Biuro nieruchomości Katowice

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży mieszkania w Katowicach.

Formularz kontaktowy

skup nieruchomosci warszawa

Biuro nieruchomości Katowice

Często podchodząc do tematu sprzedaży nieruchomości zastanawiasz się czy lepiej skorzystać z usług biuro nieruchomości Katowice czy jednak sprzedać mieszkanie na własną rękę? Z odpowiedzią na taką zagwozdkę przychodzi nasza firma, która działa zdecydowanie inaczej niż typowa agencja nieruchomości Katowice, a w swojej ofercie posiadamy m.in. całkowicie bezpłatną wycena nieruchomości Katowice

Dlaczego postanowiliśmy otworzyć nasze  biuro nieruchomości Katowice?

Założenie naszego biura nieruchomości Katowice jest odpowiedzią na zidentyfikowaną przez nas potrzebę na profesjonalny podmiot, który kupuje nieruchomości bezpośrednio od sprzedającego. W przypadku standardowych biur nieruchomości Katowice, które tylko i wyłącznie są pośrednikami w transakcji, a dodatkowo w przypadku, którym agent nieruchomości Katowice lub pośrednik nieruchomości Katowice znajdzie klienta kupującego będziesz obciążony opłatą prowizji. My nie pobieramy prowizji oraz nie szukamy klienta na zakup Twojej nieruchomości, ponieważ sami występujemy w roli klienta kupującego.

Jesteśmy firmą, która uczestniczyła już w setkach transakcji związanych z obrotem nieruchomości, a dodatkowo działamy na terenie całej Polski – dlatego możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w tej branży. Skup nieruchomości Katowice został założony, ponieważ w Katowicach zaobserwowaliśmy wzrost związany z rozwojem rynku nieruchomości, a z drugiej strony brak tu profesjonalnych podmiotów zajmujących się bezpośrednim wykupem. 

Czy Wasza agencja nieruchomości Katowice kupi ode mnie nieruchomość wymagającą generalnego remontu?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i z tego powodu jesteśmy  w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od jej stanu technicznego – nawet jak wymaga ona generalnego remontu i stanu prawnego. Tego typu transakcje również są dla nas codziennością więc jeśli posiadasz taką nieruchomość wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Prowadzimy zarówno zakup nieruchomości z problemami jak i nieruchomości zadłużonych i za pośrednictwem formularza kontaktowego napisz do nas, a nasz agent nieruchomości Katowice skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci darmową wycenę nieruchomości wraz z niezobowiązującą ofertą zakupu nieruchomości.

Nasz pośrednik nieruchomości Katowice jest osobą posiadającą wieloletnie doświadczenie w tej branży i z tego powodu żadna nieruchomość nie stanowi dla nas problemu. Warto wspomnieć, że większą część naszych działań zajmuje skup nieruchomości Warszawa, więc jeśli jesteś zainteresowany ofertą naszego biuro nieruchomości Katowice skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy! Warto wspomnieć, że w swojej ofercie posiadamy m.in. skup domów oraz skup udziałów.

Jak wygląda współpraca z biurem nieruchomości Katowice?

Pierwszym krokiem, aby zacząć współpracę z naszą agencja nieruchomości Katowice jest wypełnienie oraz wysłanie formularza kontaktowego, którego wypełnienie zajmie Ci maksymalnie kilku minut. Następnie jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą i przedstawi wycenę nieruchomości oraz ofertę bezpośredniego oraz gotówkowego zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny transakcyjnej sprzedaży nieruchomości. W momencie, którym doszliśmy do porozumienia odnośnie ceny przychodzi czas na kompletowanie dokumentów – jeśli nie masz czasu lub wiedzy jakie dokumenty i skąd je trzeba zdobyć nasz profesjonalista z agencja nieruchomości Katowice z chęcią pomoże Ci na tym etapie. Po skompletowaniu wszelkich potrzebnych dokumentów spotykamy się u notariusza w celu sfinalizowania transakcji – wybór kancelarii notarialnej należy do Ciebie. Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę dokładniej – nie czekaj tylko skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą nawet w przeciągu kilku godzin.

Pozostałe usługi

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu – nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Więcej informacji

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Więcej informacji

Oceń stronę
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]