4 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj nam nieruchomość w 4 prostych krokach

Pilnie sprzedam mieszkanie
Pilnie sprzedam mieszkanie, czyli jak sprawnie i szybko sprzedać nieruchomość
·

Pilnie sprzedam mieszkanie, czyli jak sprawnie i szybko sprzedać nieruchomość

Pilnie sprzedam mieszkanie ? wiele osób zastanawia się, jak szybko sprzedać mieszkanie. I wielu właścicieli nieruchomości ma problem z szybką sprzedażą swoich lokali. Dotyczy to zwłaszcza zadłużonych mieszkań i domów, lokali, które wymagają remontu, a także nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną. Wyjście z kłopotu oferują firmy zajmujące się skupem mieszkań za gotówkę i może to być lepsze rozwiązanie niż publikacja ogłoszeń typu ?pilnie sprzedam mieszkanie? na portalach ogłoszeniowych online. Nie wiesz, co to jest skup nieruchomości? Zastanawiasz się, jakie ma opinie nasza firma KupujemyM? Przeczytaj, jak szybko sprzedać mieszkanie za gotówkę i prawie od ręki!

Pilnie sprzedam mieszkanie, czyli bieg z przeszkodami

Sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości ? domu, mieszkania lub działki ? wiąże się z szeregiem skomplikowanych czynności. Pierwsze wyzwanie to przygotowanie atrakcyjnego ogłoszenia, a także trafna wycena naszej oferty. Później następuje żmudny proces prezentowania posesji przed potencjalnymi nabywcami. Kolejne etapy to negocjacje cenowe oraz wizyty u notariusza, do których należy przygotować szereg dokumentów. Długo wyczekiwanym finałem jest przelew środków na nasze konto oraz przekazanie kluczy kontrahentom. Oczywiście wyłącznie jeśli trafisz na kupca, który ma przygotowaną gotówkę.

By zamienić nieruchomość na gotówkę, trzeba się więc sporo napracować oraz uzbroić w cierpliwość. Dlatego wiele osób decyduje się na współpracę z biurami pośrednictwa nieruchomości, które liczne z wymienionych wyżej czynności biorą na siebie. Wiąże się to jednak ze sporymi kosztami (minimum 2,5% wartości transakcji) i wcale nie oznacza, że sprzedaż nieruchomości szybko dojdzie do skutku. Często zdarza się, że właściciele tracą kilka miesięcy na współpracę z agencją nieruchomości i po wielu miesiącach braku owoców tej współpracy decydują się na własne ogłoszenia typu ?pilnie sprzedam mieszkanie?. To jednak też często nie daje wymiernych efektów, ponieważ klienci kupujący obawiają się ofert, które długo czekają na swojego nabywcę. Drugą sprawą jest fakt, że osobą kupująca rzadko kiedy pilnie chce takie mieszkanie kupić ? przeważnie potrzebuje tygodni lub nawet miesięcy na podjęcie decyzji.

Teoretycznie, może spróbować sprzedać swoje mieszkanie samodzielnie, bez jakiejkolwiek zewnętrznej pomocy. Kwestia ta wydaje się wówczas dość prozaiczna, bo wystarczyłoby tylko zrobić odpowiednie zdjęcia mieszkania, po czym umieścić ogłoszenie w internecie. Szybko jednak możesz przekonać się, że choć jest to z pozoru proste zadanie, to jednak kryje się za nim sporo pracy, a czasem również dodatkowych kosztów. Być może jest to więc dobra okazja, by zapoznać się z ofertą, jaką może dać Ci nasz skup nieruchomości online, którego bogate portfolio ukazuje ogromną liczbę sukcesów, odniesionych na terenie całego kraju.

Oferta profesjonalistów ze skupu nieruchomości

Co zatem zrobić, by sprzedać nieruchomość szybko, bez uciążliwych formalności oraz bez ponoszenia dużych kosztów obsługi transakcji? Zamiast po raz kolejny odświeżać ogłoszenie z hasłem ?pilnie sprzedam mieszkanie?, warto skorzystać z usług profesjonalnych firm, których profilem działalności jest skup nieruchomości za gotówkę. Tego rodzaju podmioty prowadzą skup domów, mieszkań, działek budowlanych, a także np. strychów czy udziałów w posesji. Działają na terenie całego kraju ? nie tylko w dużych miastach, ale także w małych miejscowościach.

Profesjonalne firmy zajmujące się skupem nieruchomości zainteresowane są także lokalami, których sprzedaż na otwartym rynku jest problematyczna. Dotyczy to, chociażby lokali wymagających gruntownego remontu. Oferta skupu mieszkań kierowana jest także do właścicieli nieruchomości zadłużonych, czyli zabezpieczonych hipoteką. Takie rozwiązanie pozwala pozbyć się długów i uniknąć egzekucji komorniczej. Skorzystać mogą też osoby, które się właścicielami tylko części domu, mieszkania lub posesji. Taka transakcja pozwala pilnie pozbyć się  udziałów w nieruchomości, których zbycie w innych okolicznościach byłoby bardzo trudne.

sprzedam-mieszkanie-skup-nieruchomosci

Uczciwa wycena, szybka decyzja, błyskawiczna wypłata

Współpraca z firmą odpowiadającą na potrzebę pilnej sprzedaży nieruchomości, to świetny sposób na błyskawiczną sprzedaż domu lub mieszkania. Wystarczy telefoniczny lub elektroniczny kontakt z przedstawicielem firmy, podczas którego należy przekazać podstawowe informacje na temat swojej nieruchomości. Kolejne etapy następują błyskawicznie: w ciągu kilku godzin otrzymujemy propozycję ceny zakupu, a także informacje o tym, jakie dokumenty należy skompletować w celu sfinalizowania transakcji. Szereg czynności związanych z przygotowaniem formalności firma może zrealizować w naszym imieniu. Wizyta u notariusza, podczas której następuje zawarcie umowy sprzedaży, może nastąpić już w ciągu kilku dni od nawiązania pierwszego kontaktu. Pilna sprzedaż takiego mieszkania następuje wtedy często nawet w ciągu kilku dni od momentu pierwszego kontaktu.

Natychmiastowa wypłata gotówki to kolejna zaleta współpracy z firmą prowadzącą skup nieruchomości. Jako skup nieruchomości KupujemyM nie korzystamy z kredytów bankowych i dysponujemy własnym kapitałem na zakup mieszkań, domów czy działek. Zadatek może być wypłacony jeszcze tego samego dnia, a cała należność za mieszkanie trafia na Twoje konto niezwłocznie po podpisaniu umowy.

Zrezygnuj zatem z nieskutecznych ogłoszeń typu ?pilnie sprzedam mieszkanie? i postaw na współpracę z firmą zajmującą się profesjonalnym wykupem nieruchomości. To najlepszy sposób na szybkie i bezproblemowe zbycie działki, domu lub mieszkania. Największe zalety takiego rozwiązania to sprawność działania, minimum formalności oraz natychmiastowe przekazanie należności za nieruchomość.

Przeczytaj opinie o skupie nieruchomości KupujemyM i zobacz, jak przebiegają transakcje z nami. To są żywe historie naszych klientów.

A jeśli chciałbyś korzystać z zupełnie darmowej i niezobowiązującej wyceny, to podobno mamy najwyższe na rynku oferty. Sprawdź, napisz do nas, wypełniając formularz poniżej. Zapraszamy serdecznie i polecamy się do usług!

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości

 • W teorii istnieją aż trzy sposoby na to, by sprzedać swoje mieszkanie szybko ? w praktyce, tylko jeden. Dzieje się tak dlatego, że ani pośrednik nieruchomości, ani Twoja osobista chęć, nie będzie w stanie zagwarantować Ci szybkiej sprzedaży nieruchomości. W tych dwóch przypadkach szybka sprzedaż mieszkania będzie raczej efektem szczęścia, aniżeli faktycznych, profesjonalnych działań.

 • Samodzielna sprzedaż mieszkania, ma swoje plusy i minusy. Mogłoby się wydawać, że jest to najbardziej zyskowna metoda ? może się jednak okazać, że koszty, jakie poniesiesz, będą dalece przewyższać Twoje oczekiwania. Co więcej, takie rozwiązanie wcale nie daje Ci gwarancji odniesienia szybkiego sukcesu. Nawet jeżeli wiesz, w jaki sposób zbudować swoje ogłoszenie w internecie, nie poprzestając na niewiele mówiącym tytule anonsu (?pilnie sprzedam mieszkanie?), to nie masz pewności co do tego, kiedy Twój telefon zadzwoni. W przypadku pośrednika nieruchomości jest z kolei znacznie gorzej. Najczęściej spotykany model współpracy, w żadnym wypadku nie zagwarantuje Ci przeprowadzenia szybkiej transakcji ? przeciwnie, może nawet dojść do sytuacji, w której bierność pośrednika nieruchomości pokaże Ci, że w istocie nie ma dłuższej drogi dla osiągnięcia zamierzonego celu. Co więcej, nierzadko bywa tak, że nawet za nieefektywne usługi będziesz musiał uiścić opłatę, co plasuje biura pośrednictwa nieruchomości na ostatnim miejscu pod kątem opłacalności podejmowania z nimi współpracy.

 • Jeśli potrzebujesz pilnie sprzedać mieszkanie, to nasz skup nieruchomości może je od Ciebie odkupić szybko i za gotówkę, praktycznie od ręki. Napisz do nas, a w ciągu 24h wycenimy nieruchomość za darmo.

 • Jeśli zastanawiasz się, jak szybko sprzedać mieszkanie, to wystarczy, że do nas napiszesz. Po wypełnieniu formularza poczekaj kilka chwil (max. 24h), a otrzymasz od nas wycenę. Jeśli nasze warunki będą akceptowalne, umówimy się na podpisanie wstępnej umowy.

 • Jest oczywiście trzecia metoda, o której mogłeś już przeczytać w niniejszym artykule ? chodzi o nasz skup nieruchomości online, który od wielu lat dba o swoje dobre imię, szereg odniesionych sukcesów ujmując w stale poszerzające się portfolio. Zagwarantujemy Ci uczciwą cenę, a całą operację przeprowadzimy już w ciągu kilku dni! Ponadto, udzielimy Ci wszelkich, niezbędnych wskazówek, dotyczących dokumentacji, która na potrzeby transakcji musi zostać zebrana ? w razie, jednak gdyby jej skompletowanie stanowiło dla Ciebie problem, wyręczymy Cię w tym! Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami przez Formularz Kontaktowy, a później, po prostu cieszyć się z udanej sprzedaży!

 • Jeśli chcesz pilnie sprzedać mieszkanie, to nasz skup nieruchomości kupujemy mieszkania inwestycyjnie. Oznacza to, że mamy środki na natychmiastowy odkup mieszkania, byś Ty mógł sprzedać swoje mieszkanie pilnie. Oceniamy wartość nieruchomości na podstawie wartości rynkowej. Nie musimy oglądać każdego lokalu.

15 odpowiedzi na „Pilnie sprzedam mieszkanie, czyli jak sprawnie i szybko sprzedać nieruchomość”

 1. Awatar URANOWSKI
  URANOWSKI

  Witam mam do sprzedania mieszkanie w Giżycku województwa warmińsko-mazurskie w bardzo dobrej lokalizacji sklepy, super markety, place zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, lodowisko, apteki i przychodnia, mieszkanie posiada dwa balkony jest bardzo słoneczne i wszechstronne posiada również piwnicę kuchnia z jadalnią salon trzy pokoje i kanciapie wszystko znajduje się na powierzchni 83m2 znajduje się na trzecim piętrze

 2. Awatar Sebastian
  Sebastian

  Chcę szybko sprzedać mieszkanie w Łodzi, można prosić o kontakt? Wysłałem formularz powyżej.

  1. Awatar KupujemyM
   KupujemyM

   Dzień dobry. Dziękujemy za wiadomość. Już działamy.

 3. Awatar Katarzyna
  Katarzyna

  Pilnie sprzedam mieszkanie w Warszawie. Napisałam do Was, poproszę o kontakt.

  1. Awatar KupujemyM
   KupujemyM

   Pani Kasiu, jutro będziemy się z Panią kontaktować. Pozdrawiamy serdecznie!

 4. Awatar Adam
  Adam

  Czy jeśli wyślę formularz do was, to wystarczy i rzeczywiście wyślecie mi wycenę? Potrzebuję sprzedać szybko mieszkanie w Warszawie

  1. Awatar KupujemyM
   KupujemyM

   Dzień dobry,
   Panie Adamie, czekamy na kontakt z Pana strony.
   Jeśli potrzebuje Pan szybko sprzedać mieszkanie, to jak najbardziej – nasza pomoc będzie precyzyjna i formalności dokonamy bez zbędnej zwłoki. Zapraszamy.

 5. Awatar Mariusz
  Mariusz

  Witam,
  będziemy chcieli z bratem sprzedać mieszkanie po rodzicach. Województwo dolnośląskie, Legnica koło Wrocławia. Mieszkanie jest własnościowe, ma założoną księgę wieczystą. Powierzchnia mieszkania to prawie 48 m2. Zlokalizowane jest na parterze. Do mieszkania przypisana jest piwnica.
  Proszę o kontakt.

  1. Awatar KupujemyM
   KupujemyM

   Dzień dobry,
   Dziękujemy za wiadomość. Proszę sprawdzić skrzynkę mailową.

 6. Awatar Rafał
  Rafał

  Pilnie sprzedam mieszkanie w Krakowie (Prokocim) i proszę o kontakt w godzinach popołudniowych

  1. Awatar KupujemyM
   KupujemyM

   Dzień dobry, Panie Rafale, będziemy się odzywać. Do usłyszenia i dziękujemy.

 7. Awatar Bartlomiej
  Bartlomiej

  Jaka pobieraja panstwo oplate za sprzedaz mieszkania, ktora ze stron ponosi oplaty notarialne?

  1. Awatar KupujemyM
   KupujemyM

   Dzień dobry,
   Panie Bartłomieju,
   Wszystkie opłaty notarialne ponosimy my, jako strona kupująca.
   Jeśli miałby Pan więcej pytań, proszę skorzystać z formularza kontaktowego, wysłać maila lub zadzwonić. Chętnie rozwiejemy wszystkie Pana wątpliwości.
   Pozdrowienia

 8. Awatar Tomasz B.
  Tomasz B.

  Dzień Dobry,
  Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przelewu środków za sprzedaż mieszkania na zagraniczne konto np w funtach?

  1. Awatar KupujemyM
   KupujemyM

   Dzień dobry,
   Panie Tomaszu, jak najbardziej, jest taka możliwość.
   Proszę do nas napisać lub zadzwonić i chętnie wszystko omówimy. Jeśli chciałby Pan skorzystać z naszej pomocy, to znaczy mieszka Pan za granicą i ma Pan potrzebę, aby minimalizować formalności w PL, to mamy do zaproponowania wiele możliwości. Część procedur możemy przejąć, ale wszystko musimy omówić i poznać Pana sytuację.
   Zapraszamy serdecznie.
   Tutaj link do formularza kontaktowego:
   https://kupujemym.pl/kontakt/
   A jeśli nie chce Pan czekać i życzy sobie przejść do konkretów, to proszę od razu wypełnić formularz wyceny i będziemy mogli rozmawiać szczegółowo:
   https://kupujemym.pl/wycena-online/

Ocena
Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]