Biuro nieruchomości Łódź

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Łodzi.

Formularz kontaktowy

skup nieruchomosci warszawa

Biuro nieruchomości Łódź

Położona w centralnej części Łódź jest jednym z największych miast w Polsce i przez to dużym rynkiem nieruchomości.  Stosunkowa bliskość Warszawy, dobre połączenia zarówno z północą Polski jak i południem powodują, że wiele osób decyduje się na rozpoczęcie tam swojej kariery zawodowej. Dzięki bardzo dobrym uczelniom wyższym, Łódź przyciąga również tysiące studentów z całego kraju. Wszystko to powoduje, że jest bardzo duża konkurencja różnych ofert sprzedaży mieszkań i proces ten potrafi trwać długie miesiące. Nie dziwi zatem fakt, że jest to miasto, w którym zdecydowaliśmy się otworzyć biuro nieruchomości Łódź. Ten rynek potrzebuje agencji nieruchomości Łódź, która nie będzie bała się podejmować trudnych wyzwań i my taką firmą jesteśmy.

Jak działa nasze biuro nieruchomości w Łodzi?

Działalność na rynku nieruchomości prowadzimy od wielu lat i działamy nie tylko w Łodzi ale również w innych miastach Polski. Zaczęliśmy w 2013 roku od działalności w Warszawie, gdzie naszą główną działalność stanowi skup nieruchomości Warszawa. Tutaj, w Łodzi zajmujemy się przede wszystkim mieszkaniami ale nie tylko, ponieważ interesuje nas także  zakup domów. Naszą główną oś zainteresowania stanowi bezpośredni skup nieruchomości Łódź od właścicieli. Na tym etapie warto podkreślić, że jesteśmy bezpośrednim kupującym i nie funkcjonujemy jak tradycyjne agencje nieruchomości Łódź, które zatrudniają pośredników nieruchomości Łódź, których to zadaniem jest podpisywanie umów pośrednictwa zgodnie z zasadą ‘im więcej, tym lepiej’ i później szukanie ewentualnego chętnego na zakup.  Z punktu widzenia osoby chcącej sprzedać nieruchomość szybko i sprawnie, oferta naszego biura nieruchomości Łódź jest atrakcyjniejsza, ponieważ w ciągu 24 godzin od pierwszego kontaktu przesyłamy wycenę nieruchomości Łódź i następnie jesteśmy w stanie błyskawicznie sfinalizować transakcje. W zamian za o kilka procent niższą niż rynkowa cenę, dajemy możliwość szybkiej transakcji gotówkowej i znaczący wzrost popularności wśród naszych klientów daje nam przekonanie, że jest to usługa potrzebna i wartościowa dla wielu osób.

Nasz agent nieruchomości Łódź to profesjonalista, który zna swój fach i nie obawia się trudności. Niewielu jest  pośredników nieruchomości Łódź, którzy tak jak my – mają zarówno ogromne doświadczenia jak i chęć do pracy.  Nasze biuro nieruchomości Łódź podejmie się każdego wyzwania – w zakresie jego działania znajduje się nawet skup nieruchomości z problemami, chociażby z lokatorami. Nasze biuro nieruchomości Łódź zajmuje się również nieruchomościami o niejednorodnej strukturze właścicielskiej i skupuje udziały w nieruchomościach. 

Co wyróżnia nasze biuro nieruchomości Łódź?

Nasza agencja nieruchomości Łódź jest świadoma tego, że sprzedaż nieruchomości to nie lada wyzwanie. Szereg formalności, uzyskiwania dokumentów oraz zaświadczeń może opóźnić każdą transakcję. Wobec tego, nasz pośrednik nieruchomości Łódź robi wszystko, aby uprościć i przyspieszyć sfinalizowanie aktu notarialnego. W naszym biurze nieruchomości Łódź każdy znajdzie coś dla siebie, a każdy z członków zespołu naszego biura nieruchomości Łódź zawsze będzie służył pomocą. Naszym celem jest pomoc i wsparcie w podejmowaniu trudnych decyzji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości oraz doprowadzenie transakcji do szybkiego finału. Tak, aby każda ze stron była zadowolona i osiągnęła swój cel. Nasza agencja nieruchomości Łódź na pierwszym miejscu stawia rzetelność i dobrą obsługę, czego dowodem są pozytywne opinie klientów wystawiane naszej firmie.

Nasz agent nieruchomości  Łódź  to osoba posiadająca ogromną wiedzę, a jednocześnie w dalszym ciągu się rozwijająca. Nasze biuro nieruchomości Łódź każdego miesiąca realizuje co najmniej kilkanaście transakcji w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najtrudniejsze przypadki. To na czym bardzo często zależy sprzedającemu to czas. My kupujemy mieszkania, nieruchomości czy udziały w nieruchomościach za gotówkę, co w znaczący sposób przyspiesza transakcje. Nasza agencja nieruchomości Łódź dysponuje odpowiednimi środkami pieniężnymi dzięki czemu transakcja może przebiegać szybko i sprawnie, a Ty nie będziesz musiał/a czekać na procedury kredytowe. Co również warto zaznaczyć, jesteśmy także zainteresowani zakupem zadłużonych mieszkań więc jeśli masz jakąś zaległość – nie przejmuj się, rozwiążemy tą sytuację i mamy już setki tego typu transakcji na swoim koncie.

Ile razy było tak, że wielokrotnie kontaktowaliście się z biurem nieruchomości  Łódź  – niezależnie od tego czy chcieliście kupić czy sprzedać nieruchomość. Podpisaliście umowę, przesłaliście zdjęcia, ustaliliście warunki współpracy. I co? I nic. Żadne dalsze działania nie zostały podjęte. Ogłoszenia dalej nie było, telefon nie urywał się od osób zainteresowanych. Agent nieruchomości nie skontaktował się z Wami wtedy kiedy miał to zrobić, a cala transakcja nie doszła do skutku, pomimo początkowych zapewnień. Nawiązując współpracę z nami nie ryzykujesz, że taka sytuacja będzie miała miejsce – jesteśmy profesjonalistami i działamy szybko. 

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a zajmie Ci to jedyne dwie minuty. Następnie otrzymasz od nas gotówkową ofertę zakupu i w razie jej akceptacji, sfinalizujemy transakcję nawet w ciągu kilku dni!

Czy współpraca z Waszym biurem nieruchomości w Łodzi jest bezpieczna?

Biuro nieruchomości Łódź kupuje nieruchomości ze środków własnych, a więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie masz pewność, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Zawsze dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze zostały zaksięgowane na Twoim koncie bankowym jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej, zaufanej kancelarii notarialnej – co jest niezwykłą rzadkością na naszym rynku.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy nasze biuro nieruchomości Łódź kupuje problematyczne nieruchomości?

Jako biuro nieruchomości Łódź posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, gdzie przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasz biuro nieruchomości w Łodzi jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

W jakim czasie biuro nieruchomości w Łodzi jest w stanie kupić moją nieruchomość?

Główną wyróżniającą cechą naszego biura nieruchomości Łódź jest szybkość w podejmowaniu decyzji. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie,, a nasze biuro nieruchomości Łódź kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę.  Propozycję zakupu jesteśmy w stanie przygotować nawet w 12h od pierwszego kontaktu. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie wypłacić nawet w dniu zgłoszenia.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Chciałbym sprzedać mieszkanie, ale nie wiem ile może być warte – czy biuro nieruchomości Łódź od razu je wyceni

Poprawna wycena mieszkania ma znaczący wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Błędnie sporządzona wycena nieruchomości może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy. Najczęstszym problemem podczas sprzedaży nieruchomości we własnym zakresie jest niepoprawna wycena nieruchomości, która często opiera się na cenach ofertowych z portali ogłoszeniowych – nieruchomości na portalach ogłoszeniowych często bywają zawyżone o kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej (realnej ceny sprzedaży). Nasze biuro nieruchomości Łódź zidentyfikowało ten problem i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasz biuro nieruchomości Łódź otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy nasze biuro nieruchomości w Łodzi pomaga zebrać wymagane dokumenty?

Nasze biuro nieruchomości w Łodzi jest świadome tego, że jednym z najbardziej uciążliwych czynności przy sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów do aktu. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasz biuro nieruchomości Łódź gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Jak Wasze biuro nieruchomości Łódź funkcjonuje w praktyce?

Cały proces sprzedaży nieruchomości naszemu biuro nieruchomości Łódź można podzielić na kilka etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszą firmą, najczęściej mailowo bądź telefonicznie. Po  pierwszym kontakcie z Twojej strony skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów w celu ustalenia podstawowych informacji na temat nieruchomości, co pomoże nam w wycenie nieruchomości oraz złożeniu bezpośredniej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji – oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy sprzedając z Wami mieszkanie ponoszę jakieś dodatkowe koszta?

Myślisz nad skorzystaniem z naszych usług, ale nie wiesz czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Gwarantujemy, że nie. Jako biuro nieruchomości Łódź nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasz biuro nieruchomości Łódź są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Łodzi, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy Wasze biuro nieruchomości w Łodzi jest bezpośrednim kupującym moje mieszkanie?

Tak, nasze biuro nieruchomości Łódź nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży tylko jesteśmy bezpośrednim kupującym za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim spieniężeniu swojego mieszkania. Z nami nie musisz czekać kilku miesięcy na klienta, ponieważ to MY jesteśmy klientem kupującym. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów – co w przypadku standardowego biura nieruchomości Łódź jest mało możliwe.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]