Biuro nieruchomości Wrocław

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania we Wrocławiu.

Formularz kontaktowy

skup nieruchomosci warszawa

Biuro nieruchomości Wrocław

Wrocław to jeden z najprężniejszych rynków pod względem nieruchomości. Stolica Dolnego Śląska ciągle się rozrasta, deweloperzy wciąż zajmują kolejne działki i rozpoczynają następne budowy. Wrocław to również jedno z najludniejszych miast Polski, dlatego obrót mieszkaniami i innymi nieruchomościami jest tam naprawdę duży. Co za tym idzie, konkurencja jest duża i niełatwym zadaniem jest sprzedaż mieszkania na tym rynku, zwłaszcza, gdy nie jest się profesjonalistą. Z tego powodu usługi naszego biura nieruchomości Wrocław cieszą się dużym zainteresowaniem. Czy typowa agencja nieruchomości Wrocław i nasza firma to to samo? Zdecydowanie nie. Nasz sposób działania wyraźnie odróżnia się od konkurencji i nie jest to jedynie puste hasło. Wycena nieruchomości we Wrocławiu to pierwszy krok naszej współpracy i od początku będziesz wiedział/a na jaką kwotę możesz liczyć z naszej strony.

My na tle innych biur nieruchomości we Wrocławiu

Typowe biura nieruchomości Wrocław zajmują się przede wszystkim poszukiwaniem chętnego klienta na zakup Twojej nieruchomości, a następnie, jeśli im się to uda, pobiorą od Ciebie prowizję. A co jeśli taka agencja nieruchomości Wrocław nie znajdzie chętnego na zakup Twojego mieszkania? Na rynku pierwotnym trwa boom na budownictwo, a mieszkania, domy, działki i lokale sprzedają się jak świeże bułeczki i agencje nieruchomości we Wrocławiu wyspecjalizowały się przede wszystkim w sprzedaży nieruchomości od deweloperów. Duży popyt nie sprawia jednak, że sprzedaż np. mieszkania, zwłaszcza tego określanego jako, nadal będzie bardzo łatwe, szybkie i przyjemne. Z myślą o osobach, które chcą sprawnie sprzedać swoje lokum powołaliśmy do życia skup nieruchomości Warszawa i stopniowo rozszerzyliśmy naszą działalność na inne miasta w Polsce. Dzięki temu obecnie prowadzimy również skup nieruchomości Wrocław, który cieszy się niesłabnącym entuzjazmem wśród osób chcących sprzedać swoje mieszkanie. Dla niektórych może wydawać się to abstrakcją, ale zdarza się tak, że niekiedy możemy stać się posiadaczem niewygodnego lokum i wbrew własnej woli. Dotyczy to osób, które nabywają mieszkanie niespodziewanie np. w drodze spadku i nie mają pomysłu, co zrobić z nieruchomością, która być może potrzebuje remontu lub ma nie do końca jasny stan prawny. Rozwiązaniem, które przygotowaliśmy w takim wypadku jest nasza oferta zakupu nieruchomości z problemami, co znacząco odciąża posiadacza nieruchomości. Takie rozwiązanie pozwala na szybką sprzedaż, przy minimalnych formalnościach. Nasze biuro nieruchomości Wrocław zajmuje się procesem zakupu nieruchomości od A do Z. Nasza agencja nieruchomości Wrocław nie wymaga osobistego kontaktu i przychodzenia na spotkania, większość spraw można załatwić drogą internetową. Bez względu na to co nami kieruje, najlepiej jest sprzedać mieszkanie bez zbędnych formalności i załatwić wszystko na zaledwie jednym lub dwóch spotkaniach u notariusza. 

 

Jak działa nasze biuro nieruchomości we Wrocławiu?

Przede wszystkim bardzo szybko i sprawnie. Typowa agencja nieruchomości Wrocław zajmuje się kojarzeniem zarówno kupców, jak i sprzedawców nieruchomości, a także kupnem, sprzedażą, wynajmem i zarządzaniem różnego rodzaju nieruchomościami. My jesteśmy bezpośrednim nabywcą nieruchomości i ma to szereg pozytywnych implikacji dla naszych klientów, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość. Nie będziemy miesiącami szukali chętnych na zakup Twojego mieszkania, ponieważ jesteśmy bezpośrednim kupującym, a nasz agent nieruchomości Wrocław to osoba, którą będziesz miał/a do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. W ciągu jednego dnia od zgłoszenia otrzymasz od nas gotówkową ofertę zakupu Twojego mieszkania i cały proces jesteśmy w stanie sfinalizować w ciągu nawet kilku dni. Co więcej, nasze biuro nieruchomości Wrocław pomoże Ci zebrać wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do sprzedaży i sprawimy, aby był to jak najbardziej przyjemny i prosty proces dla Ciebie. Oprócz mieszkań, nasza firma zajmuje się również zakupem domów nie tylko we Wrocławiu ale również w innych miastach na terenie całej Polski. 

biuro nieruchomosci wroclaw

Jak to możliwe, że dokonujemy wyceny bez oglądania?

Nasz pośrednik nieruchomości Wrocław to osoba, która ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę pozwalającą na dokładnie oszacowanie ceny, za jaką jesteśmy gotowi kupić Twoją nieruchomość. Dysponujemy dostępem do aktualnych cen transakcyjnych i na tej podstawie jesteśmy w stanie obliczyć naszą propozycję. Oczywiście wcześniej, w formularzu kontaktowym, poprosimy Cię o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji o mieszkaniu. Nie przejmuj się, wypełnienie tego formularza nie zajmie więcej niż 2 minuty. Nasza agencja nieruchomości Wrocław potrzebuje informacji o dokładnym adresie budynku, piętrze, metrażu, ilości pokoi oraz poprosimy Cię o wysłanie kilku zdjęć. Mając te informacje w ciągu 24 godzin sporządzamy wycenę, a nierzadko nasi klienci otrzymują ją jeszcze w dniu zgłoszenia. Wykonywanie naszej pracy znacząco ułatwia znajomość rynku nieruchomości, orientacja w podstawowych prawach rynku, a także znajomość terenu, dzięki czemu jesteśmy w stanie tak szybko przeprowadzić cały proces. Nasze biuro nieruchomości we Wrocławiu kupuje nieruchomości za około 90% wartości rynkowej. W zamian za odjęcie tych kilku procent otrzymujesz możliwość przeprowadzenia błyskawicznej transakcji i nie będziesz musiał/a tracić zbędnego czasu. A jak wiadomo, czas to pieniądz i często korzystniejszym rozwiązaniem jest sprzedać lokal trochę taniej ale w bardzo szybkim tempie. Poza tym nie sprzedany dom lub nieużywane mieszkanie niszczeją, a ich wartość spada, dlatego warto zastanowić się nad naszą propozycją. Wielu klientów docenia takie rozwiązanie, dlatego cieszymy się wzrostem zainteresowania naszego biura nieruchomości we Wrocławiu. 

Czy Wasze biuro nieruchomości we Wrocławiu pomoże Mi w skompletowaniu dokumentów?

Tak! Nasze biuro nieruchomości Wrocław jest świadome tego, że kompletowanie dokumentów do aktu notarialnego jest czynnością bardzo problematyczną. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasze biuro nieruchomości Wrocław gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

W jakim czasie od kontaktu biuro nieruchomości Wrocław jest w stanie kupić moje mieszkanie?

Główną cechą charakterystyczną naszego biura nieruchomości Wrocław jest szybkość działania. Jesteśmy gotowi kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasze biuro nieruchomości Wrocław kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę.  Umowę przedwstępną z odpowiednim zadatkiem jesteśmy w stanie podpisać w dniu zgłoszenia. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy transakcja z biurem nieruchomości we Wrocławiu jest bezpieczna?

Nasze biuro nieruchomości Wrocław kupuje nieruchomości ze środków własnych, nie posiłkujemy się żadnymi kredytami. Dokonujemy przelewów natychmiastowych u notariusza, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem z kancelarii. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej – co jest rzadkością na naszym rynku.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy jako biuro nieruchomości Wrocław zajmujecie się też ,,trudnymi" nieruchomościami?

Nasze biuro nieruchomości Wrocław posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. W swoim portfolio mamy setki przeprowadzonych transakcji kupna nieruchomości. Przy najtrudniejszych tematach współpracujemy z kancelariami prawnymi. W związku z tym nasze biuro nieruchomości we Wrocławiu jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy biuro nieruchomości we Wrocławiu pomoże mi z wyceną mieszkania?

Poprawnie przeprowadzona wycena nieruchomości ma największy wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Niewłaściwie przeprowadzona wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Bardzo częstym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych – nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasze biuro nieruchomości Wrocław zidentyfikował ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasze biuro nieruchomości Wrocław otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy biuro nieruchomości we Wrocławiu jest bezpośrednim kupującym?

Nasze biuro nieruchomości Wrocław nie jest standardowym biurem nieruchomości. Od standardowych biur nieruchomości Wrocław różnimy się tym, że nieruchomości kupujemy za gotówkę ze środków własnych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów – co w przypadku standardowego biura nieruchomości Wrocław jest mało możliwe.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Czy współpraca z wami niesie za sobą jakieś ukryte koszty?

 Gwarantujemy, że nie. Jako biuro nieruchomości Wrocław nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasze biuro nieruchomości Wrocław są całkowicie bezpłatne, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości we Wrocławiu. Podejmując się na współpracę z biurem nieruchomości Wrocław nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Jak Wasze biuro nieruchomości Wrocław działa w praktyce?

Cały proces sprzedaży nieruchomości naszemu biuro nieruchomości Wrocław składa się z kilku etapów. Pierwszym etapem jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Następnie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji – oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Oceń stronę

[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]