Biuro nieruchomości Poznań

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Poznaniu.

Formularz kontaktowy

Biuro nieruchomości Poznań

Rynek nieruchomości w Poznaniu ciągle się rozwija i przybywa ofert sprzedaży. Deweloperzy budują kolejne inwestycje, a agencji nieruchomości Poznań czy biur nieruchomości Poznań powstają dziesiątki. Wiele osób jest zainteresowanych sprzedażą mieszkań w tym mieście i z tego powodu konkurencja jest naprawdę duża. Z uwagi na tak duży rynek my również zdecydowaliśmy się otworzyć  biuro nieruchomości Poznań, które działa w zupełnie inny sposób. Wyróżnia nas przede wszystkim fakt, że nie jesteśmy pośrednikiem pomiędzy sprzedającym, a kupującym, tylko kupujemy nieruchomości bezpośrednio z własnych środków.

Czym nasze biuro nieruchomości w Poznaniu różni się od innych?

Od kilku lat prowadzimy działalność na rynku mieszkaniowym w całej Polsce. Zaczynaliśmy od skupu nieruchomości Warszawa. W tym momencie posiadamy biura w całym kraju,  tym między innymi w Poznaniu. W tym mieście naszym głównym przedmiotem działalności jest skup nieruchomości Poznań, w ramach którego nabywamy nieruchomości od osób chcących w sposób szybki i sprawny sprzedać swoje mieszkanie. Dbamy o to, żeby każdy z członków zespołu dysponował rozległą wiedzą o lokalnym rynku i nasz agent nieruchomości Poznań to profesjonalista w każdym calu, która nie boi się wyzwań. Niewielu jest pośredników nieruchomości Poznań, którzy podejmują się również tych najbardziej skomplikowanych transakcji, jak np. zakup mieszkań zadłużonych

Nasza agencja nieruchomości Poznań pomoże Ci przeprowadzić każdą transakcję. Wskaże jakie dokumenty są niezbędne do sporządzenia aktu, a także co jeszcze musisz pozyskać i z jakiego urzędu. Nasz pośrednik nieruchomości Poznań jest pomocny i wszystko wytłumaczy w niezwykle prosty sposób – tak aby wszystko zostało zrozumiane we właściwy sposób. Nasze biuro nieruchomości Poznań zawsze Ci pomoże i rozwieje wszelkie wątpliwości, a nasz pośrednik nieruchomości Poznań będzie do Twojej dyspozycji. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia otrzymasz od nas darmową i całkowicie niezobowiązującą wycena nieruchomości Poznań. Dzięki temu wartość mieszkania zostanie Ci przedstawiona w ciągu jednego dnia i na tej podstawie będzie mógł zadecydować, czy jesteś chętny na podjęcie dalszych działań.

Dlaczego warto skorzystać z naszego biura nieruchomości w Poznaniu?

Pełna dyspozycyjność

 

Działamy na rynku nieruchomości nie od wczoraj i wiemy jak ważny jest szybki i fachowy kontakt. Nasza firma to nie tylko agencja nieruchomości Poznań, ponieważ działamy w różnych miastach w Polsce i każdego miesiąca uczestniczymy w wielu transakcjach na terenie całego kraju. Klienci cenią nas przede wszystkim za błyskawiczne działanie oraz pomoc w czasie całego procesu sprzedaży. Z nami sprzedaż nieruchomości możliwa jest w ciągu zaledwie kilku dni. 

Dobra cena

Nasze biuro nieruchomości Poznań oferuje około dziewięćdziesiąt procent wartości rynkowej i w ramach transakcji z nami nie ponosisz jakichkolwiek opłat dodatkowych. Decydując się na współpracę ze standardową agencją nieruchomości w Poznaniu musisz liczyć się z tym, że od ceny ofertowej na pewno klient wynegocjuje jeszcze kilkanaście tysięcy złotych, a na koniec pośrednik nieruchomości będzie oczekiwał zapłaty w wysokości trzech lub czterech procent.

Błyskawiczne tempo

Jesteśmy gotowi sfinalizować transakcje w ciągu nawet kilku dni od zgłoszenia, a większość naszych klientów otrzymuje wycenę w ciągu paru godzin od wysłania formularza kontaktowego. Często zdarzają się sytuacje w których podpisujemy umowę przedwstępną z zadatkiem na drugi dzień od zgłoszenia. Wiemy, że decydując się na współpracę z nami, klienci oczekują szybkiego tempa i zawsze staramy się sprostać temu wyzwaniu. Jak widać po pozytywnych opiniach, z powodzeniem udaje nam się to realizować.

Oprócz transakcji kupna mieszkań, których jest zdecydowana większość, nasza agencja nieruchomości Poznań realizuje także zakupy domów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy aby jeszcze dziś otrzymać propozycję gotówkową zakupu Twojej nieruchomości.

Biuro nieruchomości w Poznaniu jest bezpośrednim kupującym?

Jako biuro nieruchomości Poznań nie jesteśmy standardowym biurem nieruchomości. Nie pośredniczymy w sprzedaży mieszkań, tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów – co w przypadku standardowego biura nieruchomości Poznań jest mało możliwe.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

W jaki sposób biuro nieruchomości Poznań działa w praktyce?

Proces sprzedaży nieruchomości przez biuro nieruchomości Poznań można podzielić na kilka etapów. Pierwszym etapem jest kontakt z naszym konsultantem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Następnym krokiem jest kontakt z Tobą przez jednego z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji – oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy tak sprzedając mieszkanie ponoszę jakieś dodatkowe prowizje?

Myślisz o skorzystaniu z usług biura nieruchomości Poznań, ale nie wiesz czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Oczywiście, że nie. Nasze biuro nieruchomości Poznań nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji, ponieważ to My jesteśmy klientem kupującym. Wszystkie świadczone usługi przez nasze biuro nieruchomości Poznań są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Poznaniu, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Nie mogę skompletować dokumentów, czy biuro nieruchomości Poznań może z tym pomóc?

Jesteśmy świadomi tego, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest zebranie wszystkich dokumentów wymaganych przez notariusza. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub wiedzy jak podejść do tematu skompletowania dokumentów i dlatego nasze biuro nieruchomości Poznań gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedaży mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Nie wiem ile warte jest moje mieszkanie – czy biuro nieruchomości Poznań pomoże i je wyceni?

Poprawna wycena mieszkania ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości, ponieważ błędna wycena nieruchomości spowalnia etap sprzedaży nawet o kilka miesięcy. Przez to dużym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która zazwyczaj opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych. Nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasze biuro nieruchomości Poznań zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasze biuro nieruchomości Poznań otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Mam zadłużone mieszkanie - czy biuro nieruchomości Poznań kupuje nieruchomości z problemami?

Tak, nasze biuro nieruchomości Poznań posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości,  a dodatkowo współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W swoim wieloletnim doświadczeniu kupiliśmy już mnóstwo „trudnych” nieruchomości. W związku z tym nasze biuro nieruchomości w Poznaniu jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy współpraca z Waszym biurem nieruchomości w Poznaniu jest w pełni bezpieczna?

Nasze biuro nieruchomości Poznań bezpieczeństwo klientów stawia na pierwszym miejscu. Jako biuro nieruchomości Poznań kupujemy nieruchomości ze środków własnych, dzięki czemu możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej – co jest rzadkością na naszym rynku.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

W jakim terminie od pierwszego kontaktu Wasze biuro nieruchomości w Poznaniu może kupić moją nieruchomość?

Na rynku nieruchomości jako biuro nieruchomości Poznań wyróżnia nas szybkość reakcji. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w zaledwie kilka dni od pierwszego kontaktu, gdzie nasze biuro nieruchomości Poznań zapłaci Ci za mieszkanie gotówką. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]