Biuro nieruchomości Wrocław

Biuro nieruchomości Wrocław polecamy się ? pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz szybko sprzedać mieszkanie we Wrocławiu.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Wrocław

Wrocław to jeden z najprężniejszych rynków pod względem nieruchomości. Stolica Dolnego Śląska ciągle się rozrasta, deweloperzy wciąż zajmują kolejne działki i rozpoczynają następne budowy. Wrocław to również jedno z najludniejszych miast Polski, dlatego obrót mieszkaniami i innymi nieruchomościami jest tam naprawdę duży. Co za tym idzie, konkurencja jest duża i niełatwym zadaniem jest sprzedaż mieszkania na tym rynku, zwłaszcza gdy nie jest się profesjonalistą. Z tego powodu usługi naszego biura cieszą się dużym zainteresowaniem. Czy typowa agencja i nasza firma to samo? Zdecydowanie nie. Nasz sposób działania wyraźnie odróżnia się od konkurencji i nie jest to jedynie puste hasło. Wycena nieruchomości we Wrocławiu to pierwszy krok naszej współpracy i od początku będziesz wiedział/a na jaką kwotę możesz liczyć z naszej strony.

My na tle innych biur nieruchomości we Wrocławiu

Typowe biura nieruchomości Wrocław zajmują się przede wszystkim poszukiwaniem chętnego klienta na zakup Twojej nieruchomości, a następnie, jeśli im się to uda, pobiorą od Ciebie prowizję. A co jeśli taka agencja nie znajdzie chętnego na zakup Twojego mieszkania? Na rynku pierwotnym trwa boom na budownictwo, a mieszkania, domy, działki i lokale sprzedają się jak świeże bułeczki i agencje nieruchomości we Wrocławiu, wyspecjalizowały się przede wszystkim w sprzedaży nieruchomości od deweloperów. Duży popyt nie sprawia jednak, że sprzedaż np. mieszkania, zwłaszcza tego określanego jako, nadal będzie bardzo łatwe, szybkie i przyjemne. Z myślą o osobach, które chcą sprawnie sprzedać swoje lokum, powołaliśmy do życia skup nieruchomości Warszawa i stopniowo rozszerzyliśmy naszą działalność na inne miasta w Polsce. 

Dzięki temu obecnie prowadzimy również skup nieruchomości Wrocław, który cieszy się niesłabnącym entuzjazmem wśród osób chcących sprzedać swoje mieszkanie. Dla niektórych może wydawać się to abstrakcją, ale zdarza się tak, że niekiedy możemy stać się posiadaczem niewygodnego lokum i wbrew własnej woli. Dotyczy to osób, które nabywają mieszkanie niespodziewanie np. w drodze spadku i nie mają pomysłu, co zrobić z nieruchomością, która być może potrzebuje remontu lub ma nie do końca jasny stan prawny. Rozwiązaniem, które przygotowaliśmy w takim wypadku, jest nasza oferta zakupu nieruchomości z problemami, co znacząco odciąża posiadacza nieruchomości. Takie rozwiązanie pozwala na szybką sprzedaż, przy minimalnych formalnościach. Nasze biuro nieruchomości Wrocław zajmuje się procesem zakupu nieruchomości od A do Z. Nasza firma nie wymaga osobistego kontaktu i przychodzenia na spotkania, większość spraw można załatwić drogą internetową. Bez względu na to co nami kieruje, najlepiej jest sprzedać mieszkanie bez zbędnych formalności i załatwić wszystko na zaledwie jednym lub dwóch spotkaniach u notariusza. 

Jak działa nasze biuro nieruchomości we Wrocławiu?

Przede wszystkim bardzo szybko i sprawnie. Typowa agencja zajmuje się kojarzeniem zarówno kupców, jak i sprzedawców nieruchomości, a także kupnem, sprzedażą, wynajmem i zarządzaniem różnego rodzaju nieruchomościami. My jesteśmy bezpośrednim nabywcą nieruchomości i ma to szereg pozytywnych implikacji dla naszych klientów, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość. Nie będziemy miesiącami szukali chętnych na zakup Twojego mieszkania, ponieważ jesteśmy bezpośrednim kupującym, a nasz agent nieruchomości Wrocław to osoba, którą będziesz miał/a do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. W ciągu jednego dnia od zgłoszenia otrzymasz od nas gotówkową ofertę zakupu Twojego mieszkania i cały proces jesteśmy w stanie sfinalizować w ciągu nawet kilku dni. Co więcej, nasze biuro pomoże Ci zebrać wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do sprzedaży i sprawimy, aby był to jak najbardziej przyjemny i prosty proces dla Ciebie. Oprócz mieszkań nasza firma zajmuje się również zakupem domów nie tylko we Wrocławiu, ale również w innych miastach na terenie całej Polski.

Jak to możliwe, że dokonujemy wyceny bez oglądania?

Nasz pośrednik nieruchomości Wrocław to osoba, która ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę pozwalającą na dokładnie oszacowanie ceny, za jaką jesteśmy gotowi kupić Twoją nieruchomość. Dysponujemy dostępem do aktualnych cen transakcyjnych i na tej podstawie jesteśmy w stanie obliczyć naszą propozycję. Oczywiście wcześniej, w formularzu kontaktowym, poprosimy Cię o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji o mieszkaniu. Nie przejmuj się, wypełnienie tego formularza nie zajmie więcej niż 2 minuty. Nasza firma KupujemyM potrzebuje informacji o dokładnym adresie budynku, piętrze, metrażu, ilości pokoi oraz poprosimy Cię o wysłanie kilku zdjęć. Mając te informacje, w ciągu 24 godzin sporządzamy wycenę, a nierzadko nasi klienci otrzymują ją jeszcze w dniu zgłoszenia. Wykonywanie naszej pracy znacząco ułatwia znajomość rynku nieruchomości, orientacja w podstawowych prawach rynku, a także znajomość terenu, dzięki czemu jesteśmy w stanie tak szybko przeprowadzić cały proces. Nasze biuro we Wrocławiu kupuje nieruchomości za około 90% wartości rynkowej. W zamian za odjęcie tych kilku procent otrzymujesz możliwość przeprowadzenia błyskawicznej transakcji i nie będziesz musiał/a tracić zbędnego czasu. A jak wiadomo, czas to pieniądz i często korzystniejszym rozwiązaniem jest sprzedać lokal trochę taniej, ale w bardzo szybkim tempie. Poza tym niesprzedany dom lub nieużywane mieszkanie, niszczeją, a ich wartość spada, dlatego warto zastanowić się nad naszą propozycją. Wielu klientów docenia takie rozwiązanie, dlatego cieszymy się wzrostem zainteresowania naszego biura nieruchomości we Wrocławiu. 

Jednak to nie wszystko, co nasza firma ma do zaoferowania klientom

Posiadając niechcianą nieruchomość, która w jakiś sposób została obarczona powinnościami wobec banku, warto się dowiedzieć, jak sprzedać zadłużone mieszkanie. Czasami otrzymujemy nieruchomość w spadku i zgadzając się z radością na jego przyjęcie, nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, że stan prawny takiej nieruchomości może być naprawdę różny. Może się też okazać, że otrzymaliśmy przede wszystkim dług, bo mieszkanie nie nadaje się z wielu względów do zamieszkania. Jak szybko sprzedać mieszkanie we Wrocławiu z długami? Biura nieruchomości Wrocław mogą być odpowiedzią.

Szybka sprzedaż mieszkania we Wrocławiu

Szukając wymarzonego mieszkania, warto zwracać uwagę nie tylko na jego lokalizację, metraż, ilość pokoi i stan wnętrz, ale także na jego stan prawny. Kiedy kupiec interesuje się jakimś mieszkaniem, to pierwszym krokiem, który będzie chciał wykonać, to przejrzenie ksiąg wieczystych. I z całą pewnością zrobi to dokładnie. Najważniejsze będą dla kupca, to działy III i IV. W III znajdzie wszystkie zadłużenia, w postaci zajęć komorniczych, natomiast w IV odszuka ustanowione hipoteki. Jeśli mieszkanie nie posiada księgi, sprawa nie musi być od razu podejrzana, ale bardzo trudno sprzedać takie mieszkanie w PL. Zwykle dzieje się tak w przypadku spółdzielni mieszkaniowych, gdzie wystarczy poprosić o zaświadczenie o stanie prawnym nieruchomości i jej ewentualnych zadłużeniach. Biuro KupujemyM realizuje taki skup.

Dla osób prywatnych kupno zadłużonego mieszkania to być niemałym wyzwaniem, ale dla firm  typu biura nieruchomości Wrocław, zajmujących się profesjonalnie takimi transakcjami jest to chleb powszedni. Takie firmy posiadają zabezpieczony kapitał, który pozwala im na zakup mieszkań w skrajnie różnym stanie. Oznacza to, że mogą być one do gruntownego remontu, zadłużone, czy też z lokatorami, lub też innymi problemami ? to dla profesjonalistów i tak możliwość niemałego zysku.

Jak sprzedać mieszkanie we Wrocławiu odziedziczone w spadku?

Jeśli spadkodawca za życia spisał testament zgodnie z obowiązującymi na tamten czas zasadami, obowiązuje wola zawarta w jego treści. Dziedziczenie ustawowe będzie wtedy dotyczyć wszystkiego, co zostawił po sobie zmarły, a czego nie zawarł w treści testamentu. Jeśli jednak takiego dokumentu nie ma, obowiązuje dziedziczenie ustawowe i jeśli za życia spadkodawcy żaden spadkobierca nie podpisał z nim umowy, w której nie zaznaczyłby, że zrzeka się swojej części, to wszyscy spadkobiercy biorą udział w dziedziczeniu spadku w określonych częściach i określonej z góry kolejności. Czy sprzedaż takiego mieszkania jest trudna? To zależy.

Kiedy jeszcze jednak dziedziczenie ustawowe mieszkania stanie się faktem? Otóż brak testamentu nie jest tej sytuacji jedynym możliwym powodem. Drugim jest uznanie testamentu za nieważnego. Może się tak zdarzyć w przypadku, gdy okaże się, że brak na nim daty, czy też podpisu zmarłego, lub też w sytuacji, gdy poświadczyło go zbyt mało świadków. Dzieje się tak również w wyniku świadomego działania spadkobierców, lub też jednego z nich, którzy podejmują się podważenia ważności testamentu i wygrywają sprawę w sądzie. Kolejna sytuacja, w której to dziedziczenie staje się faktem, jest wtedy, gdy spadkobiercy odrzucają spadek, lub kiedy spadkobiercy nie dożywają dnia odczytania spadku. Ostatnia sytuacja jest wtedy, gdy spadkodawca nie wskazał w testamencie całości swojego majątku. Nasza agencja nieruchomości Wrocław brała udział w takich transakcjach.

W Kodeksie Cywilnym zawarta jest informacja, że w pierwszej kolejności majątek po zmarłym, a więc wszystkie jego nieruchomości i długi, dziedziczy małżonek i dzieci, z tym jednak zastrzeżeniem, że małżonek dostaje minimum jedną czwartą spadku, a dopiero pozostała część dzielona jest na dzieci. Jeśli dzieci jest dwoje, małżonek dostaje odpowiednio większą część, która równa jest części dziedziczonej przez dzieci. Jest to jednak trochę bardziej skomplikowane.

Sprzedaż mieszkania we Wrocławiu ze spadku, jest zawsze dobrym pomysłem z różnych powodów, jednak warto sprawdzić, czy jest możliwa sprzedaż mieszkania w trakcie wpisu do księgi wieczystej. Pieniądze potrzebne są zawsze, jednak jeśli potrzebujemy ich w tempie natychmiastowym, dobrym pomysłem będzie oddanie lokum do skupu. To najkrótsza droga do otrzymania gotówki, która pozwala nie tylko na zaoszczędzenie czasu, ale i mnóstwa stresu związanego z formalnościami. Jednak jak wygląda cała procedura sprzedaży, gdy decydujemy się na taki krok, nie posiadając księgi?

Agencja nieruchomości we Wrocławiu pomoże

W przepisach jest jasna informacja, że właściciel nieruchomości nie ma obowiązku w postaci zakładania ksiąg wieczystych. Jest to oczywiście dosyć ryzykowne posunięcie, jednakże wiele osób wciąż z takiej możliwości korzysta i nie posiada ksiąg wieczystych. Nie ma również takiego obowiązku, jeśli chce swoją nieruchomość sprzedać, jednak w takiej sytuacji może napotkać oczywiście różne trudności.

biuro nieruchomosci wroclaw - agencja nieruchomosci wroclaw

Przede wszystkim warto wiedzieć, czym jest księga wieczysta i czemu tak naprawdę warto ją mieć. Otóż w księgach wieczystych zawiera się informacje na temat właściciela nieruchomości, jej użytkowników, jej stanu prawnego, ewentualnych zadłużeń i innych, bardzo istotnych spraw dla kupującego. W takiej sytuacji po prostu grono chętnych na zakup będzie znacznie mniejsze, jednak sprzedaż takiego lokum ciągle jest możliwa i oczywiście praktykowana. Jeśli jednak sprzedający nie chce utrudniać sobie życia i nie potrzebuje przechodzić przez całą procedurę sprzedaży, może skorzystać z oferty firmy skupującej nieruchomości. Oddanie lokum do skupu to szybka gotówka przy zachowaniu minimum formalności. W takim przypadku nieistotne jest, czy nieruchomość posiada księgi wieczyste, oraz w jakim stanie pod kątem prawnym się znajduje. Napisz do naszego biura nieruchomości Wrocław, a porozmawiamy o Twojej sprawie i otrzymasz wycenę online.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie we Wrocławiu?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

  • Tak! Nasze biuro jest świadome tego, że kompletowanie dokumentów do aktu notarialnego jest czynnością bardzo problematyczną. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasze biuro gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

  • Główną cechą charakterystyczną naszego biura nieruchomości Wrocław jest szybkość działania. Jesteśmy gotowi kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasze biuro kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę.  Umowę przedwstępną z odpowiednim zadatkiem jesteśmy w stanie podpisać w dniu zgłoszenia. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. 

  • Nasze biuro nieruchomości Wrocław kupuje nieruchomości ze środków własnych, nie posiłkujemy się żadnymi kredytami. Dokonujemy przelewów natychmiastowych u notariusza, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem z kancelarii. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest rzadkością na naszym rynku.

  • Nasze biuro Wrocław posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. W swoim portfolio mamy setki przeprowadzonych transakcji kupna nieruchomości. Przy najtrudniejszych tematach współpracujemy z kancelariami prawnymi. W związku z tym nasze biuro we Wrocławiu jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

  • Poprawnie przeprowadzona wycena nieruchomości ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Niewłaściwie przeprowadzona wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Bardzo częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasze biuro Wrocław zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasze biuro Wrocław otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

  • Nasze biuro nieruchomości nie jest standardowym biurem nieruchomości. Od standardowych biur nieruchomości Wrocław różnimy się tym, że nieruchomości kupujemy za gotówkę ze środków własnych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Wrocław jest mało możliwe.

  •  Gwarantujemy, że nie. Jako biuro nieruchomości Wrocław nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasze biuro nieruchomości Wrocław są całkowicie bezpłatne, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości we Wrocławiu. Podejmując się na współpracę z biurem nieruchomości Wrocław nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

  • Cały proces sprzedaży nieruchomości naszemu biuro składa się z kilku etapów. Pierwszym etapem jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Następnie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów