4 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj nam nieruchomość w 4 prostych krokach

jak szybko sprzedac mieszkanie - skup nieruchomosci - skup mieszkan
Jak szybko sprzedać mieszkanie?
·

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Jak szybko sprzedać mieszkanie w obliczu rosnących stóp kredytowych? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie. Drożejące kredyty hipoteczne, miesięczne raty wyższe nawet o 50%, wzrost cen produktów i usług. To wszystko nie napawa optymizmem i każe się poważnie zastanowić, czy jesteśmy w stanie nadal spłacać swój kredyt na mieszkanie. Co zrobić jeśli okaże się, że nie?

Jak sprzedać mieszkanie szybko?

Jest wiele życiowych zdarzeń, które mogą nas zmusić do szybkiej sprzedaży mieszkania. Zazwyczaj kiedy zależy ci na szybkiej sprzedaży, w tle pojawiają się problemy finansowe lub konieczność pozyskania gotówki na ważną inwestycję, lub zakup. Nie ma wówczas czasu do stracenia. Każdy kolejny dzień może oznaczać narastające odsetki lub ryzyko, że okazje umknie nam sprzed nosa. Byłeś, jesteś lub czujesz, że możesz kiedyś być w podobnej sytuacji? Jeżeli tak, dowiesz się jak od ręki sprzedać mieszkanie za gotówkę.

Jak szybko sprzedać mieszkanie za gotówkę?

Sprzedaż nieruchomości za gotówkę to jedna z tych rzeczy, która najbardziej ucieszy każdego sprzedającego. W odróżnieniu od klienta kredytowego klient gotówkowy może praktycznie z dnia na dzień dokonać zakupu, oczywiście po wcześniejszym załatwieniu formalności. W przypadku sprzedaży mieszkania za gotówkę jest również pewne pole do negocjacji cenowych, co dodaje transakcji dodatkowego smaczku i czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Ciebie również interesuje sprzedaż swojego mieszkania najlepiej za gotówkę? Aby znaleźć takiego klienta, możesz w ogłoszeniu umieścić informację, że zależy ci na czasie. Możesz również pójść inną drogą – szybszą i skuteczniejszą, a mianowicie skorzystać z oferty przygotowanej przez skup nieruchomości. Jest to firma, która zawodowo zajmuje się skupem mieszkań, domów i udziałów w całej Polsce. Płaci przy tym gotówką lub przelewem, oferuje zatem to, na czym tak bardzo ci zależy.

Firmy wykonujące skup mieszkań i domów za gotówkę działają na rynku od wielu lat. Jedna z nich to nasza firma, w której za darmo możesz uzyskać wycenę nieruchomości. Wypełniając prosty kalkulator sprzedaży domu, możesz w ciągu 24 godzin otrzymać naszą wycenę. Jest to propozycja ceny, za która nieruchomość jesteśmy skłonni od ciebie odkupić. Jeśli jest ona dla ciebie korzystna, zajmiemy się wszystkimi formalnościami i kompleksowo przygotujemy całą sprzedaż.

Zobacz, jak szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie?

Pilnie sprzedam mieszkanie do remontu!

Odziedziczyłeś mieszkanie w bloku lub kamienicy, które jest w fatalnym stanie technicznym? Przez wiele lat nic nie było w nim remontowe i naprawiane? Obawiasz się, że jego stan i wygląd zniechęci potencjalnych kupców? Nie masz również wystarczających środków, aby samodzielnie go wyremontować i sprzedać za wyższą cenę? To bardzo często spotykana sytuacja, która na szczęście tylko pozornie wydaje się bez wyjścia. Rozwiązaniem jest szybki skup nieruchomości za gotówkę.

Skupujemy mieszkania w całej Polsce, bez względu na ich stan techniczny. Są to zarówno nowe mieszkania deweloperskie, jak i zniszczone, wymagające gruntownego remontu mieszkania w kamienicach, blokach, budynkach wielorodzinnych. Mieszkania kupujemy bez względu na ich powierzchnię – może to być kawalerka, jak również kilkupokojowe, przestronne mieszkanie w dowolnym układzie pomieszczeń.

Jak szybko sprzedać mieszkanie z długiem?

To, o czym pisaliśmy na wstępie, czyli mieszkania kupione przed kilkoma laty na kredyt, teraz mogą okazać się bombą z opóźnionym zapłonem. Nieoczekiwany wzrost stóp kredytowych przekłada się na wysokie raty. Dla wielu kredytobiorców jest to bolesnym zaskoczeniem, którego ich budżet może nie udźwignąć. Jeśli i ty podejrzewasz podobne problemy u siebie, powinieneś wiedzieć jak im zapobiegać. Nie spłacając rat w terminie, bank rozpocznie postępowanie windykacyjne, a jeśli nie przyniesie ono skutku, wypowie umowę i rozpocznie egzekucję twojego mieszkania. W efekcie może ono zostać ci odebrane i zlicytowane. Uzyskana kwota zostanie przeznaczona na spłatę długu.

Wydaje się to rozwiązaniem dość korzystnym, ale tylko pozornie. Mieszkania sprzedawane na licytacjach uzyskują ceny znacznie niższe od rynkowych. W efekcie twoje mieszkanie może być sprzedane np. za 60% swojej wartości. Nie dość, że nie spłacisz w ten sposób swojego długu, to zostaniesz bez dachu nad głową. I w tym przypadku korzystną alternatywą jest skup nieruchomości. Oferujemy atrakcyjne ceny za skup mieszkań i płacimy gotówką do ręki lub przelewem na konto.

Szybka sprzedaż mieszkania z udziałami

Nierzadką sytuacją jest, że jedno mieszkanie ma kilku współwłaścicieli. Najczęściej dochodzi do tego w przypadku odziedziczenia przez dzieci mieszkania po zmarłych rodzicach. Stosunki rodzinne między rodzeństwem nie zawsze układają się dobrze i każdy z nich może mieć inny plan na taki spadek. Nie możesz się dogadać z pozostałymi współwłaścicielami i chcesz się dowiedzieć jak szybko sprzedać mieszkanie, a właściwie udziały w nim? Uzupełnij formularz wyceny i wyślij go do nas.

Podobnie jak prowadzimy skup domów za gotówkę, zajmujemy się również skupem udziałów. Aby sprzedać swoje udziały w nieruchomości, czy to domu czy mieszkaniu, nie musisz o tym informować pozostałych współwłaścicieli. Dowiedzą się oni o tym, że sprzedałeś swoje udziały dopiero po fakcie, kiedy przyjdzie im powiadomienie z sądu, że w księdze wieczystej zmieniły się dane jednego ze współwłaścicieli. Korzystając z naszej propozycji, szybko, wygodnie i bezpiecznie możesz uwolnić się od majątku, który był ciężarem finansowym i stwarzał rodzinne konflikty.

Jak szybko sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Chcesz się dowiedzieć jak pilnie sprzedać mieszkanie z dzikim lokatorem lub dom z mieszkaniami na wynajem? Sprawa może wydawać się niezwykle trudna i rzeczywiście niewiele osób zdecyduje się na taki zakup, obawiając się, że problemów z eksmisją dzikiego lokatora. Nieco inaczej wygląda sytuacja, kiedy sprzedajesz dom lub kamienicę z wynajmowanymi mieszkaniami. Wówczas to nowy właściciel przejmuje na siebie wszystkie obowiązki wynikające z dotychczas trwających umów najmu.

Jeśli nie masz czasu na samodzielną sprzedaż mieszkania z lokatorem przez ogłoszenie, skontaktuj się z nami. Bez żadnych zobowiązań poinformujemy cię o cenie, którą możemy zapłacić za skup mieszkania z lokatorem. Pamiętaj, że płacimy gotówką, dzięki czemu transakcja może być zrealizowana w ciągu kilku następnych dni. To szczególnie ważne kiedy szybko musisz uzyskać gotówkę, planujesz wyjazd za granicę lub lokatorzy stwarzają ci tyle problemów, że jak najszybciej chcesz się ich pozbyć, przy okazji dobrze na tym zarabiając.

Zobacz, co warto wiedzieć o podatkach po sprzedaży mieszkania?

Szybka sprzedaż nieruchomości z wadą prawną

Wady prawne ciążące na nieruchomości mogą skutecznie zniechęcać do jej zakupu. Kupując mieszkanie z wadą prawną, trzeba się liczyć z pewnymi trudnościami z jego dalszym użytkowaniem – do czasu aż wady te zostaną usunięte. To może wymagać czasu. Klienci indywidualni zwykle go nie mają i boją się takie mieszkania kupować. Jak szybko sprzedać mieszkanie z wadą prawną? To proste – zgłoś się do nas. Kalkulator sprzedaży nieruchomości online pozwoli ci poznać cenę, za którą nieruchomość możesz nam sprzedać.

Nasz skup nieruchomości ma duże doświadczenie w realizacji transakcji na mieszkania i domy z wadami prawnymi. Współpracujemy z uznanymi specjalistami – prawnikami, radcami prawnymi, rzeczoznawcami, dzięki czemu nie obawiamy się takich ofert sprzedaży i wiemy jak owe wady naprawić. Jednocześnie to my bierzemy na siebie całe ryzyko związane z takim zakupem, płacąc ci niego gotówką. To są już twoje pieniądze, które możesz wykorzystać w dowolny sposób, a my stajemy się nowym właścicielem mieszkania.

Jak szybko sprzedać mieszkanie będąc za granicą?

Mieszkasz za granicą i odziedziczyłeś mieszkanie? Nie masz czasu samodzielnie zajmować się jego sprzedażą ani przyjeżdżać do Polski? Jak sprzedać nieruchomość mieszkając za granicą? I takie sytuacje się zdarzają, a my wiemy jak je rozwiązać. Skup nieruchomości online to firma z polskimi korzeniami, która jednak działa na rynku międzynarodowym, w tym w całej UE. Pomożemy ci przeprowadzić całą transakcję sprzedaży mieszkania w Polsce. Przygotujemy jego wycenę, uzgodnimy wizytę u notariusza zagranicznego, zapewnimy naszego pełnomocnika. W końcu należne za sprzedaż pieniądze wypłacimy gotówką lub przelewem.

Jak widać, jest wiele sytuacji, w których szybka sprzedaż mieszkania staje się koniecznością. Jeśli i ty jesteś lub kiedyś będziesz w takiej, pamiętaj o naszej firmie. Wycena online pozwoli ci szybko i za darmo poznać kwotę, za którą odkupimy twoje mieszkanie. Za gotówkę i z pełnym wsparciem prawnym oraz formalnym. Wypełnij formularz, a do 24 godzin wyślemy swoją ofertę.

Ocena
Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]