Biuro nieruchomości Gliwice

Zastanawiasz się jak szybko sprzedać mieszkanie w Gliwicach? Nasze biuro nieruchomości Gliwice zna odpowiedź! Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Gliwice

Czy typowa agencja nieruchomości Gliwice i nasza firma to to samo? Oczywiście, że nie. Sposób w jaki prowadzimy nasze działania wyraźnie odróżnia się od konkurencji i nie jest to jedynie slogan. Oferujemy nową na polskim rynku usługę polegającą na zakupach gotówkowych mieszkań. Z racji tego, że trudno jest sprzedać mieszkanie nie znając realiów rynku nieruchomości w Gliwicach coraz częściej decydują się oni na korzystanie z usług naszego biura nieruchomości Gliwice.

Kilka słów o tym jak działa nasza agencja nieruchomości

Jesteśmy firmą działająca w całym kraju i dlatego obok skupu nieruchomości Gliwice oferujemy również m.in. skup nieruchomości Warszawa ? Warszawa stanowi większą część naszej działalności lecz w Gliwicach realizujemy coraz więcej transakcji i pokładamy tutaj także wielkie plany rozwoju naszej firmy. Biuro nieruchomości Gliwice nie zajmuje się tylko mieszkaniami, a jesteśmy w stanie kupić dom lub kupić udziały, co również jest rzadkością na polskim rynku. Decydując się na współpracę z naszym biurem nieruchomości Gliwice zaoszczędzisz sobie nerwów oraz unikniesz ewentualnych problemów, które potrafią wyniknąć ze sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo decydując się na sprzedaż nieruchomości na własną rękę musisz być przygotowany na zrobienie zdjęć nieruchomości, stworzenie ogłoszenie wraz z dobrym opisem, prezentację nieruchomości potencjalnym klientom oraz szukanie kupca na wszelkie możliwe sposoby ? w przypadku, którym kupujący jest osobą wspomagającą się kredytem hipotecznym sprzedaż mieszkania wydłuża się o nawet 3 miesiące. Z odpowiedzią na te problemy, które mogą wyniknąć podczas sprzedaży nieruchomości przychodzi nasza agencja nieruchomości Gliwice, która jest w stanie kupić Twoją nieruchomość nawet w przeciągu siedmiu dni od wysłania do nas wypełnionego formularza.

W ciągu jednego dnia od zgłoszenia otrzymasz od nas gotówkową ofertę zakupu w ramach wyceny nieruchomości Gliwice. Dzięki temu z góry będziesz wiedział w jakiej cenie i w jakim czasie będziesz mógł sfinalizować transakcje z nami, a to daje możliwość lepszego planowania przyszłości. Jesteśmy również otwarci w kwestii podpisywania umowy przedwstępnej i odpowiedniego zadatku i terminu podpisania aktu końcowego ? w tym względzie dostosujemy się do Twoim potrzeb. Nasz agent nieruchomości Gliwice zaproponuje Ci kupienie nieruchomości przez naszą agencję nieruchomości Gliwice niezależnie od jej stanu technicznego, prawnego czy też finansowego, więc  jeśli posiadasz nieruchomość z problemami lub nieruchomość zadłużoną ? wypełnij formularz kontaktowy, a nasze biuro nieruchomości Gliwice lub pośrednik nieruchomości Gliwice skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia. 

Co nas odróżnia od innych biur nieruchomości w Gliwicach?

Kupujemy nieruchomości bezpośrednio od właściciela. Jaka jest tego korzyść dla Ciebie? Przede wszystkim zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ponieważ nie będzie potrzeby poszukiwania osób, które będą chętne na zakup Twojej nieruchomości. Dodatkowo jesteśmy w stanie zagwarantować Ci możliwie najwyższe oferty cenowe zakupu Twojej nieruchomości i wsparcie przy kompletowaniu dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia transakcji oraz najwyższą jakość świadczonych usług dzięki czemu na każdym etapie będziesz czuł się bezpiecznie.

Kolejnym czynnikiem, który nas wyróżnia jest szybkość działania, ponieważ jesteśmy w stanie bezpośrednio za gotówkę kupić Twoją nieruchomość w ciągu pięciu dni od pierwszego kontaktu i to bez jakichkolwiek ukrytych prowizji. Zaproponujemy Ci cenę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za Twoje mieszkanie i od tej kwoty nie będziesz musiał/a ponosić jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Decydując się na współpracę ze standardowym biurem nieruchomości Gliwice musisz być przygotowany/a na poniesienie 3-5% kosztów za znalezienie klienta, który może być osobą kupującą na kredyt hipoteczne co bezpośrednio wydłuża cały proces sprzedaży nieruchomości nawet o kilka miesięcy.

Chcesz poznać szczegółową ofertę współpracy z naszą agencja nieruchomości Gliwice? Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia!

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Glicach?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów