4 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj nam nieruchomość w 4 prostych krokach

skup-nieruchomosci
Skup nieruchomości online
·

Skup nieruchomości online

Skup nieruchomości online to ciekawa propozycja dla osób, którym zależy na szybkiej i sprawnej sprzedaży mieszkania, domu lub działki, a przy tym najchętniej otrzymaliby zapłatę gotówką. Minimum formalności, wysoki poziom bezpieczeństwa, sprawna organizacja i darmowa wycena? Jak zatem to działa? Zapraszamy do lektury.

skup-nieruchomosci

Co to jest skup nieruchomości online?

Być może spotkaliście się wcześniej z reklamami firm, które ogłaszają się że prowadzą skup mieszkań i domów, płacąc za nie gotówką. W skali całego kraju jest ich wiele. Część działa lokalnie, ograniczając się do swojego miasta lub województwa, z kolei inne mają zasięg ogólnopolski. Odległości nie są dla nich wyzwaniem, ponieważ mają przedstawicieli i współpracowników na terenie całej Polski. Jedna z takich firm to właśnie nasza. Zawodowo i od wielu lat skupujemy wszystkie nieruchomości w kraju, działając sprawnie i rzetelnie.

Co należy wiedzieć o firmie skupującej nieruchomości online? Przede wszystkim nasza działalność jest w pełni legalna i odbywa się w zgodzie ze wszystkimi przepisami. Dysponujemy własnym kapitałem finansowym, który pozwala nam kupować domy i mieszkania praktycznie od ręki, płacąc za nie gotówką. Dla właścicieli, którym zależy na szybkiej sprzedaży jest to świetna wiadomość. Współpraca z nami pozwala sfinalizować transakcję w ciągu kilku dni od pierwszego kontaktu i od razu cieszyć się otrzymanymi za sprzedaż domu pieniędzmi.

Jakie korzyści daje skup nieruchomości online?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z oferty na sprzedaż nieruchomości za gotówkę i wycenę online za darmo? Powodów jest całe mnóstwo – począwszy od oszczędności czasu, przez minimum stres i wysiłku przy sprzedaży, ograniczone do minimum koszty, a w końcu pewność uzyskania kwoty, na którą umówiłeś się z kupującym. Współpracujesz z firmą, która może się pochwalić wieloletnią historią istnienia, setkami zrealizowanych pozytywnie transakcji i tyloma samymi zadowolonymi klientami. To nasza najlepsza rekomendacja, aby lepiej poznać ofertę na skup nieruchomości, którą dla ciebie przygotowaliśmy.

Ile jesteśmy w stanie zapłacić za kupowane mieszkanie lub dom? Aby udzielić precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie, przygotowaliśmy internetowy kalkulator sprzedaży nieruchomości. Uzupełniając informacje o sprzedawanej przez siebie nieruchomości, możecie uzyskać w ciągu 24 godzin naszą propozycję ceny, jaką jesteśmy w stanie zapłacić. Co skupujemy? Nieruchomości do remontu, w tym domy i mieszkania, a także wszystkie nieruchomości w dobrym stanie, również lokale użytkowe, garaże oraz udziały w nieruchomościach.

Wycena nieruchomości online

Masz na sprzedaż nieruchomość i bardzo trudno jest ci oszacować jej wartość? Jest to mieszkanie wymagające dużego remontu, zniszczone, po pożarze lub zalaniu? A może budynek w złym stanie, kiepskiej lokalizacji, zamieszkały przez dzikich lokatorów lub zadłużony w banku, spółdzielni, dostawców mediów itp.? Sprzedaż takiej nieruchomości na własną rękę może okazać się kłopotliwa i obarczona dużym ryzykiem straty finansowej. Bardzo często zdarzają się niepotrzebnie duże obniżki cen, aby tylko sprzedać taką nieruchomość.

Oferując wam skup nieruchomości online, działamy w sposób transparentny i z poszanowaniem waszych interesów. Szanujemy przy tym was czas i stawiamy sprawę jasno. Na samym początku możemy określić kwotę, za którą jesteśmy w stanie zakupić twoją nieruchomość. Aby poznać naszą propozycję, należy uzupełnić formularz – kalkulator sprzedaży domu i wysłać go nam online. To dosłownie 60 sekund pracy, a możesz poznać realną wycenę swojej nieruchomości z gwarancją wypłaty gotówki jeśli sprzedaż dojdzie do skutku.

Sprawdź też nasz skup działek

Sprzedaż domu i minimum formalności

Jeśli sprzedaż nieruchomości kojarzy ci się z koniecznością kompletowania wielu dokumentów, wizytami w urzędach, sądach, umawianiu spotkań u notariuszy i wieloma związanymi z tym kosztami, mamy dobrą wiadomość. Sprzedając nam swoje mieszkanie, dom lub udziały w nieruchomości, nie musisz się tym przejmować. Wszystko co związane z formalną stroną transakcji bierzemy na siebie. Oczywiście będziesz musiał dostarczyć niezbędne dokumenty, takie jak akt notarialny, numer księgi wieczystej, ale o wszystkim co konieczne dokładnie cię poinformujemy.

Być może już o tym słyszałeś, a jeśli nie to teraz jest dobry moment aby o tym przypomnieć, że prowadzimy także skup nieruchomości z długiem. Oznacza to że jeśli ciąży na mieszkaniu jakieś zadłużenie, nie obawiamy się go zakupić. Część wynagrodzenia za sprzedaż zostaje automatycznie przeznaczona na spłatę długu, a to co zostanie trafia do twojej kieszeni. To wygodny, a przy tym bezpieczny sposób na uwolnienie się ze spirali kredytów, chwilówek i innych długów.

Oszczędzaj czas i nerwy sprzedając nieruchomość online

Jak wygląda klasyczna sprzedaż mieszkania do remontu na własną rękę, przy pomocy ogłoszeń? Sprzedający musi wykonać zdjęcia mieszkania, a wcześniej go wysprzątać i przygotować do sprzedaży. Następnie musi swoją nieruchomość dokładnie opisać, dodać ogłoszenia do wybranych serwisów, zapłacić za jedno ogłoszenie nawet 100 złotych. Następnie rozpoczyna się maraton rozmów telefonicznych, z których duża część pochodzi o biur nieruchomości, chcących pomóc w sprzedaży. To wszystko zajmuje sporo czasu, który należy jeszcze zarezerwować na oględziny.

Niezdecydowani klienci, umówione spotkania, na które nikt się nie stawił, osoby obiecujące wpłatę zaliczki, po których ślad się urywa oraz klienci, którzy starają się o kredyt, a po kilku tygodniach okazuje się że bank im go odmówił. W samym środku tego jesteś ty i twoja nieruchomość, która już dawno mogła być sprzedana i to za gotówkę. Jak tego dokonać? Skontaktuj się z nami i zapytaj, ile skup nieruchomości może ci zapłacić. Jeśli kwota będzie ci odpowiadać, zaczniemy przygotowywać wszystkie formalności.

skup-nieruchomosci

Sprzedaż mieszkania w złym stanie

Tym co wielu klientów przyciąga do szybkiej sprzedaży za gotówkę, jest otwartość naszej firmy na nieruchomości w złym stanie. Mogą to być mieszkania nie remontowane od kilkudziesięciu lat, podobnie jak domy, które wołają o remont generalny. Klient indywidualny zwykle nawet nie spojrzy na takie ogłoszenia, obawiając się wysokich kosztów remontu i nie dysponując odpowiednią wiedzą w zakresie budownictwa. Może to skłaniać sprzedającego do ciągłego obniżania ceny, aż ktoś w końcu się skusi na zakup.

Jeżeli nie chcesz w podobny sposób stracić szansy na większy zysk ze sprzedaży, już dziś zapytaj ile skup nieruchomości online może ci zapłacić za twoje mieszkanie lub dom. Możesz także nam sprzedać udziały w nieruchomości, jeśli np. odziedziczyłeś dom razem z rodzeństwem. Wycena domu jest przygotowywana online i bezpłatnie. Nic zatem nie tracisz i niczego nie ryzykujesz kontaktując się z nami. Otrzymujesz jasną i niezobowiązującą informację, za ile nieruchomość jesteśmy skłonni odkupić od ciebie.

Skup nieruchomości Warszawa za gotówkę

Wycena nieruchomości online to pierwszy i najważniejszy krok, aby szybko sprzedać dom za gotówkę. W ciągu 24 godzin od otrzymania twojego zgłoszenia przygotujemy wycenę. Możesz ją zaakceptować lub odrzucić. Jeśli akceptujesz, skontaktujemy się z tobą i szczegółowo opiszemy jak wygląda sprzedaż mieszkania za gotówkę, jakie dokumenty musisz przygotować. Wybierzemy również wspólnie notariusza, u którego podpiszemy wszystkie dokumenty. Może to być notariusz w twoim mieście, a nawet wskazany przez ciebie.

Wypłaty pieniędzy za skup nieruchomości online może nastąpić na dwa sposoby – w kancelarii notarialnej w momencie podpisania aktu lub w ciągu 24 godzin przelewem na konto bankowe. Kiedy skupujemy nieruchomości zadłużone, w akcie notarialnym dokładnie zostaje opisane jaka część wynagrodzenia zostaje przez nas przeznaczona na spłatę długów. Wszystko jest starannie udokumentowane, a wcześniej uzgodnione z twoimi wierzycielami na piśmie. Tak przejrzyste działanie daje ci pewność, że twoje interesy są należycie chronione.

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub dom?

Teraz już wiesz jak działa skup domów i mieszkań online. Możesz to zrobić bez wysiłku i bez wychodzenia z domu – wszystkie formalności oprócz podpisania aktu notarialnego możemy dopełnić przez internet. Sprawdź ile możemy zapłacić za twoją nieruchomość – wycena online to krótki i prosty formularz. Wypełnij go już dziś, a w ciągu 24 h przedstawimy ci swoją ofertę cenową. Zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań!

Ocena
Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]