Biuro nieruchomości Katowice

Chcesz wiedzieć jak szybko sprzedać mieszkanie? Biuro nieruchomości Katowice chętnie pomoże. Napisz do nas, aby otrzymać całkowicie darmową wycenę i ofertę kupna.

Wycena nieruchomości online
Skup nieruchomosci – ikona

Biuro nieruchomości Katowice

Często podchodząc do tematu sprzedaży nieruchomości, zastanawiasz się, czy lepiej skorzystać z usług biuro nieruchomości Katowice, czy jednak sprzedać mieszkanie na własną rękę? Z odpowiedzią na taką zagwozdkę przychodzi nasza firma, która działa zdecydowanie inaczej niż typowa agencja nieruchomości Katowice, a w swojej ofercie posiadamy m.in. całkowicie bezpłatną wycena nieruchomości Katowice

Dlaczego postanowiliśmy otworzyć nasze biuro nieruchomości Katowice?

Założenie naszego biura nieruchomości Katowice jest odpowiedzią na zidentyfikowaną przez nas potrzebę na profesjonalny podmiot, który kupuje nieruchomości bezpośrednio od sprzedającego. W przypadku standardowych biur nieruchomości Katowice, które tylko i wyłącznie są pośrednikami w transakcji, a dodatkowo w przypadku, którym agent nieruchomości Katowice lub pośrednik nieruchomości Katowice znajdzie klienta kupującego będziesz obciążony opłatą prowizji. My nie pobieramy prowizji oraz nie szukamy klienta na zakup Twojej nieruchomości, ponieważ sami występujemy w roli klienta kupującego.

Jesteśmy firmą, która uczestniczyła już w setkach transakcji związanych z obrotem nieruchomości, a dodatkowo działamy na terenie całej Polski ? dlatego możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w tej branży. Skup nieruchomości Katowice został założony, ponieważ w Katowicach zaobserwowaliśmy wzrost związany z rozwojem rynku nieruchomości, a z drugiej strony brak tu profesjonalnych podmiotów zajmujących się bezpośrednim wykupem. 

Czy Wasza agencja nieruchomości Katowice kupi ode mnie nieruchomość wymagającą generalnego remontu?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i z tego powodu jesteśmy  w stanie kupić Twoją nieruchomość niezależnie od jej stanu technicznego ? nawet jak wymaga ona generalnego remontu i stanu prawnego. Tego typu transakcje również są dla nas codziennością więc jeśli posiadasz taką nieruchomość, wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Prowadzimy zarówno zakup nieruchomości z problemami jak i nieruchomości zadłużonych wszystko za pośrednictwem formularza kontaktowego. Napisz do nas, a nasz agent nieruchomości skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci darmową wycenę nieruchomości wraz z niezobowiązującą ofertą zakupu nieruchomości.

Nasza agencja nieruchomości Katowice jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w tej branży i z tego powodu żadna nieruchomość nie stanowi dla nas problemu. Warto wspomnieć, że większą część naszych działań zajmuje skup nieruchomości Warszawa, więc jeśli jesteś zainteresowany ofertą naszego biura nieruchomości Katowice, skontaktuj się z nami,  wypełniając formularz kontaktowy! Warto wspomnieć, że w swojej ofercie posiadamy m.in. skup domów oraz skup udziałów.

Jak wygląda współpraca z biurem nieruchomości Katowice?

Pierwszym krokiem, aby zacząć współpracę z naszą agencją nieruchomości Katowice, jest wysłanie formularza kontaktowego, którego wypełnienie zajmie Ci maksymalnie kilka minut. Następnie jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą i przedstawi wycenę nieruchomości oraz ofertę bezpośredniego, oraz gotówkowego zakupu Twojej nieruchomości. Kolejnym etapem jest ustalenie ceny transakcyjnej sprzedaży nieruchomości. W momencie, w którym doszliśmy do porozumienia odnośnie ceny, przychodzi czas na kompletowanie dokumentów ? jeśli nie masz czasu lub wiedzy, jakie dokumenty są potrzebne i gdzie ich szukać, nasz profesjonalista z agencji nieruchomości Katowice z chęcią pomoże Ci na tym etapie. Po skompletowaniu wszelkich potrzebnych dokumentów spotykamy się u notariusza w celu sfinalizowania transakcji ? wybór kancelarii notarialnej należy do Ciebie. Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę dokładniej ? nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a odpowiemy nawet w przeciągu kilku godzin.

Dlaczego warto skorzystać z naszego biuro nieruchomości Katowice?

Bezpieczeństwo

Naszą kadrę stanowią osoby operujące na rynku nieruchomości od wielu lat i dzięki temu nasza agencja nieruchomości w Katowicach przeprowadzi Cię przez ten proces bezpiecznie i sprawnie. Dbamy o to, aby zespół naszego biura nieruchomości w Katowicach tworzyły osoby znające ten rynek od podszewki jednakże cały czas zgłębiające wiedzę i doszkalające się. Nie spoczywamy na laurach i cały czas dążymy do doskonałości w wykonywanej przez siebie pracy. Często słyszymy od naszych klientów, że żadna inna agencja nieruchomości w Katowicach nie ma zespołu składającego się z takich specjalistów. Aby zapewnić Ci także maksymalne poczucie bezpieczeństwa, będziesz miał/a możliwość wyboru notariusza, u którego sporządzimy akt, co jest rzadkością na naszym rynku.

Szybkie działanie

Ile razy było tak, że skontaktowaliście się z biurem nieruchomości w Katowicach ? niezależnie od tego czy chcieliście kupić, czy sprzedać nieruchomość. Podpisaliście umowę, przesłaliście zdjęcia, ustaliliście warunki współpracy. I co? I nic. Żadne dalsze działania nie zostały podjęte. Agent nieruchomości nie skontaktował się z Wami wtedy kiedy miał to zrobić, a cała transakcja przeciągnęła się. Pośrednik nieruchomości zapomniał o kontakcie z Wami i transakcja nie doszła do skutku, a Wy straciliście tylko cenny czas. Nawiązując współpracę z nami, nie ryzykujesz, że taka sytuacja będzie miała miejsce ? odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 1 dnia i jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, będziesz miał/a do dyspozycji naszego doradcę, który przeprowadzi Cię przez cały proces sprzedaży nieruchomości.

Korzystna cena

Współpracując z naszym biurem nieruchomości Katowice, otrzymasz korzystną cenę za swoje mieszkanie i co najważniejsze pieniądze otrzymasz natychmiastowo. Wszystkie transakcje finansujemy ze środków własnych, a nasi klienci otrzymują zapłatę jeszcze w trakcie wizyty u notariusza. Cena, po jakiej jesteśmy gotowi nabyć Twój lokal, zostanie przedstawiona przez nas w ciągu jednego dnia. Jeśli nie zdecydujesz się na skorzystanie z tej oferty, nie ma problemu, jest ona całkowicie niezobowiązująca i wysyłając do nas swoje zgłoszenie, nic nie tracisz.

Czy sprzedaż nieruchomości po rozwodzie bez podziału majątku to korzystne rozwiązanie?

W wielu przypadkach niekorzystny zbieg okoliczności w prywatnym życiu może doprowadzić współmałżonków do ostateczności, a mianowicie sprawy rozwodowej. Wraz z podjęciem decyzji o rozstaniu nieunikniony staje się podział nieruchomości zakupionej w trakcie trwania małżeństwa. Oczywiście to tylko jedna z wielu opcji, którą do wyboru mają skłóceni partnerzy. Sprzedaż nieruchomości po rozwodzie bez podziału majątku jest uznawana za jedno z najkorzystniejszych rozwiązań. Każda osoba ma możliwość zbycia posiadanych udziałów, jednak znacznie częściej wybiera się spieniężenie posiadanego lokalu mieszkaniowego wspólnie. Kolejną korzystną opcja jest podział mieszkania po rozwodzie, co z reguły następuje na mocy wydanego przez sąd wyroku. Również w takim wypadku warto pomyśleć o sprzedaży do biura nieruchomości w Katowicach, jednak najpierw należy upewnić się, czy posiadana nieruchomość nie jest objęta żadnymi zobowiązaniami pieniężnymi bądź wobec niej nie toczy się żadne postępowanie prawne. Jak widać możliwości, jest naprawdę dużo a podjęcie odpowiedniej decyzji, wiąże się z koniecznością szczegółowego przeanalizowania aktualnej sytuacji finansowej byłych małżonków.

Dokumenty, bez których nie uda nam się sprzedać mieszkania

Jeśli zdecydujemy się skontaktować z agencją nieruchomości w Katowicach, dobrze jest mieć rozeznanie, jakie dokumenty mogą nam się przydać. Mając je pod ręką, zapewnimy sobie szybką sprzedaż i sprawną finalizację transakcji. Co zatem będzie nam potrzebne?

To absolutne minimum, jeżeli chodzi o dokumenty. Tych formalności może być jednak więcej, wszystko zależy bowiem z jaką faktycznie nieruchomością mamy do czynienia (np. zadłużoną). Poza tym nawet drobne nieścisłości w dokumentach takie niuanse, na jakie nikt nie zwraca uwagi (np. zmiana nazwy ulicy, na której znajduje się mieszkanie), będą wymagały sięgnięcia po dodatkowe dokumenty.

Czy możliwa jest sprzedaż nieruchomości, przebywając za granicą?

Ludzie z różnych powodów decydują się na wyjazd za granicę. Czasami jest to pobyt krótszy, innym razem niespodziewany krok naprzód, częściej natomiast wymuszony pogorszeniem dotychczasowych standardów życia albo po prostu wyjazd na stałe. Na pytanie jak sprzedać mieszkanie będąc za granicą ? jest prosta odpowiedź. Wystarczy ustanowić pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo ustanawia się na wniosek osoby zainteresowanej względem konkretnej innej osoby. Nie istnieje oczywiście coś takiego jak pełnomocnictwo, które będzie dawało możliwość do zawierania wszelkich czynności prawnych. Wyglądałoby to bowiem tak, że ktoś może zrobić w naszym imieniu wszystko, a nawet jeszcze więcej. To zdecydowanie za dużo jak na pełnomocnika. Pełnomocnictwo dotyczy tylko konkretnych sytuacji np. reprezentowania nas przed instytucjami, osobami czy urzędami (w tym skarbowym), kupić, sprzedać, wynająć mieszkanie albo wziąć udział w licytacji… Wszystko oczywiście na określonych warunkach. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z biurem nieruchomości w Katowicach, to takie pełnomocnictwo możesz przekazać naszemu pracownikowi, aby to on załatwił wszelkie formalności.

Biuro nieruchomości w Katowicach ? szybka sprzedaż udziałów w dobrej cenie

Jednym ze sposobów szybkiego pozbycia się udziałów w lokalu, jest skorzystanie z oferty biura nieruchomości w Katowicach. Kto choć raz w życiu miał do czynienia z tego typu miejscem, to zapewne wie, że odkupienie udziałów odbywa się bardzo sprawnie. Większość skupów prowadzi obecnie także wiele procedur zdalnie, a wycena udziałów w nieruchomości nic nie kosztuje. Biuro nie pobiera także żadnej prowizji. To zatem czysty zysk. Co więcej, zostanie zaproponowana Ci jak najlepsza kwota. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany/a, a o samym zbyciu udziałów w nieruchomości nie musisz nawet informować współwłaściciela. 

Ile zapłacimy za Twoje mieszkanie w Katowicach?

Kliknij i wypełnij formularz – wycenę prześlemy w 24h

Pozostałe usługi

icon-documents

Skup nieruchomości

Kupujemy głównie mieszkania i domy, najczęściej w stanie do remontu ? nie korzystamy z kredytów bankowych, zawsze płacimy natychmiast po sprzedaży. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Bierzemy pod uwagę zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości.

Skup nieruchomości
icon-form-2

Skup udziałów w nieruchomości

Jesteś właścicielem tylko części nieruchomości stanowiącej odrębną własność? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi współwłaścicielami? Dla nas to nie stanowi problemu, kupimy Twoje udziały w nieruchomości i pomożemy szybko uwolnić się od problemu.

Skup udziałów