Brygida Bujno

Brygida Bujno

Ekspert inwestycyjny ? zajmuje się przygotowaniem nieruchomości do dalszych inwestycji. Prywatnie ? mama Marcina.

Jak trafiłaś na rynek nieruchomości?

Czysty przypadek. Trafiłam na młodych, otwartych, pracowitych ludzi, dla których rynek nieruchomości to nie tylko praca, ale również pasja. Zaczęło się od małego wsparcia w kilku projektach, które tak mnie wciągnęły, że z ogromną radością przyjęłam propozycję współpracy i dołączyłam do młodego, dynamicznego zespołu bardzo pozytywnych ludzi. Myślę, że w życiu każdego nadchodzi taki moment, kiedy musisz złapać wiatr w żagle i skierować łódź w odpowiednią stronę – ja obrałam kurs na rynek nieruchomości.

Myślę, że w życiu każdego nadchodzi taki moment, kiedy musisz złapać wiatr w żagle i skierować łódź w odpowiednią stronę – ja obrałam kurs na rynek nieruchomości.

Brygida Bujno

Jakie są Twoje obowiązki w codziennej pracy?

Na codzień przygotowuję w różnym zakresie inwestycje do sprzedaży, koordynuję prace ekip remontowych, tworzę i obsługuję oferty sprzedaży, przygotowuję niezbędną dokumentację oraz przeprowadzam naszego Klienta przez cały proces sprzedaży, aż do momentu przekazania kluczy od nieruchomości. Jestem w ciągłym ruchu!

Co według Ciebie jest najważniejsze w pracy z Klientem?

Najważniejsze według mnie zaufanie – budowanie dobrej relacji na bazie rzetelnego przygotowania do tematu, chęci zrozumienia sytuacji klienta, dużej dawki empatii oraz budowanie poczucia bezpieczeństwa klienta dla przeprowadzenia wszystkich procesów transakcji, dzięki wiedzy na temat rynku nieruchomości, którą ciągle zgłębiamy.

Co robisz po pracy?

Staram się realizować moje małe i duże marzenia, biorę udział w różnych szkoleniach, słucham podcastów, nie tylko z dziedziny nieruchomości, jestem ciekawa świata i ludzi, więc staram się nie zaniedbywać przyjaciół – spotkania z nimi to często aktywny relaks, kreatywne rozmowy, ale też błogie lenistwo ;) 

Jedna rada dla osoby, która chce sprzedać mieszkanie to?

Nie trać czasu i nerwów, skorzystaj z wiedzy i przyjaznego nastawienia teamu KupujemyM – wystarczy jeden telefon lub mail – to jest tak proste, serio.

Poznaj resztę naszego zespołu – kto stoi za KupujemyM.pl?

Opinie naszych Klientów

Odziedziczyłem mieszkanie w Płocku i nie miałem czasu zająć się zbieraniem dokumentów oraz sprzedażą. Na jednym spotkaniu u notariusza w Warszawie, gdzie mieszkam, podpisaliśmy umowę przedwstępną oraz udzieliłem pełnomocnictwa do skompletowania wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży w moim imieniu. Na umowie przedwstępnej otrzymałem 10% zadatku, a 2 tygodnie później spotkaliśmy się na akt notarialny i otrzymałem pozostałe 90% przelewem na konto. Polecam skup nieruchomości KupujemyM osobom, które nie mają czasu zajmować się sprzedażą i zbieraniem dokumentów i chcą sprawnie rozwiązać problem. Polecam ten skup nieruchomości. Opinie mają całkiem okej.

PAN ANDRZEJ Z WARSZAWY
Andrzej z Warszawy – opinie o kupujemym.pl

Opinie o skupach nieruchomości trochę mnie odstraszały na początku. Jednak spróbowałam się przełamać, bo potrzebowałam uregulować swoją sytuację. Miałam udział w wysokości 5/8 w nieruchomości i nie mogłam dojść do porozumienia z resztą spadkobierców. Zależało mi na spieniężeniu tych udziałów i dopiero odsprzedaż do KupujemyM pozwoliła mi na taką możliwość. Agencje nieruchomości nie były zainteresowane zajęciem się sprzedażą udziałów. To kłopotliwe procedury.

PANI BARBARA Z CZĘSTOCHOWY
opinie-o-skupach-nieruchoomsci-Barbara

Potrzebowaliśmy większego domu, ale bank nie chciał nam dać kredytu. Mieszkanie, które otrzymałam w spadku po babci, było w strasznym stanie. Zaszłam w ciążę z komplikacjami i nie miałam siły na obmyślanie remontu. Zresztą mój mąż, jest kierowcą, więc nie mógł się tym zająć, bo ciągle go nie było w domu. Poczytałam opinie o skupach nieruchomości i przekonałam się do KupujemyM. Porozmawiałam z p. Maciejem i rozwiał moje wątpliwości. Podpisałam umowę w ciągu tygodnia, otrzymując za mieszkanie taką cenę, jakiej nie otrzymałabym ze sprzedaży, odliczając koszty remontu. Mam z głowy, mogę szukać większego domu i urządzać pokój dla dziecka, które niebawem się pojawi. Dziękuję.

JOASIA Z CIECHANOWA
opinie-o-skupach-nieruchomosci-Joasia