Biuro nieruchomości Poznań

Biuro nieruchomości Poznań, to prawdopodobnie najszybszy sposób na sprzedaż mieszkania za gotówkę. Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Poznaniu.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Poznań

Rynek nieruchomości w Poznaniu ciągle się rozwija i przybywa ofert sprzedaży. Deweloperzy budują kolejne inwestycje, a agencji nieruchomości Poznań czy biur nieruchomości Poznań powstają dziesiątki. Wiele osób jest zainteresowanych sprzedażą mieszkań w tym mieście i z tego powodu konkurencja jest naprawdę duża. Z uwagi na tak duży rynek my również zdecydowaliśmy się otworzyć  biuro nieruchomości Poznań, które działa w zupełnie inny sposób. Wyróżnia nas przede wszystkim fakt, że nie jesteśmy pośrednikiem pomiędzy sprzedającym a kupującym, tylko kupujemy nieruchomości bezpośrednio z własnych środków.

Czym nasze biuro nieruchomości w Poznaniu różni się od innych?

Od kilku lat prowadzimy działalność na rynku mieszkaniowym w całej Polsce. Zaczynaliśmy od skupu nieruchomości Warszawa. W tym momencie posiadamy biura w całym kraju,  tym między innymi w Poznaniu. W tym mieście naszym głównym przedmiotem działalności jest skup nieruchomości Poznań, w ramach którego nabywamy nieruchomości od osób chcących w sposób szybki i sprawny sprzedać swoje mieszkanie. Dbamy o to, żeby każdy z członków zespołu dysponował rozległą wiedzą o lokalnym rynku i nasz agent nieruchomości Poznań to profesjonalista w każdym calu, która nie boi się wyzwań. Niewielu jest pośredników nieruchomości Poznań, którzy podejmują się również tych najbardziej skomplikowanych transakcji, jak np. zakup mieszkań zadłużonych

Nasza agencja nieruchomości Poznań pomoże Ci przeprowadzić każdą transakcję. Wskaże jakie dokumenty są niezbędne do sporządzenia aktu, a także co jeszcze musisz pozyskać i z jakiego urzędu. Nasz pośrednik nieruchomości Poznań jest pomocny i wszystko wytłumaczy w niezwykle prosty sposób ? tak, aby wszystko zostało zrozumiane we właściwy sposób. Nasze biuro nieruchomości Poznań zawsze Ci pomoże i rozwieje wszelkie wątpliwości, a nasz pośrednik nieruchomości Poznań będzie do Twojej dyspozycji. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia otrzymasz od nas darmową i całkowicie niezobowiązującą wycena nieruchomości Poznań. Dzięki temu wartość mieszkania zostanie Ci przedstawiona w ciągu jednego dnia i na tej podstawie będzie mógł zadecydować, czy jesteś chętny na podjęcie dalszych działań.

Dlaczego warto skorzystać z naszego biura nieruchomości w Poznaniu?

Pełna dyspozycyjność 

Działamy na rynku nieruchomości nie od wczoraj i wiemy, jak ważny jest szybki i fachowy kontakt. Nasza firma to nie tylko agencja nieruchomości Poznań, ponieważ działamy w różnych miastach w Polsce i każdego miesiąca uczestniczymy w wielu transakcjach na terenie całego kraju. Klienci cenią nas przede wszystkim za błyskawiczne działanie oraz pomoc w czasie całego procesu sprzedaży. Z nami sprzedaż nieruchomości możliwa jest w ciągu zaledwie kilku dni. 

Dobra cena

Nasze biuro nieruchomości Poznań oferuje około 90-95% wartości rynkowej i w ramach transakcji z nami nie ponosisz żadnych opłat dodatkowych. Decydując się na współpracę ze standardową agencją nieruchomości w Poznaniu, musisz liczyć się z tym, że od ceny ofertowej na pewno klient wynegocjuje jeszcze kilkanaście tysięcy złotych, a na koniec pośrednik nieruchomości będzie oczekiwał zapłaty w wysokości trzech lub czterech procent.

Błyskawiczne tempo

Jesteśmy gotowi sfinalizować transakcje w ciągu nawet kilku dni od zgłoszenia, a większość naszych klientów otrzymuje wycenę w ciągu paru godzin od wysłania formularza kontaktowego. Często zdarzają się sytuacje, w których podpisujemy umowę przedwstępną z zadatkiem na drugi dzień od zgłoszenia. Wiemy, że decydując się na współpracę z nami, klienci oczekują szybkiego tempa i zawsze staramy się sprostać temu wyzwaniu. Jak widać po pozytywnych opiniach, z powodzeniem udaje nam się to realizować.

Oprócz transakcji kupna mieszkań, których jest zdecydowana większość, nasza agencja nieruchomości Poznań realizuje także zakupy domów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ? wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, aby jeszcze dziś otrzymać propozycję gotówkową zakupu Twojej nieruchomości.

Ale to nie wszystko, co nasze biura nieruchomości Poznań mogą zaoferować

Starsi rodzice oraz dziadkowie bardzo często zadają sobie pytanie, w jaki sposób najkorzystniej zabezpieczyć swoje dzieci oraz posiadany majątek, aby trafił w ściśle określone ręce. Jednym z najkorzystniejszych rozwiązań w tym przypadku jest oczywiście dziedziczenie testamentowe mieszkania. I kiedy wszystkie dokumenty zostaną już prawidłowo zabezpieczone, odziedziczone mieszkanie można sprzedać do naszego biura nieruchomości Poznań. Na samym początku warto rozpocząć od określenia podmiotów, które mają prawo do starania się o nieruchomość pozostawioną przez zmarłego krewnego. Możliwość dziedziczenia ma każda osoba posiadającą prawa ściśle określone przez Kodeks Cywilny. Oczywiście nieruchomość nie może trafić w ręce osoby fizycznej, która w momencie uprawomocnienia spadku jest uznawana za zmarłą. 

Podobnie wygląda również sytuacja w kwestii osoby prawnej nieistniejącej na dzień odczytania postanowień spadkowych. Z pewnością dla wielu osób zdziwieniem będzie fakt, iż nienarodzone, jednak poczęte już dziecko również może zostać spadkobiercom. Istnieją dwie możliwości otrzymania spadku, a mianowicie przy pomocy ustawy oraz testamentu. Ostatnia wola osoby zmarłej zawsze egzekwowana jest przed aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Nie należy jednak zapominać, iż dziedziczenie ustawowe mieszkania daje spadkobiercom pominiętym w testamencie prawo do zachowku. W przypadku, gdy na mocy prawa staniemy się już właścicielami danego mieszkania, warto zastanowić się nad jego sprzedażą, w czym z pewnością pomoże agencja nieruchomości Poznań. Wiemy, jak ważne są te zagadnienia dla naszych klientów. Wspieramy Was w całym procesie sprzedaży.

Sprzedaż mieszkania po nabyciu spadku do agencji nieruchomości Poznań

Ogólnie rzecz biorąc, spadek jest zbiorem obowiązków i praw zmarłego, które istnieją w chwili jego śmierci. Zmarły nazywany jest spadkodawcą, natomiast chwila jego śmierci jest momentem otwarcia spadku. Wszystkie jego prawa i obowiązki, czyli rzeczony spadek są przekazywane spadkobiercom na drodze zwanej dziedziczeniem. Co rozumiemy jednak przez zbiór praw i obowiązków oraz co możemy odziedziczyć w praktyce?

Aby prawo lub też obowiązek mogły się stać spadkiem, w istocie muszą one spełniać pewne warunki. Przede wszystkim muszą mieć one charakter cywilnoprawny oraz majątkowy. Ponadto nie mogą być one ściśle związane z osobą zmarłego i nie mogą należeć do tej grupy praw, które przenoszą się na określone osoby bez względu na to, czy są one odbiorcami spadku, czy też nie. Spadkiem mogą być też rzeczy fizyczne, czyli nieruchomości w postaci mieszkań, działek, domów, czy też rzeczy pozostawionych przez zmarłego. Agencja nieruchomości Poznań miała już kilka takich spraw.

Prawo do dziedziczenia jest stosunkowo jasne, jednak to spadkodawca przed swoją śmiercią ma prawo spisać testament, w którym ujmie co dokładnie należy się, któremu ze spadkobierców. Testament nie musi być poświadczany notarialnie.

Jaką jednak w tym wszystkim rolę spełnia stwierdzenie nabycia spadku? Jest to formalne potwierdzenie praw do spadku. Czy jest obowiązkowe? Otóż nie. Nie ma w polskim prawie adnotacji, która sugerowałaby, że taki dokument jest komukolwiek niezbędny. Nie bezpośrednio. Jednak istnieje i warto wiedzieć, po co taki dokument w ogóle istnieje. 

Masz zadłużone mieszkanie i szukasz dobrego biura nieruchomości w Poznaniu?

Mieszkanie zadłużone to nieruchomość obciążona hipoteką. Oznacza to, że właściciel wziął w banku kredyt hipoteczny, którego zabezpieczeniem stała się właśnie ta nieruchomość. Ta konkretna pożyczka z banku związana jest nie z osobą, a właśnie z nieruchomością, co oznacza, że dług nie wędruje za osobą, która pożyczkę wzięła, a pozostaje przy nieruchomości, stając się obowiązkiem każdego kolejnego właściciela. Sprawa jest dosyć jasna, tylko jak to się ma do sprzedaży?

Wiele osób nie wie, jak sprzedać zadłużone mieszkanie, jednakże mimo to na rynku można znaleźć naprawdę wiele ofert takich właśnie nieruchomości. Aktualny właściciel zwykle nie umieszcza w ogłoszeniu faktu, że nieruchomość jest obciążona hipoteką i czasami cena za takie mieszkanie nie odbiega od średniej, dlatego przed zakupem jakiegokolwiek lokum tak ważne jest sprawdzenie jego ksiąg wieczystych. Ceny niektórych mieszkań obciążonych hipoteką są ekstremalnie niskie, co dla przyszłego kupca powinno być sygnałem dla sprawdzenia sytuacji prawnej mieszkania i jego ewentualnych obciążeń.

Nie każdy takiego zakupu się boi, jednakże warto mieć świadomość, z czym nasze mieszkanie kupujemy. I tak myśli potencjalny klient, więc chcąc sprzedać mieszkanie z długami, należy nastawić się na szczegółowe prześwietlenie dokumentów. Większość klientów niestety zrezygnuje ze sprzedaży, ale nie nasza agencja nieruchomości Poznań.

biuro nieruchomosci poznan - agencja nieruchomosci poznan

Sprzedaj szybko udziały w nieruchomości w Poznaniu!

Jeśli posiadasz nieruchomość wspólnie z kimś innym, zapewne często zastanawiasz się, co znaczy i czy możliwe jest zniesienie współwłasności. Proces ten zabiera dużo energii i czasu, jeśli jednak posiadasz obie te rzeczy oraz wiele cierpliwości, możesz się zabrać do dzieła. Dysponując wszystkimi niezbędnymi dokumentami, w prosty sposób rozpoczniemy cały proces. W pierwszej kolejności musimy wybrać, w jaki sposób chcemy ze współwłasności wyjść. Można albo wymusić sądownie wykup przez jednego ze współwłaścicieli, co oznacza oczywiście spłatę reszty, albo sprzedać nieruchomość za pośrednictwem komornika, albo też podzielić ją w sposób fizyczny. Kiedy już wiemy, co chcemy zrobić, należy wysłać informację oficjalną do współwłaścicieli, w celu załatwienia sprawy polubownie. Nasza Agencja nieruchomości Poznań brała udział w takich sprawach.

Jeśli wybraliśmy wykup nieruchomości przez jednego ze współwłaścicieli i sąd zaakceptował nasz wniosek, nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Sąd prawdopodobnie podzieli płatność na wiele lat, a to oznacza, że nie otrzymamy zapłaty zbyt szybko. Jeśli wybraliśmy opcję sprzedaży nieruchomości przez komornika, musimy się nastawić na wysokie opłaty. Cena za nieruchomość będzie też znacząco niższa niż rynkowa i cały proces wiąże się z dosyć długim czasem oczekiwania na efekty, wliczając w to rozprawy sądowe w pierwszej kolejności. Jeśli natomiast nastawiliśmy się na podział fizyczny, to możemy się mocno rozczarować. Aby bowiem podzielić nieruchomość, należy spełnić naprawdę wiele istotnych warunków. Oznacza to, że i w tym przypadku niewiele nas czeka pozytywnych zaskoczeń. Sprzedaż udziałów w nieruchomości do skupu wydaje się i tym razem najlepszym i najrozsądniejszym pomysłem.

W przypadku podjęcia decyzji innej niż sprzedaż udziału do skupu warto nastawić się na liczne wizyty w Sądzie. Zniesienie współwłasności wymaga dopełnienia wielu formalności, a raz rozpoczęty proces może trwać wiele miesięcy, jak nie lat. Oczywiście możliwe jest pozytywne zakończenie całej sprawy, jednak będzie to okupione zarówno kosztami, jak i stresem. Po zbadaniu dokumentów, jeśli wszystkie formalności są wypełniona, można przystąpić do zbycia udziałów innym współwłaścicielom lub do biura nieruchomości Poznań.

Dlaczego tak korzystna jest opcje sprzedaży udziałów w mieszkaniu?

Najprostszym sposobem na pozbycie się kłopotliwych udziałów w nieruchomości jest zgłoszenie się do firmy skupującej nieruchomości. Najszybszy sposób to wypełnienie formularza online, w którym zamieścimy podstawowe informacje odnośnie do mieszkania, którego udziały chcemy sprzedać. Bardzo szybko otrzymamy kontakt zwrotny z wyceną. W tym momencie do nas należeć będzie decyzja, czy chcemy posiadać gotówkę i brak kłopotu, czy też wolimy skupić się na utrzymywaniu mieszkania na poziomie swoich udziałów przez wiele kolejnych lat.

Później, jeśli tylko zgodzimy się na zaproponowaną cenę, podpisujemy w obecności notariusza umowę, dzięki której spada z naszych barków odpowiedzialność za niechcianą nieruchomość. W praktyce trwa to trochę dłużej, niż jeden dzień, bo kilka, jednakże to niedługi okres, jeśli weźmiemy pod uwagę, ile czasu mogłoby zająć sprzedawanie tych udziałów na własną rękę. Szukanie nabywcy, formalności i wiele innych mogłyby zająć nawet lata. Nie warto psuć sobie nerwów i tracić lat życia na przesiadywanie w urzędach i sądach. Po kilku dniach przedstawiciele biura nieruchomości kończą sprawdzać przedłożone przez nas dokumenty i dogadujemy się z nim w kwestii spotkania końcowego. Wszystko jest oczywiście sprawą mocno indywidualną i w przypadku bardzo skomplikowanych spraw może to wszystko potrwać nieco dłużej. Zawsze jednak mamy gwarancję, że będzie to znacznie szybszy sposób na sprzedaż, niż ten na własną rękę. Aby podsumować korzyści wynikające ze skorzystania z usług skupu nieruchomości, warto ubrać je w dosyć długą, ale jakże konkretną listę. Otóż sprzedaż udziałów nieruchomości do skupu to:

Jak na dłoni widać więc, że działanie to ma jedynie zalety. Warto więc zastanowić się, czy posiadanie udziałów w nieruchomości jest faktycznie opłacalne, jeśli mamy przed sobą takie możliwości, jak szybka gotówka od skupu? Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej i poczekać na zgłoszenie się do nas przedstawiciela firmy skupującej nieruchomości. Tylko kilka minut, aby rozpoczął się cały proces!

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Poznaniu?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

  • Jako biuro KupujemyM nie jesteśmy standardowym biurem nieruchomości. Nie pośredniczymy w sprzedaży mieszkań, tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Poznań jest mało możliwe.

  • Proces sprzedaży nieruchomości przez biuro  można podzielić na kilka etapów. Pierwszym etapem jest kontakt z naszym konsultantem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Następnym krokiem jest kontakt z Tobą przez jednego z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

  • Myślisz o skorzystaniu z usług biura nieruchomości Poznań, ale nie wiesz czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Oczywiście, że nie. Nasze biuro nieruchomości Poznań nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji, ponieważ to My jesteśmy klientem kupującym. Wszystkie świadczone usługi przez nasze biuro nieruchomości Poznań są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Poznaniu, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

  • Jesteśmy świadomi tego, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest zebranie wszystkich dokumentów wymaganych przez notariusza. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub wiedzy jak podejść do tematu skompletowania dokumentów i dlatego nasze biuro gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedaży mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

  • Poprawna wycena mieszkania ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości, ponieważ błędna wycena nieruchomości spowalnia etap sprzedaży nawet o kilka miesięcy. Przez to dużym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która zazwyczaj opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych. Nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasze biuro zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasze biuro otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

  • Tak, nasze biuro posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości,  a dodatkowo współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W swoim wieloletnim doświadczeniu kupiliśmy już mnóstwo „trudnych” nieruchomości. W związku z tym nasze biuro w Poznaniu jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

  • Nasze biuro nieruchomości Poznań bezpieczeństwo klientów stawia na pierwszym miejscu. Jako biuro nieruchomości Poznań kupujemy nieruchomości ze środków własnych, dzięki czemu możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

  • Na rynku nieruchomości jako biuro nieruchomości Poznań wyróżnia nas szybkość reakcji. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w zaledwie kilka dni od pierwszego kontaktu, gdzie nasze biuro nieruchomości Poznań zapłaci Ci za mieszkanie gotówką. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów