4 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj nam nieruchomość w 4 prostych krokach

Kalkulator
Kalkulator sprzedaży nieruchomości
·

Kalkulator sprzedaży nieruchomości

Kalkulator sprzedaży nieruchomości przychodzi z pomocą wszystkim, którzy chcą sprzedać swoje mieszkanie, dom lub działkę. Jak to zrobić, aby uzyskać najlepszą cenę i nie tracić cennego czasu? Jak uniknąć potencjalnych problemów i pułapek na drodze do sprzedaży swojego domu? Tego oraz wielu innych rzeczy dowiesz się w tym artykule.

Kalkulator

Jak wycenić swoją nieruchomość na sprzedaż?

Zdecydowałeś się sprzedać swoją nieruchomość? Dom, w którym mieszkasz? Odziedziczone mieszkanie? A może udziały w innej nieruchomości lub działkę? Na pewno liczysz na uzyskanie jak najlepszej ceny. Pieniądze ze sprzedaży być może przeznaczysz na inwestycję, zakup nowego mieszkania, samochodu lub spłatę długu. Dlatego tak ważne jest, aby uzyskać jak najkorzystniejszą cenę transakcji. Jak tego dokonać? Jaką ustalić wyjściową cenę, aby ogłoszenie cieszyło się popularnością, przyciągało zainteresowanych i dawało realną szansę na sprawną sprzedaż? Kalkulator sprzedaży nieruchomości to narzędzie, po które warto wówczas sięgnąć.

Jest wiele sposobów aby wycenić nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać. Możesz posiłkować się innymi ogłoszeniami, porównując lokalizację i rodzaj nieruchomości. Możesz również skorzystać z usługi rzeczoznawcy, biura nieruchomości lub po prostu zdać się na swój instynkt, ryzykując wystawienie ogłoszenia w cenie, która wydaje ci się odpowiednia. Wszystkie te działania mają jednak pewne wady. Profesjonalna wycena od rzeczoznawcy jest kosztowna. Porównywanie ogłoszeń nie jest miarodajne, a biura nieruchomości mogą chcieć szybko sprzedać twój dom, dlatego zaproponują niską cenę.

Jedna z bardziej obiektywnych i wiarygodnych metod na uzyskanie realnej wyceny swojej nieruchomości to właśnie kalkulator sprzedaży domu, mieszkania lub działki. Jest to proste narzędzie online, z którego możesz skorzystać bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Podając w nim najważniejsze informacje o swojej nieruchomości i pozostawiając kontakt do siebie, w ciągu kilku dni możesz otrzymać ofertę na skup nieruchomości za gotówkę. Zaoferowana ci wycena będzie dokładnie tą, za którą możesz sprzedać nieruchomość, dostając pieniądze w gotówce do ręki.

Sprawdź nasz skup działek

Sprzedaż jakich nieruchomości może wycenić kalkulator?

Korzystając z kalkulatora sprzedaży nieruchomości można wycenić praktycznie każdy jej rodzaj. Te najpopularniejsze opcje wymieniamy poniżej.

  1. Sprzedaż domu – masz do sprzedania budynek i chcesz się dowiedzieć jaką kwotę możesz za niego uzyskać? Nasz kalkulator odpowie na to pytanie. Pamiętaj że wyceniamy bezpłatnie i wszystkie rodzaje domów. Może to być współczesny dom jednorodzinny, dom z lat 60 czyli popularna kostka, a także domy jeszcze starsze, kamienice oraz budynki wymagające remontu ? po pożarach, powodziach, z popękanymi ścianami, uszkodzonym dachem, bez okien, itp.
  2. Sprzedaż mieszkania – za gotówkę chcesz sprzedać mieszkanie własnościowe lub spółdzielcze? Chętnie odkupimy od ciebie takie mieszkanie, wcześniej bezpłatnie go wyceniając. Dzięki naszej niezobowiązującej wycenie już teraz możesz się dowiedzieć ile zarobisz na sprzedaży i czy skup mieszkań za gotówkę jest dla ciebie opłacalny. Jeśli tak będzie, skontaktuj się z nami i poprowadzimy transakcję do końca.
  3. Sprzedaż innej nieruchomości za gotówkę możesz również sprzedać inne nieruchomości niż dom czy mieszkanie. Może to być działka budowlana lub rekreacyjna, garaż, lokal użytkowy, a nawet udziały we wszystkich wcześniej wymienionych nieruchomościach. W każdym przypadku nasz kalkulator sprzedaży nieruchomości zapewnia wiarygodną, rzetelną i przede wszystkim konkurencyjną ofertę. Za kupowane nieruchomości płacimy gotówką, co również ma spore znaczenie przy wyborze naszej oferty.

Dlaczego skup nieruchomości online to korzystna opcja?

Już wiesz że kalkulator sprzedaży domu pozwala na jego szybką sprzedaż w dobrej cenie. Ale jakie twarde fakty i argumenty stoją za tym stwierdzeniem? Czy nie jest to kolejny pusty frazes reklamowy? Otóż nie! Na dowód tego poniżej przedstawiamy najważniejsze fakty o tym jak działa skup nieruchomości oraz jakie korzyści uzyskuje każda współpracująca z nim osoba. Mamy nadzieję że ta wiedza pozwoli ci podjąć słuszną decyzję o sprzedaży mieszkania właśnie nam.

Szybka sprzedaż bez problemów

Czy sprzedawałeś wcześniej jaką nieruchomość? Przygotowywałeś ogłoszenie o sprzedaży, pisałeś treść, robiłeś zdjęcia, spotykałeś się z zainteresowanymi, odbierałeś dziesiątki telefonów, rezerwowałeś czas na spotkania, które nie doszły do skutku i nikt ich nie odwołał? Jeśli nie, to właśnie na to się przygotuj. Samodzielnie sprzedaż domu przez ogłoszenie to ciężka, męcząca i często frustrująca praca. Chcesz wiedzieć jak szybko sprzedać mieszkanie bez żadnych komplikacji? Sprzedaj go nam!

Sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Zdecydowałeś się na sprzedaż nieruchomości z powodu problemów finansowych? Zależy ci na szybkiej transakcji i równie szybkim otrzymaniu pieniędzy? Jeśli tak, to najlepszą opcją dla ciebie jest sprzedaż domu za gotówkę. W takim przypadku cała sprzedaż może być sfinalizowana w ciągu kilku dni od otrzymania wyceny. Kiedy kupującym jest klient starający się o kredyt hipoteczny, wszystkie formalności mogą trwać nawet kilka miesięcy. Przez ten czas twoja nieruchomość jest zamrożona, a ty nie masz gwarancji czy klient rzeczywiście otrzyma kredyt. My skupujemy nieruchomości za gotówkę.

Pomoc w formalnościach

Sprzedajesz nieruchomość, która ma jakieś wady prawne? A może chcesz sprzedać tylko swoje udziały, bo nie dogadujesz się z pozostałymi współwłaścicielami? Trudno ci znaleźć chętnego na zakup takiej problematycznej nieruchomości? Trudno się temu dziwić. Statystycznego klienta interesują oferty o jasnej sytuacji prawnej. Obawiając się problemów z nieruchomością, za którą zapłacił sporo pieniędzy, po prostu woli omijać ogłoszenia, które wzbudzają w nim jakiekolwiek wątpliwości. My się tego nie obawiamy. Co więcej, zapewniamy profesjonalną pomoc prawną.

Sprzedaż zadłużonych nieruchomości

Być może zainteresuje cię fakt, że skupujemy również nieruchomości zadłużone. Takie, na które zaciągnąłeś kredyt i nie możesz go spłacić. Bank wypowiedział ci kredyt hipoteczny? Grozi ci licytacja mieszkania lub domu za ułamek jego wartości? Nie dopuść do tego. Stracisz dach nad głową, a twój dług nadal nie zostanie w całości spłacony. Już teraz włącz kalkulator sprzedaży nieruchomości i dowiedz się ile możemy za nią zapłacić. Szybka sprzedaż mieszkania za gotówkę może uratować twoją sytuację finansową i pomoże ci wyjść na prostą.

Sprzedaż bez prowizji i dodatkowych opłat

Na koniec to, co również ma duże znaczenie dla twojego portfela. Skupujemy mieszkania i domy płacąc za nie gotówką – to już wiesz. Ale czy wiesz że nie pobieramy żadnych prowizji, dodatkowych opłat ani nie mamy innych ukrytych kosztów? To jedna z ważniejszych rzeczy, która odróżnia nas od większości pośredników i biur nieruchomości. W większości przypadków pobierają one od 3 do 5 procent wartości transakcji – może to być kwota nawet 10 tysięcy złotych lub więcej. Współpracując z nami, oszczędzasz pieniądze już od samego początku.

Kalkulator

Jak realizowany jest skup nieruchomości online?

Aby otrzymać wycenę domu lub mieszkania, wejdź na naszą stronę internetową. Czeka tam na ciebie prosty formularz, kalkulator sprzedaży nieruchomości. Uzupełnij wszystkie znajdujące się w nim pola – zajmie ci to nie więcej niż 60 sekund. Następnie kliknij znajdujący się na samym dole przycisk wyślij. Pamiętaj aby wpisać prawidłowe dane kontaktowe, które pozwolą nam do ciebie zadzwonić lub napisać, przedstawiając swoją ofertę zakupu. Jak szybko wycena nieruchomości będzie dla ciebie przygotowana? W większości przypadków otrzymasz ją w ciągu 24 godzin. Jeśli zgłoszenie wysłałeś w święto lub weekend, odezwiemy się w najbliższym dniu roboczym.

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nam swoją nieruchomość, zajmiemy się przygotowaniem wszystkich formalności. Umówimy spotkanie u notariusza w twoim mieście, opłacimy wszystkie związane z tym koszty, poinformujemy również jakie dokumenty musisz przygotować i zabrać ze sobą. Zapłata za sprzedaż nieruchomości może zostać ci przekazana w gotówce u notariusza lub przelewem na konto bankowe – sam wybierasz najlepszą dla siebie formę zapłaty.

Nie trać czasu, tylko już teraz dowiedz się ile zarobisz na sprzedaży swojego domu lub mieszkania. Wycena online do niczego cię nie zobowiązuje i jest zupełnie darmowa. Po prostu wypełnij formularz i poczekaj na nasz kontakt. Dzięki darmowej wycenie niej możesz poznać wartość swojej nieruchomości, a pieniądze z jej sprzedaży mogą pozwolić ci rozpocząć nowe życie!

Koniecznie odwiedź nasz skup nieruchomości w Warszawie

Ocena
Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]