4 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj nam nieruchomość w 4 prostych krokach

skup nieruchomości za gotówkę
Sprzedaż nieruchomości za gotówkę
·

Sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Sprzedaż nieruchomości za gotówkę wydaje się być najkorzystniejsza z punktu widzenia właściciela. Cała transakcja może być sfinalizowana w krótkim czasie, gdyż kupujący posiada własne środki na zakup i nie musi starać się o kredyt hipoteczny w banku – co w wielu przypadkach może opóźnić sprzedaż o kilka miesięcy.

skup nieruchomości za gotówkę

Czym się różni sprzedaż domu za gotówkę a na kredyt?

Różnic pomiędzy tymi dwoma rodzajami transakcji jest naprawdę wiele i wbrew pozorom nie ograniczają się tylko do sfery finansowej, choć nie ukrywamy, jest ona bardzo ważna. Dlatego też właśnie na niej skupimy się w pierwszej kolejności. Klient kupujący nieruchomość za gotówkę często jest klientem bardziej zdecydowanym na zakup, przez co transakcja trwa krócej. Nie rzadko taka osoba kupuje nieruchomość w celach inwestycyjnych, szukając sposobu na ulokowanie swoich pieniędzy i ochronę ich przed inflacją. Kupującym może być także firma, która zawodowo prowadzi skup nieruchomości online.

W przypadku kiedy klient płaci za nieruchomość gotówką, transakcja może się zamknąć w ciągu nawet 7 dni. Porównując to z klientem kredytowym, który musi czekać na decyzję banku nawet do 2 miesięcy, a po drodze powinien dostarczyć wiele różnych dokumentów (zaświadczenia o dochodach, zatrudnieniu, wyciągi z konta, itp.), przewaga klienta gotówkowego jest oczywista i niepodważalna. Właśnie ten fakt sprawia że firmy takie jak nasza, których specjalnością jest skup domów za gotówkę, cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem.

Dysponujemy własnymi środkami na cele inwestycyjne. Nie musimy starać się o finansowanie z zewnętrznych źródeł. Daje nam to pełną swobodę podejmowania decyzji o zakupie domu lub mieszkania, pozwalając również błyskawicznie sfinalizować transakcję. Za sprzedaż domu możemy zapłacić gotówką lub przelewem ? o wyborze dogodnej dla siebie formy decyduje klient. Skupujemy także nieruchomości zadłużone, od razu spłacając całość zadłużenia, a to co pozostanie przekazując na konto sprzedającego. Nie obawiamy się trudnych nieruchomości, mających np. wady prawne.

Sprzedaż nieruchomości za gotówkę vs. niezdecydowany klient

Co jest jedną z większych trudności podczas sprzedaży mieszkania, domu? Oczywiście niezdecydowani klienci, którzy umawiają się na spotkania (na które często nie przyjeżdżają i nie odmawiają ich wcześniej – tracisz zatem swój czas na darmo), obiecują oddzwonić z decyzją i tracisz z nimi kontakt. Są również klienci, którzy proszą cię o zarezerwowanie nieruchomości na kilka dni i również ślad po nich ginie. Ty w tym czasie odmawiasz innych zainteresowanych i potencjalni klienci uciekają ci sprzed nosa.

Oczywiście świętym prawem każdego zainteresowanego jest oglądać nieruchomość na sprzedaż i zastanawiać się tak długo nad jej zakupem, ile uzna to za stosowane. Wydanie kilkuset tysięcy złotych na zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji finansowych w życiu, stąd nie można się oburzać na niezdecydowanie klientów. Z drugiej strony to ty musisz chronić swoje interesy i dbać o ich dobro. Szybka sprzedaż nieruchomości za gotówkę jest bardzo ciekawą alternatywą, która daje poczucie bezpieczeństwa o przyszłość zaplanowanej sprzedaży.

Profesjonalizm to nasza wizytówka. Traktujemy naszych klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Za darmo wyceniamy sprzedaż mieszkania lub domu online, do tego celu przygotowaliśmy bezpłatny kalkulator sprzedaży nieruchomości. Poświęcając minutę na jego uzupełnienie, możesz się dowiedzieć ile jesteśmy w stanie ci zapłacić. Sprawa jest prosta – akceptujesz lub nie i nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami. Oszczędzasz czas i swoje nerwy, unikając niepotrzebnych negocjacji i szukania wad, które jeszcze bardziej mogą obniżyć cenę.

skup nieruchomości za gotówkę

Czy sprzedaż nieruchomości online wymaga wielu formalności?

Tak naprawdę skup nieruchomości do remontu to taka sama transakcja jak każda inna sprzedaż domu czy mieszkania. Aby była prawnie wiążąca, musi mieć miejsce w obecności notariusza w jego kancelarii. Sam umowa kupna sprzedaży ma postać aktu notarialnego, co chroni obie strony przed jej podważeniem. Ponadto akt notarialny służy do wprowadzenia zmian dotyczących właścicieli w księdze wieczystej lub stanowi podstawę do jej założenia, jeśli nie istnieje. Jeśli interesuje cię szybka sprzedaż mieszkania za gotówkę, poniżej dowiesz się jakie dokumenty trzeba przygotować.

Akt notarialny i nr księgi wieczystej

Przyjąłeś naszą propozycję ceny za skup nieruchomości za gotówkę? Teraz musisz przygotować niezbędne dokumenty. Prześlemy cię ich pełną listę, ale już teraz możemy napisać że będzie to akt notarialny określający w jaki sposób wszedłeś w posiadanie domu lub mieszkania. Może to być akt notarialny zakupu, darowizny itp. Pomocny również będzie numer księgi wieczystej sprzedawanego mieszkania. Można w niej sprawdzić kto jest właścicielem, czy nieruchomość ma ustanowioną hipotekę lub istnieją dla niej inne obciążenia.

Sprzedaż mieszkania za gotówkę a zadłużenie

Skup zadłużonych nieruchomości to skuteczny sposób na wydostanie cię z długów i zobowiązań kredytowych. Jeśli nie widzisz innej możliwości aby pozbyć się swoich długów, możesz nam sprzedać dom lub mieszkanie. Przygotuj wówczas wszystkie dokumenty określające twoje zadłużenie – umowy kredytowe, monity z banku lub firm pożyczkowych, pisma od dostawców wody, prądu, gazu itp. Gotówka za sprzedaż domu w pierwszej kolejności zostanie przekazana na spłatę długów. To co zostanie z kwoty sprzedaży pomniejszonej o spłatę twoich długów, przekażemy ci gotówką lub przelewem.

Koniecznie sprawdź też nasz skup kamienic!

Skup domów za gotówkę a pandemia

Pandemia koronawirusa wpłynęła na życie wielu osób. Jeśli troszczysz się o swoje zdrowie i do minimum ograniczyłeś kontakty z obcymi osobami, nie musisz się z nami często spotykać. Tak naprawdę wystarczy nam tylko jedno spotkanie u notariusza, podczas którego podpiszemy akt notarialny. Wszystkie inne formalności możemy załatwić przez internet, również jeśli jesteś na kwarantannie i nie chcesz z tego powodu opóźniać transakcji. Sprzedaż nieruchomości za gotówkę jest przez nas pilotowana od początku do końca, tak abyś na żadnym etapie nie odczuwał zagubienia i wątpliwości – nasi specjaliści są do twojej pełnej dyspozycji.

Sprzedaż domu za gotówkę kiedy jesteś za granicą

Nasze zdecydowanie i łatwość wyceny (sprawdź nasz bezpłatny kalkulator sprzedaży domu służy również tym, którzy na stałe mieszkają lub pracują za granicą i nie mogą pozwolić sobie na częste przyjazdy do Polski. Jak sprawnie sprzedać odziedziczony dom lub mieszkanie? Można powierzyć to agentowi nieruchomości, oddając w zamian nawet kilka procent wartości sprzedaży, można również sprzedać nieruchomość za gotówkę naszej firmie. Zadbamy o to by wszystkie formalności były dopełnione online. Sama sprzedaż będzie wymagać tylko jednej twojej wizyty w Polsce – u notariusza na podpisanie aktu.

Skup nieruchomości z komornikiem

Twoje zadłużone mieszkanie może zostać przejęte przez komornika? Jeśli tak, lepiej się pospiesz i sprzedaj nam go póki masz prawo nim dysponować! Taka sprzedaż będzie dla ciebie korzystniejsza finansowo, a ponadto zapłatę możesz otrzymać w gotówce. Wiele osób preferuje sprzedaż mieszkania za gotówkę niż przelewem na konto. Nie wierzą bankom, obawiają się o bezpieczeństwo środków na koncie, nie obsługują kont internetowych lub z innych powodów chcą utrzymać przypływ większej gotówki w tajemnicy. Nasz skup zapewnia pełną anonimowość i poufność każdej transakcji.

Wygodna i szybka sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Mamy nadzieję że udało nam się wyjaśnić jak działa i jakie zalety ma sprzedaż domu do remontu za gotówkę. Nasz skup działa na rynku od wielu lat i zrealizował już setki transakcji w całej Polsce. O naszym doświadczeniu i profesjonalizmie najlepiej mówią pozytywne opinie zadowolonych klientów. Nie muszą one cię przekonywać i nie musisz im ufać. Możesz sprawdzić nas sam. W jaki sposób? Wycena online to najwygodniejszy sposób aby poznać propozycję naszej ceny. Zależy ci na czasie? Gotówce do ręki? Sprawnej organizacji? Skoro tak, skup domów za gotówkę to najlepszy wybór ? sprawdź nas za darmo!

Ocena
Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]