Biuro nieruchomości Łódź

Jak znaleźć dobre biuro nieruchomości w Łodzi? Już nie musisz szukać. Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Łodzi.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Łódź

Położona w centralnej części Łódź jest jednym z największych miast w Polsce i przez to dużym rynkiem nieruchomości.  Stosunkowa bliskość Warszawy, dobre połączenia zarówno z północą Polski jak i południem powodują, że wiele osób decyduje się na rozpoczęcie tam swojej kariery zawodowej. Dzięki bardzo dobrym uczelniom wyższym Łódź przyciąga również tysiące studentów z całego kraju. Wszystko to powoduje, że jest bardzo duża konkurencja różnych ofert sprzedaży mieszkań i proces ten potrafi trwać długie miesiące. Nie dziwi zatem fakt, że jest to miasto, w którym zdecydowaliśmy się otworzyć nasze biuro nieruchomości w Łodzi. Ten rynek potrzebuje agencji nieruchomości Łódź, która nie będzie bała się podejmować trudnych wyzwań i my taką firmą jesteśmy.

Jak działa nasze biuro nieruchomości w Łodzi?

Działalność na rynku nieruchomości prowadzimy od wielu lat i działamy nie tylko w Łodzi, ale również w innych miastach Polski. Zaczęliśmy w 2013 roku od działalności w Warszawie, gdzie naszą główną działalność stanowi skup nieruchomości Warszawa. Tutaj, w Łodzi zajmujemy się przede wszystkim mieszkaniami, ale nie tylko, ponieważ interesuje nas także  zakup domów. Naszą główną oś zainteresowania stanowi bezpośredni skup nieruchomości Łódź od właścicieli. Na tym etapie warto podkreślić, że jesteśmy bezpośrednim kupującym i nie funkcjonujemy jak tradycyjne agencje nieruchomości Łódź, które zatrudniają pośredników nieruchomości Łódź, których to zadaniem jest podpisywanie umów pośrednictwa zgodnie z zasadą ?im więcej, tym lepiej? i później szukanie ewentualnego chętnego na zakup.  Z punktu widzenia osoby chcącej sprzedać nieruchomość szybko i sprawnie, oferta naszego biura nieruchomości Łódź jest atrakcyjniejsza, ponieważ w ciągu 24 godzin od pierwszego kontaktu przesyłamy wycenę nieruchomości Łódź i następnie jesteśmy w stanie błyskawicznie sfinalizować transakcje. W zamian za o kilka procent niższą niż rynkową cenę dajemy możliwość szybkiej transakcji gotówkowej i znaczący wzrost popularności wśród naszych klientów daje nam przekonanie, że jest to usługa potrzebna i wartościowa dla wielu osób.

Nasz agent nieruchomości Łódź to profesjonalista, który zna swój fach i nie obawia się trudności. Niewielu jest  pośredników nieruchomości Łódź, którzy tak jak my ? mają zarówno ogromne doświadczenia jak i chęć do pracy.  Nasze biuro nieruchomości Łódź podejmie się każdego wyzwania ? w zakresie jego działania znajduje się nawet skup nieruchomości z problemami, chociażby z lokatorami. Nasze biuro KupujemyM zajmuje się również nieruchomościami o niejednorodnej strukturze właścicielskiej i skupuje udziały w nieruchomościach. 

Co wyróżnia nasze biuro KupujemyM w Łodzi?

Nasza agencja nieruchomości Łódź jest świadoma tego, że sprzedaż nieruchomości to nie lada wyzwanie. Szereg formalności, uzyskiwania dokumentów oraz zaświadczeń może opóźnić każdą transakcję. Wobec tego nasz pośrednik nieruchomości Łódź robi wszystko, aby uprościć i przyspieszyć sfinalizowanie aktu notarialnego. W naszym biurze każdy znajdzie coś dla siebie, a każdy z członków zespołu naszego biura nieruchomości Łódź zawsze będzie służył pomocą. Naszym celem jest pomoc i wsparcie w podejmowaniu trudnych decyzji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości oraz doprowadzenie transakcji do szybkiego finału. Tak, aby każda ze stron była zadowolona i osiągnęła swój cel. Nasza agencja nieruchomości Łódź na pierwszym miejscu stawia rzetelność i dobrą obsługę, czego dowodem są pozytywne opinie klientów wystawiane naszej firmie.

Nasz agent nieruchomości  Łódź  to osoba posiadająca ogromną wiedzę, a jednocześnie w dalszym ciągu się rozwijająca. Nasza firma każdego miesiąca realizuje co najmniej kilkanaście transakcji w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najtrudniejsze przypadki. To na czym bardzo często zależy sprzedającemu to czas. My kupujemy mieszkania, nieruchomości czy udziały w nieruchomościach za gotówkę, co w znaczący sposób przyspiesza transakcje. Nasza agencja nieruchomości Łódź dysponuje odpowiednimi środkami pieniężnymi, dzięki czemu transakcja może przebiegać szybko i sprawnie, a Ty nie będziesz musiał/a czekać na procedury kredytowe. Co również warto zaznaczyć, jesteśmy także zainteresowani zakupem zadłużonych mieszkań więc jeśli masz jakąś zaległość ? nie przejmuj się, rozwiążemy tę sytuację i mamy już setki tego typu transakcji na swoim koncie.

Ile razy było tak, że wielokrotnie kontaktowaliście się z biurem nieruchomości  Łódź  ? niezależnie od tego czy chcieliście kupić, czy sprzedać nieruchomość. Podpisaliście umowę, przesłaliście zdjęcia, ustaliliście warunki współpracy. I co? I nic. Żadne dalsze działania nie zostały podjęte. Ogłoszenia dalej nie było, telefon nie urywał się od osób zainteresowanych. Agent nieruchomości nie skontaktował się z Wami wtedy kiedy miał to zrobić, a cala transakcja nie doszła do skutku, pomimo początkowych zapewnień. Nawiązując współpracę z nami, nie ryzykujesz, że taka sytuacja będzie miała miejsce ? jesteśmy profesjonalistami i działamy szybko. 

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a zajmie Ci to jedyne dwie minuty. Następnie otrzymasz od nas gotówkową ofertę zakupu i w razie jej akceptacji, sfinalizujemy transakcję nawet w ciągu kilku dni!

Szukasz sposobu na sprzedaż nieruchomości w Łodzi, otrzymaną w spadku?

Przede wszystkim warto się dowiedzieć, czy masz wszystkie dokumenty dotyczące dziedziczonej nieruchomości. Jeśli nie, a zwłaszcza aktu notarialnego i orzeczenia sądu, że to Ty jesteś we władaniu mieszkania, to musisz wystąpić o odpowiednie dokumentu. Ale nie tylko Ty masz takie prawo. Otóż mogą to być oczywiści spadkobiercy, ale też zapisobiorcy oraz wierzyciel spadkodawcy i wierzyciel spadkobiercy. Oczywiście każda z tych grup ma inne powody, by taki wniosek składać. Spadkobierca chce wykazać swoje prawo do spadku, zapisobiorca chce wyegzekwować wykonanie zapisu przez odbiorcę spadku, a wierzyciele, chcąc mieć podstawę do spłacenia należności, które staną się obowiązkiem spadkobiercy po tym, jak odbierze on spadek. Biuro nieruchomości Łódź realizowało już transakcje, gdzie lokum miało podobny stan prawny.

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku w Sądzie Rejonowym, który jest właściwy aktualnemu stałemu zamieszkaniu spadkobiercy. Wniosek ten można złożyć wtedy, gdy wszyscy spadkobiercy złożyli już oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku, lub też od otwarcia spadku minęło pół roku. W takim wniosku muszą być zawarte wszystkie interesujące sąd informacje, także spadkobierca musi w nim zawrzeć dane wnioskodawcy oraz wskazać, kto jest spadkobiercą. Ważne są imiona, nazwiska, miejsca zamieszkania oraz numery PESEL. Ponadto we wniosku muszą się znaleźć między innymi:

Oczywiście dokumenty potrzebne do załączenia ich razem z wnioskiem są znacznie bardziej liczne, jednak te są główne i bez nich nie może zostać otwarta procedura otrzymania dokumentu stwierdzającego prawo do nabycia spadku. Agencja nieruchomości Łódź chętnie podpowie, jakie jeszcze wnioski trzeba złożyć.

Kolejny krok należy do Sądu. Po otrzymaniu wniosku zajmuje się on zbadaniem z poziomu urzędu, kto jest faktycznym spadkobiercą. Sprawdza też, czy nie został spisany testament, który w przypadku zaistnienia musi otrzymać. Wydanie dokumentu stwierdzającego prawo nabycia spadku odbywa się po przeprowadzeniu rozprawy, niestety nie da się tego robić w krótszy sposób. Chyba że spadkobierca jest spadkobiercą ustawowym i testamentowym, lub na którego rzecz spadkodawca uczynił zapis windykacyjny. Spadkobierca czasami może uzyskać dokument stwierdzający jego prawo do nabycia spadku drogą notarialną. Nie zawsze oczywiście, a nawet tylko w niektórych przypadkach. Jest to droga znacznie szybsza i zdecydowanie prostsza, niż droga sądowa, dlatego jeśli tylko mamy możliwość skorzystania z niej, warto się na to zdecydować. 

biuro nieruchomosci lodz - agencja nieruchomosci lodz

Czy można szybko sprzedać dziedziczony spadek?

Oczywiście, że można. Jednak w polskim prawie trzeba spełnić szereg warunków, bez których przeprowadzenie procesu sprzedaży jest nielegalne. Otóż w pierwszej kolejności należy uzyskać stwierdzenie nabycia spadku i zakończyć wszystkie kwestie związane ze wpisem do księgi wieczystej. Opisane wyżej procedury zabierają jednak czas i trudno dziwić się frustracji osób mniej cierpliwych. W sytuacji, w której zdecydowanie się do nich zaliczasz, warto sprzedać swoją nieruchomość z problemami do skupu. Tak, dobrze czytasz. Wystarczy odezwać się do dobrej agencji nieruchomości Łódź, która skupuje nieruchomości w bardzo krótkim czasie i stworzy dla nas ofertę kupna naszej nieruchomości. Jeśli zgodzimy się z wyceną, cała procedura się rozpoczyna, ale z naszych barków spada odpowiedzialność. Otrzymujemy zaliczkę, a pełną kwotę w momencie podpisania aktu notarialnego. Nie ważne jest, jaki stan prawny ma nieruchomość, ani, czy potrzebuje ona remontu.

Firma skupująca nieruchomości posiada zabezpieczony kapitał na takie sytuacje i co więcej, zajmuje się wszystkimi formalnościami potrzebnymi do wyprostowania stanu zakupionej nieruchomości. Dzięki takiej usłudze przestaniemy martwić się o miesiące przebywania w sądach, sporządzania wniosków i zbierania niezbędnych dokumentów, które to mogą nam zaserwować naprawdę wiele stresu.

Warto więc zastanowić się, co jest dla nas ważniejsze. Być może gotówka i brak stresu powinny być dla nas w takiej sytuacji priorytetem? Wypełnienie formularza niewiele nas będzie kosztować. Tylko kilka minut w skupieniu.

Niektóre przypadki są trudne, ale nasza agencja nieruchomości w Łodzi ma wyjątkowych specjalistów

Taką nieruchomość, która nie posiada księgi wieczystej, bardzo trudno jest sprzedać. Oczywiście dozwolone jest zostawianie ofert sprzedaży na ogólnodostępnych portalach, czy też jak w każdym innym przypadku kierowanie ich do konkretnych osób, jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że osoby zainteresowane będą należały do dosyć wąskiego grona. Nie należy liczyć na lawinowy odzew ani na szybką procedurę. Na podstawie informacji powyżej można więc wysnuć pewne wnioski i łatwo pogrupować kilka faktycznie dostępnych dla sprzedającego opcji. Pierwsza z nich to sprzedaż osobie zainteresowanej, która chce mieć wpis do księgi. W tym wypadku spisujemy umowę, składamy wniosek o wpis do Sądu Rejonowego i czekamy. Kiedy go otrzymamy, otrzymamy również zapłatę za nieruchomość. Druga opcja to sprzedaż osobie mocno zainteresowanej, która weźmie na ten cel kosztowny kredyt, lub też posiada na nieruchomość gotówkę i nie boi się ryzyka. Trzecim sposobem, który wiąże się z najmniejszą pracą ze strony sprzedającego, jest sprzedaż mieszkania do skupu. Jednak jak to wygląda w praktyce? Agencja nieruchomości w Łodzi jest zainteresowana mieszkaniami bez księgi wieczystej.

Otóż kiedy odezwiemy się do firmy skupującej nieruchomości, otrzymamy szybką wycenę. Bez względu na to, czy jest to nieruchomość z problemami w postaci zadłużeń, czy też w innej postaci. Transakcja przebiega ekspresowo zaraz po zaakceptowaniu zaproponowanej ceny i nie musimy martwić się o żaden z etapów jej przebiegu.

Czasem wcale nie warto angażować się w sprzedaż mieszkania bez wpisu w inny sposób. Z początku może się nam wydawać, że jest to bardziej opłacalne, jednak po kolejnych tygodniach oczekiwania i formalnościach, które należy przejść szybko, zmienimy zdanie. Oddanie nieruchomości do skupu daje nam pewną gotówkę. I to w ciągu niemalże chwili. Wystarczy, że wypełnimy formularz kontaktowy, aby cały proces mógł się rozpocząć. Działajmy już teraz!

Kara za brak wpisu w księdze wieczystej

Nasze prawo nie przewidują kary za brak księgi wieczystej w ogóle, jednak samą karą dla właściciela nieruchomości jest fakt utrudnienia mu jej sprzedaży. Niestety taka nieruchomość nie będzie dostępna dla wszystkich, a w szczególności dla tych, którzy w celu jej nabycia musieliby wziąć kredyt. Oczywiście chodzi o kredyt hipoteczny. Jeśli w jakiś sposób znajdzie się kupujący, który zechce zakupić nieruchomość mimo ogromnych kosztów wzięcia kredytu na dowolny cel, oczywiście może to zrobić. Jest jednak wielce ryzykowne sądzić, że taka osoba faktycznie się znajdzie. Sprzedaż mieszkania bez wpisu do księgi wieczystej będzie trwała krótko jedynie w przypadku oddania nieruchomości do agencji takiej, jak nasza. To prosta procedura, która trwa niezwykle krótko. W jej rezultacie sprzedający otrzymuje w szybkim tempie gotówkę i nie musi się martwić ani o stan prawny nieruchomości, ani o obecność, czy też nieobecność księgi wieczystej. Napisz do nas, aby otrzymać darmową wycenę online oraz ofertę kupna.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Łodzi?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

  • Biuro nieruchomości Łódź kupuje nieruchomości ze środków własnych, a więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie masz pewność, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Zawsze dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze zostały zaksięgowane na Twoim koncie bankowym jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej, zaufanej kancelarii notarialnej ? co jest niezwykłą rzadkością na naszym rynku.

  • Jako biuro KupujemyM posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, gdzie przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz oddział w Łodzi jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

  • Główną wyróżniającą cechą naszego biura nieruchomości Łódź jest szybkość w podejmowaniu decyzji. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a nasze biuro kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę.  Propozycję zakupu jesteśmy w stanie przygotować nawet w 12h od pierwszego kontaktu. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie wypłacić nawet w dniu zgłoszenia.

  • Poprawna wycena mieszkania ma znaczący wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Błędnie sporządzona wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Najczęstszym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych ? nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasze biuro  zidentyfikowało ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasze biuro otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

  • Nasze biuro nieruchomości w Łodzi jest świadome tego, że jednym z najbardziej uciążliwych czynności przy sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów do aktu. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasz biuro nieruchomości Łódź gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

  • Cały proces sprzedaży nieruchomości naszemu biuro nieruchomości Łódź można podzielić na kilka etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszą firmą, najczęściej mailowo bądź telefonicznie. Po  pierwszym kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji ? oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

  • Myślisz nad skorzystaniem z naszych usług, ale nie wiesz czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Gwarantujemy, że nie. Jako biuro nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasz oddział w Łodzi są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Łodzi, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

  • Tak, nasze biuro nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim spieniężeniu swojego mieszkania. Z nami nie musisz czekać kilku miesięcy na klienta, ponieważ to MY jesteśmy klientem kupującym. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ? co w przypadku standardowego biura nieruchomości Łódź jest mało możliwe.

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów