Biuro nieruchomości Gdynia

Chcesz szybko sprzedać nieruchomość w Gdyni? Biuro nieruchomości Gdynia na pewno pomoże. Napisz do nas, a otrzymasz darmową wycenę online i ofertę kupna.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Gdynia

Dlaczego powstało biuro nieruchomości Gdynia? W Gdyni ilość nieruchomości oferowanych na sprzedaż rośnie z dnia na dzień i przez to jest coraz ciężej sprzedać mieszkanie we własnym zakresie. Dlatego rośnie ilość osób, które decydują się podjęcie współpracy z naszym biurem nieruchomości w Gdyni. Nasza agencja nieruchomości Gdynia różni się od konkurencji w wielu aspektach, a swojej ofercie posiadamy m.in. darmową wycenę nieruchomości Gdynia, więc jeśli chciałbyś skorzystać z tej usługi ? wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń, a dostaniesz od nas gotówkową ofertę na zakup Twojego mieszkania w ciągu 1 dnia!

Co nas wyróżnia na tle tradycyjnych biur nieruchomości Gdynia?

Jest wiele czynników, które różnią nas od innych biur nieruchomości w Gdyni, a są to przede wszystkim: szybkość działania, bezpośrednia i gotówkowa transakcja kupna Twojej nieruchomości oraz całkowicie bezpłatne usługi. Szybkość działania naszej agencji nieruchomości Gdynia polega na tym, że jesteśmy w stanie kupić od Ciebie nieruchomość nawet w przeciągu 2 dni od zgłoszenia! W przypadku korzystania z usług standardowego biura nieruchomości sprzedaż mieszkania może potrwać nawet kilka miesięcy, a często klienci, których przyprowadzi agent nieruchomości lub pośrednik nieruchomości wspierają się kredytem hipotecznym, co bezpośrednio wydłuża czas sprzedaży mieszkania o około 3 miesiące. Jeśli chodzi o bezpośrednią oraz gotówkową transakcję to chcielibyśmy podkreślić, że nasze biuro nieruchomości Gdynia nie jest pośrednikiem w transakcji, tylko bezpośrednim kupującym. Jeśli chodzi o bezpłatność naszych usług, to podkreślamy, że wszystkie nasze usługi są całkowicie darmowe i decydując się na nasze usługi, gwarantujemy Ci, że nie zostaną naliczone żadne ukryte koszty. Dodatkowo warto wspomnieć, że nasz skup nieruchomości Gdynia posiada również w swojej ofercie skup udziałów oraz skup domów.

Czy agencja nieruchomości Gdynia kupi ode mnie mieszkanie z hipoteką?

Członkowie naszego zespołu, tacy jak np. agent nieruchomości Gdynia posiadają wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, a nasz biuro nieruchomości Gdynia nie jest naszą pierwszą działalnością w tej branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na terenie całego kraju nie boimy się żadnych nieruchomości i dlatego jesteśmy w stanie kupić od Ciebie mieszkanie z hipoteką, zadłużone, wymagające generalnego remontu, z nieuregulowanymi gruntami. Dodatkowo wyszliśmy naprzeciw klientom, którzy chcą sprzedać mieszkanie z problemami i stworzyliśmy skup nieruchomości zadłużonych oraz skup nieruchomości z problemami, więc jeśli posiadasz taką nieruchomość lub podobną skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a nasza agencja nieruchomości Gdynia skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin!

Biuro nieruchomości Gdynia, a bezpieczeństwo transakcji

Dzięki temu, że nasza agencja nieruchomości Gdynia posiada bardzo dobrą sytuację finansową i dysponuje środkami własnymi na zakup, możesz czuć się pewnie, że po sprzedaży nieruchomości naszej firmie otrzymasz pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego. Dodatkowo wszystkie czynności podejmowane przez nasze biuro nieruchomości Gdynia są zgodnie z prawem ? wszelkie umowy czy to kupna, czy sprzedaży dokonywane są na podstawie aktu notarialnego, który sporządza notariusz oraz podpisywany jest w kancelarii notarialnej. Nasza firma dba o poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa i dlatego dajemy Ci możliwość wybrania własnej, oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością w branży nieruchomości.

Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę dokładniej ? skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Podczas kontaktu nasze biuro nieruchomości Gdynia przedstawi Ci całkowicie bezpłatną wycenę Twojej nieruchomości oraz złoży niezobowiązującą ofertę zakupu Twojej nieruchomości ? czekamy na Twój kontakt! 

Rynek pierwotny ? kiedy właściwie mamy do czynienia z mieszkaniem nowym i czy nieruchomość z kredytem hipotecznym da się sprzedać?

Wydawać by się mogło, że nowe mieszkanie to każdy lokal, który po prostu nie był wcześniej użytkowany z tzw. pierwszej ręki i że taka właśnie nieruchomość powinna znaleźć się na rynku wtórnym. W praktyce nie jest to jednak wcale takie oczywiste. Wynika to z prostego faktu, że zanim my sami staliśmy się posiadaczami tych przysłowiowych czterech kątów, to sami musieliśmy je kupić. W tym wypadku to deweloper był pierwszym posiadaczem nieruchomości, my automatycznie stajemy się więc drugim, pomimo że otrzymaliśmy nowe mieszkanie. Niestety w takiej sytuacji musimy także liczyć się z tym, że za sprzedaż mieszkania otrzymamy mniejszą kwotę od tej, za jaką kupiliśmy lokum. Inny problem dotyczy kwestii, dlaczego właściwie chcemy się pozbyć dopiero co kupionego mieszkania? W polskich realiach twierdzenie, że ”po prostu już nam się znudziło”, raczej jest mało przekonujące. Prawdziwym powodem chęci sprzedania lokum, może być bowiem fakt jego zadłużenia. Nieruchomości zadłużone raczej nie są łakomym kąskiem. Niemniej jednak mieszkanie z kredytem hipotecznym także da się sprzedać np. za pomocą biura nieruchomości w Gdyni. Trzeba tylko wiedzieć, jak się właściwie do tego zabrać. Oczywiście będzie to się wiązało z różnego rodzaju formalnościami, których może być nieco więcej niż w typowej sprzedaży mieszkania. W przypadku lokum z kredytem nie wystarczy samo zawarcie umowy sprzedaży i sporządzenie aktu notarialnego. Niezbędne są jeszcze procedury sądowe, które to dopiero sprawią, że przeniesienie własności stanie się wiążące w księdze wieczystej. Jeśli nie chcemy borykać się z tym sami, to warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług doświadczonej firmy. Taką firmą jest biuro nieruchomości w Gdyni. Działamy na rynku nieruchomości od wielu lat i mieliśmy okazję zmierzyć się z wieloma podobnymi sytuacjami. Gwarantujemy, że podjęcie współpracy z agencją nieruchomości w Gdyni pozwoli Ci na szybką sprzedaż nawet nieruchomości obciążonej hipoteką. 

Co ma wpływa na wartość lokalu?

Jest rzeczą oczywistą, że lokal lokalowi nierówny. Na ostateczną cenę danej nieruchomości ma wpływ wiele czynników. Do najważniejszych z nich należą:

W zależności, jakiej nieruchomości poszukuje dana osoba, takiego też będzie oczekiwała otoczenia. Dla przykładu, jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem domu jednorodzinnego, to raczej będzie nam zależało na bliskości parku, placu zabaw czy po prostu takiego otoczenia, które będzie gwarantowało względny spokój i to nawet kosztem tego, że budynek będzie znajdował się raczej na obrzeżach miasta. Z kolei myśląc o nieruchomości komercyjnej np. lokalu, którego będziemy mogli przeznaczyć na sklep, to raczej wybierzemy obszar w centrum, głośny, ruchliwy i często odwiedzany przez ludzi. Nasze biuro nieruchomości Gdynia daje Ci gwarancję zakupu nieruchomości nawet niezbyt atrakcyjnej pod kątem lokalizacji. Z nami jest to łatwiejsze niż organizowanie wszystkiego samodzielnie. 

Czym jest pierwokup?

Jeśli interesuje Cię, czym jest prawo pierwokupu nieruchomości, to nasze biuro nieruchomości w Gdyni chętnie Ci przedstawi ten przepis. Prawo pierwokupu to dosyć ciekawy termin prawniczy, którego znaczenie warto znać, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam sprzedać lokal albo działkę, które to darzymy niemałym sentymentem. Otóż w przypadku, gdy przysługuje nam prawo pierwokupu to niejako mamy asa w rękawie i w przypadku, gdy nabywca naszej nieruchomości będzie chciał ją komuś sprzedać to właśnie nam (a nie tej osobie), przysługuje pierwotne prawo do jej kupna. Możemy z niego skorzystać lub nie. Pamiętajmy, że prawo to jest aktywne tylko przez określony czas, po którego upływie ? nieruchomość przepada. Warto więc nie zwlekać zbyt długo. Z prawem pierwokupu możemy mieć do czynienia w dwóch sytuacjach:

Rozdzielność majątkowa małżeńska, co to oznacza?

Rozdzielność majątkowa małżonków to inaczej specyficzna małżeńska umowa majątkowa, zwana po prostu intercyzą. Ten krótki, prosty, a zarazem dobrze znany termin odnosi się do stanu, w którym w kwestii majątku nie jesteśmy zależni od drugiej osoby. To wspólność łączna nakłada na małżonków pewne ograniczenia odnośnie  dorobku. Bez względu jednak na to, czy mamy do czynienia z majątkiem wspólnym, czy z rozdzielnością majątkową ? każde z małżonków posiada większy lub mniejszy udział w tymże majątku (dotyczy to także a może przede wszystkim nieruchomości). Jeżeli pomimo rozdzielności majątkowej małżonkowie zdecydują się na kupno wspólnej nieruchomości, to nie będzie ona wspólna w takim sensie jak w przypadku ustawowej wspólności majątkowej. Część wspólnej nieruchomości będzie należała do małżonka adekwatnie w takiej wielkości, ile wyniósł rzeczywisty wkład finansowy każdej ze stron. Tym samym możliwa jest sprzedaż udziału w nieruchomości przez żonę lub męża dowolnej osobie, bez uprzedniego porozumienia i pytaniem o zgodę małżonka. Udziały te są bowiem własnością osobistą i można nimi rozporządzać w dowolny sposób. Może się więc tak zdarzyć, że w przypadku rozwodu jednemu z małżonków przyjdzie dzielić mieszkanie z lokatorem. Z każdej sytuacji jest jednak wyjście, wystarczy skontaktować się z odpowiednim biurem nieruchomości w Gdyni. Nasi specjaliści mieli już do czynienia z tego typu sytuacjami i chętnie zajmą się Państwa sprawą.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Gdyni?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów