Skup gruntów rolnych

Skup działek rolnych wybierają między innymi osoby, które przekonały się już, że sprzedaż gruntu rolniczego wcale nie jest tak łatwa, jak można by sądzić. Skupujemy grunty rolne w większych miejscowościach z możliwością przekształcenia działki na budowlaną.

Wyceń nieruchomość online
Skup nieruchomosci – ikona

Skup gruntów rolnych


Skup nieruchomości
 to usługa, która może pomóc wielu osobom. Nie chodzi tylko o właścicieli mieszkań. Takie osoby najczęściej zgłaszają się poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie naszej firmy. Portal KupujemyM.pl posiada również szerszą ofertę, w skład której wchodzi np. skup udziałów w nieruchomości, skup nieruchomości z problemami oraz skup zadłużonych mieszkań. Od niedawna oferujemy też zupełnie nową i unikalną usługę. Chodzi o skup gruntów rolnych na korzystnych warunkach.

Wprowadziliśmy skup działek rolnych do naszej oferty w ramach odpowiedzi na rynkowe zainteresowanie. Poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie KupujemyM.pl zgłaszało się bowiem całkiem sporo osób posiadających grunty rolne na sprzedaż. Takie działki rolne często są elementem spadku po starszych członkach rodziny. Problem pojawia się, gdy spadkobiercy mieszkają daleko od otrzymanych gruntów lub nie mają pomysłu na ich dalsze wykorzystanie (np. samodzielne prowadzenie działalności rolnej lub oddanie w dzierżawę). Trudno jednak odrzucić kłopotliwy spadek związany z działką rolną, ponieważ często prezentuje on sporą wartość. W opisywanej sytuacji, rozwiązaniem problemu jest skup gruntów rolnych. Ta usługa daje bowiem możliwość szybkiej sprzedaży działki rolnej na korzystnych warunkach.

Kto skorzysta z usług skupu gruntów rolnych?

Skup działek rolnych wybierają między innymi osoby, które przekonały się już, że sprzedaż gruntu rolniczego wcale nie jest tak łatwa, jak można by sądzić. Największe problemy ze sprzedażą generują grunty rolne zlokalizowane z dala od dużych miast oraz działki, których w przyszłości raczej nie można będzie wykorzystać pod budownictwo mieszkaniowe. Nawet możliwość wykorzystania działki rolnej pod budowę domu lub bloku, wcale nie gwarantuje jej szybkiej sprzedaży. Potencjalni nabywcy zdają sobie bowiem sprawę, że całkowite odrolnienie takiego gruntu może kosztować nawet kilkaset tysięcy złotych.

Ile trwa zamknięcie transakcji?

Skup działek rolnych oferowany przez portal KupujemyM.pl wzbudza spore zainteresowanie między innymi ze względu na szybkie tempo finalizowania transakcji. Osoba zgłaszająca chęć sprzedaży nieruchomości (poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie), może liczyć na odpowiedź jeszcze tego samego dnia. Jeżeli natomiast chodzi o zakończenie transakcji, to jest ono możliwe przed upływem 7 dni ? 10 dni. Sprzedawca otrzyma pełną informację o warunkach skupu i może liczyć na porady dotyczące m.in. kompletowania dokumentów potrzebnych u notariusza. Co ważne, skup gruntów rolnych nie jest finansowany kredytem. Właśnie dlatego pieniądze za działki rolne szybko wpływają na konto sprzedawców.

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

icon-form-2

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji
icon-calc

Skup zadłużonych nieruchomości

Zadłużenie Twojej nieruchomości nie stanowi dla nas problemu. Spłacimy wszelkie długi i pomożemy z formalnościami, a pozostałe po spłacie środki przekażemy Ci w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Te dodatkowe środki możesz wydać na dowolne potrzeby.

Więcej informacji