie wizyty u notariusza. Jeśli masz takie życzenie, to możemy także wpłacić tę sumę na depozyt notarialny, w tym wypadku to notariusz przeleje środki na Twoje konto.

 • My nie pobieramy prowizji. Cena, którą oferujemy, to cena, którą finalnie otrzymasz za sprzedaż swojej nieruchomości. Nasza usługa też bardzo różni się od usług pośrednictwa nieruchomości, a więc trudno te dwie rzeczy ze sobą porównywać. Pośrednik nieruchomości nie daje gwarancji zrealizowania transakcji, a także nie wiesz, w jakim czasie się to wydarzy i czy zajmie to kilka tygodni, czy kilka miesięcy. A co najistotniejsze nie wiesz, w jakiej cenie finalnie będziesz musiał/a sprzedać nieruchomość i nierzadko okazuje się, że klienci próbują bezskutecznie sprzedać mieszkanie z pośrednikiem, ale cena jest zawyżona i stracili tylko niepotrzebnie czas, a finalnie podchodzą do transakcji z nami. Pytanie, czy warto tracić ten czas, czy lepiej zdecydować się od razu na pewną i bezproblemową sprzedaż w ciągu zaledwie kilku dni? Na to pytanie nie odpowiemy za Ciebie, to zależy od tego, co jest dla Ciebie ważne i ile czasu chcesz poświęcić na sprzedaż. Umowa z biurem pośrednictwa obwarowana może być także zapisami, które nie będą dla Ciebie, jako sprzedającego korzystne i nie będziesz mógł zerwać jej na przykład przez rok, jeśli współpraca nie będzie satysfakcjonująca. Wtedy zobligowany będziesz do ponoszenia dodatkowych wydatków, które trzeba pokryć, kiedy nieruchomość jest nieużywana i nie wynajmujesz jej. Wszystkie te kwoty sumują się na koszt sprzedaży rozłożonej w czasie. Poza tym miej na uwadze, że przez cały okres sprzedaży, trzeba ponosić opłaty bieżące za nieruchomość, co należy także wziąć pod uwagę, myśląc o korzyściach i wadach takiego rozwiązania. A co jeśli taka sprzedaż zajmie rok, a w międzyczasie jeszcze ceny na rynku nieruchomości spadną? W tym wypadku tego typu działanie okaże się już całkowicie nieopłacalne.

 • Tak, jak najbardziej możesz liczyć na nasze działanie w tej materii. Realizujemy wyceny naszej oferty zakupu nieruchomości i robimy to całkowicie zdalnie, za pomocą podstawowych informacji o nieruchomości oraz zdjęciom lokalu. Co prawda zdarzają się sytuacje, w których zachodzi potrzeba, abyśmy obejrzeli lokal osobiście, ale dzieje się to niezwykle rzadko. Może zastanawiasz się, jak to możliwe? Otóż mamy na swoim koncie już setki zrealizowanych transakcji i znamy ten rynek od podszewki. Dysponujemy narzędziami technologicznymi, które pomagają nam w dokonaniu wyceny i na których możemy oprzeć naszą wycenę. Jeśli Twoja nieruchomość posiada skomplikowany stan prawny lub ma zadłużenie, czy kredyt hipoteczny, to wycena będzie obejmowała te elementy. Zaznaczamy oczywiście, że jeśli potrzebujesz wyceny nieruchomości biegłego rzeczoznawcy, to nasza usługa nie spełni tych potrzeb, choć oczywiście możemy Ci pomóc znaleźć odpowiedniego rzeczoznawcę.

 • Tak, jak wspominaliśmy w punkcie wyżej, wyceny realizujemy na podstawie czynników rynkowych danego regionu oraz sytuacji prawnej nieruchomości. Ważne są też inne elementy, jak na przykład wyjątkowe ewentualności. Każda sprawa jest bardzo indywidualna, bierzemy pod uwagę szereg różnych okoliczności. Jesteśmy także otwarci na negocjacje, a Ty, drogi kliencie, zawsze możesz porównać naszą ofertę z innymi i biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, wybrać dla siebie tą najkorzystniejszą. Przecież chodzi o to, abyś dokonał dla siebie jak najkorzystniejszego wyboru, który spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

 • Nasi klienci wystawiają nam regularnie dobre opinie, a my staramy się je sukcesywnie publikować w kanałach komunikacji. Mam też stworzoną stronę internetową z niektórymi opiniami, aby nasi klienci mogli szybko znaleźć opinie o KupujemyM.pl. Znajdziesz ją tu:
  Opinie o KupujemyM.pl.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów