Marcin

Marcin Bujno

Współzałożyciel Kupujemym.pl. W firmie zajmuje się kluczowymi decyzjami operacyjnymi i finansami całej grupy kapitałowej KMBNO.

Jak trafiłeś na rynek nieruchomości?

Przygodę z rynkiem nieruchomości rozpocząłem w 2016 roku od założenia własnej firmy zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami z gwarantowanym czynszem dla ich właścicieli, równolegle rozpocząłem współpracę z agencją nieruchomości jako pośrednik. Przez kolejne lata zdobywałem doświadczenie zarządzając kilkudziesięcioma lokalami oraz pomagając Klientom finalizować kolejne transakcje kupna-sprzedaży nieruchomości, aby z czasem współtworzyć firmę KupujemyM.pl, czyli rozwiązanie dla wszystkich osób zainteresowanych szybką i bezpieczną sprzedażą nieruchomości.

Dla mnie najważniejsze jest, aby usługa, którą oferujemy rozwiązywała i satysfakcjonowała naszych Klientów, a ich potrzeby są różne w każdym przypadku.

Marcin Bujno

Jakie są Twoje obowiązki w codziennej pracy?

W ramach moich codziennych obowiązków zajmuje się wieloma kluczowymi obszarami działalności firmy KupujemyM.pl, natomiast do najważniejszych należy pomaganie nowym Klientom, którzy do nas trafiają. Omawiam potrzeby naszych Klientów, a następnie informuję, czy jesteśmy w stanie spełnić ich oczekiwania oraz w jaki sposób, wyjaśniam również na czym polega usługa szybkiego skupu nieruchomości. Osobom zainteresowanym skorzystaniem z naszych usług towarzyszę w całym procesie sprzedaży ich nieruchomości, rozwiewając wszelkie pojawiające się wątpliwości.

Co według Ciebie jest najważniejsze w pracy z Klientem?

Z informacji, które przekazują nam Klienci wynika, że najbardziej cenią sobie bezpieczeństwo transakcji, pomoc w zawiłych kwestiach prawnych, elastyczność w podejściu oraz szybkość działania. Dla mnie najważniejsze jest, aby usługa, którą oferujemy rozwiązywała i satysfakcjonowała naszych Klientów, a ich potrzeby są różne w każdym przypadku. Moim zdaniem w zależności od potrzeb danego Klienta każdy z podanych elementów może być najważniejszy, ale dopiero ich kompilacji daje prawdziwą wartość jaka wynika ze współpracy z KupujemyM.pl.

Co robisz po pracy?

Po pracy lubię aktywnie spędzać czas, często są to treningi na siłowni lub długie spacery z psem :)

Jedna rada dla osoby, która chce sprzedać mieszkanie to?

Nie byłbym sobą, gdybym nie zarekomendował zgłoszenia się do naszej firmy KupujemyM.pl i uzyskania oferty, to nic nie kosztuje, a może i Ty dołączysz do grona setek naszych zadowolonych Klientów.

Poznaj resztę naszego zespołu – kto stoi za KupujemyM.pl?

Opinie naszych Klientów

Odziedziczyłem mieszkanie w Płocku i nie miałem czasu zająć się zbieraniem dokumentów oraz sprzedażą. Na jednym spotkaniu u notariusza w Warszawie, gdzie mieszkam, podpisaliśmy umowę przedwstępną oraz udzieliłem pełnomocnictwa do skompletowania wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży w moim imieniu. Na umowie przedwstępnej otrzymałem 10% zadatku, a 2 tygodnie później spotkaliśmy się na akt notarialny i otrzymałem pozostałe 90% przelewem na konto. Polecam skup nieruchomości KupujemyM osobom, które nie mają czasu zajmować się sprzedażą i zbieraniem dokumentów i chcą sprawnie rozwiązać problem. Polecam ten skup nieruchomości. Opinie mają całkiem okej.

PAN ANDRZEJ Z WARSZAWY
Andrzej z Warszawy – opinie o kupujemym.pl

Opinie o skupach nieruchomości trochę mnie odstraszały na początku. Jednak spróbowałam się przełamać, bo potrzebowałam uregulować swoją sytuację. Miałam udział w wysokości 5/8 w nieruchomości i nie mogłam dojść do porozumienia z resztą spadkobierców. Zależało mi na spieniężeniu tych udziałów i dopiero odsprzedaż do KupujemyM pozwoliła mi na taką możliwość. Agencje nieruchomości nie były zainteresowane zajęciem się sprzedażą udziałów. To kłopotliwe procedury.

PANI BARBARA Z CZĘSTOCHOWY
opinie-o-skupach-nieruchoomsci-Barbara

Potrzebowaliśmy większego domu, ale bank nie chciał nam dać kredytu. Mieszkanie, które otrzymałam w spadku po babci, było w strasznym stanie. Zaszłam w ciążę z komplikacjami i nie miałam siły na obmyślanie remontu. Zresztą mój mąż, jest kierowcą, więc nie mógł się tym zająć, bo ciągle go nie było w domu. Poczytałam opinie o skupach nieruchomości i przekonałam się do KupujemyM. Porozmawiałam z p. Maciejem i rozwiał moje wątpliwości. Podpisałam umowę w ciągu tygodnia, otrzymując za mieszkanie taką cenę, jakiej nie otrzymałabym ze sprzedaży, odliczając koszty remontu. Mam z głowy, mogę szukać większego domu i urządzać pokój dla dziecka, które niebawem się pojawi. Dziękuję.

JOASIA Z CIECHANOWA
opinie-o-skupach-nieruchomosci-Joasia