Biuro nieruchomości Warszawa

Szukasz dobrego biura nieruchomości w Warszawie? A jakiej pomocy najbardziej potrzebujesz? Zobacz, co może zaoferować Ci nasza agencja nieruchomości KupujemyM.pl. Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Warszawie.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Warszawa

Nasza firma w Warszawie swoim sposobem działania bardzo różni się od innych, ponieważ nie będziemy szukać potencjalnych nabywców na Twoje mieszkanie. Kupimy je od Ciebie bezpośrednio! Dzięki temu transakcje możemy przeprowadzić niemal natychmiastowo i nie będziemy pobierać od Ciebie żadnej dodatkowej prowizji.

Warszawa jest stolicą naszego kraju i jednocześnie jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Przyciąga nie tylko młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają szukać swojego pierwszego mieszkania na własność, ale również inwestorów oraz turystów. Rynek nieruchomości w tej metropolii prężnie się rozwija i z roku na rok przybywa ofert. Tym samym niemal niemożliwe staje się operowanie na nim bez wsparcia profesjonalistów i dlatego chcąc sprzedać tu mieszkanie, wiele osób poszukuje rzetelnego biura nieruchomości Warszawa. Populacja tego miasta z roku na rok zmienia się, co ma ogromny wpływ na ceny na rynku nieruchomości. Zarówno popyt jak i podaż na rynku nieruchomości w Warszawie są ogromne i cały czas rosną. Niemalże każdego dnia znaleźć setki nowych ogłoszeń publikowanych zarówno przez agencję nieruchomości Warszawa jak i inne podmioty.

To, że otworzyliśmy biuro nieruchomości Warszawa, było całkowicie naturalne i stanowiło odpowiedź na potrzeby ciągle rozwijającego się rynku. Działamy w tym obszarze od wielu lat i poruszamy się w nim jak ryba w wodzie, w każdym miesiącu obsługując skutecznie zawarte transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości. Prowadzimy także skup nieruchomości Warszawa i w ramach tej działalności nie obawiamy się trudnych transakcji związanych np. ze skupem zadłużonych mieszkań.

Czym wyróżnia się nasze biuro nieruchomości w Warszawie?

Działamy podobnie, jak agencja nieruchomości w Warszawie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy są świadomi swojego doświadczenia i zdobywanej wiedzy. Dzięki temu, że nasi doradcy i pośrednik nieruchomości Warszawa oraz inne współpracujące z nami osoby cały czas się dokształcają, możemy stanowić wsparcie w transakcjach dotyczących nieruchomości.

Jednocześnie jesteśmy świadomi, jak bardzo sprzedaż nieruchomości w Warszawie może być skomplikowana i trudna. Wobec tego nasza agencja nieruchomości w Warszawie wychodzi naprzeciw tym problemom i stara się w jak największym zakresie upraszczać procedury. W naszym biurze nieruchomości Warszawa dążymy do tego, aby klient poczuł się pewnie i bezpiecznie.  Naszym zadaniem jest jak największe uproszczenie tej procedury, ponieważ wiemy, że osoby decydujące się na współpracę z naszym biurem nieruchomości w Warszawie tego od nas oczekują. Dlatego jedną z naszych usług jest także darmowa wycena nieruchomości Warszawa. Wychodzimy też z założenia, że po to właśnie klient decyduje się na współpracę z pośrednik nieruchomości Warszawa, aby nie musieć się przejmować wszystkim formalnościami z tym związanymi.

Nie boimy się także trudnych transakcji i nasz skup nieruchomości z problemami realizuje nawet te najbardziej skomplikowane transakcje. Nasza firma poradzi sobie w każdej sytuacji. Dokonując zakupów mieszkań, domów czy działek oferujemy najwyższą cenę dla naszych klientów. Co więcej, płacimy gotówką, ponieważ dysponujemy własnymi środkami pieniężnymi na rachunku bankowym i dzięki temu nie musimy opóźniać całego procesu z uwagi na procedury kredytowe, tylko jesteśmy w stanie realizować transakcje w ciągu kilku dni. Wiemy, że taki sposób płatności stanowi najlepszą gwarancję bezpieczeństwa transakcji i dlatego nasi klienci otrzymują zapłatę jeszcze w trakcie wizyty u notariusza.

Dlaczego warto skorzystać z naszego biura KupujemyM?

Bezpieczeństwo

Naszą kadrę stanowią osoby operujące na rynku nieruchomości od wielu lat i dzięki temu nasz agent nieruchomości Warszawa przeprowadzi Cię przez ten proces bezpiecznie i sprawnie. Dbamy o to, aby zespół naszego biura nieruchomości w Warszawie tworzyły osoby znające ten rynek od podszewki jednakże cały czas zgłębiające wiedzę i doszkalające się. Nie spoczywamy na laurach i cały czas dążymy do doskonałości w wykonywanej przez siebie pracy. Często słyszymy od naszych klientów, że żadna inna agencja nieruchomości Warszawa nie ma zespołu składającego się z takich specjalistów. Aby zapewnić Ci także maksymalne poczucie bezpieczeństwa, będziesz miał/a także możliwość wyboru notariusza, u którego sporządzimy akt, co jest rzadkością na naszym rynku.

Szybkie działanie

Ile razy było tak, że skontaktowaliście się z biurem nieruchomości  w Warszawie ? niezależnie od tego czy chcieliście kupić, czy sprzedać nieruchomość. Podpisaliście umowę, przesłaliście zdjęcia, ustaliliście warunki współpracy. I co? I nic. Żadne dalsze działania nie zostały podjęte. Agent nieruchomości Warszawa nie skontaktował się z Wami wtedy kiedy miał to zrobić, a cala transakcja przeciągnęła się. Pośrednik nieruchomości Warszawa  zapomniał o kontakcie z Wam i transakcja nie doszła do skutku, a Wy straciliście tylko cenny czas. Nawiązując współpracę z naszą agencją nieruchomości Warszawa, nie ryzykujesz, że taka sytuacja będzie miała miejsce ? odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 1 dnia i jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, będziesz miał/a do dyspozycji naszego doradcę, który przeprowadzi Cię przez cały proces sprzedaży nieruchomości.

Agencja nieruchomości Warszawa, to także korzystna cena

Współpracując z naszym biurem, otrzymasz korzystną cenę za swoje mieszkanie i co najważniejsze pieniądze otrzymasz natychmiastowo. Wszystkie transakcje finansujemy ze środków własnych, a nasi klienci otrzymują zapłatę jeszcze w trakcie wizyty u notariusza. Cena, po jakiej jesteśmy gotowi nabyć Twój lokal, zostanie przedstawiona przez nas w ciągu jednego dnia. Jeśli nie zdecydujesz się na skorzystanie z tej oferty, nie ma problemu, jest ona całkowicie niezobowiązująca i wysyłając do nas swoje zgłoszenie, nic nie tracisz, a może zyskać. Niżej przeczytasz, jakie nasze biura nieruchomości Warszawa rozwiązują sprawy.

Biuro nieruchomości Warszawa

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie po rozwodzie?

Ogólnokrajowe statystyki potwierdzają, że z każdym rokiem liczba udzielanych rozwodów gwałtownie wzrasta, co z pewnością nie należy do korzystnych pod względem społecznym sytuacji. Sytuacja staje się bardziej zagmatwana w przypadku, gdy w trakcie trwania małżeństwa partnerzy zdecydowali się na zakup nieruchomości ze środków uzyskanych w ramach kredytu hipotecznego. Większość w nich decydując się na złożenie wniosku rozwodowego, zadaje sobie pytanie, czy sprzedaż mieszkania w Warszawie po rozwodzie jest w ogóle możliwa. Odpowiedź na to pytanie powinna być oczywiście twierdząca, jednak konieczne jest szczegółowe zapoznanie się z całą procedurą ? a nasze biura nieruchomości Warszawa mają duże doświadczenie w tego typu sprawach. Wbrew pozorom szybka sprzedaż nieruchomości to bardzo popularny sposób na pozbycie się niechcianych pamiątek po nieudanym życiu, a także możliwość uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki. Oczywiście należy podkreślić, że szybka sprzedaż mieszkania w Warszawie po rozwodzie jest możliwa nawet bez konieczności posiadania rozdzielności majątkowej. Takie działanie wymaga jednak udzielenia obustronnej zgody na piśmie oraz podpisania specjalnie skonstruowanej umowy sprzedaży. Jeżeli jedna ze stron wyrazi swój stanowczy sprzeciw, transakcja nie będzie mogła dojść do skutku. Jeżeli w wyniku rozwodu dojdzie do podziału nieruchomości, jej sprzedaż będzie możliwa w całości lub jedynie w wysokości przydzielonych przez sąd udziałów. Poniżej prezentujemy kilka przypadków, z którymi spotkała się nasza agencja nieruchomości w Warszawie, a które pozwalają na sprzedaż mieszkania w Warszawie po rozwodzie:

Wbrew pozorom sprzedaż nieruchomości w Warszawie bez podziału majątku to temat, który coraz częściej stanowi motyw przewodni rozmów z adwokatami. Z każdym rokiem powstaje również wiele poradników mających na celu znaczne ułatwienie całej procedury.

Czym jeszcze trudni się nasze biuro nieruchomości Warszawa?

Szybka sprzedaż odziedziczonego mieszkania w stolicy ? jak to zrobić?

Śmierć bliskiej osoby to z pewnością tragiczne przeżycie dla całej rodziny, które wiąże się z koniecznością indywidualnego przeżycia czasu żałoby. Jednak w tym momencie na najbliższych spada również wiele obowiązków formalno-prawnych. Termin ich wypełnienia został szczegółowo opisany w aktualnie obowiązujących przepisach prawa, a jego niedotrzymanie wiąże się z możliwością nałożenia wysokich sankcji na najbliższe osoby z otoczenia zmarłego. Jednym z koniecznych do wypełnienia obowiązków są kwestie dotyczące spadku, a mianowicie dziedziczenie ustawowe mieszkania. Wbrew pozorom to zagadnienie prawne nie należy do najłatwiejszych, w związku z czym warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanych specjalistów, a mianowicie adwokatów lub notariuszy. Aktualnie obowiązujące przepisy prawa pozwalają wyróżnić dwie formy dziedziczenia ? ustawowe oraz testamentowe. Każda z nich nakłada na spadkobierców szereg obowiązków, których niedopełnienie wiąże się z wysokimi sankcjami urzędowymi. A jeśli spadkobierca taką nieruchomość chce sprzedać, to może się okazać, że chwilę to potrwa. Nasza agencja nieruchomości Warszawa współpracowała już i w takich sprawach.

Formalności, które należy wypełnić, aby sprzedać mieszkanie do biura KupujemyM w Warszawie

Wbrew pozorom cała procedura dziedziczenia nie należy do najłatwiejszych, ponieważ składa się na nią wiele czynników. Jednak po śmierci bliskiej osoby to właśnie na najbliższą rodzinę spada obowiązek zapoznania się z wszystkimi zagadnieniami dotyczącymi tej grupy zawiłości prawnych. Warto zacząć od szczegółowego wyjaśnienia, czym dokładnie jest dziedziczenie mieszkania i na jakim etapie, może dojść do sprzedaży nieruchomości. Pod tym skomplikowanym pojęciem kryje się nic innego jak jedna z najpopularniejszych form przekazania części majątku spadkobiercom. Choć w teorii cały proces wydaje się banalnie łatwy, w rzeczywistości sprawa staje się bardziej skomplikowana. Do przekazania praw majątkowych na mocy ustawy dochodzi w przypadku, gdy:

Jak widać, istnieje wiele możliwości, w przypadku których dziedziczenie ustawowe mieszkania wchodzi w życie. Jednak każda z takich sytuacji wymaga zastosowania się do ściśle określonych przepisów prawa, a także nakłada na spadkobiorcę pewne obowiązki. Jeśli tylko wszystkie zostaną spełnione lub w przypadku kilku współwłaścicieli wyrażą oni zgodę na sprzedaż, będziemy mogli odkupić nieruchomość w Warszawie.

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie w Warszawie szybko i za gotówkę, napisz do nas, a otrzymasz wycenę online oraz ofertę kupna.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Warszawie?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

  • Nasz biuro nieruchomości Warszawa posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości, a dodatkowo współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz biuro nieruchomości w Warszawie jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane.

  • Nasze biuro nieruchomości Warszawa kupuje nieruchomości ze środków własnych, a więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

  • Główną cechą charakterystyczną naszego biura nieruchomości Warszawa jest szybkość działania. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasz biuro nieruchomości Warszawa kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

  • Jesteśmy świadomi tego, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasz biuro nieruchomości Warszawa gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty.

  • Poprawna wycena mieszkania ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Błędna wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasz oddział zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz oddział otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

  • Cały proces sprzedaży nieruchomości do naszej firmy można podzielić na kilka etapów. Pierwszym etapem jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Po kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

  • Nasze biuro nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Warszawa jest mało możliwe.

  • Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Gwarantujemy, że nie. Nasze biuro nieruchomości Warszawa nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasz biuro nieruchomości Warszawa są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Warszawie, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów