Wycena nieruchomości Zabrze

Często przed podejściem do tematu sprzedaży nieruchomości człowiek zadaje sobie pytanie za ile tak naprawdę może sprzedać swoje mieszkanie. Mieszkanie warte jest tyle ile ktoś jest w stanie za nie dać. Postaram się przedstawić jakie czynniki mają bezpośredni wpływ na cenę mieszkania w Zabrze, a dodatkowo zaproponuje bezpłatne rozwiązanie, które pomoże odpowiedzieć na pytanie odnośnie realnej ceny mieszkań Zabrze.

Nasza firma zajmuje się także skupem działek i skupem domów, więc jeśli posiadasz nieruchomość, która według Ciebie ma potencjał wypełnij formularz kontaktowy, a wycenę nieruchomości w Zabrzu dostaniesz wraz z ofertą jej kupna, która jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie z gotową wyceną nieruchomości.

Sprzedaj mieszkanie

Aby otrzymać ofertę zakupu, wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości

Wycena nieruchomości Zabrze – jak wykonać ją poprawnie?

Częstym błędem przy próbie wyceny nieruchomości w Zabrze jest opieranie się na cenach zawartych na portalach ogłoszeniowych, ceny te zazwyczaj są mocno zawyżone i nierealne. Błędem jest również porównywanie ceny mieszkań Zabrze do innych podobnych nieruchomości, które znajdują się w bliskiej okolicy ? taka próba wyceny mieszkania Zabrze może zakończyć się niepowodzeniem, ponieważ często ceny różnią się od siebie nawet o 15%. Na taką dużą rozbieżność wpływ ma lokalizacja, metraż, stan techniczny, standard wykończenia czy też piętro, na którym znajduje się nieruchomość. Zdarza się również, że mieszkanie posiada jakieś problemy ? czy to prawne lub po prostu jest w słabym stanie. Z odpowiedzią na takie problematyczne nieruchomości przychodzi nasza oferta skupu nieruchomości z problemami, W przypadku przeprowadzenia rzetelnej wyceny nieruchomości Zabrze zalecane jest opieranie się na cenach transakcyjnych, ponieważ to ten wskaźnik przedstawia po ile tak naprawdę sprzedawane są nieruchomości. Dlatego nasza firma przychodzi z odpowiedzią na problemy podczas określania realnej ceny i oferuje całkowicie bezpłatną usługę jaką jest wycena nieruchomości Zabrze, a dodatkowo do wysłanej przez nas wyceny załączamy ofertę kupna twojego mieszkania, która nie jest zobowiązująca. Wystarczy jedynie, że wypełnisz formularz, którego wypełnienie zajmie Ci kilka minut a my przeprowadzimy dla Ciebie wycenę online i przedstawimy Ci ją w przeciągu kilku godzin.

Wycena mieszkania Zabrze przez rzeczoznawcę ? czy to dobry pomysł?

Rzeczoznawca ? to pierwszy podmiot, który przychodzi nam do głowy jeśli zaczynamy zastanawiać się nad przeprowadzeniem rzetelnej wyceny nieruchomości w Zabrze. Warto jednak wspomnieć, że w ciągu naszego wieloletniego działania na rynku nieruchomości spotkaliśmy się z wycenami, które odbiegały od ceny, za którą rzeczywiście nieruchomość w późniejszym czasie została sprzedana, w niektórych sytuacjach cena transakcyjna od wyceny mieszkania w Zabrze, którą przeprowadził rzeczoznawca potrafiła różnić się nawet o 30% a w skrajnym przypadku, którego sprzedaż i wycena dotyczyła hotelu cena różniła się o 200%! Takie sytuacje mają ogromny wpływ na kreowanie zawyżonych cen nieruchomości ? osoba, która sprzedaje nieruchomość jest pewna ceny nieruchomości skoro przeprowadził ją rzeczoznawca, lecz w przypadku chęci przeprowadzenia szybkiej sprzedaży nieruchomości może to mieć znaczący wpływ na długość szukania potencjalnego nabywcy. Dodatkowo warto dodać, że wycena mieszkania Zabrze przeprowadzona przez rzeczoznawcę nie jest darmowa, w przeciwieństwie do naszej usługi wyceny nieruchomości w Zabrze, która jest całkowicie bezpłatna, a dodatkowo do niej otrzymacie ofertę kupna mieszkania w przeciągu kilku godzin od jej wysłania.

Dodatkowo zajmujemy się również skupem zadłużonych nieruchomości jak i skupem udziałów, więc jeśli jesteś w posiadaniu nieruchomości, która jest w jakikolwiek sposób zadłużona lub posiadasz udziały w nieruchomości i nie możesz dojść do konsensusu z drugim współwłaścicielem odnośnie sprzedaży danego mieszkania skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej, a bezpłatną wycenę otrzymasz wraz z niezobowiązująca ofertą.