Inne nieruchomości

Łatwo można nam sprzedać nie tylko lokale oraz domy i udziały w nieruchomościach mieszkaniowych. Skupujemy również działki budowlane, strychy oraz inne nieruchomości.

Wyceń nieruchomość online

skup nieruchomosci warszawa

Inne nieruchomości

Czasem kontaktują się z nami osoby zainteresowane sprzedażą innych nieruchomości niż dom lub mieszkanie. Jako przykład można podać działki budowlane, garaże oraz lokale użytkowe. Skup takich nieruchomości przebiega podobnie, jak w przypadku domów oraz mieszkań. Klient może liczyć między innymi na szybką wycenę przez Internet, pomoc w załatwieniu formalności oraz zaliczkę wypłacaną jeszcze przed podpisaniem umowy sprzedaży. Skup innych nieruchomości (niemieszkaniowych) stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla tych osób, które obawiają się, że trudno im będzie znaleźć chętnego np. na garaż lub strych. Sprzedaż takich nieruchomości (zwłaszcza w mniejszych miejscowościach) rzeczywiście może być niełatwa. Na całe szczęście, z pomocą przychodzi nasza oferta szybkiego skupu za gotówkę.

Pozostałe usługi

Skup mieszkań

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.
Więcej informacji

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.
Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.
Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]