Tomasz Kubacki

Współzałożyciel Kupujemym.pl. W firmie zajmuje się strategią rozwoju spółki i jej współpracowników.

Tomek

Jak trafiłeś na rynek nieruchomości?

W 2013 roku będąc na studiach magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie wybrałem specjalizację Gospodarka Nieruchomościami i w ten sposób zaczęła się moja przygoda z nieruchomościami. Równolegle tym samym roku rozpocząłem też pracę jako pośrednik nieruchomości na stołecznym rynku, aby połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką. Muszę przyznać, że zdecydowanie bardziej wolę praktykę i doświadczenie wynikające z przeprowadzonych transakcji nie jest możliwe do zastąpienia nawet najlepszym programem na uczelni.

Jakie są Twoje obowiązki w codziennej pracy?

Mając już na koncie ponad 500 przeprowadzonych transakcji staram się nie uczestniczyć w nich bezpośrednio, a bardziej dbać o rozwój innych członków zespołu. Niemniej jednak w okresach wzmożonej pracy, gdzie ilość klientów nam dynamicznie wzrasta, z przyjemnością zabieram się do pracy operacyjnej przy obsłudze klienta. Cały czas lubię uczestniczyć w zakupach kolejnych nieruchomości, bo każda transakcja to inna historia. Historia związana zarówno z człowiekiem, sprzedającym, jak i nieruchomością samą w sobie. Dzięki temu to się nie nudzi, ponieważ nie ma dwóch takich samych transakcji i zawsze można się czegoś nauczyć. Kolejny obszar, który bardzo lubię i którego się uczę to marketing.

Co według Ciebie jest najważniejsze w pracy z Klientem?

Zrozumienie potrzeb i zapewnienie bezpieczeństwa transakcji. Sprzedaż nieruchomości to dla większości osób duża rzecz i naturalnie mają wiele obaw. Między innymi dlatego klient sprzedający nam nieruchomość ma prawo wyboru notariusza. Nasza usługa nie jest skrojona dla każdego klienta i wielu z nich ma po prostu inne potrzeby, inne oczekiwania. Sęk w tym żeby ‘nie wciskać’ i być szczerym w kontakcie z klientem. Chcemy pracować z osobami, które poszukują właśnie takiej usługi, jaką oferujemy. Kolejny zadowolony klient, który dziękuje nam za wspólną transakcje, napędza nas do dalszego działania i bycia coraz lepszym w naszej pracy.

Sprzedaż nieruchomości to dla większości osób duża rzecz i naturalnie mają wiele obaw. Między innymi dlatego np. klient sprzedający nam nieruchomość ma prawo wyboru notariusza.

Tomek

Co robisz po pracy?

Sport. W okresie szkolnym była to koszykówka, następnie siłownia, bieganie, triathlon, rower. Obecnie wszystkiego po trochu. Oprócz pracy i sportu zostaję trochę czasu na sen, jedzenie, rozmowę z bliskimi. Uwielbiam też podróże i regularnie staram się razem z moją narzeczoną ‘gdzieś wyskoczyć’.

Jedna rada dla osoby, która chce sprzedać mieszkanie to?

Skontaktuj się z nami :)

Poznaj resztę naszego zespołu – kto stoi za KupujemyM.pl?

Opinie naszych Klientów

Odziedziczyłem mieszkanie w Płocku i nie miałem czasu zająć się zbieraniem dokumentów oraz sprzedażą. Na jednym spotkaniu u notariusza w Warszawie, gdzie mieszkam, podpisaliśmy umowę przedwstępną oraz udzieliłem pełnomocnictwa do skompletowania wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży w moim imieniu. Na umowie przedwstępnej otrzymałem 10% zadatku, a 2 tygodnie później spotkaliśmy się na akt notarialny i otrzymałem pozostałe 90% przelewem na konto. Polecam skup nieruchomości KupujemyM osobom, które nie mają czasu zajmować się sprzedażą i zbieraniem dokumentów i chcą sprawnie rozwiązać problem. Polecam ten skup nieruchomości. Opinie mają całkiem okej.

PAN ANDRZEJ Z WARSZAWY
Andrzej z Warszawy – opinie o kupujemym.pl

Opinie o skupach nieruchomości trochę mnie odstraszały na początku. Jednak spróbowałam się przełamać, bo potrzebowałam uregulować swoją sytuację. Miałam udział w wysokości 5/8 w nieruchomości i nie mogłam dojść do porozumienia z resztą spadkobierców. Zależało mi na spieniężeniu tych udziałów i dopiero odsprzedaż do KupujemyM pozwoliła mi na taką możliwość. Agencje nieruchomości nie były zainteresowane zajęciem się sprzedażą udziałów. To kłopotliwe procedury.

PANI BARBARA Z CZĘSTOCHOWY
opinie-o-skupach-nieruchoomsci-Barbara

Potrzebowaliśmy większego domu, ale bank nie chciał nam dać kredytu. Mieszkanie, które otrzymałam w spadku po babci, było w strasznym stanie. Zaszłam w ciążę z komplikacjami i nie miałam siły na obmyślanie remontu. Zresztą mój mąż, jest kierowcą, więc nie mógł się tym zająć, bo ciągle go nie było w domu. Poczytałam opinie o skupach nieruchomości i przekonałam się do KupujemyM. Porozmawiałam z p. Maciejem i rozwiał moje wątpliwości. Podpisałam umowę w ciągu tygodnia, otrzymując za mieszkanie taką cenę, jakiej nie otrzymałabym ze sprzedaży, odliczając koszty remontu. Mam z głowy, mogę szukać większego domu i urządzać pokój dla dziecka, które niebawem się pojawi. Dziękuję.

JOASIA Z CIECHANOWA
opinie-o-skupach-nieruchomosci-Joasia