Biuro nieruchomości Lublin

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Lublinie.

Formularz kontaktowy

skup nieruchomosci warszawa

Biuro nieruchomości Lublin

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość, ale nie wiesz jak to zrobić? Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest skorzystanie z usług naszego skupu nieruchomości Lublin, który jest w stanie  kupić Twoją nieruchomość nawet w przeciągu tygodnia od pierwszego kontaktu. 

Agencja nieruchomości Lublin – czym się zajmujemy?

Z racji tego, że kupujemy mieszkania i to w dodatku za gotówkę, nasze biuro nieruchomości Lublin nie jest standardowym biurem nieruchomości. Dodatkowo warto wspomnieć, że w swojej ofercie posiadamy również darmową wycenę nieruchomości Lublin, więc jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie – wypełnij formularz kontaktowy, a nasz agent nieruchomości Lublin lub pośrednik nieruchomości Lublin skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin.

Nasze biuro nieruchomości Lublin nie jest tylko i wyłącznie pośrednikiem w transakcji sprzedaży nieruchomości. Współpracując ze standardową firmą tego rodzaju, w momencie sprzedaży nieruchomości klientowi, którego przyprowadzi agent nieruchomości Lublin lub pośrednik nieruchomości Lublin będziesz obciążony zapłatą prowizji na rzecz typowego biura nieruchomości Lublin. Nasza agencja nieruchomości Lublin nie pobiera natomiast żadnych opłat za skorzystanie z naszych usług. Biuro nieruchomości Lublin nie jest jedyną naszą usługą, ponieważ w swojej ofercie posiadamy również skup nieruchomości Warszawa. Dodatkowo warto wspomnieć, że nie kupujemy tylko i wyłącznie mieszkań – jesteśmy w stanie kupić Twój dom lub udziały w nieruchomości i dlatego wprowadziliśmy usługę skupu domów oraz skupu udziałów.

Nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym – czy ktoś kupi ode mnie takie mieszkanie?

Nasza agencja nieruchomości Lublin zatrudnia tylko i wyłącznie ekspertów z branży nieruchomości, posiadamy również wsparcie najlepszych kancelarii prawnych, a dodatkowo sami uczestniczyliśmy w setkach transakcji na rynku nieruchomości i dlatego jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od jej problemów. Kupujemy w szczególności nieruchomości wymagające generalnego remontu, posiadające zadłużenie lub ich stan prawny jest nieuregulowany. Z odpowiedzią na problemy ze sprzedażą nieruchomości posiadające defekty stworzyliśmy skup nieruchomości z problemami oraz skup nieruchomości zadłużonych, więc jeśli jesteś w posiadaniu takiej nieruchomości i chciałbyś ją szybko spieniężyć skontaktuj się z nami wysyłając formularz kontaktowy, którego wypełnienie zajmie Ci kilka minut, a nasz agent nieruchomości Lublin lub pośrednik nieruchomości Lublin skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci całkowicie bezpłatną wycenę nieruchomości oraz przedstawi Ci bezpośrednią oraz gotówkową ofertę zakupu Twojej nieruchomości przez naszą agencję nieruchomości Lublin. 

Agencja nieruchomości Lublin – szybkość oraz bezpieczeństwo

Szybkość oraz bezpieczeństwo transakcji są to dwa czynniki, które najbardziej nas charakteryzując. Jeśli chodzi o szybkość działania to na samym początku warto wspomnieć, że po wypełnieniu i wysłaniu do nas formularza kontaktowego jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą nawet w przeciągu kilku godzin i podczas tej rozmowy przedstawi Ci ofertę zakupu Twojej nieruchomości wraz za całkowicie bezpłatną wyceną. Następnie ustalamy cenę transakcyjną sprzedaży nieruchomości. Po etapie ustalania ceny przychodzi moment na kompletowanie dokumentów, które wymagane są do sfinalizowania transakcji – w tym etapie deklarujemy swoją pomoc. Następnie spotykamy się u notariusza, którego możesz wybrać Ty – podczas podpisywania aktu notarialnego przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego lub wręczamy Ci ustaloną kwotę w gotówce – wszystkie etapy od pierwszego kontaktu do przelania środków na konto mogą zająć tylko tydzień, a czasami nawet krócej. Jeśli mowa o bezpieczeństwie to chcemy poinformować, że wszystkie czynności podejmowane przez nasze biuro nieruchomości Lublin są zgodne z prawem – umowa kupna-sprzedaży nieruchomości zawierana jest w kancelarii prawnej. 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy, a jeden z naszych agentów nieruchomości Lublin lub pośrednik nieruchomości Lublin skontaktuje się z Tobą nawet w przeciągu kilku godzin!

W jakim czasie biuro nieruchomości w Lublinie może kupić moje mieszkanie?

Główną cechą charakterystyczną naszego biura nieruchomości Lublin jest szybkość działania. Jesteśmy w stanie kupić Twoją nieruchomość w przeciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, a nasze biuro nieruchomości Lublin kupi od Ciebie mieszkanie za gotówkę. Wystarczy wypełnić nasz formularz kontaktowy bądź odezwać się telefonicznie, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin. Umowę przedwstępną i stosowny zadatek jesteśmy w stanie podpisać nawet w dniu zgłoszenia.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy transakcja z biurem nieruchomości w Lublinie jest całkowicie bezpieczna?

Jako biuro nieruchomości Lublin działamy już nieprzerwanie od 8 lat. Nasze biuro nieruchomości Lublin kupuje nieruchomości ze środków własnych, a więc decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie możesz czuć się pewnie, że otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość na wskazany numer rachunku bankowego lub w gotówce. Dokonujemy przelewów natychmiastowych, aby pieniądze na Twoim koncie bankowym zostały zaksięgowane jeszcze przed wyjściem od notariusza. Wszystkie umowy związane z kupnem czy sprzedażą nieruchomości odbywają się na podstawie aktu notarialnego, który sporządzany i podpisywany jest u notariusza. W celu zapewnienia Ci maksymalnego poczucia bezpieczeństwa dajemy Ci możliwość wybrania własnej oraz zaufanej kancelarii notarialnej – co jest rzadkością na naszym rynku.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy biuro nieruchomości Lublin kupuje nieruchomości z zadłużeniem?

Nasze biuro nieruchomości Lublin posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, gdzie przeprowadziliśmy łącznie kilkaset transakcji kupna nieruchomości. Nieruchomości z zadłużeniami nie stanowią dla nas żadnego problemu, ponieważ  współpracujemy z kancelariami prawnymi, które pomagają nam w najtrudniejszych przypadkach. W związku z tym nasze biuro nieruchomości w Lublinie jest w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od tego czy jest ona zadłużona, wymaga generalnego remontu, czy też grunty pod budynkiem są nieuregulowane. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy pomagacie przy kompletowaniu dokumentów do aktu notarialnego?

Jako biuro nieruchomości Lublin jesteśmy świadomi tego, że jedną z najbardziej uciążliwych czynności podczas sprzedaży mieszkania jest moment kompletowania dokumentów, które wymagane są do przeprowadzenia aktu notarialnego. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, którzy nie mają czasu lub nie mają wiedzy jak podejść do tematu zebrania dokumentów i dlatego nasze biuro nieruchomości Lublin gwarantuje Ci pomoc naszych ekspertów na każdym etapie transakcji sprzedania mieszkania. Z przyjemnością poprowadzimy Ciebie oraz pomożemy Ci skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Nie wiem ile warte może być moje mieszkanie – czy biuro nieruchomości Lublin od razu je wyceni?

Błędnie przeprowadzona wycena nieruchomości jest zjawiskiem bardzo częstym na naszym rynku. Taka wycena może wydłużyć sprzedaż mieszkania nawet o kilka miesięcy, dlatego biuro nieruchomości Lublin pomaga z wyceną.  Nasze biuro nieruchomości Lublin zidentyfikował problem niepoprawnych wycen i dlatego w swojej ofercie posiadamy całkowicie darmową wycenę nieruchomości, którą otrzymasz w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu, a dodatkowo do wyceny nieruchomości wykonanej przez nasze biuro nieruchomości Lublin otrzymasz również bezpośrednią ofertę zakupu Twojej nieruchomości za gotówkę!

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy biuro nieruchomości w Lublinie kupuje mieszkania za gotówkę?

Tak, nasze biuro nieruchomości Lublin nie jest standardowym biurem nieruchomości, ponieważ nie pośredniczymy w sprzedaży. Jesteśmy klientem kupującym nieruchomości bezpośrednio za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej oraz gotówkowej sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo z racji tego, że jesteśmy bezpośrednim kupującym, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów – co w przypadku standardowego biura nieruchomości Lublin jest mało możliwe.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Jak biuro nieruchomości Lublin działa w praktyce?

Cały proces sprzedaży nieruchomości naszemu biuro nieruchomości Lublin można podzielić na kilka etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Po pierwszym kontakcie i zebraniu potrzebnych informacji, w ciągu kilku godzin zaproponujemy Ci konkretną propozycję zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak ustalimy cenę transakcyjną przychodzi czas kompletowania dokumentów, które potrzebne są do sfinalizowania transakcji – oczywiście z chęcią pomożemy Ci w tym etapie. Następną czynnością jest spotkanie u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości podczas, którego wręczamy Ci gotówkę lub przelewamy pieniądze na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Czy w takiej sprzedaży pojawiają się jakieś dodatkowe opłaty?

Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz czy nie zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty? Gwarantujemy, że nie. Nasze biuro nieruchomości Lublin nie pobiera jakichkolwiek dodatkowych prowizji. Wszystkie świadczone usługi przez nasze biuro nieruchomości Lublin są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy jakichkolwiek dodatkowych prowizji, a koszty związane z przeprowadzeniem aktu notarialnego u notariusza pokrywa nasze biuro nieruchomości w Lublinie, więc podejmując się na współpracę z naszą firmą nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. 

Oceń stronę

[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]