Biuro nieruchomości Warszawa

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Warszawie.

Formularz kontaktowy

Biuro nieruchomości Warszawa

Nasze biuro nieruchomości w Warszawie swoim sposobem działania bardzo różni się od innych, ponieważ nie będziemy szukać potencjalnych nabywców na Twoje mieszkanie. Kupimy je od Ciebie bezpośrednio! Dzięki temu transakcje możemy przeprowadzić niemal natychmiastowo i nie będziemy pobierać od Ciebie jakiejkolwiek dodatkowej prowizji.

Warszawa jest stolicą naszego kraju i jednocześnie jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Przyciąga nie tylko młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają szukać swojego pierwszego mieszkania na własność ale również inwestorów oraz turystów. Rynek nieruchomości w tej metropolii prężnie się rozwija i z roku na rok przybywa ofert. Tym samym niemal niemożliwe staje się operowanie na nim bez wsparcia profesjonalistów i dlatego chcąc sprzedać tu mieszkanie, wiele osób poszukuje rzetelnego biura nieruchomości Warszawa. Populacja tego miasta z roku na rok zmienia się, co ma ogromny wpływ na ceny na rynku nieruchomości. Zarówno popyt jak i podaż na rynku nieruchomości w Warszawie są ogromne i cały czas rosną. Niemalże każdego dnia znaleźć setki nowych ogłoszeń publikowanych zarówno przez agencja nieruchomości Warszawa i inne podmioty.

To, że otworzyliśmy biuro nieruchomości Warszawa było całkowicie naturalne i stanowiło odpowiedź na potrzeby ciągle rozwijającego się rynku. Działamy na tym rynku od wielu lat i poruszamy się na nim jak ryba w wodzie, w każdym miesiącu obsługując skutecznie zawarte transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości. Prowadzimy także skup nieruchomości Warszawa i w ramach tej działalności nie obawiamy się trudnych transakcji związanych np. ze skupem zadłużonych mieszkań.

Czym wyróżnia się nasze biuro nieruchomości w Warszawie?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy są świadomi swojego doświadczenia i zdobywanej wiedzy. Dzięki temu że nasi doradcy i pośrednik nieruchomości Warszawa oraz inne współpracujące z nami osoby cały czas się dokształcają, możemy stanowić wsparcie w transakcjach dotyczących nieruchomości.

Jednocześnie jesteśmy świadomi jak bardzo sprzedaż nieruchomości w Warszawie może być skomplikowana i trudna. Wobec tego, nasza agencja nieruchomości w Warszawie wychodzi naprzeciw tym problemom i stara się w jak największym zakresie upraszczać procedury. W naszym biurze nieruchomości Warszawa dążymy do tego, aby klient poczuł się pewnie i bezpiecznie.  Naszym zadaniem jest jak największe uproszczenie tej procedury, ponieważ wiemy, że osoby decydujące się na współpracę z naszym biurem nieruchomości w Warszawie tego od nas oczekują. Dlatego jedną z naszych usług jest także darmowa wycena nieruchomości Warszawa. Wychodzimy też z założenia, że po to właśnie klient decyduje się na współpracę z pośrednik nieruchomości Warszawa, aby nie musieć się przejmować wszystkim formalnościami z tym związanymi.

Nie boimy się także trudnych transakcji i nasz skup nieruchomości z problemami realizuje nawet te najbardziej skomplikowane transakcje. Nasza agencja nieruchomości Warszawa poradzi sobie w każdej sytuacji. Dokonując zakupów mieszkań, domów czy działek oferujemy najwyższą cenę dla naszych klientów. Co więcej, płacimy gotówką, ponieważ dysponujemy własnymi środkami pieniężnymi na rachunku bankowym i dzięki temu nie musimy opóźniać całego procesu z uwagi na procedury kredytowe, tylko jesteśmy w stanie realizować transakcje w ciągu kilku dni. Wiemy, że taki sposób płatności stanowi najlepszą gwarancję bezpieczeństwa transakcji i dlatego nasi klienci otrzymują zapłatę jeszcze w trakcie wizyty u notariusza.

Dlaczego warto skorzystać z naszego biuro nieruchomości Warszawa?

Bezpieczeństwo

Naszą kadrę stanowią osoby operujące na rynku nieruchomości od wielu lat i dzięki temu nasz agent nieruchomości Warszawa przeprowadzi Cię przez ten proces bezpiecznie i sprawnie. Dbamy o to, aby zespół naszego biura nieruchomości w Warszawie tworzyły osoby znające ten rynek od podszewki jednakże cały czas zgłębiające wiedzę i doszkalające się. Nie spoczywamy na laurach i cały czas dążymy do doskonałości w wykonywanej przez siebie pracy. Często słyszymy od naszych klientów, że żadna inna agencja nieruchomości Warszawa nie ma zespołu składającego się z takich specjalistów. Aby zapewnić Ci także maksymalne poczucie bezpieczeństwa, będziesz miał/a także możliwość wyboru notariusza, u którego sporządzimy akt, co jest rzadkością na naszym rynku.

Szybkie działanie

Ile razy było tak, że skontaktowaliście się z biurem nieruchomości  w Warszawie – niezależnie od tego czy chcieliście kupić czy sprzedać nieruchomość. Podpisaliście umowę, przesłaliście zdjęcia, ustaliliście warunki współpracy. I co? I nic. Żadne dalsze działania nie zostały podjęte. Agent nieruchomości Warszawa nie skontaktował się z Wami wtedy kiedy miał to zrobić, a cala transakcja przeciągnęła się. Pośrednik nieruchomości Warszawa  zapomniał o kontakcie z Wam i transakcja nie doszła do skutku, a Wy straciliście tylko cenny czas. Nawiązując współpracę z nami nie ryzykujesz, że taka sytuacja będzie miała miejsce – odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 1 dnia i jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, będziesz miał/a do dyspozycji naszego doradcę, który przeprowadzi Cię przez cały proces sprzedaży nieruchomości.

Korzystna cena

Współpracując z naszym biuro nieruchomości Warszawa otrzymasz korzystną cenę za swoje mieszkanie i co najważniejsze pieniądze otrzymasz natychmiastowo. Wszystkie transakcje finansujemy ze środków własnych, a nasi klienci otrzymują zapłatę jeszcze w trakcie wizyty u notariusza. Cena, po jakiej jesteśmy gotowi nabyć Twój lokal, zostanie przedstawiona przez nas w ciągu jednego dnia. Jeśli nie zdecydujesz się na skorzystanie z tej oferty, nie ma problemu, jest ona całkowicie niezobowiązująca i wysyłając do nas swoje zgłoszenie nic nie tracisz.

Czy nasze biuro nieruchomości Warszawa kupuje nieruchomości z problemami?

Nasz biuro nieruchomości Warszawa posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości, a dodatkowo współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz biuro nieruchomości w Warszawie jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy transakcja z naszym biurem nieruchomości w Warszawie jest bezpieczna?

Nasze biuro nieruchomości Warszawa kupuje nieruchomości ze środków własnych, a więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej – co jest rzadkością na naszym rynku.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Jak szybko Wasze biuro nieruchomości w Warszawie jest w stanie kupić moją nieruchomość?

Główną cechą charakterystyczną naszego biura nieruchomości Warszawa jest szybkość działania. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasz biuro nieruchomości Warszawa kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy nasz biuro nieruchomości w Warszawie pomoże skompletować dokumenty?

Jesteśmy świadomi tego, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasz biuro nieruchomości Warszawa gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Chcę sprzedać mieszkanie, ale nie wiem ile jest warte – czy biuro nieruchomości Warszawa od razu je wyceni

Poprawna wycena mieszkania ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Błędna wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych – nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz biuro nieruchomości Warszawa zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz biuro nieruchomości Warszawa otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Jak Wasze biuro nieruchomości Warszawa działa w praktyce?

Cały proces sprzedaży nieruchomości naszemu biuro nieruchomości Warszawa można podzielić na kilka etapów. Pierwszym etapem jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji – oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy Wasze biuro nieruchomości w Warszawie jest bezpośrednim kupującym moje mieszkanie?

Nasze biuro nieruchomości Warszawa nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów – co w przypadku standardowego biura nieruchomości Warszawa jest mało możliwe.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy sprzedając w ten sposób mieszkanie ponoszę dodatkowe opłaty?

Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Gwarantujemy, że nie. Nasze biuro nieruchomości Warszawa nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasz biuro nieruchomości Warszawa są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Warszawie, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]