Agnieszka

Agnieszka Zamęcka

Konsultantka ds. marketingu internetowego ? dba o to aby osoby szukające pomocy w sprzedaży mieszkania trafili do nas, a ich wizyta na stronie była wartościowa!

Jak trafiłeś/aś na rynek nieruchomości?

Rynek nieruchomości wydawał się być dla mnie bardzo rozwojowy już na pierwszych latach studiów. To na studiach licencjackich stawiałam swoje pierwsze kroki jako pośrednik w wynajmie nieruchomości. Wydaje się, że przeszłam sporą drogę od pośredniczki najmu, po pośredniczkę sprzedaży aż po samodzielną inwestorkę w nieruchomości. Dzięki temu wiem jak stresujący i często długi może być proces sprzedaży mieszkania. To bardzo pomaga mi zrozumieć klientów i pomóc w przeprowadzeniu przez tę drogę bez większych problemów.

Jakie są Twoje obowiązki w codziennej pracy?

W kupujemyM zajmuję się marketingiem internetowym – dbam o to, aby każdy z naszych klientów znalazł odpowiedź na swoje pytania już w pierwszym kontakcie z naszą stroną internetową. Jestem po to aby ułatwić Klientowi odpowiedni wybór w kwestii sprzedaży nieruchomości. Jeśli macie uwagi do naszej strony – będę wdzięczna za ich wysłanie! Pomożecie mi w mojej pracy. Moim celem jest sprawić aby ludzie ?nie bali się? skupu nieruchomości – chcę mu nadać ludzką twarz bo tu pracują ludzie – tacy jak Ty czy ja!

Co według Ciebie jest najważniejsze w pracy z Klientem?

Słuchanie. Zdecydowanie to najważniejsza umiejętność jakiej uczymy się od pierwszych dni w KupujemyM. Każdy klient to inna historia, inne problemy a my bardzo lubimy je rozwiązywać! Praca w nieruchomościach to nie jest praca z surowymi murami – to przede wszystkim praca z ludźmi – dlatego jest tak satysfakcjonująca!

Nie czekaj ze sprzedażą swojego mieszkania bo jeden miesiąc może sporo zmienić

Agnieszka

Co robisz po pracy?

Uwielbiam jazdę na rowerze! Mam to szczęście, że mieszkam bardzo blisko lasu, jeśli pogoda dopisze to w wolnej chwili wskakuję na swojego grawela i robię rundkę po szlakach rowerowych.

Jedna rada dla osoby, która chce sprzedać mieszkanie to?

Nie czekaj ze sprzedażą swojego mieszkania bo jeden miesiąc może sporo zmienić. Sprzedaż mieszkania nie należy do łatwych. W aktualnych, dość niepewnych czasach każdy miesiąc może wpłynąć na finalną cenę nieruchomości. Pandemia? Stopy procentowe? Wojna? Jest tak wiele aspektów, na które nie mamy wpływu, a które wpływają na na finalną cenę, po której sprzedamy swoje mieszkanie. 

Poznaj resztę naszego zespołu – kto stoi za KupujemyM.pl?

Opinie naszych Klientów

Odziedziczyłem mieszkanie w Płocku i nie miałem czasu zająć się zbieraniem dokumentów oraz sprzedażą. Na jednym spotkaniu u notariusza w Warszawie, gdzie mieszkam, podpisaliśmy umowę przedwstępną oraz udzieliłem pełnomocnictwa do skompletowania wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży w moim imieniu. Na umowie przedwstępnej otrzymałem 10% zadatku, a 2 tygodnie później spotkaliśmy się na akt notarialny i otrzymałem pozostałe 90% przelewem na konto. Polecam skup nieruchomości KupujemyM osobom, które nie mają czasu zajmować się sprzedażą i zbieraniem dokumentów i chcą sprawnie rozwiązać problem. Polecam ten skup nieruchomości. Opinie mają całkiem okej.

PAN ANDRZEJ Z WARSZAWY
Andrzej z Warszawy – opinie o kupujemym.pl

Opinie o skupach nieruchomości trochę mnie odstraszały na początku. Jednak spróbowałam się przełamać, bo potrzebowałam uregulować swoją sytuację. Miałam udział w wysokości 5/8 w nieruchomości i nie mogłam dojść do porozumienia z resztą spadkobierców. Zależało mi na spieniężeniu tych udziałów i dopiero odsprzedaż do KupujemyM pozwoliła mi na taką możliwość. Agencje nieruchomości nie były zainteresowane zajęciem się sprzedażą udziałów. To kłopotliwe procedury.

PANI BARBARA Z CZĘSTOCHOWY
opinie-o-skupach-nieruchoomsci-Barbara

Potrzebowaliśmy większego domu, ale bank nie chciał nam dać kredytu. Mieszkanie, które otrzymałam w spadku po babci, było w strasznym stanie. Zaszłam w ciążę z komplikacjami i nie miałam siły na obmyślanie remontu. Zresztą mój mąż, jest kierowcą, więc nie mógł się tym zająć, bo ciągle go nie było w domu. Poczytałam opinie o skupach nieruchomości i przekonałam się do KupujemyM. Porozmawiałam z p. Maciejem i rozwiał moje wątpliwości. Podpisałam umowę w ciągu tygodnia, otrzymując za mieszkanie taką cenę, jakiej nie otrzymałabym ze sprzedaży, odliczając koszty remontu. Mam z głowy, mogę szukać większego domu i urządzać pokój dla dziecka, które niebawem się pojawi. Dziękuję.

JOASIA Z CIECHANOWA
opinie-o-skupach-nieruchomosci-Joasia