Biuro nieruchomości Zielona-Góra

Zastanawiasz się jak szybko sprzedać mieszkanie w Zielonej-Górze? Nasze biuro nieruchomości Zielona-Góra zna odpowiedź! Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Zielona-Góra

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość, lecz nie wiesz jak do tego podejść? Zastanawiasz się czy warto skorzystać z usług biura nieruchomości Zielona Góra? Rozwiązaniem tego problemu jest nasza agencja nieruchomości w Zielonej Górze, która nie jest pośrednikiem w transakcji, lecz jest bezpośrednim kupującym za gotówkę! Co to oznacza w praktyce? Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcje w ciągu zaledwie kilku dni. Jeśli jesteś zainteresowany darmową wyceną nieruchomości Zielona Góra skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy!

Biuro nieruchomości Zielona Góra ? dlaczego warto?

Jesteśmy świadomi tego jak trudno podejść do sprzedaży nieruchomości w Zielonej Górze bez podstawowej wiedzy na ten temat i właśnie dlatego stworzyliśmy skup nieruchomości Zielona Góra. Jesteśmy firmą, która na rynku nieruchomości funkcjonuje już wiele  lat i podczas tego okresu uczestniczyliśmy w setkach, jak nie tysiącach, transakcji sprzedaży nieruchomości na terenie całej Polski. Zajmujemy się nieruchomościami na obrębie całego kraju i dlatego posiadamy w swojej ofercie np. skup nieruchomości Warszawa. Z naszych usług warto przede wszystkim skorzystać z tego względu, że nasze biuro nieruchomości w Zielonej Górze nie jest typowym biurem nieruchomości –  standardowe biuro nieruchomości jest tylko i wyłącznie pośrednikiem w transakcji, a agent nieruchomości Zielona Góra oraz pośrednik nieruchomości Zielona Góra pobiera prowizję za znalezienie klienta kupującego. Prowizja dla biura potrafi sięgać nawet 5% ceny transakcyjnej! Natomiast nasza agencja nieruchomości Zielona Góra jest bezpośrednim kupującym ? nie pośredniczymy w transakcji tylko jesteśmy stroną kupującą, a dodatkowo wszystkie koszty transakcyjnej pokrywa nasze biuro nieruchomości Zielona Góra. 

Nasza agencja nieruchomości w Zielonej Górze, a zadłużone nieruchomości

Nasz agent nieruchomości Zielona Góra oraz pośrednik nieruchomości Zielona Góra brał udział w wielu transakcjach sprzedaży-kupna nieruchomości, w których to mieszkanie było zadłużone, wymagało generalnego remontu lub posiadało nieuregulowany stan prawny, więc z tego powodu nie boimy się kupić nieruchomości, które posiadają jakiekolwiek problemy i dlatego postanowiliśmy stworzyć skup nieruchomości zadłużonych oraz skup nieruchomości z problemami, więc jeśli posiadasz nieruchomość, którą ciężko sprzedać właśnie ze względu na jakikolwiek problem wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a jeden z naszych agentów nieruchomości Zielona Góra lub pośrednik nieruchomości Zielona Góra skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin wraz z całkowicie bezpłatną wyceną Twojej nieruchomości oraz niezobowiązującą ofertą zakupu Twojej nieruchomości. 

Biuro nieruchomości Zielona Góra ? etapy współpracy

Współpracę z naszą agencja nieruchomości Zielona Góra można podzielić na kilka etapów. Pierwszym z tych etapów jest kontakt z naszych ekspertów za pośrednictwem formularza kontaktowego, w którym prosimy Ciebie o zawarcie podstawowych informacji na temat nieruchomości. Następnym etapem jest przedstawienie Ci darmowej wyceny oraz niezobowiązującej oferty zakupu Twojej nieruchomości. Po tym etapie następuje moment ustalenia ceny transakcyjnej sprzedaży nieruchomości. Jak już wspólnie ustaliliśmy cenę transakcyjną przychodzi czas na kompletowanie dokumentów, które wymagane są do przeprowadzania aktu notarialnego ? nasz agent nieruchomości Zielona Góra oraz nasz pośrednik nieruchomości Zielona Góra pomoże Ci w tym etapie jeśli nie masz wystarczającej wiedzy jak się do tego zabrać lub brakuje Ci czasu. Jeśli już wszystkie wymagane dokumenty zostały zgromadzone przychodzi czas na spotkanie się w wybranej przez Ciebie kancelarii notarialnej w celu sfinalizowania transakcji –  w tym momencie wykonujemy również przelew na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego lub wręczamy Ci pieniądze w gotówce. 

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę –  nie czekaj tylko wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą oraz przedstawimy Ci darmową wycenę nieruchomości, która jest całkowicie darmowa, a dodatkowo do wyceny przedstawimy Ci również niezobowiązującą ofertę zakupu nieruchomości w możliwie najwyższej cenie. 

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Zielonej-Górze?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów